Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (28. februar – 6. mart 2019)
Bioskopski repertoari (28. februar - 6. mart 2019): Psi umiru sami
Bioskopski repertoari (28. februar - 6. mart 2019): Psi umiru sami

Bioskopski repertoari (28. februar – 6. mart 2019)

Bioskopski repertoari važe za sedam dana – od 28. februara do 6. marta 2019. Aktuelno je nekoliko novih filmova, a tu je i 47. FEST – više na OVOM LINKU.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 28. februara do 6. marta 2019.
(kliknite na naziv bioskopa)
bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac

********************************************

47. FEST: Bez zaštite

Četvrtak, 28. februar – nedelja, 3. mart
Ceo program u svim dvoranama smo objavili na OVOM LINKU.
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 28. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.

Redovan repertoar
Četvrtak, 28. februar / petak, 1. mart
Reži… 16.40, 20.00, 22.20
Psi umiru sami… 17.15, 19.00
Čovek iz senke… 21.30
Dogman… 20.25
Šta smo još Bogu zgrešili… 16.30, 18.30
Ledena potera… 21.40
Alita, borbeni anđeo… 15.00
Alita, borbeni anđeo 3D… 16.50, 19.15
Povratak Meri Popins… 14.20
Taksi bluz… 14.45, 18.15
Boemska rapsodija… 20.45
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 15.10

Subota, 2. mart / nedelja, 3. mart
Reži… 16.40, 20.00, 22.20
Psi umiru sami… 17.15, 19.00
Čovek iz senke… 21.30
Dogman… 20.25
Šta smo još Bogu zgrešili… 18.30
Ledena potera… 21.40
Alita, borbeni anđeo… 15.00
Alita, borbeni anđeo 3D… 16.50, 19.15
Povratak Meri Popins… 14.20
Taksi bluz… 18.15
Boemska rapsodija… 20.45
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 10.20, 12.20, 14.00
Kako da dresirate svog zmaja 3 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 16.00
Ko se boji vuka još (sinhronizovano)… 10.50
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 12.30, 15.10
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.40, 13.20

Ponedeljak, 4. mart
Šta smo još Bogu zgrešili… 18.20
Ledena potera… 22.00
Alita, borbeni anđeo 3D… 16.40, 21.30
Taksi bluz… 16.30, 20.15
Boemska rapsodija… 19.00
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 15.10
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.45

PostFESTum
10.00… Kapernaum
12.00… Hladni rat
14.30… Bela vrana
17.00… Miljenica
19.30… Čarobne noći
22.00… Loro

Utorak, 5. mart
Šta smo još Bogu zgrešili… 18.20
Ledena potera… 22.00
Alita, borbeni anđeo 3D… 16.40, 21.30
Taksi bluz… 16.30, 20.15
Boemska rapsodija… 19.00
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 15.10
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.45

PostFESTum
Akcija „Jedna karta za sve propuštene filmove sa FEST-ivala“

Sreda, 6. mart
Reži… 16.40, 18.15, 20.00, 22.20
Psi umiru sami… 17.15, 19.00
Čovek iz senke… 21.30
Dogman… 17.10, 20.25
Šta smo još Bogu zgrešili… 16.30, 18.30
Ledena potera… 19.15, 21.40
Alita, borbeni anđeo… 15.00
Alita, borbeni anđeo 3D… 19.45, 22.00
Povratak Meri Popins… 14.20
Taksi bluz… 16.10, 18.00
Boemska rapsodija… 20.45
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 15.10
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.45
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 28. februar – sreda, 6. mart
Dogman… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 28. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.

Redovan repertoar
Četvrtak, 28. februar / petak, 1. mart

Osim filmova sa FEST-a – nema redovnih projekcija

Subota, 2. mart / nedelja, 3. mart
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.00
Kako da dresirate svog zmaja 3 3D (sinhronizovano)… 13.00

FEST+
Ponedeljak, 4. mart
Dvostruki životi… 15.00
Juli… 17.00
Zelena knjiga… 19.00
Poslednji Srbin u Hrvatskoj… 21.00

Utorak, 5. mart
Zelena knjiga… 15.00
Miljenica… 17.00
Dogman… 19.00
Poslednji Srbin u Hrvatskoj… 21.00

Sreda, 6. mart
Dvostruki životi… 15.00
Zelena knjiga… 17.00
Gospodar Pariza… 19.00
Poslednji Srbin u Hrvatskoj… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 28. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.

PostFESTum
Ponedeljak, 4. mart
17.00… Slučaj Makavejev
19.30… Hotel Mumbaj
22.00… Gospodar Pariza
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 28. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.

Redovan repertoar
Četvrtak, 28. februar

Psi umiru sami… 20.10, 22.10
Replike… 16.40, 20.40, 22.45
Reži… 15.00, 18.00
Čovek iz senke… 17.10, 19.00, 19.40, 22.15
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 16.10, 18.10
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.50
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 15.45
Alita – borbeni anđeo… 19.20
Alita – borbeni anđeo 3D… 16.50, 21.45
Escape Room… 16.15, 18.20, 20.50
Instant porodica… 19.30, 21.50
Kako uhvatiti neženju?… 16.50
Ledena potera… 20.20, 22.40
Mirai… 15.10
Mula… 22.50
Povratak Meri Popins… 15.30
Spokoj… 17.20, 22.00
Srećan dan smrti 2… 19.50
Taksi bluz… 16.45, 18.35, 20.30, 22.20
Šta smo još Bogu zgrešili?… 18.40

Petak, 1. mart
Psi umiru sami… 20.10, 22.10
Replike… 16.40, 20.40, 22.45
Reži… 15.00, 18.00
Čovek iz senke… 17.10, 19.40, 22.15
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 16.10, 18.10
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.50
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 15.45
Alita – borbeni anđeo… 19.20
Alita – borbeni anđeo 3D… 16.50, 21.45
Escape Room… 15.40, 18.50, 20.30
Instant porodica… 19.30, 21.50
Kako uhvatiti neženju?… 16.50
Ledena potera… 17.50, 20.20, 22.40
Mirai… 15.10
Mula… 22.50
Povratak Meri Popins… 15.30
Spokoj… 17.20, 22.00
Srećan dan smrti 2… 19.50
Taksi bluz… 16.45, 18.35, 20.30, 22.20
Šta smo još Bogu zgrešili?… 18.40

Subota, 2. mart
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 12.00, 13.05, 14.05, 15.10, 16.10, 17.15, 18.15
Metropoliten opera: Kći puka… 18.55
Psi umiru sami… 20.10, 22.10
Replike… 16.40, 20.40, 22.45
Reži… 15.00, 18.00
Čovek iz senke… 17.10, 19.40, 22.15
Akvamen… 14.25
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 12.10, 14.10, 16.10, 18.10
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.25, 14.10, 15.50
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 12.30, 14.05, 15.45
Ralf rastura internet – Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.00, 14.15
Alita – borbeni anđeo… 19.20
Alita – borbeni anđeo 3D… 21.45
Grinč (sinhronizovano)… 12.35
Escape Room… 17.30
Instant porodica… 19.30, 21.50
Kako uhvatiti neženju?… 16.50
Lego film 2… 12.20, 14.30
Ledena potera… 20.20, 22.40
Mirai… 12.50, 14.50
Mula… 22.30
Povratak Meri Popins… 13.00, 15.30
Spokoj… 17.20, 22.00
Srećan dan smrti 2… 19.50
Taksi bluz… 13.10, 16.45, 18.50, 20.40, 22.00
Šta smo još Bogu zgrešili?… 18.40

Nedelja, 3. mart
Kako da dresirate svog zmaja 3… 12.00, 13.05, 14.05, 15.10, 16.10, 17.15, 18.15
Psi umiru sami… 20.10, 22.10
Replike… 16.40, 20.40, 22.45
Reži… 15.00, 18.00
Čovek iz senke… 17.10, 19.40, 22.15
Akvamen… 14.25
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 12.10, 14.10, 16.10, 18.10
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 12.25, 14.10, 15.50
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 12.30, 14.05, 15.45
Ralf 2 (sinhronizovano)… 12.00, 14.15
Alita – borbeni anđeo… 19.20
Alita – borbeni anđeo 3D… 21.45
Grinč (sinhronizovano)… 12.35
Escape Room… 18.50, 20.50
Instant porodica… 19.30, 21.50
Kako uhvatiti neženju?… 16.50
Lego film 2… 12.20, 14.30
Ledena potera… 20.20, 22.40
Mirai… 12.50, 14.50
Mula… 22.50
Povratak Meri Popins… 13.00, 15.30
Spokoj… 17.20, 22.00
Srećan dan smrti 2… 19.50
Taksi bluz… 13.10, 16.45, 18.50, 20.40, 22.00
Šta smo još Bogu zgrešili?… 18.40

Ponedeljak, 4. mart / utorak, 5. mart / sreda, 6. mart
Psi umiru sami… 20.10, 22.10
Replike… 16.40, 20.40, 22.45
Reži… 15.00, 18.00
Čovek iz senke… 17.10, 18.00, 19.40, 22.15
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 16.10, 18.10
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 16.20
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 15.45
Alita – borbeni anđeo… 19.20
Alita – borbeni anđeo 3D… 16.50, 21.45
Escape Room… 15.40, 18.50, 20.30
Instant porodica… 19.30, 21.50
Kako uhvatiti neženju?… 16.50
Ledena potera… 17.50, 20.20, 22.40
Mala matura… 20.00
Mirai… 15.10
Mula… 22.50
Povratak Meri Popins… 15.30
Spokoj… 17.20, 22.00
Srećan dan smrti 2… 19.50, 22.50
Taksi bluz… 16.45, 18.35, 20.30, 22.20
Šta smo još Bogu zgrešili?… 18.40

PostFESTum
Ponedeljak, 4. mart
16.30… Žena
19.00… Gloria Bell
21.30… Ne brini, neće on daleko stići
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 28. februar / petak, 1. mart
Čovek iz senke… 17.45
Replike… 20.10
Psi umiru sami… 19.45
Reži… 21.30
Instant porodica… 17.50
Ledena potera… 22.15
Spokoj… 22.00
Alita – borbeni anđeo 3D… 15.45
Taksi bluz… 16.30, 18.30, 20.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 2. mart / nedelja, 3. mart
Kako da dresirate svog zmaja 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.30, 16.30, 18.30
Kako da dresirate svog zmaja (sinhronizovano)… 12.00, 16.00
Čovek iz senke… 17.50
Replike… 20.10
Psi umiru sami… 20.15
Reži… 22.00
Ledena potera… 22.15
Spokoj… 22.00
Alita – borbeni anđeo 3D… 15.45
Taksi bluz… 18.15, 20.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.30
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 13.30
Lego film 2… 14.00

Ponedeljak, 4. mart / utorak, 5. mart / sreda, 6. mart
Čovek iz senke… 17.45
Replike… 20.10
Psi umiru sami… 19.45
Reži… 21.30
Instant porodica… 17.50
Ledena potera… 22.15
Spokoj… 22.00
Alita – borbeni anđeo 3D… 15.45
Taksi bluz… 16.30, 18.30, 20.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 28. februar / petak, 1. mart
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.30, 16.15
Taksi bluz… 18.15, 20.15
Escape Room… 22.10
Srećan dan smrti 2… 16.30
Alita – borbeni anđeo 3D… 18.30, 21.00
Šta smo još Bogu zgrešili?… 17.45
Ledena potera… 20.00
Replike… 22.20
Instant porodica… 15.45
Psi umiru sami… 18.00, 20.30
Dogman… 22.30
Povratak Meri Popins… 15.40
Reži… 18.10
Spokoj… 19.45
Čovek iz senke… 22.00

Subota, 2. mart / nedelja, 3. mart
Kako da dresirate svog zmaja 3 3D (sinhronizovano)… 14.15, 16.15
Kako da dresirate svog zmaja 3 (sinhronizovano)… 13.30, 15.30
Taksi bluz… 18.15, 20.15
Escape Room… 22.10
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 14.30
Srećan dan smrti 2… 16.30
Alita – borbeni anđeo 3D… 18.30, 21.00
Šta smo još Bogu zgrešili?… 17.45
Ledena potera… 20.00
Replike… 22.20
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 13.15, 14.00
Instant porodica… 15.45
Psi umiru sami… 18.00, 20.30
Dogman… 22.30
Povratak Meri Popins… 15.40
Reži… 18.10
Spokoj… 19.45
Čovek iz senke… 22.00

Ponedeljak, 4. mart / utorak, 5. mart / sreda, 6. mart
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.30, 16.15
Taksi bluz… 18.15, 20.15
Escape Room… 22.10
Srećan dan smrti 2… 16.30
Alita – borbeni anđeo 3D… 18.30, 21.00
Šta smo još Bogu zgrešili?… 17.45
Ledena potera… 20.00
Replike… 22.20
Instant porodica… 15.45
Psi umiru sami… 18.00, 20.30
Dogman… 22.30
Povratak Meri Popins… 15.40
Reži… 18.10
Spokoj… 19.45
Čovek iz senke… 22.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 28. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.

Redovan repertoar
Četvrtak, 28. februar / petak, 1. mart

Psi umiru sami… 15.20, 21.00
Replike… 18.50, 20.40
Reži… 17.10, 22.50
Čovek iz senke… 19.20, 22.00
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 16.00, 17.15
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.30
Lego film 2… 17.30
Ralf 2 MX4D (sinhronizovano)… 15.10
Akvamen MX4D 3D… 22.10
Alita – borbeni anđeo 3D… 16.10, 22.50
Alita – borbeni anđeo MX4D 3D… 19.45
Instant porodica… 18.20
Ledena potera… 22.15
Spokoj… 22.45
Srećan dan smrti 2… 16.20
Taksi bluz… 18.30, 20.20

Subota, 2. mart / nedelja, 3. mart
Kako da dresirate svog zmaja 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.05, 13.25, 14.05, 15.10, 16.10, 17.40, 18.15
Psi umiru sami… 15.20, 21.00
Replike… 18.50, 20.40
Reži… 17.10, 22.50
Čovek iz senke… 19.20, 22.00
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 11.50, 14.00, 16.00, 17.15
Ko se boji vuka još 2 2D/3D (sinhronizovano)… 11.20, 13.00, 14.40
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.55, 13.40
Lego film 2… 17.30
Ralf 2 MX4D (sinhronizovano)… 11.10
Akvamen MX4D 3D… 22.10
Alita – borbeni anđeo 3D… 22.40
Alita – borbeni anđeo MX4D 3D… 19.45
Instant porodica… 18.20
Ledena potera… 22.15
Spokoj… 22.45
Srećan dan smrti 2… 16.20
Taksi bluz… 18.30, 20.20

Ponedeljak, 4. mart / utorak, 5. mart / sreda, 6. mart
Psi umiru sami… 15.20, 21.00
Replike… 18.50, 20.40
Reži… 17.10, 22.50
Čovek iz senke… 16.00, 19.20, 22.00
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 15.50, 17.15
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 15.30
Lego film 2… 17.30
Ralf 2 MX4D (sinhronizovano)… 15.10
Akvamen MX4D 3D… 22.10
Alita – borbeni anđeo 3D… 20.15, 22.35
Alita – borbeni anđeo MX4D 3D… 19.45
Instant porodica… 18.20
Ledena potera… 17.50, 22.15
Spokoj… 22.45
Srećan dan smrti 2… 16.20
Taksi bluz… 18.30, 20.20
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
47. FEST
Petak, 1. mart (20.00) Dogman
Subota, 2. mart (20.00) Izgaranje
Nedelja, 3. mart (20.00) Dvostruki životi
Ponedeljak, 4. mart (20.00) Kapernaum

Sreda, 6. mart (20.00) AFC
Avantura koja ne prestaje: Džez i animirani film
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 28. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.

PostFESTum
Ponedeljak, 4. mart
17.30… Amundsen
20.00… Arktik
22.30… Optužena
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 28. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.

Redovan repertoar
Četvrtak, 28. februar

Kako da dresirate svog zmaja 3… 16.20
Psi umiru sami… 17.40, 20.30
Replike… 20.20, 22.30
Reži… 18.45, 22.20
Čovek iz senke… 17.00, 19.40, 22.20
Alita – borbeni anđeo 2D/3D… 16.30, 18.50, 21.15
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 15.45, 17.50
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 16.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.00
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 16.00
Escape Room… 21.40
Instant porodica… 19.15
Ledena potera… 19.30, 22.00
Spokoj… 18.00, 22.30
Taksi bluz… 18.30, 20.00, 21.50
Šta smo još Bogu zgrešili?… 16.45

Petak, 1. mart
Kako da dresirate svog zmaja 3… 16.20
Psi umiru sami… 17.40, 20.30
Replike… 20.20, 22.30
Reži… 18.45, 22.20
Čovek iz senke… 17.00, 19.40, 22.20
Alita – borbeni anđeo 2D/3D… 16.30, 18.50, 21.15
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 15.45, 17.50
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 16.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.00
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 16.00
Escape Room… 21.40
Instant porodica… 19.15
Ledena potera… 19.30, 22.00
Spokoj… 22.50
Taksi bluz… 18.30, 20.00, 21.50
Šta smo još Bogu zgrešili?… 16.45
Mirai… 17.15

Subota, 2. mart / nedelja, 3. mart
Kako da dresirate svog zmaja 3 2D/3D… 11.00, 12.00, 13.15, 14.15, 15.20, 16.20, 17.30
Psi umiru sami… 17.40, 20.30
Replike… 20.20, 22.30
Reži… 18.45, 22.20
Čovek iz senke… 17.30, 19.40, 22.20
Alita – borbeni anđeo 2D/3D… 16.30, 18.50, 21.15
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.30
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 14.30, 16.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 11.30, 12.30, 15.00
Spajdermen – novi svet (sinhronizovano)… 14.00
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 11.10, 12.45, 14.20, 16.00
Lego film 2… 12.15, 14.30
Escape Room… 21.40
Instant porodica… 19.15
Ledena potera… 19.30, 22.00
Spokoj… 22.50
Taksi bluz… 18.30, 20.00, 21.50
Šta smo još Bogu zgrešili?… 16.45
Mirai… 17.15

Ponedeljak, 4. mart / utorak, 5. mart
Kako da dresirate svog zmaja 3… 16.20
Psi umiru sami… 17.40, 20.30
Replike… 20.20, 22.30
Reži… 18.45, 22.20
Čovek iz senke… 18.00, 19.40, 22.20
Alita – borbeni anđeo 2D/3D… 16.30, 18.50, 21.15
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 15.45, 17.50
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 16.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.00
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 15.10, 16.00
Escape Room… 21.40
Instant porodica… 17.00, 19.15
Ledena potera… 19.30, 22.00
Spokoj… 22.25
Taksi bluz… 18.30, 19.50, 20.40, 21.50
Šta smo još Bogu zgrešili?… 16.45
Mirai… 17.15

Sreda, 6. mart
Kako da dresirate svog zmaja 3… 16.20
Kapetan Marvel… 20.00 – premijera
Psi umiru sami… 17.40, 20.30
Replike… 20.20, 22.30
Reži… 18.45, 22.20
Čovek iz senke… 18.00, 19.40, 22.20
Alita – borbeni anđeo 2D/3D… 16.30, 18.50, 21.15
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 15.45, 17.50
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 16.15
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 15.00
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 15.10, 16.00
Escape Room… 21.40
Instant porodica… 17.00, 19.15
Ledena potera… 19.30, 22.00
Spokoj… 22.25
Taksi bluz… 18.30, 19.50, 20.40, 21.50
Šta smo još Bogu zgrešili?… 16.45
Mirai… 17.15
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za februar 2019. pogledajte OVDE.

Četvrtak, 28. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.

PostFESTum
Ponedeljak, 4. mart
14.30… Sajam nauke – besplatna projekcija
17.00… Crna reka
19.30… Dogman
22.00… Žena u ratu

Utorak, 5. mart
14.30… Sajam nauke – besplatna projekcija
17.00… Dvanaesti čovek
19.30… Šavovi
22.00… Kuća koju je Džek sagradio

Repertoar za mart 2019. pogledajte OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Četvrtak, 28. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Četvrtak, 28. februar (19.00) Plavo srce / Blue Heart
Film i razgovor o borbi za slobodne reke
Na temu neodržive hidroenergije na Balkanu govoriće: Ulrich Eichelmann, Mihela Hladin Wolfe, Igor Vejnović, Aleksadar Jovanović Ćuta. Moderacija: Iva Marković.
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Č
etvrtak, 28. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 28. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.

Redovan repertoar
Četvrtak, 28. februar
 / petak, 1. mart
Reži… 17.20, 20.00, 21.40
Čovek iz senke… 20.20
Psi umiru sami… 19.00, 22.45
Replike… 18.00
Dogman… 17.45
Instant porodica… 21.30
Šta smo još Bogu zgrešili… 16.20, 18.20
Ledena potera… 21.00
Alita: Borbeni anđeo 3D… 15.00, 20.45
Alita: Borbeni anđeo… 18.45
Taksi bluz… 16.00, 19.45
Akvamen 3D… 14.00
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 17.15
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 14.30
Lego film 2… 15.15
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.40
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.40

Subota, 2. mart / nedelja, 3. mart
Reži… 17.20, 20.00, 21.40
Čovek iz senke… 21.00
Psi umiru sami… 19.00, 22.30
Replike… 18.20
Dogman… 17.45
Instant porodica… 21.30
Šta smo još Bogu zgrešili… 16.20
Ledena potera… 20.20
Alita: Borbeni anđeo 3D… 15.00, 20.45
Alita: Borbeni anđeo… 18.45
Taksi bluz… 16.45, 19.45
Akvamen 3D… 14.00
Kako da dresirate svog zmaja 3D (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 16.00, 18.00
Kako da dresirate svog zmaja (sinhronizovano)… 10.00, 13.00, 14.00
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 11.00, 12.30, 15.15
Ko se boji vuka još 2 (sinhronizovano)… 10.15, 13.45
Lego film 2… 11.45
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 10.40, 11.30, 12.40, 14.40
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.40
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 (sinhronizovano)… 13.20

Ponedeljak, 4. mart / utorak, 5. mart / sreda, 6. mart
Reži… 16.40, 18.15, 20.00, 21.40
Čovek iz senke… 19.30
Psi umiru sami… 17.20, 19.00, 22.30
Replike… 21.00
Dogman… 17.45
Instant porodica… 17.00, 21.30
Šta smo još Bogu zgrešili… 16.20, 18.20
Ledena potera… 20.20, 22.00
Alita: Borbeni anđeo 3D… 15.00, 20.45
Alita: Borbeni anđeo… 18.45
Taksi bluz… 17.00, 19.45
Akvamen 3D… 14.00
Ko se boji vuka još 2 3D (sinhronizovano)… 15.30
Lego film 2… 14.50
Aladin i leteći ćilim (sinhronizovano)… 14.40
Ralf rastura internet: Razbijač Ralf 2 3D (sinhronizovano)… 15.40
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 28. februar – nedelja, 3. mart
47. FEST – program pogledajte OVDE.

Ponedeljak, 4. mart / utorak, 5. mart / sreda, 6. mart / četvrtak, 7. mart
Psi umiru sami… 16.30
Dogman… 18.30
Sećanje na bol Margarit Diras… 20.30 – premijera

Petak, 8. mart
Neka svetlost uđe… 16.30
Džulijeta… 18.30
Sećanje na bol Margarit Diras… 20.30

Subota, 9. mart
Mala gospođica Dulitl (sinhronizovano)… 12.00
Dogman… 18.30
Sećanje na bol Margarit Diras… 20.30

Nedelja, 10. mart
Dogman… 18.30
Sećanje na bol Margarit Diras… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 28. februar
Spokoj… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Subota, 9. mart / nedelja, 10. mart / ponedeljak, 11. mart
Zelena knjiga… 20.00

Sreda, 6, 13, 20. i 27. mart (20.00)
Ciklus iranskih filmova
Ulaz je besplatan.
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.