Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (30. maj – 5. jun 2019)
Bioskopski repertoari (30. maj - 5. jun 2019): Rocketman
Bioskopski repertoari (30. maj - 5. jun 2019): Rocketman

Bioskopski repertoari (30. maj – 5. jun 2019)

Ovi bioskopski repertoari važe od 30. maja do 5. juna 2019. godine. Ove nedelje: filmski festivali i nova manifestacija – Noć srpskog filma!

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 30. maja do 5. juna 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 30. maj / petak, 31. maj / subota, 1. jun
Festival francuskog filma

Četvrtak, 30. maj
FFF: Varda by Agnes… 19.30
FFF: Osećam se dobro… 22.00
FFF: Agnes Varda retrospektiva… 12.00, 14.00, 16.00, 18.30
Rocketman… 18.00, 20.00, 22.30
Godzila 2: Kralj čudovišta… 22.15
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D… 19.45
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D (atmos)… 16.30
Granica… 18.50, 21.00
Aladin (sinhronizovano)… 15.30
Aladin 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.15
Aladin (titlovano)… 18.45
Nebeska tema… 20.20
Džon Vik 3 – Parabelum… 21.15
Osvetnici: Kraj igre 3D… 15.20
Pokemon detektiv Pikachu 3D… 14.15

Petak, 31. maj
FFF: Bez filtera… 19.30
FFF: 15 minuta rata… 22.00
FFF: Agnes Varda retrospektiva… 12.00, 14.30, 16.00, 18.30
Rocketman… 18.00, 20.00, 22.30
Godzila 2: Kralj čudovišta… 22.15
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D… 19.45
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D (atmos)… 16.30
Granica… 21.00
Aladin (sinhronizovano)… 15.30
Aladin 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.15
Aladin (titlovano)… 18.45
Nebeska tema… 20.20
Džon Vik 3 – Parabelum… 21.15
Osvetnici: Kraj igre 3D… 14.40
Pokemon detektiv Pikachu 3D… 14.15

Subota, 1. jun
FFF: Sibil… 19.30
FFF: Agnes Varda retrospektiva… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Rocketman… 18.00, 20.00, 22.30
Godzila 2: Kralj čudovišta… 21.15
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D (atmos)… 19.45, 22.15
Granica… 18.50, 21.00
Aladin (sinhronizovano)… 13.00, 15.30
Aladin 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.45, 16.15
Aladin (titlovano)… 18.45
Nebeska tema… 20.20
Džon Vik 3 – Parabelum… 22.20
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 16.00, 17.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 10.45, 12.30, 14.15, 15.00, 17.45
Pokemon detektiv Pikachu 3D… 11.00

Nedelja, 2. jun
Rocketman… 18.00, 20.40, 22.30
Godzila 2: Kralj čudovišta… 14.45
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D (atmos)… 19.30, 22.00
Granica… 18.50, 21.00
Aladin (sinhronizovano)… 13.00, 15.30
Aladin 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.45, 16.15
Aladin (titlovano)… 18.45
Nebeska tema… 20.20
Džon Vik 3 – Parabelum… 21.15
Osvetnici: Kraj igre 3D… 17.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 16.00, 17.00 – premijerno
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 10.45, 12.30, 14.15, 15.00, 17.45 – premijerno
Pokemon detektiv Pikachu 3D… 11.00
Ružnjići (sinhronizovano)… 10.50
Manu munja (sinhronizovano)… 12.50

Ponedeljak, 3. jun / utorak, 4. jun
Rocketman… 18.00, 20.40, 22.30
Godzila 2: Kralj čudovišta… 15.40, 18.10
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D (atmos)…17.00, 19.30, 22.00
Granica… 18.50, 21.00
Aladin (sinhronizovano)… 15.30
Aladin 3D (sinhronizovano)… 14.30, 16.15
Aladin (titlovano)… 18.45
Nebeska tema… 20.20
Džon Vik 3 – Parabelum… 21.15
Osvetnici: Kraj igre 3D… 15.20
Pokemon detektiv Pikachu 3D… 14.15

Sreda, 5. jun
X-Men: Mračni feniks 3D (atmos)… 20.00, 22.15 – premijerno
Rocketman… 18.00, 22.30
Godzila 2: Kralj čudovišta… 15.40, 18.10
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D… 20.40
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D (atmos)…17.30
Granica… 18.50, 21.00
Aladin (sinhronizovano)… 15.30
Aladin 3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.15
Aladin (titlovano)… 18.45
Nebeska tema… 20.20
Džon Vik 3 – Parabelum… 21.15
Osvetnici: Kraj igre 3D… 15.20
Pokemon detektiv Pikachu 3D… 14.15
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 30. maj – sreda, 5. jun
Granica… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 30. maj / petak, 31. maj
Granica… 14.30
Aladin 3D (sinhronizovano)… 16.30
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D… 18.45
Rocketman… 21.00

Subota, 1. jun / nedelja, 2. jun
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 11.00
Manu munja (sinhronizovano)… 13.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 15.00 – premijerno
Aladin 3D (sinhronizovano)… 16.30
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D… 18.45
Rocketman… 21.00

Ponedeljak, 3. jun / utorak, 4. jun / sreda, 5. jun
Granica… 14.30
Aladin 3D (sinhronizovano)… 16.30
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D… 18.45
Rocketman… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 30. maj
Papa Franja – čovek od reči… 17.00
Centar… 19.00
Deca proleća… 21.00

Petak, 31. maj
Nek mi je bog u pomoći… 17.00
To sam što jesam – Gipsy Mafia… 19.00
Nerešeni slučaj Hamaršeld… 21.00

Subota, 1. jun – sreda, 5. jun
Bird On A Wire: Leonard Koen… 17.00
Linija života… 19.00
Pepe, jedan uzvišeni život… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 30. maj
After… 18.00 2D
Aladin (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.10 2D, 16.45 titl. 2D, 18.00 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Balkanska međa… 22.20 2D
Brajtbern… 17.00 2D, 20.45 2D, 22.40 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 15.15 2D, 17.45 2D, 20.15 2D, 22.45 2D
Godzila 2… 16.30 2D, 17.30 3D, 18.40 2D, 19.30 3D, 21.15 2D, 22.10 3D
Hotel Mumbaj… 21.50 2D
Nebeska tema… 20.10 2D
Osvetnici: Kraj igre… 16.10 3D, 19.30 2D, 22.05 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.30 3D
Pepe, jedan uzvišeni život… 15.25 2D
Pirane… 22.50 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 15.35 3D, 17.40 2D, 19.45 3D
Prevaranti… 18.50 2D, 20.30 2D, 22.25 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 16.00 2D
Rocketman… 17.20 2D, 20.00 2D, 22.25 2D
Zavedi me ako možeš… 19.40 2D

Petak, 31. maj / ponedeljak, 3. jun / utorak, 4. jun
After… 18.00 2D
Aladin (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.00 titl. 2D, 16.50 2D, 18.00 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Balkanska međa… 22.20 2D
Brajtbern… 17.00 2D, 20.45 2D, 22.40 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 15.15 2D, 17.45 2D, 20.15 2D, 22.45 2D
Godzila 2… 15.00 3D, 16.30 2D, 17.30 3D, 18.40 2D, 20.00 3D, 21.15 2D, 22.30 3D
Hotel Mumbaj… 21.50 2D
Nebeska tema… 20.10 2D
Osvetnici: Kraj igre… 16.10 3D, 19.30 2D, 22.05 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.30 3D
Pepe, jedan uzvišeni život… 15.25 2D
Pirane… 22.50 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 15.35 3D, 17.40 2D, 19.45 3D
Prevaranti… 18.50 2D, 20.30 2D, 22.25 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 16.00 2D
Rocketman… 17.20 2D, 19.20 2D, 21.40 2D
Zavedi me ako možeš… 19.40 2D

Subota, 1. jun / nedelja, 2. jun
After… 18.00 2D
Aladin (sinhronizovano)… 11.45 2D, 13.00 3D, 14.15 2D, 15.30 3D, 16.50 2D, 18.00 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl.. 2D
Balkanska međa… 22.20 2D
Brajtbern… 17.00 2D, 20.45 2D, 22.40 2D
Dambo (sinhronizovano)… 13.10 3D
Džon Vik 3: Parabelum… 15.15 2D, 17.45 2D, 20.15 2D, 22.45 2D
Godzila 2… 12.30 3D, 15.00 2D, 17.30 3D, 18.40 2D, 20.00 3D, 21.15 2D, 22.30 3D
Hotel Mumbaj… 21.50 2D
Manu munja (sinhronizovano)… 11.40 2D, 14.10 2D
Nebeska tema… 20.10 2D
Osvetnici: Kraj igre… 12.50 2D, 16.10 3D, 19.30 2D, 22.05 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.45 2D, 15.30 3D
Pepe, jedan uzvišeni život… 15.25 2D
Pirane… 22.50 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 13.30 2D, 15.35 3D, 17.40 2D, 19.45 3D
Prevaranti… 18.50 2D, 20.30 2D, 22.25 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 16.00 2D
Rocketman… 17.20 2D, 19.20 2D, 21.40 2D
Ružnjići (sinhronizovano)… 12.20 2D
Šazam!… 12.40 3D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.30 2D, 12.15 3D, 13.15 2D, 14.00 3D, 15.00 2D, 15.45 3D, 16.45 2D, 17.30 3D – premijerno
Zavedi me ako možeš… 19.40 2D

Sreda, 5. jun
X-Men: Mračni feniks… 20.00 3D – premijerno
After… 18.00 2D
Aladin (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.50 2D, 18.00 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Balkanska međa… 22.20 2D
Brajtbern… 17.00 2D, 20.50 2D, 22.40 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 15.15 2D, 20.15 2D, 22.45 2D
Godzila 2… 15.00 3D, 17.30 3D, 18.40 3D, 21.15 2D, 22.15 3D
Hotel Mumbaj… 21.20 2D
Manu munja (sinhronizovano)… 22.10 2D, 17.50 2D
Osvetnici: Kraj igre… 20.10 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.10 3D, 19.00 2D, 22.20 3D
Pepe, jedan uzvišeni život… 15.30 3D
Pokemon detektiv Pikaču… 15.25 2D, 22.25 2D
Prevaranti… 15.15 3D, 17.20 2D, 18.50 3D
Prokletstvo ožalošćene žene… 17.20 2D
Rocketman… 20.30 2D, 16.00 2D
Ružnjići (sinhronizovano)… 16.40 2D
Šazam!… 19.20 2D, 21.40 2D
Taksi bluz… 20.20 2D
Zavedi me ako možeš… 17.45 2D
Zlogonje… 16.00 2D
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 30. maj / petak, 31. maj
Godzila 2 – Kralj čudovišta 3D… 17.50, 20.00, 22.20
Rocketman… 20.15
Aladin (sinhronizovano) 3D… 15.00, 17.30
Aladin (titlovano)… 20.00
Brajtbern… 22.10
Džon Vik 3: Parabelum… 22.15
Osvetnici: Kraj igre 3D… 17.10
Park čudesa (sinhronizovano) 3D… 15.15
Pokemon detektiv Pikaču 3D… 16.10

Subota, 1. jun / nedelja, 2. jun
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00 – premijerno
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.30, 15.30 – premijerno
Godzila 2 – Kralj čudovišta 3D… 17.50, 20.00, 22.30
Rocketman… 20.15
Aladin (sinhronizovano) 3D… 13.15, 15.30
Aladin (titlovano)… 20.20
Brajtbern… 22.35
Džon Vik 3: Parabelum… 22.25
Osvetnici: Kraj igre 3D… 17.15
Pokemon detektiv Pikaču 3D… 11.15

Ponedeljak, 3. jun / utorak, 4. jun
Godzila 2 – Kralj čudovišta 3D… 17.50, 20.00, 22.20
Rocketman… 20.15
Aladin (sinhronizovano) 3D… 15.00, 17.30
Aladin (titlovano)… 20.00
Brajtbern… 22.10
Džon Vik 3: Parabelum… 22.15
Osvetnici: Kraj igre 3D… 17.10
Park čudesa (sinhronizovano) 3D… 15.15
Pokemon detektiv Pikaču 3D… 16.10

Sreda, 5. jun
X-Men – Mračni feniks 3D… 20.00 – premijerno
Aladin 3D (sinhronizovano)… 17.40
Aladin (titlovano)… 20.20
Godzila 2 – Kralj čudovišta 3D… 17.50
Brajtbern… 22.30
Džon Vik 3 – Parabelum… 22.25
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 15.15
Pokemon – Detektiv Pikaču 3D… 16.10

Noć srpskog filma
Zlogonje… 15.15
Kralj Petar Prvi… 17.45
Taksi bluz… 20.00
Južni vetar… 22.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 30. maj / petak, 31. maj
Godzila 2 3D… 15.15, 17.45, 20.15
Godzila 2… 22.15
Brajtbern… 22.40
Aladin (sinhronizovano) 3D… 16.00
Aladin (sinhronizovano)… 15.10, 17.30
Aladin (titlovano)… 20.00
Džon Vik 3: Parabelum… 18.30, 21.00
Granica… 22.30
Manu munja (sinhronizovano)… 15.20, 16.20
Prevaranti… 18.15, 20.20
Rocketman… 17.00, 19.20
Krajnje poremećen… 21.40

Subota, 1. jun / nedelja, 2. jun
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano) 3D… 14.00, 15.45 – premijerno
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 13.00, 14.45, 16.30 – premijerno
Godzila 2 3D… 17.45, 20.15
Godzila 2… 22.15
Brajtbern… 22.40
Aladin (sinhronizovano) 3D… 13.30, 16.00
Aladin (sinhronizovano)… 15.10, 17.30
Aladin (titlovano)… 20.00
Džon Vik 3: Parabelum… 18.30, 21.00
Granica… 22.30
Prevaranti… 18.15, 20.20
Park čudesa (sinhronizovano)… 13.15
Rocketman… 17.00, 19.20
Krajnje poremećen… 21.40
Manu munja (sinhronizovano)… 13.20, 15.20

Ponedeljak, 3. jun / utorak, 4. jun
Godzila 2 3D… 15.15, 17.45, 20.15
Godzila 2… 22.15
Brajtbern… 22.40
Aladin (sinhronizovano) 3D… 16.00
Aladin (sinhronizovano)… 15.10, 17.30
Aladin (titlovano)… 20.00
Džon Vik 3: Parabelum… 18.30, 21.00
Granica… 22.30
Manu munja (sinhronizovano)… 15.20, 16.20
Prevaranti… 18.15, 20.20
Rocketman… 17.00, 19.20
Krajnje poremećen… 21.40

Sreda, 5. jun
Godzila 2 3D… 15.15, 17.45, 20.15
Godzila 2… 22.15
Brajtbern… 22.40
Aladin (sinhronizovano) 3D… 16.00
Aladin (sinhronizovano)… 15.10
Aladin (titlovano)… 19.20
Džon Vik 3: Parabelum… 18.30, 21.00
Prevaranti… 18.15, 20.20
Manu munja (sinhronizovano)… 15.20
Rocketman… 17.00
Krajnje poremećen… 21.50

Noć srpskog filma
Zlogonje… 16.15
Kralj Petar I… 18.00
Taksi bluz… 20.30
Južni vetar… 22.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 30. maj
Aladin (sinhronizovano)… 14.45 2D, 16.00 3D, 16.45 MX4D 3D, 17.00 2D, 18.30 3D, 19.50 titl. 2D
Brajtbern… 20.55 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 21.00 2D, 21.50 MX4D 2D
Godzila 2… 15.00 2D, 17.30 2D, 19.20 MX4D 3D, 20.00 3D, 22.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 17.15 2D
Pirane… 22.45 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 15.40 2D, 17.45 3D
Prevaranti… 19.00 2D, 22.20 2D
Rocketman… 19.30 2D, 21.50 2D

Petak, 31. maj / ponedeljak, 3. jun / utorak, 4. jun
Aladin (sinhronizovano)… 14.30 2D, 15.00 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.00 2D, 17.30 MX4D 3D, 18.30 3D, 19.50 titl. 2D
Brajtbern… 20.55 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 21.00 2D, 22.30 MX4D 2D
Godzila 2… 14.45 2D, 16.30 3D, 19.00 2D, 20.00 MX4D 3D, 21.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 17.15 2D
Pirane… 22.45 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 15.40 2D, 17.45 3D
Prevaranti… 19.00 2D, 22.20 2D
Rocketman… 19.30 2D, 21.50 2D

Subota, 1. jun / nedelja, 2. jun
Aladin (sinhronizovano)… 11.05 3D, 11.40 MX4D 3D, 12.05 2D, 13.30 3D, 14.30 2D, 16.00 3D, 17.00 2D, 17.30 MX4D 3D, 18.30 3D, 19.50 titl. 2D
Brajtbern… 20.55 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 21.00 2D, 22.30 MX4D 2D
Godzila 2… 14.45 2D, 16.30 3D, 19.00 2D, 20.00 MX4D 3D, 21.30 3D
Manu munja (sinhronizovano)… 11.10 2D
Osvetnici: Kraj igre… 14.10 MX4D 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 17.15 2D
Pirane… 22.45 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 15.40 2D, 17.45 3D
Prevaranti… 19.00 2D, 22.20 2D
Rocketman… 19.30 2D, 21.50 2D
Ružnjići (sinhronizovano)… 13.00 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.00 2D, 12.00 3D, 12.50 2D, 13.50 3D, 14.40 2D – premijerno

Sreda, 5. jun
Aladin (sinhronizovano)… 14.30 2D, 14.50 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.20 MX4D 3D, 18.30 3D, 19.00 titl. 2D
Brajtbern… 16.00 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 21.00 2D, 22.20 MX4D 2D
Godzila 2… 16.30 3D, 17.00 2D, 19.50 MX4D 3D, 21.30 3D
Pokemon detektiv Pikaču… 14.25 2D, 17.50 3D
Prevaranti… 22.20 2D
Rocketman… 19.30 2D, 21.50 2D
X-Men: Mračni feniks… 20.00 3D – premijerno

Noć srpskog filma
Zlogonje… 16.30 2D
Kralj Petar Prvi… 18.20 2D
Taksi bluz… 20.45 2D
Južni vetar… 22.30 2D
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Sreda, 5. jun
Noć srpskog filma
Zlogonje… 16.00
Kralj Petar Prvi… 18.00
Taksi bluz… 20.00
Južni vetar… 22.00
Pre svake projekcije dugometražnih filmova biće prikazan po jedan kratki film: „Eho“, „Isti“, „Mališan“ i „Suvozači“.

Utorak, 11. jun (20.00)
Omaž Branku Radakoviću, multimedijalnom umetniku

Petak, 14. jun (20.00)
Praznik za dušu i oči – putopisni esej o Sankt Peterburgu

Subota, 15. jun
Četvrti festival muzičkog dokumentarnog filma – Dok’n’Ritam
Našao sam dobar bend… 18.00
Autor: Boris Hrepić Hrepa, gitarista sastava Daleka obala

Trenutak koji čekam… 19.00
Autor: Miroslav Dimić

Od Lonjskog polja do Memfisa… 19.30
2019, srpska premijera, HRV, Miroslav Dimić, 40’
Dokumentarni film o prvom bluz kampu na ovim prostorima u okviru Hrvatske pop rok škole.

Ponedeljak, 24. jun (21.00) Nebeska tema
Dokumentarni film
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 7. jun / subota, 8. jun / nedelja, 9. jun
Plan B – 4. Festival subverzivnog filma

Četvrtak, 13. jun (19.00) Moj film je bolji od tvog #32
Tema: Borba fanova
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 30. maj
Aladin (sinhronizovano)… 14.45 2D, 15.15 3D, 16.45 2D, 17.45 3D, 19.15 titl. 2D 21.45 titl. 2D
Brajtbern… 18.30 2D, 20.30 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 17.30 2D, 19.45 2D, 22.35 2D
Godzila 2… 16.00 2D, 17.00 3D, 18.45 2D, 20.00 3D, 21.20 2D, 22.20 3D
Manu munja (sinhronizovano)… 15.30 2D
Osvetnici: Kraj igre… 18.10 2D, 21.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.10 2D, 16.20 3D
Pirane… 22.30 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 16.15 3D
Prevaranti… 20.15 2D, 22.10 2D
Rocketman… 17.10 2D, 19.30 2D, 22.00 2D

Petak, 31. maj / ponedeljak, 3. jun / utorak, 4. jun
Aladin (sinhronizovano)… 14.45 2D, 15.15 3D, 16.45 2D, 17.45 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Brajtbern… 18.30 2D, 20.30 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 17.30 2D, 20.00 2D, 22.30 2D
Godzila 2… 16.00 2D, 17.00 3D, 18.45 2D, 19.45 3D, 21.20 2D, 22.20 3D
Manu munja (sinhronizovano)… 15.30 2D
Osvetnici: Kraj igre… 18.10 2D, 21.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.10 2D, 16.20 3D
Pirane… 22.30 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 16.15 3D
Prevaranti… 20.15 2D, 22.10 2D
Rocketman… 17.10 2D, 19.30 2D, 22.00 2D

Subota, 1. jun / nedelja, 2. jun
Aladin (sinhronizovano)… 11.45 2D, 12.45 3D, 14.15 2D, 15.15 3D, 16.45 2D, 17.45 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Brajtbern… 18.30 2D, 20.30 2D
Dambo (sinhronizovano)… 12.15 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 17.30 2D, 20.00 2D, 22.30 2D
Godzila 2… 14.30 3D, 18.45 2D, 19.45 3D, 21.20 2D, 22.20 3D
Manu munja (sinhronizovano)… 13.30 2D, 15.30 2D
Osvetnici: Kraj igre… 18.10 2D, 21.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 12.30 3D, 14.30 2D, 16.20 3D
Pirane… 22.30 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 11.15 3D, 13.45 2D, 16.15 3D
Prevaranti… 20.15 2D, 22.10 2D
Rocketman… 17.10 2D, 19.30 2D, 22.00 2D
Ružnjići (sinhronizovano)… 11.30 2D

Sreda, 5. jun
Aladin (sinhronizovano)… 14.45 3D, 16.45 2D, 18.00 3D, 19.15 titl. 2D
Brajtbern… 14.50 2D, 20.30 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 17.20 2D, 19.50 2D, 22.20 2D
Godzila 2… 16.00 2D, 17.00 3D, 18.40 3D, 21.20 2D, 22.20 3D
Manu munja (sinhronizovano)… 15.30 2D
Osvetnici: Kraj igre… 18.10 2D, 21.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.10 2D, 16.20 3D
Pirane… 22.20 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 15.55 3D
Prevaranti… 21.45 2D
Rocketman… 17.10 2D, 19.30 2D, 22.00 2D
Kralj Petar Prvi… 17.45 2D
Južni vetar… 22.00 2D
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751
USKORO!!!
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka70 godina Jugoslovenske kinoteke

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za maj 2019. pogledajte na OVOM LINKU.

Repertoar za jun 2019. pogledajte na OVOM LINKU.

Četvrtak, 6. jun – nedelja, 16. jun
21. Festival nitratnog filma: 70 filmova za 70 godina
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 30. maj / petak, 31. maj

Hotel Mumbaj… 19.00

Subota, 1. jun / nedelja, 2. jun
Manu munja (sinhronizovano)… 13.15
Hotel Mumbaj… 19.00

Ponedeljak, 3. jun / utorak, 4. jun
Hotel Mumbaj… 19.00

Sreda, 5. jun
Noć srpskog filma

Subota, 8. jun / nedelja, 8. jun
Manu munja (sinhronizovano)… 13.15

Subota, 15. jun / nedelja, 16. jun
Manu munja (sinhronizovano)… 13.15
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Petak, 14. jun / subota, 15. jun / nedelja, 16. jun
Angažovani etnografski film – Festival Vizantrop
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 30. maj / petak, 31. maj
Rocketman… 17.15, 19.30, 21.50
Godzila 2: Kralj čudovišta… 17.30, 21.00
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D… 15.00, 20.00, 22.30
Granica… 17.00, 18.50
Aladin (sinhronizovano)… 15.40
Aladin 3D (sinhronizovano)… 14.30, 18.00
Aladin (titlovano)… 20.30
Brajtbern… 19.00, 22.40
Prevaranti… 20.45
Džon Vik 3 – Parabelum… 19.15, 21.40
Osvetnici: Kraj igre 3D… 16.00
Balkanska međa… 16.15
Pokemon detektiv Pikachu 3D… 15.15
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 14.15
Dambo 3D (sinhronizovano)… 14.00

Subota, 1. jun / nedelja, 2. jun
Rocketman… 19.30, 21.50
Godzila 2: Kralj čudovišta… 17.00, 21.00
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D… 14.30, 20.00, 22.30
Granica… 18.50
Aladin (sinhronizovano)… 11.00, 15.40
Aladin 3D (sinhronizovano)… 13.20, 18.00
Aladin (titlovano)… 20.30
Brajtbern… 22.40
Prevaranti… 20.45
Džon Vik 3 – Parabelum… 19.15, 21.40
Osvetnici: Kraj igre 3D… 16.00
Balkanska međa… 16.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.15, 13.45, 14.45, 17.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 10.15, 12.00, 13.00, 15.30, 16.30, 18.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (titlovano)… 19.00
Pokemon detektiv Pikachu 3D… 12.30
Ružnjići (sinhronizovano)… 10.45
Manu munja (sinhronizovano)… 10.00, 12.15
Park čudesa (sinhronizovano)… 10.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 14.15
Dambo (sinhronizovano)… 11.45
Dambo 3D (sinhronizovano)… 14.00

Ponedeljak, 3. jun / utorak, 4. jun
Rocketman… 17.15, 19.30, 21.50
Godzila 2: Kralj čudovišta… 17.30, 21.00
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D… 15.00, 20.00, 22.30
Granica… 17.00, 18.50
Aladin (sinhronizovano)… 15.40
Aladin 3D (sinhronizovano)… 14.30, 18.00
Aladin (titlovano)… 20.30
Brajtbern… 19.00, 22.40
Prevaranti… 20.45
Džon Vik 3 – Parabelum… 19.15, 21.40
Osvetnici: Kraj igre 3D… 16.00
Balkanska međa… 16.15
Pokemon detektiv Pikachu 3D… 15.15
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 14.15
Dambo 3D (sinhronizovano)… 14.00

Sreda, 5. jun
X-Men: Mračni feniks 3D… 20.00, 21.40 – premijerno
Rocketman… 17.15, 19.30, 21.50
Godzila 2: Kralj čudovišta… 17.30, 21.00
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D… 15.00, 22.30
Granica… 17.00, 18.50
Aladin (sinhronizovano)… 15.40
Aladin 3D (sinhronizovano)… 14.30, 18.00
Aladin (titlovano)… 20.30
Brajtbern… 19.00, 22.40
Prevaranti… 20.45
Džon Vik 3 – Parabelum… 19.15
Osvetnici: Kraj igre 3D… 16.00
Balkanska međa… 16.15
Pokemon detektiv Pikachu 3D… 15.15
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 14.15
Dambo 3D (sinhronizovano)… 14.00
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Filmstreet

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nova sezona počinje 16. juna 2019.
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 30. maj / petak, 31. maj / subota, 1. jun / nedelja, 2. jun
Pirane… 19.30
Pepe, jedan uzvišeni život… 20.30

Ponedeljak, 3. jun / utorak, 4. jun / sreda, 5. jun
Linija života… 18.30
Pepe, jedan uzvišeni život… 20.30

Četvrtak, 6. jun / petak, 7. jun / subota, 8. jun / nedelja, 9. jun
Pepe, jedan uzvišeni život… 18.30
Pad američkog carstva… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 30. maj

Linija života… 20.00

Subota, 1. jun / nedelja, 2. jun
Aladin (sinhronizovano) 3D… 17.30
Godzila 2 – Kralj čudovišta 3D… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Turneja Slobodne zone (ulaz je za dž)
Ponedeljak, 3. jun (20.00) Bergman – godina života
Utorak, 4. jun (20.00) Tranzit
Četvrtak, 6. jun (20.00) Kapetan
Ponedeljak, 10. jun (20.00) Srbenka
Utorak, 11. jun (20.00) Tri lica
Sreda, 12. jun (20.00) Najbolji ortaci
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.