Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (31. oktobar – 6. novembar 2019)
Bioskopski repertoari (31. oktobar - 6. novembar 2019): Terminator - Mračna sudbina
Bioskopski repertoari (31. oktobar - 6. novembar 2019): Terminator - Mračna sudbina

Bioskopski repertoari (31. oktobar – 6. novembar 2019)

Bioskopski repertoari važe od 31. oktobra do 6. novembra 2019. godine. Među novim filmovima su animirani i domaći film pa – trk u bioskop!

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 31. oktobra do 6. novembra 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 31. oktobar 2019.
Terminator: Mračna sudbina… 19.00
Terminator: Mračna sudbina (atmos)… 17.30, 20.00, 22.30
Gde si pošla, Bernadet?… 20.40, 22.50
Aleksandra… 16.00
Ekipa… 16.20, 17.50, 19.45, 21.40
Bol i slava… 19.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.40
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 17.10
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.20
Džoker… 16.50, 20.20, 21.30, 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 21.50
Porodica Adams (sinhronizovano)… 18.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.00, 15.45
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 14.15
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 14.30
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 14.40

Petak, 1. novembar 2019.
Terminator: Mračna sudbina… 17.00
Terminator: Mračna sudbina (atmos)… 19.00, 21.30
Gde si pošla, Bernadet?… 20.40, 22.50
Aleksandra… 16.00
Ekipa… 16.20, 17.50, 19.45, 21.40
Bol i slava… 19.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.40
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.20
Džoker… 18.00, 20.20, 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 21.50
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.20
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 16.15
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 14.15
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 14.30

Subota, 2. novembar 2019.
Terminator: Mračna sudbina (atmos)… 17.30, 20.00, 22.30
Gde si pošla, Bernadet?… 20.40, 22.50
Ekipa… 16.20, 17.50, 19.45, 21.40
Bol i slava… 19.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.00, 14.50
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 13.40, 17.10
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.20
Džoker… 18.00, 20.20, 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 21.50
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 15.45
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.15, 14.00, 16.15
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 11.15, 13.00, 16.00
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 10.15, 14.30
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.40
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 14.40

Nedelja, 3. novembar 2019.
Terminator: Mračna sudbina… 19.00
Terminator: Mračna sudbina (atmos)… 17.30, 20.00, 22.30
Gde si pošla, Bernadet?… 20.40, 22.50
Ekipa… 16.20, 17.50, 19.45, 21.40
Bol i slava… 19.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.30, 14.50
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 13.40, 17.10
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.20
Džoker… 15.40, 18.00, 20.20, 21.30, 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 21.50
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.30, 13.20, 15.45
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.15, 14.00, 17.15
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 16.00
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 10.15, 14.30
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.40
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.20

Ponedeljak, 4. novembar 2019. / utorak, 5. novembar 2019.
Terminator: Mračna sudbina… 19.00
Terminator: Mračna sudbina (atmos)… 17.30, 20.00, 22.30
Gde si pošla, Bernadet?… 20.40, 22.50
Aleksandra… 16.00
Ekipa… 16.20, 17.50, 19.45, 21.40
Bol i slava… 19.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.50
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 17.10
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.20
Džoker… 18.00, 20.20, 21.30, 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 21.50
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.45
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.00, 17.15
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 14.15
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 14.30
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.20

Sreda, 6. novembar 2019.
Terminator: Mračna sudbina (atmos)… 17.30, 20.00, 22.30
Gde si pošla, Bernadet?… 20.40, 22.50
Aleksandra… 16.00
Ekipa… 16.20, 17.50, 19.45, 21.40
Bol i slava… 19.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.50
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 17.10
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.20
Džoker… 18.00, 20.20, 22.40
Bilo jednom u Holivudu… 21.50
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.45
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.15
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 14.15
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 14.30
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 14.20
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 31. oktobar – sreda, 6. novembar
Juli… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 31. oktobar / petak, 1. novembar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.00
Ekipa… 17.00
Terminator – Mračna sudbina… 19.00
Džoker… 21.15

Subota, 2. novembar / nedelja, 3. novembar
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 11.00
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 13.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.00
Ekipa… 17.00
Terminator – Mračna sudbina… 19.00
Džoker… 21.15

Ponedeljak, 4. novembar / utorak, 5. novembar / sreda, 6. novembar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.00
Ekipa… 17.00
Terminator – Mračna sudbina… 19.00
Džoker… 21.15
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 31. oktobar – sreda, 6. novembar
Zemlja meda… 17.00
Džudi… 19.00
Bol i slava… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 31. oktobar
Blizanac… 22.10 3D
Bol i slava… 21.20
Doktor Slip… 20.00
Džoker… 15.25, 17.50, 19.10, 20.15, 21.30, 22.40
Džudi… 19.20
Ekipa… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.40, 17.20
Gde si pošla, Bernadet?… 17.10, 20.35, 22.40
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.40, 16.40 3D, 19.00 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 21.25
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.15
Jezive priče iz mraka… 19.15
Lov… 22.50
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 15.20
Polaroid… 18.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.10, 16.10 3D, 17.00, 18.00 3D
Povratak u Zombilend… 17.50
Terminator – Mračna sudbina… 15.00, 17.30, 20.00, 22.35
To – Drugo poglavlje… 21.20
Ukleto… 17.20
Vojna akademija 5… 15.30, 21.40

Petak, 1. novembar
Bilo jednom u Holivudu… 22.00
Blizanac… 19.40 3D, 22.45
Bol i slava… 21.40
Doktor Slip… 20.40
Džoker… 15.25, 17.50, 19.10, 20.15, 21.30, 22.40
Džudi… 19.20
Ekipa… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.40, 17.20
Gde si pošla, Bernadet?… 15.20, 17.10, 20.10
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.40, 16.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.00, 19.00 3D, 20.20, 21.20 3D
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 16.00
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 15.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.10, 16.10 3D, 17.00, 18.00 3D
Povratak u Zombilend… 18.10, 22.20
Prevarantkinje sa Vol Strita… 17.30
Terminator – Mračna sudbina… 15.00, 17.30, 20.00, 22.35
Vojna akademija 5… 19.50, 22.10

Subota, 2. novembar / nedelja, 3. novembar
Bilo jednom u Holivudu… 22.00
Blizanac… 19.40 3D, 22.45
Bol i slava… 21.40
Doktor Slip… 20.40
Džoker… 13.00, 15.25, 17.50, 19.10, 20.15, 21.30, 22.40
Džudi… 19.20
Ekipa… 12.35, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 12.20, 14.00, 15.40, 17.20
Gde si pošla, Bernadet?… 15.20, 17.10, 20.10
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.00 3D, 13.20, 13.20 3D, 15.40, 16.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.00, 19.00 3D, 20.20, 21.20 3D
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 13.15, 16.00
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 13.30, 15.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.30 3D, 13.20, 14.20 3D, 15.10, 16.10 3D, 17.00, 18.00 3D
Povratak u Zombilend… 18.10, 22.20
Prevarantkinje sa Vol Strita… 17.30
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.00, 14.00 3D
Terminator – Mračna sudbina… 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.35
Vojna akademija 5… 19.50, 22.10

Ponedeljak, 4. novembar
Bilo jednom u Holivudu… 22.00
Blizanac… 19.40 3D, 22.45
Bol i slava… 21.40
Doktor Slip… 20.40
Džoker… 15.25, 17.50, 19.10, 20.15, 21.30, 22.40
Džudi… 19.20
Ekipa… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.40, 17.20
Gde si pošla, Bernadet?… 15.20, 17.10, 20.10
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.40, 16.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.00, 19.00 3D, 20.20, 21.20 3D
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.50
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 15.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.10, 16.10 3D, 17.00, 18.00 3D
Povratak u Zombilend… 22.20
Prevarantkinje sa Vol Strita… 17.30
Terminator – Mračna sudbina… 15.00, 17.30, 20.00, 22.35
Vojna akademija 5… 17.50, 22.10

Utorak, 5. novembar
Bilo jednom u Holivudu… 22.00
Blizanac… 19.40 3D, 22.45
Bol i slava… 21.40
Doktor Slip… 20.40
Džoker… 15.25, 17.50, 19.10, 20.15, 21.30, 22.40
Džudi… 19.20
Ekipa… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.40, 17.20
Gde si pošla, Bernadet?… 15.20, 17.10, 20.10
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.40, 16.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.00, 19.00 3D, 20.20, 21.20 3D
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 16.00
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 15.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.10, 16.10 3D, 17.00, 18.00 3D
Povratak u Zombilend… 18.10, 22.20
Prevarantkinje sa Vol Strita… 17.30
Terminator – Mračna sudbina… 15.00, 17.30, 20.00, 22.35
Vojna akademija 5… 19.50, 22.10

Sreda, 6. novembar
Bilo jednom u Holivudu… 22.00
Blizanac… 19.40 3D, 22.45
Bol i slava… 21.40
Doktor Slip… 20.40
Džoker… 15.25, 17.50, 19.10, 20.15, 21.30, 22.40
Džudi… 19.20
Ekipa… 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.40, 17.20
Gde si pošla, Bernadet?… 15.20, 17.10, 20.10
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.40, 16.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.00, 19.00 3D, 20.20, 21.20 3D
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.50
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 15.20
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.10, 16.10 3D, 17.00, 18.00 3D
Povratak u Zombilend… 22.20
Prevarantkinje sa Vol Strita… 17.30
Terminator – Mračna sudbina… 15.00, 17.30, 20.00, 22.35
Vojna akademija 5… 17.50, 22.10
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 31. oktobar / petak, 1. novembar
Doktor Slip… 22.15
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 16.00
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 16.30
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 19.45
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 17.45
Džudi… 17.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.30
Vojna akademija 5… 18.00
Džoker… 20.00
Ekipa… 22.00
Terminator – Mračna sudbina… 20.15, 22.30

Subota, 2. novembar / nedelja, 3. novembar
Doktor Slip… 22.15
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 16.00
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 12.30, 16.30
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 19.45
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.15, 17.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.30
Džudi… 17.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 15.30
Vojna akademija 5… 18.00
Džoker… 20.00
Ekipa… 22.00
Terminator – Mračna sudbina… 20.15, 22.30

Ponedeljak, 4. novembar / utorak, 5. novembar / sreda, 6. novembar
Doktor Slip… 22.15
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 16.00
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 16.30
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 19.45
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 17.45
Džudi… 17.30
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 15.30
Vojna akademija 5… 18.00
Džoker… 20.00
Ekipa… 22.00
Terminator – Mračna sudbina… 20.15, 22.30
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 31. oktobar / petak, 1. novembar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 16.10
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.15, 17.00
Džoker… 18.30, 21.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 16.00
Terminator – Mračna sudbina… 17.40, 20.00, 22.30
Ekipa… 17.30, 19.45, 22.00
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 16.20
Džudi… 18.00
Bol i slava… 20.10, 22.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.10
Gde si pošla, Bernadet?… 19.15
Doktor Slip… 21.30

Subota, 2. novembar / nedelja, 3. novembar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 11.10, 13.30, 16.10
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 10.30, 12.50, 15.15, 17.00
Džoker… 18.30, 21.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Terminator – Mračna sudbina… 17.40, 20.00, 22.30
Ekipa… 17.30, 19.45, 22.00
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 11.00, 12.40, 14.30, 16.20
Džudi… 18.00
Bol i slava… 20.10, 22.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.10
Gde si pošla, Bernadet?… 19.15
Doktor Slip… 21.30
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 11.20, 13.10

Ponedeljak, 4. novembar / utorak, 5. novembar / sreda, 6. novembar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 16.10
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.15, 17.00
Džoker… 18.30, 21.00
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 16.00
Terminator – Mračna sudbina… 17.40, 20.00, 22.30
Ekipa… 17.30, 19.45, 22.00
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 16.20
Džudi… 18.00
Bol i slava… 20.10, 22.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.10
Gde si pošla, Bernadet?… 19.15
Doktor Slip… 21.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 31. oktobar
Doktor Slip… 20.00
Džoker… 19.20, 21.40
Ekipa… 20.20, 22.15
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.50
Gde si pošla, Bernadet?… 15.40, 22.30
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.15, 16.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.00 3D
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.20, 17.15 3D
Jezive priče iz mraka… 17.50
Lov… 21.45
Polaroid… 22.50
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.50 3D, 16.40, 18.30 3D
Terminator – Mračna sudbina… 17.30, 20.00, 21.20
To – Drugo poglavlje… 18.40

Petak, 1. novembar
Blizanac… 22.30 3D
Doktor Slip… 19.10
Džoker… 19.20, 21.40
Ekipa… 20.20, 22.15
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.00, 15.50
Gde si pošla, Bernadet?… 17.00, 22.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.00, 16.40 3D, 18.20 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.00 3D, 20.40
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.20, 17.15 3D
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.50 3D, 16.40, 18.30 3D
Terminator – Mračna sudbina… 17.30, 20.00, 21.20

Subota, 2. novembar / nedelja, 3. novembar
Blizanac… 22.30 3D
Doktor Slip… 19.10
Džoker… 19.20, 21.40
Ekipa… 20.25, 22.20
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 11.00, 12.40, 14.15, 17.00
Gde si pošla, Bernadet?… 17.00, 22.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.20, 13.40 3D, 14.20 3D, 16.00, 18.20 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 16.40 3D, 19.00 3D, 20.40
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.20. 12.20 3D, 13.20 3D, 15.20, 17.15 3D
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 11.00, 12.50
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.10 3D, 13.00, 14.50 3D, 15.45, 18.40 3D
Terminator – Mračna sudbina… 17.30, 20.00, 21.20
Vojna akademija 5… 14.40

Ponedeljak, 4. novembar / utorak, 5. novembar / sreda, 6. novembar
Blizanac… 22.30 3D
Doktor Slip… 19.10
Džoker… 19.20, 21.40
Ekipa… 20.20, 22.15
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.00, 15.50
Gde si pošla, Bernadet?… 17.00, 22.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.00, 16.40 3D, 18.20 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.00 3D, 20.40
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.20, 17.15 3D
Porodica Adams (sinhronizovano)… 14.50 3D, 16.40, 18.30 3D
Terminator – Mračna sudbina… 17.30, 20.00, 21.20
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 1. novembar / subota, 2. novembar / nedelja, 3. novembar
Ti imaš noć… 18.00
Između dana i noći… 20.00

Utorak, 5. novembar
Lavirinti Igora Vasiljeva… 19.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 31. oktobar
Blizanac… 22.10
Doktor Slip… 20.00
Džoker… 15.20, 17.40, 20.00, 22.20
Ekipa… 16.20, 18.30, 20.30, 22.30
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.00, 16.45
Gde si pošla, Bernadet?… 15.20, 20.40
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.10, 17.30 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.20, 19.50 3D, 21.40
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.45
Jezive priče iz mraka… 17.45
Lov… 21.50
Polaroid… 16.45
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.40, 17.30 3D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 22.50
Terminator – Mračna sudbina… 22.50
To – Drugo poglavlje… 18.40
Ukleto… 22.50
Vojna akademija 5… 19.20

Petak, 1. novembar
Blizanac… 22.10
Bol i slava… 21.40
Doktor Slip… 20.40
Džoker… 15.20, 17.40, 20.00, 22.20
Džudi… 19.20
Ekipa… 16.20, 18.30, 20.30, 22.30
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.00, 16.45
Gde si pošla, Bernadet?… 18.10, 20.20
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.10, 17.30 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.20, 19.50 3D, 21.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 16.10
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 15.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.40, 17.30 3D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 22.35
Terminator – Mračna sudbina… 17.00, 19.30, 22.00
Vojna akademija 5… 16.40, 19.00

Subota, 2. novembar / nedelja, 3. novembar
Blizanac… 22.10
Bol i slava… 21.40
Doktor Slip… 20.40
Džoker… 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20
Džudi… 19.20
Ekipa… 16.20, 18.30, 20.30, 22.30
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 13.15, 15.00, 16.45
Gde si pošla, Bernadet?… 18.10, 20.20
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.50 3D, 15.10, 17.30 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.20, 19.50 3D, 21.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 12.10, 14.10 3D, 16.10
Kralj lavova (sinhronizovano)… 12.20 3D
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 12.30, 14.40
Porodica Adams (sinhronizovano)… 12.00, 13.50 3D, 15.40, 17.30 3D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 22.35
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 14.20 3D
Terminator – Mračna sudbina… 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Vojna akademija 5… 16.40, 19.00

Ponedeljak, 4. novembar
Blizanac… 22.10
Bol i slava… 21.40
Doktor Slip… 20.40
Džoker… 15.20, 17.40, 20.00, 22.20
Ekipa… 16.20, 18.30, 20.30, 22.30
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.00, 16.45
Gde si pošla, Bernadet?… 18.10, 20.20
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.10, 17.30 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.20, 19.50 3D, 21.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 16.10
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 15.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.40, 17.30 3D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 22.35
Terminator – Mračna sudbina… 17.00, 19.30, 22.00
Vojna akademija 5… 16.40, 19.00

Utorak, 5. novembar / sreda, 6. novembar
Blizanac… 22.10
Bol i slava… 21.40
Doktor Slip… 20.40
Džoker… 15.20, 17.40, 20.00, 22.20
Džudi… 19.20
Ekipa… 16.20, 18.30, 20.30, 22.30
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 15.00, 16.45
Gde si pošla, Bernadet?… 18.10, 20.20
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.10, 17.30 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.20, 19.50 3D, 21.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 16.10
Ovčica Šone: Farmagedon (sinhronizovano)… 15.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 15.40, 17.30 3D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 22.35
Terminator – Mračna sudbina… 17.00, 19.30, 22.00
Vojna akademija 5… 16.40, 19.00
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751
Bioskop će biti otvoren tokom jeseni 2019. godine
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka70 godina Jugoslovenske kinoteke

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za oktobar 2019. pogledajte na OVOM LINKU.

Repertoar za novembar 2019. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Utorak, 12. novembar
Realna priča… 20.30 – premijera
Cena ulaznice: 500 RSD
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Č
etvrtak, 31. oktobar
Milošću božjom… 19.00

Petak, 1. novembar
Delirijum tremens… 21.00

Subota, 2. novembar
Fiksizi – Majstorčići (sinhronizovano)… 11.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 31. oktobar / petak, 1. novembar
Terminator: Mračna sudbina… 18.00, 20.00, 21.00, 22.30
Gde si pošla, Bernadet?… 19.00, 21.30
Ekipa… 16.00, 17.50, 19.45, 20.30, 21.40, 22.20
Džoker… 16.45, 19.30, 22.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 17.15
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.15
Vojna akademija 5… 14.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 16.30, 17.15
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.45, 18.15
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 14.30, 16.15
Ovčica Šone – Farmagedon (sinhronizovano)… 14.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.30

Subota, 2. novembar / nedelja, 3. novembar
Terminator: Mračna sudbina… 18.00, 20.00, 21.00, 22.30
Gde si pošla, Bernadet?… 19.00, 21.30
Ekipa… 16.00, 17.50, 19.45, 20.30, 21.40, 22.20
Džoker… 16.45, 19.30, 22.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 12.00, 15.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 17.15
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.15
Vojna akademija 5… 14.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 11.15, 13.00, 16.30, 17.15
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 12.15, 14.45, 18.15
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 10.50, 12.30, 14.30, 16.15
Ovčica Šone – Farmagedon (sinhronizovano)… 10.30, 14.00
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 13.30
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 10.10, 15.30
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 10.40

Ponedeljak, 4. novembar / utorak, 5. novembar / sreda, 6. novembar
Terminator: Mračna sudbina… 18.00, 20.00, 21.00, 22.30
Gde si pošla, Bernadet?… 19.00, 21.30
Ekipa… 16.00, 17.50, 19.45, 20.30, 21.40, 22.20
Džoker… 16.45, 19.30, 22.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 17.15
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.15
Vojna akademija 5… 14.15
Porodica Adams (sinhronizovano)… 16.30, 17.15
Porodica Adams 3D (sinhronizovano)… 14.45, 18.15
Fiksizi: Majstorčići (sinhronizovano)… 14.30, 16.15
Ovčica Šone – Farmagedon (sinhronizovano)… 14.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.30
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 31. oktobar – nedelja, 3. novembar
4. Festival muzičkog filma – Paralel Vision
Program smo objavili na OVOM LINKU.

Ponedeljak, 4. novembar / utorak, 5. novembar / sreda, 6. novembar
Aleksandra… 16.30
Bol i slava… 18.30
Džudi… 20.30

Četvrtak, 7. novembar
Bol i slava… 18.30
Džudi… 20.30

Petak, 8. novembar – utorak, 12. novembar
Slobodna zona 2019
Program pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ilegalni bioskop
Sreda, 6. novembar (19.30) Bitka za Čile: Državni udar
Dokumentarni film; posle projekcije – diskusija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 31. oktobar

Porodica Adams (sinhronizovano)… 18.00
Terminator – Mračna sudbina… 20.00

Nedelja, 3. novembar
Porodica Adams (sinhronizovano)… 18.00
Terminator – Mračna sudbina… 20.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 31. oktobar / petak, 1. novembar
Blizanac… 20.00

Subota, 2. novembar
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 18.00
Ukleto… 20.00

Nedelja, 3. novembar
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 18.00
Ukleto… 20.00

Ponedeljak, 4. novembar / utorak, 5. novembar
Prevarantkinje sa Vol Strita… 20.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.