Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (7-13. oktobar 2021)
Bioskopski repertoari (7-13. oktobar 2021): Nije vreme za umiranje
Bioskopski repertoari (7-13. oktobar 2021): Nije vreme za umiranje

Bioskopski repertoari (7-13. oktobar 2021)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 7. do 13. oktobra 2021. godine. Tu su premijere, festivali, novi filmovi, klasici u Kinoteci.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 7. do 13. oktobra 2021. (kliknite na naziv bioskopa)

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
Art Bioskop Museum
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 7. oktobar 2021. / petak, 8. oktobar 2021.
Nije vreme za umiranje, Atmos… 16.30, 19.30, 22.30
Nije vreme za umiranje… 21.30
Nije vreme za umiranje 3D… 14.30, 17.30, 20.30
Nigde posebno… 18.00
Mafijaški sveci Njuarka… 22.50
Toma… 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Nečista krv – Greh predaka… 17.20, 19.20
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 14.20, 16.10
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 15.10

Subota, 9. oktobar 2021.
Pucnji u Marseju… 20.00 – premijera
Nije vreme za umiranje, Atmos…13.30, 16.30, 19.30, 22.30
Nije vreme za umiranje 3D… 17.30, 20.30
Nigde posebno… 18.00
Mafijaški sveci Njuarka… 22.50
Toma… 13.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.20, 20.00, 21.00, 22.20
Nečista krv – Greh predaka… 17.20
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.40, 12.15, 14.20, 15.45
Ainbo – dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 10.30, 13.15, 16.15
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.50, 14.00
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 10.50, 13.00, 15.10
Luka (sinhronizovano)… 11.15

Nedelja, 10. oktobar 2021.
Pucnji u Marseju… 16.15, 19.45
Nije vreme za umiranje, Atmos…13.30, 16.30, 19.30, 22.30
Nije vreme za umiranje… 21.30
Nije vreme za umiranje 3D… 17.30, 20.30
Nigde posebno… 18.00
Mafijaški sveci Njuarka… 22.50
Toma… 13.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Nečista krv – Greh predaka… 17.40
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.40, 12.15, 14.00, 15.45
Ainbo – dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 10.30, 13.15
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.50, 14.00
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 10.50, 13.00, 15.20
Luka (sinhronizovano)… 11.15

Ponedeljak, 11. oktobar 2021. / utorak, 12. oktobar 2021. / sreda, 13. oktobar 2021.
Pucnji u Marseju… 16.15, 19.45
Nije vreme za umiranje, Atmos…16.30, 19.30, 22.30
Nije vreme za umiranje… 21.30
Nije vreme za umiranje 3D… 14.30, 17.30, 20.30
Nigde posebno… 18.00
Mafijaški sveci Njuarka… 22.50
Toma… 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Nečista krv – Greh predaka… 17.40
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 14.20
Mali šef – Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 15.20 

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 7. oktobar – sreda, 13. oktobar
Nigde posebno… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Nema najavljenih projekcija. Bioskop se renovira.

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 7. oktobar – ponedeljak, 11. oktobar
10. GoetheFest: Morati ili hteti
Program festivala nemačkog filma je objavljen na OVOM LINKU.

Utorak, 12. oktobar / sreda, 13. oktobar
Nigde posebno… 19.00
Pucnji u Marseju… 21.00

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 7. oktobar / petak, 8. oktobar
After: Posle pada… 17.20, 19.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.45, 20.40
Glavni heroj 3D… 21.40
Kendimen… 22.50
Luka (sinhronizovano)… 15.20
Mafijaški sveci Njuarka… 19.40, 22.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.30, 17.30 3D
Zloćudno… 22.40
Nečista krv – Greh predaka… 19.10, 21.15
Nigde posebno… 17.10
Nije vreme za umiranje… 15.10, 16.10 3D, 17.15, 18.20 3D, 19.20, 20.20 3D, 21.30, 22.30 3D
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.30 3D, 21.10
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00

Subota, 9. oktobar
After: Posle pada… 17.20, 19.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 15.05
Avantura u džungli 3D… 12.40
NY MET: Boris Godunov… 18.55 – direktan prenos
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.45, 22.20
Glavni heroj 3D… 21.40
Kendimen… 22.50
Luka (sinhronizovano)… 15.20
Mafijaški sveci Njuarka… 19.40, 22.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.10, 13.10 3D, 14.20, 15.20 3D, 16.30, 17.30 3D
Nečista krv – Greh predaka… 19.10, 21.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 13.45
Nigde posebno… 17.10
Nije vreme za umiranje… 11.00, 12.00 3D, 14.10 3D, 15.10, 15.45 3D, 17.15, 18.20 3D, 20.20 3D, 21.30, 22.30 3D
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.50, 14.45, 16.40
Pucnji u Marseju… 20.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.30 3D, 21.10
Toma… 11.10, 12.10, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.45

Nedelja, 10. oktobar
After: Posle pada… 17.20, 19.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.20, 13.20, 15.05
Avantura u džungli 3D… 12.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.45, 22.20
Glavni heroj 3D… 21.40
Kendimen… 22.50
Luka (sinhronizovano)… 15.20
Mafijaški sveci Njuarka… 19.40, 22.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.00 3D, 12.10, 13.10 3D, 14.20, 15.20 3D, 16.30, 17.30 3D
Nečista krv – Greh predaka… 19.10, 21.15
Neukrotivi Spirit (sinhronizovano)… 13.45
Nigde posebno… 17.10
Nije vreme za umiranje… 11.00, 12.00 3D, 14.10 3D, 15.10, 16.10 3D, 17.15, 18.20 3D, 19.20, 20.20 3D, 21.30, 22.30 3D
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.50, 14.45, 16.40
Pucnji u Marseju… 20.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.30 3D, 21.10
Toma… 11.10, 12.10, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.45

Ponedeljak, 11. oktobar / utorak, 12. oktobar / sreda, 13. oktobar
After: Posle pada… 17.20, 19.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.00
Escape Room 2: Bez izlaza… 18.45, 22.20
Glavni heroj 3D… 21.40
Kendimen… 22.50
Luka (sinhronizovano)… 15.20
Mafijaški sveci Njuarka… 19.40, 22.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.30, 17.30 3D
Nečista krv – Greh predaka… 19.10, 21.15
Nigde posebno… 17.10
Nije vreme za umiranje… 15.10, 16.10 3D, 17.15, 18.20 3D, 19.20, 20.20 3D, 21.30, 22.30 3D
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 16.40
Pucnji u Marseju… 20.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 18.30 3D, 21.10
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 7. oktobar / petak, 8. oktobar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.30
After: Posle pada… 17.30
Toma… 14.45, 17.15, 19.30, 20.00, 22.00, 22.30
Nije vreme za umiranje 3D… 16.15, 19.00, 21.50

Subota, 9. oktobar / nedelja, 10. oktobar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 14.00, 15.30
After: Posle pada… 17.30
Toma… 14.45, 17.15, 19.30, 20.00, 22.00, 22.30
Nije vreme za umiranje 3D… 16.15, 19.00, 21.50
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.45, 13.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.30, 13.00
Zec Petar: Skok u avanturu (sinhronizovano)… 12.00

Ponedeljak, 11. oktobar / utorak, 12. oktobar / sreda, 13. oktobar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.30
After: Posle pada… 17.30
Toma… 14.45, 17.15, 19.30, 20.00, 22.00, 22.30
Nije vreme za umiranje 3D… 16.15, 19.00, 21.50 

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 7. oktobar / petak, 8. oktobar
Nije vreme za umiranje… 17.00, 18.30, 20.00, 21.30
Nigde posebno… 17.30
Mafijaški sveci Njuarka… 21.50
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.10, 16.50
Toma… 16.00, 17.40,19.00, 20.30, 21.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.50
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 15.30
Nečista krv – Greh predaka… 19.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)…15.20

Subota, 9. oktobar / nedelja, 10. oktobar
Pucnji u Marseju… 16.50
Nije vreme za umiranje… 17.00, 18.30, 20.00, 21.30
Nigde posebno… 17.30
Mafijaški sveci Njuarka… 21.50
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 13.30, 15.10
Toma… 16.00, 17.40,19.00, 20.30, 21.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 12.30, 14.10, 15.50
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 13.20, 15.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 14.00
Nečista krv – Greh predaka… 19.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)…12.30, 14.10, 15.20

Ponedeljak, 11. oktobar / utorak, 12. oktobar / sreda, 13. oktobar
Pucnji u Marseju… 16.50
Nije vreme za umiranje… 17.00, 18.30, 20.00, 21.30
Nigde posebno… 17.30
Mafijaški sveci Njuarka… 21.50
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.10
Toma… 16.00, 17.40,19.00, 20.30, 21.40
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.50
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 15.30
Nečista krv – Greh predaka… 19.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.20

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 7. oktobar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.15
Mafijaški sveci Njuarka… 22.40
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 16.00
Nečista krv – Greh predaka… 17.50
Nije vreme za umiranje… 15.30, 16.10 MX4D 3D, 17.15 3D, 18.40, 19.15 MX4D 3D, 20.30 3D, 21.45, 22.20 MX4D 3D
Toma… 15.00, 16.50, 18.20, 19.40, 21.15, 22.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.00

Petak, 8. oktobar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.15
Mafijaški sveci Njuarka… 21.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 16.00
Nečista krv – Greh predaka… 19.00
Nije vreme za umiranje… 15.30, 16.10 MX4D 3D, 17.15 3D, 18.40, 19.15 MX4D 3D, 20.30 3D, 21.45, 22.20 MX4D 3D
Toma… 15.45, 16.50, 18.20, 19.40, 21.15, 22.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.00

Subota, 9. oktobar / nedelja, 10. oktobar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.30
Mafijaški sveci Njuarka… 21.00
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 10.50 MX4D 3D, 13.45, 16.00 3D
Nečista krv – Greh predaka… 19.00
Nije vreme za umiranje… 11.00 3D, 12.20, 13.00 MX4D 3D ,14.10 3D, 15.30, 16.10 MX4D 3D, 17.15 3D, 18.40, 19.15 MX4D 3D, 20.30 3D, 21.45, 22.20 MX4D 3D
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.00
Toma… 11.10, 14.00, 15.50, 16.50, 18.20, 19.40, 21.15, 22.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 14.00

Ponedeljak, 11. oktobar / utorak, 12. oktobar / sreda, 13. oktobar
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.15
Mafijaški sveci Njuarka… 21.00
Mali šef: Porodični biznis 3D (sinhronizovano)… 16.00
Nečista krv – Greh predaka… 19.00
Nije vreme za umiranje… 15.30, 16.10 MX4D 3D, 17.15 3D, 18.40, 19.15 MX4D 3D, 20.30 3D, 21.45, 22.20 MX4D 3D
Toma… 15.45, 16.50, 18.20, 19.40, 21.15, 22.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.00 

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Program: Kvadrikula
Četvrtak, 7. oktobar – nedelja, 10. oktobar
18. Balkanima – festival animiranog filma

Četvrtak, 14. oktobar / petak, 15. oktobar / subota, 16. oktobar
Skok… 19.00

Sreda, 20. oktobar
Vladimir Šojat: Ideologija filmskog pejzaža… 19.00
Predavanje uz filmsku projekciju

Četvrtak, 21. oktobar / petak, 22. oktobar / subota, 23. oktobar
Nigde posebno… 19.00

Utorak, 26. oktobar
Marko Jakasović: Arhitektura Novog Beograda na filmu

Četvrtak, 28. oktobar / petak, 29. oktobar / subota, 30. oktobar
Božji čovek… 19.00

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 7. oktobar
FEDIS – 11. međunarodni Festival drama i serija

Nedelja, 10. oktobar – petak, 15. oktobar
Pucnji u Marseju… 20.00

Četvrtak, 14. oktobar
DOK Cinema DOB: Jugoslavija, kako je ideologija pokretala naše kolektivno telo… 20.00
Projekcija i razgovor o filmu
Učestvuje: Marta Popivoda, rediteljka, scenaristkinja i producentkinja
Moderatorka: Jovana Nikolić 

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 7. oktobar / petak, 8. oktobar
After: Posle pada… 16.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.30
Escape Room 2: Bez izlaza… 15.10, 17.40
Glavni heroj… 22.30
Mafijaški sveci Njuarka… 19.30, 21.50
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.20, 17.30 3D
Nečista krv – Greh predaka… 19.45
Nije vreme za umiranje… 16.15 3D, 17.15, 18.20 3D, 19.20, 20.20 3D, 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.50 3D
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00

Subota, 9. oktobar / nedelja, 10. oktobar
After: Posle pada… 16.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.50, 13.40, 15.45
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.40
Luka (sinhronizovano)… 11.00
Mafijaški sveci Njuarka… 21.10, 22.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.40 3D, 13.00, 13.50 3D, 15.15, 17.30 3D
Nečista krv – Greh predaka… 19.45
Nije vreme za umiranje… 11.00, 14.10 3D, 16.15 3D, 17.15, 18.20 3D, 19.20, 20.20 3D, 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.20, 14.20
Pucnji u Marseju… 19.30
Svemirski basket (sinhronizovano)… 13.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.50 3D
Toma… 11.00, 12.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.30

Ponedeljak, 11. oktobar / utorak, 12. oktobar / sreda, 13. oktobar
After: Posle pada… 16.15
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.45
Escape Room 2: Bez izlaza… 17.40
Mafijaški sveci Njuarka… 21.10, 22.30
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.15, 17.30 3D
Nečista krv – Greh predaka… 15.10, 19.45
Nije vreme za umiranje… 16.15 3D, 17.15, 18.20 3D, 19.20, 20.20 3D, 21.30
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.10
Pucnji u Marseju… 19.30
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.50 3D
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 7. oktobar / petak, 8. oktobar
Nije vreme za umiranje… 16.00 3D, 17.00, 18.00 4DX 3D, 19.00 3D, 20.00, 21.00 4DX 3D, 22.15 3D
Mafijaški sveci Njuarka… 18.05, 20.15
Plači, Mačo… 16.05
Toma… 16.45, 18.00, 19.45, 20.45, 21.15, 22.30
After: Posle pada… 17.35, 19.25
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.05
Zloćudno… 22.25
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.25

Subota, 9. oktobar / nedelja, 10. oktobar
Nije vreme za umiranje… 14.00, 15.00 4DX 3D, 16.00 3D, 17.00, 18.00 4DX 3D, 19.00 3D, 20.00, 21.00 4DX 3D, 22.15 3D
Pucnji u Marseju… 19.45
Mafijaški sveci Njuarka… 18.05, 20.15
Plači, Mačo… 16.05
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.10
Toma… 14.00, 16.45, 18.00, 19.45, 20.45, 21.15, 22.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.10, 12.50, 14.30
After: Posle pada… 17.35
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.10, 11.55 3D, 14.05, 16.05
Zloćudno… 22.25
Avanture porodice Bigfoot (sinhronizovano)… 11.00 4DX 3D, 11.45, 13.00 4DX 3D, 14.20
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 12.40
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 13.15, 15.25
Kućni ljubimci na tajnom zadatku (sinhronizovano)… 11.20

Ponedeljak, 11. oktobar / utorak, 12. oktobar / sreda, 13. oktobar
Nije vreme za umiranje… 16.00 3D, 17.00, 18.00 4DX 3D, 19.00 3D, 20.00, 21.00 4DX 3D, 22.15 3D
Pucnji u Marseju… 19.45
Mafijaški sveci Njuarka… 18.05, 20.15
Plači, Mačo… 16.05
Toma… 16.45, 18.00, 19.45, 20.45, 21.15, 22.30
After: Posle pada… 17.35
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.05
Zloćudno… 22.25
Svemirski basket: Novo nasleđe (sinhronizovano)… 15.25 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 7. oktobar / petak, 8. oktobar
After: Posle pada… 17.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.40
Escape Room 2: Bez izlaza… 19.20, 22.35
Mafijaški sveci Njuarka… 16.50, 21.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.45
Nečista krv – Greh predaka… 19.10
Nije vreme za umiranje… 15.30 3D, 17.15 Dolby Atmos, 18.40 3D, 19.30, 20.20 Dolby Atmos, 21.45 3D
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.10
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.15

Subota, 9. oktobar / nedelja, 10. oktobar
After: Posle pada… 17.30
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 13.50, 15.40
Avanture Bigfut porodice (sinhronizovano)… 11.10
Escape Room 2: Bez izlaza… 19.20, 22.35
Luka (sinhronizovano)… 11.30
Mafijaški sveci Njuarka… 21.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 11.45 3D, 13.30, 15.20, 16.45
Nečista krv – Greh predaka… 17.40
Nije vreme za umiranje… 11.00, 12.20 3D, 14.10 Dolby Atmos, 15.30 3D, 17.15 Dolby Atmos, 18.40 3D, 19.30, 20.20 Dolby Atmos, 21.45 3D
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.20, 13.20
Pucnji u Marseju… 19.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.10
Toma… 11.00, 12.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 13.00, 14.45

Ponedeljak, 11. oktobar / utorak, 12. oktobar / sreda, 13. oktobar
After: Posle pada… 17.30, 22.35
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.35
Escape Room 2: Bez izlaza… 15.45
Mafijaški sveci Njuarka… 21.20
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.45
Nečista krv – Greh predaka… 17.40
Nije vreme za umiranje… 15.30 3D, 17.15 Dolby Atmos, 18.40 3D, 19.30, 20.20 Dolby Atmos, 21.45 3D
Pucnji u Marseju… 19.45
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 21.30
Toma… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.15 

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za oktobar 2021. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 7. oktobar
After: Posle pada… 18.00
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.20
Mafijaški sveci Njuarka… 18.45, 21.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10, 17.20
Nečista krv – Greh predaka… 15.45
Nije vreme za umiranje… 16.00 IMAX 3D, 17.50, 19.10 IMAX 3D, 20.00, 21.00, 22.15 IMAX 3D
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 16.50
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 15.30 3D, 18.10, 20.45 3D
Toma… 16.10, 17.40, 19.00, 20.30, 21.50

Petak, 8. oktobar
After: Posle pada… 18.00
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.20
Mafijaški sveci Njuarka… 18.45, 21.10
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10, 17.20
Nečista krv – Greh predaka… 15.45, 19.30, 21.40
Nije vreme za umiranje… 16.00 IMAX 3D, 17.50, 19.10 IMAX 3D, 20.00, 21.00, 22.15 IMAX 3D
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 16.50
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 15.30 3D, 18.10, 20.45 3D
Toma… 16.10, 17.40, 19.00, 20.30, 21.50

Subota, 9. oktobar
After: Posle pada… 18.00
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 13.40
Mafijaški sveci Njuarka… 20.50
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 13.00, 15.10, 17.20
Nečista krv – Greh predaka… 15.45, 19.30
Nije vreme za umiranje… 11.30, 12.50 IMAX 3D, 14.40, 16.00 IMAX 3D, 17.50, 19.10 IMAX 3D, 20.00, 21.00, 22.15 IMAX 3D
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.15, 13.10, 15.00
Pucnji u Marseju… 21.40
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 15.30 3D, 18.10, 20.45 3D
Toma… 12.00, 13.20, 14.50, 16.10, 17.40, 19.00, 20.30, 21.50
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.45

Nedelja, 10. oktobar
After: Posle pada… 18.00
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 13.40
Mafijaški sveci Njuarka… 18.45, 21.40
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 13.00, 15.10, 17.20
Nečista krv – Greh predaka… 15.45, 19.30
Nije vreme za umiranje… 11.30, 12.50 IMAX 3D, 14.40, 16.00 IMAX 3D, 17.50, 19.10 IMAX 3D, 20.00, 21.00, 22.15 IMAX 3D
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.15, 13.10, 15.00, 16.50
Pucnji u Marseju… 21.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 15.30 3D, 18.10, 20.45 3D
Toma… 12.00, 13.20, 14.50, 16.10, 17.40, 19.00, 20.30, 21.50
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.45

Ponedeljak, 11. oktobar
After: Posle pada… 18.00
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.20
Mafijaški sveci Njuarka… 21.40
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10, 17.20
Nečista krv – Greh predaka… 15.45, 19.30
Nije vreme za umiranje… 16.00 IMAX 3D, 17.50, 19.10 IMAX 3D, 20.00, 21.00, 22.15 IMAX 3D
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 16.50
Pucnji u Marseju… 22.05
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 15.30 3D, 18.10, 20.45 3D
Toma… 16.10, 17.40, 19.00, 20.30, 21.50

Utorak, 12. oktobar / sreda, 13. oktobar
After: Posle pada… 18.00
Ainbo – Dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.20
Mafijaški sveci Njuarka… 18.45, 21.40
Mali šef: Porodični biznis (sinhronizovano)… 15.10, 17.20
Nečista krv – Greh predaka… 15.45, 19.30
Nije vreme za umiranje… 16.00 IMAX 3D, 17.50, 19.10 IMAX 3D, 20.00, 21.00, 22.15 IMAX 3D
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 15.00, 16.50
Pucnji u Marseju… 21.10
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 15.30 3D, 18.10, 20.45 3D
Toma… 16.10, 17.40, 19.00, 20.30, 21.50 

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nedelja, 10. oktobar
10 godina CZKD Bioskopa – specijal

  • Tema festivala u Oberhauzenu: „Solidarnost kao disrupcija“… 18.00
    Kustoskinje: Branka Benčić i Aleksandra Sekulić
  • Predavanje Katrin Munt „Losing Touch“ i projekcija… 20.00

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Mala sala
Četvrtak, 7. oktobar / petak, 8. oktobar
Ja sam Frenk… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 20.00

Subota, 9. oktobar / nedelja, 10. oktobar
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 12.00
Ja sam Frenk… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 20.00

Ponedeljak, 11. oktobar – sreda, 13. oktobar
Ja sam Frenk… 18.00
Nečista krv – Greh predaka… 20.00 

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 14. oktobar / petak, 15. oktobar / subota, 16. oktobar
Projekcija filmske trilogije „U potrazi za glavnom ulicom Amerike“

Sreda, 20. oktobar – subota, 23. oktobar
Treći festival angažovanog etnografskog filma „Vizantrop“

Četvrtak, 28. oktobar
Ciklus tribina: Film kao popkult… 19.00
Autor i moderator: Aleksandar S. Janković

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine Grand

BIG Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 7. oktobar / petak, 8. oktobar
Nije vreme za umiranje… 18.30, 20.30, 22.30
Nije vreme za umiranje 3D… 16.30, 19.30, 21.30
Nigde posebno… 18.00
Mafijaški sveci Njuarka… 22.50
Toma… 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 15.20
Nečista krv – Greh predaka… 18.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.00, 16.45
Ainbo – dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 14.45
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.20
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 14.10

Subota, 9. oktobar / nedelja, 10. oktobar
Pucnji u Marseju… 19.15
Nije vreme za umiranje… 13.30, 18.30, 20.30, 22.30
Nije vreme za umiranje 3D… 16.30, 19.30, 21.30
Nigde posebno… 17.15
Mafijaški sveci Njuarka… 22.50
Toma… 13.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 14.40
Nečista krv – Greh predaka… 18.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 15.00, 16.45
Ainbo – dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 11.45, 13.30, 15.15
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 10.20, 12.30, 16.20
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 11.50, 14.10
Patrolne šape – Film (sinhronizovano)… 11.30
Luka (sinhronizovano)… 11.00

Ponedeljak, 11. oktobar / utorak, 12. oktobar / sreda, 13. oktobar
Pucnji u Marseju… 19.15
Nije vreme za umiranje… 18.30, 20.30, 22.30
Nije vreme za umiranje 3D… 16.30, 19.30, 21.30
Nigde posebno… 17.15
Mafijaški sveci Njuarka… 22.50
Toma… 16.00, 17.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Šeng-Či i legenda o deset prstenova… 14.40
Nečista krv – Greh predaka… 18.30
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.00, 16.45
Ainbo – dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.15
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano)… 16.20
Mali šef – Porodični biznis (sinhronizovano) 3D… 14.10 

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 7. oktobar – nedelja, 10. oktobar
Moja godina sa Selindžerom… 18.30
Nigde posebno… 20.30 

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Redovan repertoar
Četvrtak, 7. oktobar

Nije vreme za umiranje 3D… 20.00

Petak, 8. oktobar
Toma… 17.00, 20.00

Subota, 9. oktobar
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 15.00
Toma… 17.00
Pucnji u Marseju… 20.00

Nedelja, 10. oktobar
Ainbo – dobri duh Amazonije (sinhronizovano)… 15.00
Nije vreme za umiranje 3D… 17.00
Toma… 20.00

Ponedeljak, 11. oktobar
Pucnji u Marseju… 18.00
Mafijaški sveci Njuarka… 20.00

Utorak, 12. oktobar / sreda, 13. oktobar
Nema najavljenih projekcija

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 7. oktobar / petak, 8. oktobar
Toma… 20.00

Subota, 9. oktobar / nedelja, 10. oktobar
Zvezdani psi: Tropska avantura (sinhronizovano)… 18.00
Toma… 20.00

Ponedeljak, 11. oktobar / utorak, 12. oktobar / sreda, 13. oktobar
Nema najavljenih projekcija 

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Četvrtak, 7. oktobar / petak, 8. oktobar
XXX Međunarodni festival etnološkog filma

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.