Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (6-12. jun 2019)
Bioskopski repertoari (6-12. jun 2019): X-Men - Mračni feniks
Bioskopski repertoari (6-12. jun 2019): X-Men - Mračni feniks

Bioskopski repertoari (6-12. jun 2019)

Ovi bioskopski repertoari važe od 6. do 12. juna 2019. godine. Ove nedelje: Festival nitratnog filma i premijera filma „Ljudi u crnom“.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 6. do 12. juna 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 6. jun / petak, 7. jun
X-Men: Mračni feniks… 18.00, 21.20
X-Men: Mračni feniks 3D (atmos)… 15.15, 20.00, 22.15
Između dana i noći… 18.10, 19.45
Bez filtera… 19.30
Rocketman… 16.50, 21.30
Godzila 2: Kralj čudovišta… 21.40
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D (atmos)… 17.30
Džon Vik 3 – Parabelum… 22.30
Aladin (sinhronizovano)… 15.30
Aladin 3D (sinhronizovano)… 14.00
Aladin (titlovano)… 19.10
Nebeska tema… 20.20
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00, 16.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 14.15, 17.45
Delfin Berni (sinhronizovano)… 16.25

Subota, 8. jun / nedelja, 9. jun
X-Men: Mračni feniks… 18.00, 21.20
X-Men: Mračni feniks 3D (atmos)… 15.15, 20.00, 22.15
Između dana i noći… 18.10, 19.45
Bez filtera… 19.30
Rocketman… 16.50, 21.30
Godzila 2: Kralj čudovišta… 21.40
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D (atmos)… 17.30
Džon Vik 3 – Parabelum… 22.30
Aladin (sinhronizovano)… 13.00, 15.30
Aladin 3D (sinhronizovano)… 10.30, 14.00
Aladin (titlovano)… 19.10
Nebeska tema… 20.20
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 10.00, 11.15, 13.30, 15.10, 16.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 10.45, 11.45, 12.30, 14.15, 17.45
Delfin Berni (sinhronizovano)… 10.15, 12.00, 16.25
Pokemon detektiv Pikachu 3D… 13.00

Ponedeljak, 10. jun / utorak, 11. jun / sreda, 12. jun
X-Men: Mračni feniks… 18.00, 21.20
X-Men: Mračni feniks 3D (atmos)… 15.15, 20.00, 22.15
Između dana i noći… 18.10, 19.45
Bez filtera… 19.30
Rocketman… 16.50, 21.30
Godzila 2: Kralj čudovišta… 21.40
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D (atmos)… 17.30
Džon Vik 3 – Parabelum… 22.30
Aladin (sinhronizovano)… 15.30
Aladin 3D (sinhronizovano)… 14.00
Aladin (titlovano)… 19.10
Nebeska tema… 20.20
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00, 16.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 14.15, 17.45
Delfin Berni (sinhronizovano)… 16.25
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 6. jun – sreda, 1. jun
Između dana i noći… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 6. jun / petak, 7. jun
Granica… 14.30
Aladin 3D (sinhronizovano)… 16.30
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D… 18.45
X-Men: Mračni feniks 3D… 21.00

Subota, 8. jun / nedelja, 9. jun
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 11.00
Delfin Berni (sinhronizovano)… 13.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 15.00
Aladin 3D (sinhronizovano)… 16.30
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D… 18.45
X-Men: Mračni feniks 3D… 21.00

Ponedeljak, 10. jun / utorak, 11. jun / sreda, 12. jun
Granica… 14.30
Aladin 3D (sinhronizovano)… 16.30
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D… 18.45
X-Men: Mračni feniks 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 6. jun – utorak, 11. jun
Električni orgazam za ljude budućnosti… 17.00
Linija života… 19.00
Pepe, jedan uzvišeni život… 21.00

Sreda, 12. jun
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 6. jun / petak, 7. jun / ponedeljak, 10. jun / utorak, 11. jun
Između dana i noći… 20.50 2D
After… 18.10 2D
Aladin (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.50 2D, 18.00 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Balkanska međa… 22.10 2D
Brajtbern… 15.00 2D, 19.50 2D
Delfin Berni (sinhronizovano)… 15.05 2D, 16.20 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 16.30 2D, 20.15 2D, 22.45 2D
Godzila 2… 15.10 3D, 17.40 2D, 20.10 3D, 22.40 3D
Hotel Mumbaj… 21.45 2D
Nebeska tema… 18.45 2D
Osvetnici: Kraj igre… 16.10 2D, 19.30 3D
Pokemon detektiv Pikaču… 15.35 3D, 16.45 2D, 17.45 3D
Prevaranti… 20.30 2D, 22.25 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 22.50 2D
Rocketman… 19.20 2D, 22.30 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.45 2D, 16.45 3D, 17.30 2D, 18.30 3D, 20.20 titl. 2D
X-Men: Mračni feniks… 15.30 2D, 17.45 3D, 19.00 2D, 20.00 3D, 21.15 2D, 22.15 3D
Zavedi me ako možeš… 21.40 2D

Subota, 8. jun / nedelja, 9. jun
Između dana i noći… 20.50 2D
After… 18.10 2D
Aladin (sinhronizovano)… 11.50 2D, 13.00 3D, 14.20 2D, 15.30 3D, 16.50 2D, 18.00 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Balkanska međa… 22.10 2D
Brajtbern… 15.00 2D, 19.50 2D
Dambo (sinhronizovano)… 12.45 3D
Delfin Berni (sinhronizovano)… 11.40 2D, 12.30 2D, 14.30 2D, 16.20 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 16.30 2D, 20.15 2D, 22.45 2D
Godzila 2… 12.40 2D, 15.10 3D, 17.40 2D, 20.10 3D, 22.40 3D
Hotel Mumbaj… 21.45 2D
Nebeska tema… 18.45 2D
Osvetnici: Kraj igre… 12.50 3D, 16.10 2D, 19.30 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 12.55 2D, 14.45 3D
Pokemon detektiv Pikaču… 13.30 2D, 15.35 3D, 16.45 2D, 17.45 3D
Prevaranti… 20.30 2D, 22.25 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 22.50 2D
Rocketman… 19.20 2D, 22.30 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.30 3D, 12.15 2D, 13.15 3D, 14.00 2D, 15.00 3D, 15.45 2D, 16.45 3D, 17.30 2D, 18.30 3D, 20.20 titl. 2D
X-Men: Mračni feniks… 13.10 3D, 15.30 2D, 17.45 3D, 19.00 2D, 20.00 3D, 21.15 2D, 22.15 3D
Zavedi me ako možeš… 21.40 2D

Sreda, 12. jun
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 20.00 3D – premijera
Između dana i noći… 20.50 2D
After… 18.10 2D
Aladin (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.50 2D, 18.00 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Balkanska međa… 22.10 2D
Brajtbern… 15.00 2D
Delfin Berni (sinhronizovano)… 15.05 2D, 16.20 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 16.30 2D, 20.15 2D, 22.45 2D
Godzila 2… 15.10 3D, 17.40 2D, 20.10 3D, 22.40 3D
Hotel Mumbaj… 22.10 2D
Nebeska tema… 18.45 2D
Osvetnici: Kraj igre… 16.10 2D, 19.30 3D
Pokemon detektiv Pikaču… 15.35 3D, 16.45 2D, 17.45 3D
Prevaranti… 20.30 2D, 22.25 2D
Prokletstvo ožalošćene žene… 22.50 2D
Rocketman… 19.20 2D, 22.30 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00 3D, 15.45 2D, 16.45 3D, 17.30 2D, 18.30 3D, 20.20 titl. 2D
X-Men: Mračni feniks… 15.30 2D, 17.45 3D, 19.00 2D, 19.50 3D, 21.15 2D, 22.15 3D
Zavedi me ako možeš… 21.40 2D
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 6. jun / petak, 7. jun
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.45
Delfin Berni (sinhronizovano)… 15.45
X-Men: Mračni feniks… 17.30, 20.00, 22.15
Godzila 2 – Kralj čudovišta 3D… 19.45, 22.00
Rocketman… 21.45
Aladin (titlovano)… 19.30

Subota, 8. jun / nedelja, 9. jun
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.15, 13.30, 15.30, 17.45
Delfin Berni (sinhronizovano)… 11.00, 15.45
X-Men: Mračni feniks… 17.30, 20.00, 22.15
Godzila 2 – Kralj čudovišta 3D… 19.45, 22.00
Rocketman… 21.45
Aladin (titlovano)… 19.30
Aladin 3D (sinhronizovano)… 13.00

Ponedeljak, 10. jun / utorak, 11. jun / sreda, 12. jun
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.45
Delfin Berni (sinhronizovano)… 15.45
X-Men: Mračni feniks… 17.30, 20.00, 22.15
Godzila 2 – Kralj čudovišta 3D… 19.45, 22.00
Rocketman… 21.45
Aladin (titlovano)… 19.30
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 6. jun / petak, 7. jun
Aladin (sinhronizovano) 3D… 15.30
Aladin (sinhronizovano)… 17.40
Aladin (titlovano)… 20.00
X-Men: Mračni feniks 3D… 18.00, 20.15, 22.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano) 3D… 15.45, 17.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (titlovano)… 19.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 16.30, 18.15
Godzila 2 – Kralj čudovišta 3D… 21.00
Godzila 2 – Kralj čudovišta… 22.20
Delfin Berni (sinhronizovano)… 16.00
Prevaranti… 20.10
Džon Vik 3: Parabelum… 22.00
Manu munja (sinhronizovano)… 15.20
Granica… 17.20
Između dana i noći… 19.50
Rocketman… 21.30

Subota, 8. jun / nedelja, 9. jun
Aladin (sinhronizovano) 3D… 13.10, 15.30
Aladin (sinhronizovano)… 17.40
Aladin (titlovano)… 20.00
X-Men: Mračni feniks 3D… 18.00, 20.15, 22.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano) 3D… 14.00, 15.45, 17.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (titlovano)… 19.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 13.00, 14.45, 16.30, 18.15
Godzila 2 – Kralj čudovišta 3D… 21.00
Godzila 2 – Kralj čudovišta… 22.20
Delfin Berni (sinhronizovano)… 14.15, 16.00
Prevaranti… 20.10
Džon Vik 3: Parabelum… 22.00
Manu munja (sinhronizovano)… 13.30, 15.20
Granica… 17.20
Između dana i noći… 19.50
Rocketman… 21.30

Ponedeljak, 10. jun / utorak, 11. jun / sreda, 12. jun
Aladin (sinhronizovano) 3D… 15.30
Aladin (sinhronizovano)… 17.40
Aladin (titlovano)… 20.00
X-Men: Mračni feniks 3D… 18.00, 20.15, 22.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano) 3D… 15.45, 17.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (titlovano)… 19.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 16.30, 18.15
Godzila 2 – Kralj čudovišta 3D… 21.00
Godzila 2 – Kralj čudovišta… 22.20
Delfin Berni (sinhronizovano)… 16.00
Prevaranti… 20.10
Džon Vik 3: Parabelum… 22.00
Manu munja (sinhronizovano)… 15.20
Granica… 17.20
Između dana i noći… 19.50
Rocketman… 21.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 6. jun
Između dana i noći… 20.30 2D
Aladin (sinhronizovano)… 16.45 2D, 17.15 MX4D 3D, 17.30 3D, 19.15 titl. 2D
Delfin Berni (sinhronizovano)… 15.00 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 21.45 2D
Godzila 2… 15.00 3D, 18.00 2D, 21.15 3D, 22.00 MX4D 3D
Pokemon detektiv Pikaču… 15.55 2D
Prevaranti… 22.10 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.15 2D, 15.30 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.00 2D, 17.45 3D, 19.30 titl. 2D
X-Men: Mračni feniks… 18.45 2D, 19.45 MX4D 3D, 20.00 3D, 21.00 2D, 22.15 3D

Petak, 7. jun / ponedeljak, 10. jun / utorak, 11. jun / sreda, 12. jun
Između dana i noći… 20.30 2D
Aladin (sinhronizovano)… 16.45 2D, 17.15 MX4D 3D, 17.45 3D, 19.15 titl. 2D
Delfin Berni (sinhronizovano)… 15.00 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 21.45 2D
Godzila 2… 15.15 3D, 18.00 2D, 21.15 3D, 22.00 MX4D 3D
Pokemon detektiv Pikaču… 15.55 2D
Prevaranti… 22.10 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00 2D, 15.30 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.00 2D, 17.45 3D 19.30 titl. 2D
X-Men: Mračni feniks… 18.45 3D, 19.45 MX4D 3D, 20.15 2D, 21.00 3D, 22.30 2D

Subota, 8. jun
Između dana i noći… 20.30 2D
Aladin (sinhronizovano)… 11.45 2D, 14.15 3D, 16.45 2D, 17.15 MX4D 3D, 17.45 3D, 19.15 titl. 2D
Delfin Berni (sinhronizovano)… 12.20 2D, 14.10 2D, 17.00 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 21.45 2D
Godzila 2… 15.15 3D, 18.00 2D, 21.15 3D, 22.00 MX4D 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 11.20 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 13.10 3D, 15.55 2D“
Prevaranti… 22.10 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.00 2D, 11.30 MX4D 3D, 12.00 3D, 13.00 2D, 14.00 3D, 15.00 2D, 15.30 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.45 3D, 19.30 titl. 2D
X-Men: Mračni feniks… 13.15 MX4D 3D, 18.45 3D, 19.45 MX4D 3D, 20.15 2D, 21.00 3D, 22.30 2D

Nedelja, 9. jun
Između dana i noći… 20.30 2D
Aladin (sinhronizovano)… 11.45 2D, 14.15 3D, 16.45 2D, 17.15 MX4D 3D, 17.45 3D, 19.15 titl. 2D
Delfin Berni (sinhronizovano)… 12.20 2D, 14.10 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 21.45 2D
Godzila 2… 15.15 3D, 18.00 2D, 21.15 3D, 22.00 MX4D 3D
Park čudesa (sinhronizovano)… 11.20 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 13.10 3D, 15.55 2D“
Prevaranti… 22.10 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.00 2D, 11.30 MX4D 3D, 12.00 3D, 13.00 2D, 14.00 3D, 15.00 2D, 15.30 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.00 2D, 17.45 3D, 19.30 titl. 2D
X-Men: Mračni feniks… 13.15 MX4D 3D, 18.45 3D, 19.45 MX4D 3D, 20.15 2D, 21.00 3D, 22.30 2D
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Utorak, 11. jun (20.00)
Omaž Branku Radakoviću, multimedijalnom umetniku

Petak, 14. jun (20.00)
Praznik za dušu i oči – putopisni esej o Sankt Peterburgu

Subota, 15. jun
Četvrti festival muzičkog dokumentarnog filma – Dok’n’Ritam
Našao sam dobar bend… 18.00
Autor: Boris Hrepić Hrepa, gitarista sastava Daleka obala

Trenutak koji čekam… 19.00
Autor: Miroslav Dimić

Od Lonjskog polja do Memfisa… 19.30
2019, srpska premijera, HRV, Miroslav Dimić, 40’
Dokumentarni film o prvom bluz kampu na ovim prostorima u okviru Hrvatske pop rok škole.

Ponedeljak, 24. jun (21.00) Nebeska tema
Dokumentarni film
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 7. jun / subota, 8. jun / nedelja, 9. jun
Plan B – 4. Festival subverzivnog filma

Četvrtak, 13. jun (19.00) Moj film je bolji od tvog #32
Tema: Borba fanova
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 6. jun / petak, 7. jun / ponedeljak, 10. jun / utorak, 11. jun / sreda, 12. jun
Između dana i noći… 20.15 2D, 22.00 2D
Aladin (sinhronizovano)… 15.15 3D, 16.45 2D, 17.45 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Brajtbern… 22.30 2D
Delfin Berni (sinhronizovano)… 14.40 2D, 16.30 2D, 18.30 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 19.00 2D
Godzila 2… 16.50 2D, 19.30 3D, 22.10 3D
Osvetnici: Kraj igre… 21.30 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 15.30 2D, 17.15 3D
Pokemon detektiv Pikaču… 16.45 3D
Prevaranti… 20.30 2D
Rocketman… 21.10 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.00 3D, 17.00 2D, 18.00 3D, 19.00 titl. 2D
X-Men: Mračni feniks… 14.30 3D, 18.45 2D, 20.00 3D, 21.00 2D, 22.15 3D

Subota, 8. jun / nedelja, 9. jun
Između dana i noći… 20.15 2D, 22.00 2D
Aladin (sinhronizovano)… 11.45 2D, 12.45 3D, 14.15 2D, 15.15 3D, 16.45 2D, 17.45 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Brajtbern… 22.30 2D
Dambo (sinhronizovano)… 11.15 2D
Delfin Berni (sinhronizovano)… 12.30 2D, 14.40 2D, 16.30 2D, 18.30 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 19.00 2D
Godzila 2… 16.50 2D, 19.30 3D, 22.10 3D
Osvetnici: Kraj igre… 13.30 2D, 21.30 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 13.40 3D, 15.30 2D, 17.15 3D
Pokemon detektiv Pikaču… 12.15 2D, 16.45 3D
Prevaranti… 20.30 2D
Rocketman… 21.10 2D
Ružnjići (sinhronizovano)… 11.30 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.00 2D, 12.00 3D, 13.00 2D, 14.00 3D, 15.00 2D, 16.00 3D, 17.00 2D, 18.00 3D
X-Men: Mračni feniks… 14.30 3D, 18.45 2D, 20.00 3D, 21.00 2D, 22.15 3D
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751
USKORO!!!
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka70 godina Jugoslovenske kinoteke

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za jun 2019. pogledajte na OVOM LINKU.

Četvrtak, 6. jun – nedelja, 16. jun
21. Festival nitratnog filma: 70 filmova za 70 godina
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Subota, 8. jun / nedelja, 9. jun

Manu munja (sinhronizovano)… 13.15
Pirane… 19.00

Ponedeljak, 10. jun – petak, 14. jun
Pirane… 19.00

Subota, 15. jun / nedelja, 16. jun
Manu munja (sinhronizovano)… 13.15
Pirane… 19.00

Ponedeljak, 17. jun – petak, 21. jun
Besplatni filmski festival Palilula fest 2019… 20.00

Subota, 22. jun / nedelja, 23. jun
Delfin Berni (sinhronizovano)… 13.15
Anđeo čuvar… 19.00

Ponedeljak, 24. jun – petak, 28. jun
Anđeo čuvar… 19.00

Subota, 29. jun / nedelja, 30. jun
Delfin Berni (sinhronizovano)… 13.15
Anđeo čuvar… 19.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 13. jun (17.00) / petak, 14. jun (14.00) / subota, 15. jun (14.00) / nedelja, 16. jun (16.00)
Angažovani etnografski film – Festival Vizantrop
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 6. jun / petak, 7. jun / ponedeljak, 10. jun / utorak, 11. jun / sreda, 12. jun
X-Men: Mračni feniks… 18.50, 21.00
X-Men: Mračni feniks 3D… 14.30, 16.40, 20.00, 22.10
Između dana i noći… 18.00, 19.45
Rocketman… 21.20
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D… 22.30
Godzila 2: Kralj čudovišta… 17.00, 19.30
Aladin (sinhronizovano)… 15.15
Aladin (sinhronizovano) 3D… 17.40
Aladin (titlovano)… 20.10
Brajtbern… 22.35
Prevaranti… 20.45
Džon Vik 3: Parabelum… 22.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano) 3D… 14.45, 16.30, 18.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (titlovano)… 19.00
Delfin Berni (sinhronizovano)… 14.15, 16.15
Pokemon detektiv Pikaču… 15.00

Subota, 8. jun / nedelja, 9. jun
X-Men: Mračni feniks… 18.50, 21.00
X-Men: Mračni feniks 3D… 14.30, 16.40, 20.00, 22.10
Između dana i noći… 18.00, 19.45
Rocketman… 21.20
Godzila 2: Kralj čudovišta 3D… 22.30
Godzila 2: Kralj čudovišta… 17.00, 19.30
Aladin (sinhronizovano)… 15.15
Aladin (sinhronizovano) 3D… 17.40
Aladin (titlovano)… 20.10
Brajtbern… 22.35
Prevaranti… 20.45
Džon Vik 3: Parabelum… 22.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 10.15, 12.00, 13.45, 15.30, 17.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 11.15, 13.00, 14.45, 16.30, 18.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (titlovano)… 19.00
Delfin Berni (sinhronizovano)… 11.00, 14.15, 16.15
Pokemon detektiv Pikachu 3D… 15.00
Manu munja (sinhronizovano)… 10.30
Park čudesa (sinhronizovano)… 11.30
Park čudesa 3D (sinhronizovano)… 13.15
Dambo 3D (sinhronizovano)… 12.15
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Filmstreet

Uskoro počinje nova sezona!
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nova sezona počinje 16. juna 2019.
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 6. jun / petak, 7. jun / subota, 8. jun / nedelja, 9. jun
Pepe, jedan uzvišeni život… 18.30
Pad američkog carstva… 20.30

Ponedeljak, 10. jun / utorak, 11. jun / sreda, 12. jun
Linija života… 18.30
Pad američkog carstva… 20.30

Četvrtak, 13. jun / petak, 14. jun / subota, 15. jun / nedelja, 16. jun
Između dana i noći… 18.30
Lice… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Francuski filmski karavan
Ponedeljak, 10. jun (18.00)
Sećanja / César et Rosalie
Utorak, 11. jun (18.00)
Ljubomora / Jalouse
Sreda, 12. jun (18.00)
Lice anđela / Gueule d’ange
Četvrtak, 13. jun (18.00)
Broj jedan / Numéro une
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Turneja Slobodne zone (ulaz je za dž)
Četvrtak, 6. jun (20.00) Kapetan
Ponedeljak, 10. jun (20.00) Srbenka
Utorak, 11. jun (20.00) Tri lica
Sreda, 12. jun (20.00) Najbolji ortaci
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.