Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (24-30. oktobar 2019)
Bioskopski repertoari (24-30. oktobar 2019): Ekipa
Bioskopski repertoari (24-30. oktobar 2019): Ekipa

Bioskopski repertoari (24-30. oktobar 2019)

Ovi bioskopski repertoari važe od 24. do 30. oktobra 2019. godine. Premijere, festivali, revije, ciklusi u Kinoteci… Filmovi i stari i novi…

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 24. do 30. oktobra 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Ambasada Japana

Trešnjinog cveta 13, Novi Beograd
Sreda, 30. oktobar 2019. (14.00) Tatina kutija za ručak
Originalni naziv: Papa no obento wa sekaiichi
Reditelj: Masakazu Fukacu
Japan, 2017, 76 min.
Žanr: drama (sa titlom na na srpskom jeziku)
Rezervacije za dž: culture@s1.mofa.go.jp (broj mesta je ograničen)
Ovo je filmska adaptacija istinite priče. Tokom tri godine srednje škole, Midori je jela bento ručak koji joj je otac pripremao svakog dana. U svom poslednjem bento ručku u srednjoj školi, Midori pronalazi fotografiju „svog prvog srednjoškolskog benta“, ali i poruku od oca…
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 24. oktobar
Ekipa… 14.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 20.30, 21.00, 22.30, 23.00
Juli… 16.50
Bol i slava… 19.00
Džudi… 21.20
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.40
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 17.20
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.40
Džoker… 17.00, 18.00, 19.00, 21.40
Vojna akademija 5… 14.40
Bilo jednom u Holivudu… 22.00
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 15.15
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.30

Petak, 25. oktobar
Ekipa… 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 20.45, 22.00
Juli… 16.50
Bol i slava… 19.00
Džudi… 21.20
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.40
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 17.20
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.40
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 18.10
Džoker… 18.20, 20.30
Džoker (atmos)… 17.00, 19.00, 21.40
Vojna akademija 5… 14.20
Ad astra… 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 22.00
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 14.30, 16.20
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.30

Subota, 26. oktobar
Ekipa… 14.00, 16.00, 16.20, 18.00, 20.00, 20.45, 22.00
Juli… 16.50
Bol i slava… 19.00
Džudi… 21.20
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 10.00, 14.40
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 12.20, 17.20
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.40
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 18.10
Džoker… 18.20, 20.30
Džoker (atmos)… 17.00, 19.00, 21.40
Vojna akademija 5… 14.20
Ad astra… 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 22.00
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 10.45, 12.30, 16.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 10.10, 12.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 14.20

Nedelja, 27. oktobar
Ekipa… 14.00, 16.00, 16.20, 18.00, 20.00, 20.45, 22.00
Juli… 16.50
Bol i slava… 19.00
Džudi… 21.20
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 10.00, 14.40
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 12.20, 17.20
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.40
Džoker… 18.20
Džoker (atmos)… 17.00, 19.00, 21.40
Vojna akademija 5… 14.20
Ad astra… 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 22.00
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 10.10, 12.00
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 10.20
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 12.20

Ponedeljak, 28. oktobar / utorak, 29. oktobar
Ekipa… 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 20.45, 22.00
Juli… 16.50
Bol i slava… 19.00
Džudi… 21.20
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.40
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 17.20
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.40
Džoker… 18.20
Džoker (atmos)… 17.00, 19.00, 21.40
Vojna akademija 5… 14.20
Ad astra… 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 22.00
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 14.30, 16.20
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.30

Sreda, 30. oktobar
Terminator: Mračna sudbina… 20.00 – premijera
Ekipa… 14.00, 16.00, 18.00, 20.30, 22.30
Juli… 16.50
Bol i slava… 19.00
Džudi… 21.20
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.40
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 17.20
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.40
Džoker… 18.20, 20.45
Džoker (atmos)… 17.00, 19.00, 21.40
Vojna akademija 5… 14.20
Ad astra… 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 22.00
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 14.30, 16.20
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.30
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 24. oktobar – sreda, 30. oktobar
Ekipa… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 24. oktobar / petak, 25. oktobar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.00
Bol i slava… 17.00
Ekipa… 19.00
Džoker… 21.00

Subota, 26. oktobar / nedelja, 27. oktobar
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 11.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 13.00
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 15.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 17.00
Ekipa… 19.00
Džoker… 21.00

Ponedeljak, 28. oktobar / utorak, 29. oktobar / sreda, 30. oktobar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.00
Bol i slava… 17.00
Ekipa… 19.00
Džoker… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 24. oktobar – sreda, 30. oktobar
Zemlja meda… 17.00
Džudi… 19.00
Bol i slava… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 24. oktobar / petak, 25. oktobar
Bol i slava… 19.45, 22.00
Džudi… 19.15, 21.40
Ekipa… 15.20, 16.40, 18.40, 20.40, 22.40
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)…. 15.00, 16.15, 18.00
Ad astra… 17.40
Bilo jednom u Holivudu… 22.15
Blizanac… 15.10 3D, 17.30, 19.50 3D, 22.10
Džoker… 15.30, 16.45, 17.50, 19.10, 20.20, 21.30, 22.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.30, 17.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)…. 18.50, 20.00 3D, 21.10, 22.20 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)…. 15.40, 16.50 3D
Povratak u Zombilend… 18.50, 20.50
Prevarantkinje sa Vol Strita… 20.10
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.50
To: Drugo poglavlje… 16.00
Vojna akademija 5… 17.10, 19.30, 21.50

Subota, 26. oktobar
Metropoliten opera: Manon… 18.55
Bol i slava… 19.45, 22.00
Džudi… 19.15, 21.40
Ekipa… 12.40, 14.40, 16.40, 18.40, 20.40, 22.40
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)…. 12.45, 14.30, 16.15
Ad astra… 17.40
Bilo jednom u Holivudu… 22.15
Blizanac… 15.10 3D, 17.30, 19.50 3D, 22.10
Džoker… 13.10, 14.20, 15.30, 16.45, 17.50, 19.10, 20.20, 22.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.50, 13.00 3D, 14.10, 15.20 3D, 17.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)…. 20.00 3D, 21.30, 22.20 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano).-11.40, 12.50 3D, 13.40, 14.50 3D, 16.50 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)…. 12.30 3D
Povratak u Zombilend… 18.50, 20.50
Prevarantkinje sa Vol Strita… 20.10
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.50
To: Drugo poglavlje… 16.00
Vojna akademija 5… 17.10, 19.30, 21.50

Nedelja, 27. oktobar
Boljšoj teatar: Rajmonda… 16.00
Bol i slava… 19.45, 22.00
Džudi… 19.15, 21.40
Ekipa… 12.00, 14.00, 16.40, 18.40, 20.40, 22.40
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)…. 12.45, 14.30, 16.15
Ad astra… 17.40
Bilo jednom u Holivudu… 22.15
Blizanac… 15.10 3D, 17.30, 19.50 3D, 22.10
Džoker… 13.10, 14.20, 15.30, 17.50, 19.20, 20.20, 21.40, 22.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)…. 11.50, 13.00 3D, 14.10, 15.20 3D, 17.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)…. 18.50, 20.00 3D, 21.10, 22.20 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.40, 12.50 3D, 13.40, 14.50 3D, 16.50 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)…. 12.30 3D
Povratak u Zombilend… 18.50, 20.50
Prevarantkinje sa Vol Strita… 20.10
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.50
To: Drugo poglavlje… 16.00
Vojna akademija 5… 17.10, 19.30, 21.50

Ponedeljak, 28. oktobar / utorak, 29. oktobar
Bol i slava… 19.45, 22.00
Džudi… 19.15, 21.40
Ekipa… 15.20, 16.40, 18.40, 20.40, 22.40
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)…. 15.00, 16.15, 18.00
Ad astra… 17.40
Bilo jednom u Holivudu… 22.15
Blizanac… 15.10 3D, 17.30, 19.50 3D, 22.10
Džoker… 15.30, 16.45, 17.50, 19.10, 20.20, 21.30, 22.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)…. 15.20 3D, 16.30, 17.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)…. 18.50, 20.00 3D, 21.10, 22.20 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)…. 15.40, 16.50 3D
Povratak u Zombilend… 18.50, 20.50
Prevarantkinje sa Vol Strita… 20.10
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.50
To: Drugo poglavlje… 16.00
Vojna akademija 5… 17.10, 19.30, 21.50

Sreda, 30. oktobar
Terminator: Mračna sudbina… 20.00 – premijera
Bol i slava… 19.45, 22.00
Džudi… 19.15, 21.40
Ekipa… 15.20, 16.00, 18.00, 20.15, 22.35
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)…. 15.00, 16.15, 18.00
Ad astra… 17.40
Bilo jednom u Holivudu… 22.15
Blizanac… 15.10 3D, 17.30, 19.50 3D, 22.10
Džoker… 15.30, 16.45, 17.50, 19.10, 20.20, 21.30, 22.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.30, 17.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)…. 18.50, 21.10, 22.20 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)…. 15.40, 16.50 3D
Povratak u Zombilend… 18.50, 20.50
Prevarantkinje sa Vol Strita… 20.10
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.50
To: Drugo poglavlje… 16.00
Vojna akademija 5… 17.10, 19.30, 21.50
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 24. oktobar / petak, 25. oktobar
Džudi… 17.30, 22.30
Ekipa… 19.45, 22.00
Vojna akademija 5… 18.00
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 16.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.30
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 20.00
Džoker… 20.15, 22.15

Subota, 26. oktobar / nedelja, 27. oktobar
Džudi… 17.30, 22.30
Ekipa… 19.45, 22.00
Vojna akademija 5… 18.00
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.15, 15.30, 17.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.30, 13.45, 16.30
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 20.00
Džoker… 20.15, 22.15

Ponedeljak, 28. oktobar / utorak, 29. oktobar / sreda, 30. oktobar
Džudi… 17.30, 22.30
Ekipa… 19.45, 22.00
Vojna akademija 5… 18.00
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 16.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.30
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 20.00
Džoker… 20.15, 22.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 24. oktobar / petak, 25. oktobar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 16.10
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.15, 17.30
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.45
Džoker… 18.30, 21.00, 22.00
Ekipa… 16.00, 18.00, 20.00, 22.10
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 16.20
Džudi… 18.10
Bol i slava… 20.20, 22.30
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.10
Juli… 17.00
Blizanac… 19.15
Povratak u Zombilend… 21.30

Subota, 26. oktobar / nedelja, 27. oktobar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 11.10, 13.30, 16.10
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 10.30, 12.50, 15.15, 17.30
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.45
Džoker… 18.30, 21.00, 22.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.20, 13.10, 15.10
Ekipa… 16.00, 18.00, 20.00, 22.10
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 11.00, 12.40, 14.30, 16.20
Džudi… 18.10
Bol i slava… 20.20, 22.30
Juli… 17.00
Blizanac… 19.15
Povratak u Zombilend… 21.30

Ponedeljak, 28. oktobar / utorak, 29. oktobar / sreda, 30. oktobar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 16.10
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.15, 17.30
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.45
Džoker… 18.30, 21.00, 22.00
Ekipa… 16.00, 18.00, 20.00, 22.10
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 16.20
Džudi… 18.10
Bol i slava… 20.20, 22.30
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.10
Juli… 17.00
Blizanac… 19.15
Povratak u Zombilend… 21.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 24. oktobar / petak, 25. oktobar
Džudi… 19.00
Bol i slava… 21.20
Ekipa… 18.30, 20.30, 22.30
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
Povratak u Zombilend… 17.20
Grdana – gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.20 3D, 15.45 MX4D 3D, 16.50, 17.40 3D
Grdana – gospodarica zla (titlovano)… 18.00 MX4D 3D, 19.10, 20.15 MX4D 3D, 21.30 3D
Blizanac… 21.40 3D
Vojna akademija 5… 19.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.15 3D
Džoker… 16.10, 20.00, 22.20
Ad astra… 22.30 MX4D 2D

Subota, 26. oktobar / nedelja, 27. oktobar
Džudi… 19.00
Bol i slava… 21.20
Ekipa… 18.30, 20.30, 22.30
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 11.50, 13.40, 15.30, 17.15
Povratak u Zombilend… 17.20
Grdana – gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.30 MX4D 3D, 12.10, 13.00 3D, 14.30, 15.20 3D, 15.45 MX4D 3D, 16.50, 17.40 3D
Grdana – gospodarica zla (titlovano)… 18.00 MX4D 3D, 19.10, 20.15 MX4D 3D, 21.30 3D
Blizanac… 13.50, 21.40 3D
Vojna akademija 5… 19.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.20 3D, 13.20, 13.50 MX4D 3D, 15.15 3D
Džoker… 16.10, 20.00, 22.20
Ad astra… 22.30 MX4D 2D

Ponedeljak, 28. oktobar / utorak, 29. oktobar
Džudi… 19.00
Bol i slava… 21.20
Ekipa… 18.30, 20.30, 22.30
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
Povratak u Zombilend… 17.20
Grdana – gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.20 3D, 15.45 MX4D 3D, 16.50, 17.40 3D
Grdana – gospodarica zla (titlovano)… 18.00 MX4D 3D, 19.10, 20.15 MX4D 3D, 21.30 3D
Blizanac… 21.40 3D
Vojna akademija 5… 19.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.15 3D
Džoker… 16.10, 20.00, 22.20
Ad astra… 22.30 MX4D 2D

Sreda, 30. oktobar
Terminator: Mračna sudbina… 20.00 – premijera
Džudi… 19.00
Bol i slava… 22.30
Ekipa… 18.00, 21.20
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 15.30, 17.15
Povratak u Zombilend… 17.20
Grdana – gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.20 3D, 15.45 MX4D 3D, 16.50, 17.40 3D
Grdana – gospodarica zla (titlovano)… 18.00 MX4D 3D, 19.10, 20.15 MX4D 3D, 21.30 3D
Blizanac… 21.40 3D
Vojna akademija 5… 19.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.15 3D
Džoker… 15.40, 20.00, 22.20
Ad astra… 22.30 MX4D 2D
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 24. oktobar – nedelja, 27. oktobar
Domaći dokumentarni filmovi… 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 24. oktobar / petak, 25. oktobar
Džudi… 19.30, 21.50
Bol i slava… 19.15, 21.30
Ekipa… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 14.45, 15.30, 17.45
Povratak u Zombilend… 21.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.20, 17.20 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.40, 19.40 3D, 21.00
Blizanac… 17.15 3D, 19.30
Vojna akademija 5… 18.45, 21.10
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.50, 15.45 3D, 16.40
Džoker… 15.20, 17.40, 20.00, 22.20
Ad astra… 16.50
Prevarantkinje sa Vol Strita… 22.00

Subota, 26. oktobar / nedelja, 27. oktobar
Džudi… 19.30, 21.50
Bol i slava… 19.15, 21.30
Ekipa… 12.30, 14.30,16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 11.50, 13.40, 15.30, 17.45
Povratak u Zombilend… 21.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.40, 12.40 3D, 14.00, 15.00 3D, 16.20,17.20 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.40, 19.40 3D, 21.00 2D
Blizanac… 17.15 3D, 19.30
Vojna akademija 5… 18.45, 21.10
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.45 3D, 12.45, 13.45 3D, 14.45, 15.45 3D, 16.45
Džoker… 15.20, 17.40, 20.00, 22.20
Dora i izgubljeni zlatni grad… 14.40
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 11.15, 13.15 3D
Ad astra… 16.50
Prevarantkinje sa Vol Strita… 22.00
Kralj lavova (sinhronizovano)… 12.20 3D

Ponedeljak, 28. oktobar / utorak, 29. oktobar
Džudi… 19.30, 21.50
Bol i slava… 19.15, 21.30
Ekipa… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 14.45, 15.30, 17.45
Povratak u Zombilend… 21.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.20, 17.20 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.40, 19.40 3D, 21.00
Blizanac… 17.15 3D, 19.30
Vojna akademija 5… 18.45, 21.10
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.50, 15.45 3D, 16.40
Džoker… 15.20, 17.40, 20.00, 22.20
Ad astra… 16.50
Prevarantkinje sa Vol Strita… 22.00

Sreda, 30. oktobar
Terminator: Mračna sudbina… 20.00 – premijera
Džudi… 19.30, 21.50
Bol i slava… 19.15, 21.30
Ekipa… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 14.45, 15.30, 17.45
Povratak u Zombilend… 21.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.20, 17.20 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.40, 21.00
Blizanac… 17.15 3D, 19.30
Vojna akademija 5… 18.45, 21.10
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.50, 15.45 3D, 16.40
Džoker… 15.10, 17.30, 19.50, 22.10
Ad astra… 16.50
Prevarantkinje sa Vol Strita… 22.35
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751
Bioskop će biti otvoren tokom jeseni 2019. godine
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka70 godina Jugoslovenske kinoteke

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za oktobar 2019. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Č
etvrtak, 24. oktobar – petak, 25. oktobar
Milošću božjom… 19.00

Subota, 26. oktobar / nedelja, 27. oktobar
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 11.00
Milošću božjom… 19.00

Ponedeljak, 28. oktobar – četvrtak, 31. oktobar
Milošću božjom… 19.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 24. oktobar / petak, 25. oktobar
Ekipa… 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Džoker… 17.45, 20.30, 21.30, 22.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 17.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.30, 18.15
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 20.15
Vojna akademija 5… 14.40
Juli… 18.40
Bol i slava… 19.20
Povratak u Zombilend… 22.30
Džudi… 20.45
Ovčica Šone – Farmagedon (sinhronizovano)… 14.30, 16.20
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.10
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.50
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 16.40
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 14.10

Subota, 26. oktobar / nedelja, 27. oktobar
Ekipa… 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Džoker… 17.45, 20.30, 21.30, 22.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 13.10, 17.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 10.50, 15.30, 18.15
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 20.15
Vojna akademija 5… 14.40
Juli… 18.40
Bol i slava… 19.20
Povratak u Zombilend… 22.30
Džudi… 20.45
Ovčica Šone – Farmagedon (sinhronizovano)… 10.50, 12.40, 14.30, 16.20
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.10
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.30, 14.50
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 13.00, 16.40
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.30
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 10.30

Ponedeljak, 28. oktobar / utorak, 29. oktobar
Ekipa… 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Džoker… 17.45, 20.30, 21.30, 22.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 17.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.30, 18.15
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 20.15
Vojna akademija 5… 14.40
Juli… 18.40
Bol i slava… 19.20
Povratak u Zombilend… 22.30
Džudi… 20.45
Ovčica Šone – Farmagedon (sinhronizovano)… 14.30, 16.20
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.10
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.50
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 16.40
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 14.10

Sreda, 30. oktobar
Terminator – Mračna sudbina… 20.00 – premijera
Ekipa… 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 21.00, 22.30
Džoker… 17.45, 20.30, 21.30, 22.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 17.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.30, 18.15
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 20.15
Vojna akademija 5… 14.40
Juli… 18.40
Bol i slava… 19.20
Povratak u Zombilend… 22.30
Džudi… 20.45
Ovčica Šone – Farmagedon (sinhronizovano)… 14.30, 16.20
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.10
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.50
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 16.40
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 14.10
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Sezona 2019. je završena.
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 24. oktobar (21.00) Johnny Got His Gun
Petak, 25. oktobar (21.00) Tmina
– Zatvaranje bioskopa –
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 24. oktobar
Džudi… 18.30
Juli… 20.30

Petak, 25. oktobar
Zemlja meda… 16.30
Džudi… 18.30
Juli… 20.30

Subota, 26. oktobar / nedelja, 27. oktobar
Džudi… 18.30
Juli… 20.30

Ponedeljak, 28. oktobar / utorak, 29. oktobar
Zemlja meda… 16.30
Juli… 18.30
Džudi… 20.30

Sreda, 30. oktobar – nedelja, 3. novembar
4. Festival muzičkog filma – Paralel Vision
Program smo objavili na OVOM LINKU.
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 24. oktobar

Ovčica Šone – Farmagedon (sinhronizovano)… 18.00
Ekipa… 20.00

Petak, 25. oktobar
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 18.00
Ekipa… 20.00

Subota, 26. oktobar
Ovčica Šone – Farmagedon (sinhronizovano)… 16.00
Džudi… 18.00
Ekipa… 20.00

Nedelja, 27. oktobar
Ovčica Šone – Farmagedon (sinhronizovano)… 16.00
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 24. oktobar / petak, 25. oktobar
Ekipa… 20.00

Nedelja, 27. oktobar / ponedeljak, 28. oktobar / utorak, 29. oktobar
Ekipa… 20.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.