Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (21-27. februar 2019)
Bioskopski repertoari (21-27. februar 2019): Ledena potera
Bioskopski repertoari (21-27. februar 2019): Ledena potera

Bioskopski repertoari (21-27. februar 2019)

Bioskopski repertoari važe za sedam dana – od 21. do 27. februara 2019. Aktuelno je nekoliko novih filmova, a tu je i 47. FEST – više na OVOM LINKU.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 21. do 27. februara 2019.
(kliknite na naziv bioskopa)
bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac

********************************************

47. FEST: Bez zaštite

Petak, 22. februar – nedelja, 3. mart
Ceo program u svim dvoranama smo objavili na OVOM LINKU.
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Petak, 22. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.

Redovan repertoar
Četvrtak, 21. februar / petak, 22. februar
Šta smo još Bogu zgrešili… 18.30, 20.30
Instant porodica… 16.15, 21.30
Ledena potera… 19.15, 22.15
Alita, borbeni anđeo… 14.00, 18.45
Alita, borbeni anđeo 3D… 16.30, 21.00
Berlin, volim te… 22.25
Kako uhvatiti neženju?… 18.00
Povratak Meri Popins… 14.20
Taksi bluz… 16.10, 18.10, 20.00, 21.50
Kralj Petar Prvi… 16.50
Boemska rapsodija… 19.45
Ko se boji vuka još (sinhronizovano)… 13.30
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.20
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.00, 14.40

Subota, 23. februar / nedelja, 24. februar
Šta smo još Bogu zgrešili… 18.30, 20.30
Instant porodica… 21.30
Ledena potera… 19.15
Alita, borbeni anđeo… 14.00, 18.45
Alita, borbeni anđeo 3D… 16.30, 21.45
Berlin, volim te… 16.15
Povratak Meri Popins… 14.20
Taksi bluz… 18.10, 20.00, 22.25
Kralj Petar Prvi… 16.50
Boemska rapsodija… 21.00
Lego film 2 (titlovano)… 11.30
Ko se boji vuka još (sinhronizovano)… 11.00, 13.30
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 12.40, 15.00, 16.20
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.20, 13.00, 14.40
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.45

Ponedeljak, 25. februar / utorak, 26. februar / sreda, 27. februar
Šta smo još Bogu zgrešili… 18.30, 20.30
Instant porodica… 21.30
Ledena potera… 19.15
Alita, borbeni anđeo… 14.00, 18.45
Alita, borbeni anđeo 3D… 16.30, 21.45
Berlin, volim te… 16.15
Kako uhvatiti neženju?… 16.20
Povratak Meri Popins… 14.20
Taksi bluz… 18.10, 20.00, 22.25
Kralj Petar Prvi… 16.50
Boemska rapsodija… 21.00
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 15.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.40
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 21. februar – sreda, 27. februar
Kolet… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.

Redovan repertoar
Četvrtak, 21. februar / petak, 22. februar

Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.00
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 15.00
Taksi bluz… 17.00
Berlin, volim te… 19.00
Alita, borbeni anđeo 3D… 21.00

Subota, 23. februar / nedelja, 24. februar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.00
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 13.00

Ponedeljak, 25. februar / utorak, 26. februar / sreda, 27. februar
Na repertoaru su filmovi sa 47. FEST-a
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 21. februar
Marija Stjuart kraljica Škotske… 17.00
Krivica… 19.00
Svi znaju… 21.00

Petak, 22. februar
Nema projekcija

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.

Redovan repertoar
Četvrtak, 21. februar 
/ petak, 22. februar

Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.10
Instant porodica… 17.10, 19.30, 21.50
Ledena potera… 18.00, 20.20, 22.40
Spokoj… 18.30, 20.40, 22.50
Šta smo još Bogu zgrešili?… 20.10, 22.10
Lego film 2… 12.20, 14.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.25, 14.10, 15.50
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 12.10, 13.10, 13.45, 14.45, 15.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.55, 14.05
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 12.00
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.50, 13.40
Akvamen 2D/3D… 13.50, 16.35
Alita – Borbeni anđeo 2D/3D… 14.55, 16.20, 22.15, 12.30, 17.20, 18.45, 19.45
Berlin, volim te… 19.20
Boemska rapsodija… 21.10
Escape Room… 18.45, 20.45
Glas… 19.50
Južni vetar… 17.40
Kako uhvatiti neženju?… 20.15, 22.45
Leptir… 15.30, 22.20
Marija Stjuart kraljica Škotske… 17.30
Mula… 22.00
Povratak Meri Popins… 12.40, 15.10
Promil do (k)raja… 16.25
Srećan dan smrti 2… 16.45, 21.40
Taksi bluz… 13.00, 15.00, 16.50, 18.40, 20.30, 22.20

Subota, 23. februar / nedelja, 24. februar
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.10
Instant porodica… 17.10, 19.30, 21.50
Ledena potera… 18.00, 20.20, 22.40
Spokoj… 18.30, 20.40, 22.50
Šta smo još Bogu zgrešili?… 20.10, 22.10
Lego film 2… 12.20, 14.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.25, 14.10, 15.50
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 12.10, 13.10, 13.45, 14.45, 15.20
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.55, 14.05
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 12.00
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.50, 13.40
Akvamen 2D/3D… 13.50, 16.35
Alita – Borbeni anđeo 2D/3D… 14.55, 22.15, 12.30, 17.20, 18.45, 19.45
Berlin, volim te… 19.20
Escape Room… 18.45, 20.45
Glas… 17.40
Kako uhvatiti neženju?… 20.15, 22.45
Leptir… 15.30
Marija Stjuart kraljica Škotske… 17.30
Mula… 22.00
Povratak Meri Popins… 12.40, 15.10
Promil do (k)raja… 16.25
Srećan dan smrti 2… 16.45, 21.40
Taksi bluz… 13.00, 15.00, 16.50, 18.40, 20.30, 22.20

Ponedeljak, 25. februar / utorak, 26. februar / sreda, 27. februar
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 16.00, 18.10
Instant porodica… 17.10, 19.30, 21.50
Ledena potera… 18.00, 20.20, 22.40
Spokoj… 18.30, 20.40, 22.50
Šta smo još Bogu zgrešili?… 20.10, 22.10
Lego film 2… 15.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.50
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 15.10
Spajdermen – Novi svet (sinhronizovano)… 12.00
Akvamen 2D/3D… 16.35
Alita – Borbeni anđeo 2D/3D… 14.55, 22.15, 17.20, 19.45
Berlin, volim te… 19.20
Escape Room… 18.45, 20.45
Glas… 17.40
Kako uhvatiti neženju?… 20.15, 22.45
Leptir… 15.30
Marija Stjuart kraljica Škotske… 17.30
Mula… 22.00
Povratak Meri Popins… 15.10
Promil do (k)raja… 16.25
Srećan dan smrti 2… 16.45, 21.40
Taksi bluz… 13.00, 15.00, 16.50, 18.40, 20.30, 22.20
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 21. februar / petak, 22. februar / subota, 23. februar / nedelja, 24. februar
Instant porodica… 19.45
Ledena potera… 20.00, 22.15
Spokoj… 22.00
Alita – Borbeni anđeo 3D… 15.30, 17.45
Srećan dan smrti 2… 17.50
Escape Room… 22.00
Taksi bluz… 16.30, 18.30, 20.30
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 11.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.00
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.45
Eliot spašava Božić (sinhronizovano)… 13.30
Lego film 2… 14.00

Ponedeljak, 25. februar / utorak, 26. februar / sreda, 27. februar
Instant porodica… 19.45
Ledena potera… 20.00, 22.15
Spokoj… 22.00
Alita – Borbeni anđeo 3D… 15.30, 17.45
Srećan dan smrti 2… 17.50
Escape Room… 22.00
Taksi bluz… 16.30, 18.30, 20.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 21. februar – petak, 22. februar
Taksi bluz… 16.15, 18.15, 20.15
Escape Room… 22.10
Alita: Borbeni anđeo 3D… 16.00, 18.30, 21.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.40
Šta smo još Bogu zgrešili?… 17.45
Spokoj… 20.00, 22.00
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 15.45
Srećan dan smrti 2… 17.30
Instant porodica… 19.30, 21.45
Povratak Meri Popins… 15.30
Ledena potera… 20.20
Glas… 22.30

Subota, 23. februar / nedelja, 24. februar
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 13.00, 14.45
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 14.00, 15.45
Taksi bluz… 16.15, 18.15, 20.15
Escape Room… 22.10
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.40, 14.15, 15.40
Alita: Borbeni anđeo 3D… 16.00, 18.30, 21.00
Šta smo još Bogu zgrešili?… 17.45
Spokoj…20.00, 22.00
Srećan dan smrti 2… 17.30
Instant porodica… 19.30, 21.45
Povratak Meri Popins… 13.10, 15.30
Ledena potera… 20.20
Glas… 22.30

Ponedeljak, 25. februar / utorak, 26. februar / sreda, 27. februar
Taksi bluz… 16.15, 18.15, 20.15
Escape Room… 22.10
Alita: Borbeni anđeo 3D… 16.00, 18.30, 21.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.40
Šta smo još Bogu zgrešili?… 17.45
Spokoj… 20.00, 22.00
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 15.45
Srećan dan smrti 2… 17.30
Instant porodica… 19.30, 21.45
Povratak Meri Popins… 15.30
Ledena potera… 20.20
Glas… 22.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.

Redovan repertoar
Četvrtak, 21. februar / petak, 22. februar

Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.10
Instant porodica… 20.00, 22.20
Ledena potera… 20.20, 22.40
Spokoj… 17.20, 21.30
Šta smo još Bogu zgrešili?… 15.20, 18.20
Lego film 2 2D/4D (titlovano)… 13.15, 17.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.00, 14.40
Ko se boji vuka još 2 2D/3D (sinhronizovano)… 12.40, 14.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 MX4D (sinhronizovano)… 12.15
Povratak Meri Popins MX4D… 14.30
Akvamen MX4D 3D… 21.40
Alita – borbeni anđeo 2D/3D/MX4D… 18.00, 13.50, 20.20, 19.15
Berlin, volim te… 17.40
Escape Room… 16.20
Kako uhvatiti neženju?… 15.50
Mula… 22.45
Srećan dan smrti 2… 19.30
Taksi bluz… 16.20, 20.10, 22.00

Subota, 23. februar / nedelja, 24. februar
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.10
Instant porodica… 20.00, 22.20
Ledena potera… 20.20, 22.40
Spokoj… 17.20, 21.30
Šta smo još Bogu zgrešili?… 15.20, 18.20
Lego film 2 2D/4D (titlovano)… 11.40, 13.15, 17.00
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.20, 13.00, 14.40
Ko se boji vuka još 2 2D/3D (sinhronizovano)… 11.05, 12.40, 14.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 MX4D (sinhronizovano)… 12.15
Spajdermen – novi svet (sinhronizovano)… 11.00
Povratak Meri Popins MX4D… 14.30
Akvamen MX4D 3D… 21.40
Alita – borbeni anđeo 2D/3D/MX4D… 13.50, 20.20, 19.15
Berlin, volim te… 17.40
Escape Room… 16.20
Kako uhvatiti neženju?… 15.50
Mula… 22.45
Srećan dan smrti 2… 19.30
Taksi bluz… 16.20, 20.10

Ponedeljak, 25. februar / utorak, 26. februar / sreda, 27. februar
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)…16.00, 18.10
Instant porodica… 20.00, 22.20
Ledena potera… 20.20, 22.40
Spokoj… 17.20, 21.30
Šta smo još Bogu zgrešili?… 15.20, 18.20
Lego film 2 MX4D (titlovano)… 17.15
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.20, 13.00, 14.40
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 MX4D (sinhronizovano)… 15.00
Spajdermen – novi svet (sinhronizovano)… 11.00
Akvamen MX4D 3D… 21.45
Alita – borbeni anđeo 2D/3D/MX4D… 20.20, 19.20
Berlin, volim te… 17.40
Escape Room… 16.20
Kako uhvatiti neženju?… 15.50
Mula… 22.55 (26. februara – neće biti ove projekcije)
Srećan dan smrti 2… 19.30
Taksi bluz… 16.20, 20.10
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Kino Climates – evropska konferencija mreže nezavisnih evropskih bioskopa, prikazivača i distributera
Četvrtak, 21. februar
20.00… Okupirani bioskop
Srbija, 2018; r. Senka Domanović

Petak, 22. februar
18.00… Kino otok
Hrvatska, 2016; r: Ivan Ramljak

18.40… Moj svet pun svetlosti
Srbija, 2007; r: Andrej Aćin

20.00… Atrabilious Experimental Film Fest
Amsterdam

Subota, 23. februar
18.00… Old and New Avantgarde from Hamburg

20.00… Kino Arhaik: Poslednja turneja
Srbija, 2003; r: Igor M. Toholj

20.40… Pikerka
Srbija, 2012; r: Slobodan Žujović, Vladimir Borisavljević

20.55… Central
Srbija, 2011; r: Vuk Savić

21.05… Kinooperater 2063
Srbija, 2013; r: Nikola Polić

22.00… The Dark Side Of The Lens – Propaganda in Romanian Film Clubs

Nedelja, 24. februar
18.00/22.00… Otvorena projekcija

20.00… Psychedelic TV – An hommage to Peter Foldes
Je Tu Elles / I You She
Francuska, 1969-72; sa engleskim titlovima

Ponedeljak, 25. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.

Redovan repertoar
Četvrtak, 21. februar
 / petak, 22. februar
Mala gospođica Dulitl (sinronizovano)… 13.40, 15.40, 16.50, 17.40
Instant porodica… 19.40, 22.00
Ledena potera… 17.40, 20.00, 22.20
Spokoj… 19.00, 22.15
Šta smo još Bogu zgrešili?… 16.15, 20.15
Lego film 2 (titlovano)… 12.00, 14.10
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.40, 14.20, 16.00
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 12.10, 13.00, 13.50, 14.40, 16.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.30, 13.30, 14.45, 15.45
Spajdermen – novi svet (sinhronizovano)… 12.00
Alita – borbeni anđeo 2D/3D… 14.20, 18.00, 19.15, 21.40
Berlin, volim te… 21.10
Escape Room… 20.10, 22.30
Kako uhvatiti neženju?… 17.00
Mula… 17.50, 22.10
Srećan dan smrti 2… 18.15
Taksi bluz… 15.30, 17.30, 19.30, 20.30, 21.20

Subota, 23. februar / nedelja, 24. februar
Mala gospođica Dulitl (sinronizovano)… 11.40, 13.40, 15.40, 17.40
Instant porodica… 19.40, 22.00
Ledena potera… 17.40, 20.00, 22.20
Spokoj… 19.00, 22.15
Šta smo još Bogu zgrešili?… 16.15, 20.15
Lego film 2 (titlovano)… 12.00, 14.10
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.00, 12.40, 14.20, 16.00
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 11.20, 12.10, 13.00, 13.50, 14.40, 16.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.10, 12.30, 13.30, 14.45, 15.45
Spajdermen – novi svet (sinhronizovano)… 12.00
Alita – borbeni anđeo 2D/3D… 14.20, 18.00, 19.15, 21.40
Berlin, volim te… 21.10
Escape Room… 20.10, 22.30
Kako uhvatiti neženju?… 17.00
Mula… 17.50, 22.10
Srećan dan smrti 2… 18.15
Taksi bluz… 15.30, 17.30, 19.30, 21.20

Ponedeljak, 25. februar / utorak, 26. februar / sreda, 27. februar
Mala gospođica Dulitl (sinronizovano)… 15.40, 17.40
Instant porodica… 19.40, 22.00
Ledena potera… 17.40, 20.00, 22.20
Spokoj… 19.00, 22.15
Šta smo još Bogu zgrešili?… 16.15, 20.15
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 16.00
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 15.15, 16.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.45
Alita – borbeni anđeo… 16.45
Alita – borbeni anđeo 3D… 19.15, 21.40
Berlin, volim te… 21.10
Escape Room… 20.10, 22.40
Kako uhvatiti neženju?… 17.00
Mula… 17.50, 22.10
Srećan dan smrti 2… 18.15
Taksi bluz… 15.30, 17.30, 19.30, 21.20

********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za februar 2019. pogledajte OVDE.

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Petak, 22. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Četvrtak, 21. februar
Najmlađi podnarednik u istoriji ratova… 18.00
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Petak, 22. februar (20.00)
Live Soundtrack #43 – Mitopoetski film
(Sholto Dobie & Jamie Jenkinson, The Cyclist Conspiracy, Old Soviet Dogs)
Kino pleme / Live Soundtrack okuplja domaće i strane muzičare koji uživo stvaraju atmosferične zvučne pratnje za dela klasičnog i savremenog analognog eksperimentalnog i kratkog filma i animacije.
Ulaznica: preporučena donacija za troškove muzičara.
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Č
etvrtak, 21. februar
Promil do (k)raja… 19.00

Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Subota, 23. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.

Redovan repertoar
Četvrtak, 21. februar
 / petak, 22. februar
Instant porodica… 18.45, 21.00
Spokoj… 21.50
Šta smo još Bogu zgrešili?… 16.45, 18.00, 20.00
Ledena potera… 19.15, 21.30
Alita – borbeni anđeo… 13.00, 17.30
Alita – borbeni anđeo 2D/3D… 15.15, 19.45, 22.00
Kako uhvatiti neženju?… 17.30, 20.40
Srećan dan smrti 2… 22.40
Lego film 2 (titlovano)… 14.00
Knedlica… 18.35
Escape Room… 22.25
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 12.40, 15.00
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 13.30, 16.30
Povratak Meri Popins… 14.20
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.20, 14.00, 15.45
Taksi bluz… 15.30, 17.15, 19.00, 20.45
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 13.15
Akvamen 3D… 16.00

Subota, 23. februar / nedelja, 24. februar
Instant porodica… 18.45, 21.00
Spokoj… 21.50
Šta smo još Bogu zgrešili?… 18.00, 20.00
Ledena potera… 20.20, 22.30
Alita – borbeni anđeo… 13.00, 17.30
Alita – borbeni anđeo 2D/3D… 15.15, 16.40, 19.45, 22.15
Kako uhvatiti neženju?… 16.15
Srećan dan smrti 2… 22.40
Lego film 2 (titlovano)… 10.20, 12.20
Knedlica… 18.15
Escape Room… 16.45
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 12.30, 15.00
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.30, 16.30
Povratak Meri Popins… 14.20
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 10.45, 11.30, 12.45, 14.30
Taksi bluz… 15.30, 17.15, 19.00, 20.45
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.20, 13.15
Akvamen 3D… 14.00
Spajdermen: Novi svet 3D (sinhronizovano)… 10.50

Ponedeljak, 25. februar / utorak, 26. februar / sreda, 27. februar
Instant porodica… 18.45, 21.00
Spokoj… 21.50
Šta smo još Bogu zgrešili?… 18.00, 20.00
Ledena potera… 20.20, 22.30
Alita – borbeni anđeo… 17.30
Alita – borbeni anđeo 2D/3D… 15.15, 19.45, 22.15
Kako uhvatiti neženju?… 16.15
Srećan dan smrti 2… 22.40
Knedlica… 18.15
Escape Room… 16.45
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 15.00
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 16.30
Povratak Meri Popins… 14.20
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.30
Taksi bluz… 15.30, 17.15, 19.00, 20.45
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 11.20, 13.15
Akvamen 3D… 14.00
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 21. februar / petak, 22. februar
Srećni princ… 16.30
Kolet… 18.30
Berlin, volim te… 20.30

Subota, 23. februar
Nema projekcija koje su planirane u okviru FEST-a!

Nedelja, 24. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Subota, 23. februar
Lego film 2 (titlovan)… 16.00
Taksi bluz… 18.00
Ledena potera… 20.00

Nedelja, 24. februar
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 16.00
Taksi bluz… 18.00
Srećan dan smrti 2… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Subota, 23. februar / nedelja, 24. februar
Taksi bluz… 20.00

Sreda, 27. februar (20.00)
Ciklus iranskih filmova: Deca neba
1997, 89 minuta. Režija: Madžid Madžidi.
Ali je dete iz teheranskog predgrađa. Na putu od obućara do kuće izgubi sestrine cipele, što je za njegovu siromašnu porodicu nenadoknadivi gubitak. Zbog toga Ali odluči da prećuti gubitak i zamoli sestru da dele njegove patike, što oboma prouzrokuje mnogobrojne komplikacije. Kada ugleda najavu školskog maratona gde su treća nagrada patike, Ali vidi rešenje problema. Međutim, na tom takmičenju ne sme biti ni bolji ni gori od trećeg mesta…
Ulaz je besplatan.
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.