Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (19-25. maj 2022)
Bioskopski repertoari (19-25. maj 2022): Operacija Minsmit
Bioskopski repertoari (19-25. maj 2022): Operacija Minsmit

Bioskopski repertoari (19-25. maj 2022)

Bioskopski repertoari aktuelni su od 19. do 25. maja 2022. Ove nedelje: festivali, premijere, novi filmovi i klasici u Kinoteci.

Opise filmova koji se prikazuju u bioskopima potražite OVDE.

Bioskopski repertoari od 19. do 25. maja 2022. (kliknite na naziv bioskopa)

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Cineplexx BEO Shopping Center
Kinoteka
Cineplexx Galerija Belgrade
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine grand BIG Rakovica
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Art Bioskop Museum
********************************************

Narodni muzej  Srbije

Trg republike 1a
Petak, 20. maj – četvrtak, 26. maj
22. Međunarodna smotra arheološkog filma
Više informacija i program pogledajte OVDE

MTS dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 19. maj 2022.
Pariz – Ljubavna priča… 20.15
Potera… 19.45
Bekstvo sa polja smrti… 22.15
Operacija Minsmit… 19.30
Ne igraj na Engleze… 16.15, 19.00
Dauntonska opatija – Nova epoha… 16.00
Bez signala… 18.15
Sećanja ubice… 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 17.00, 21.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 14.30, 20.30
Sve u isto vreme… 21.00
Bilo jednom u Srbiji… 16.30
Loši momci (sinhronizovano)… 15.15
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 14.45

Petak, 20. maj 2022.
Pariz – Ljubavna priča… 20.15
Potera… 18.40
Bekstvo sa polja smrti… 22.15
Operacija Minsmit… 19.30
Ne igraj na Engleze… 16.15, 19.00
Dauntonska opatija – Nova epoha… 20.40
Bez signala… 18.15
Sećanja ubice… 22.00
Severnjak… 16.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 17.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 14.30, 19.15, 21.45
Sve u isto vreme… 21.00
Bilo jednom u Srbiji… 16.30
Loši momci (sinhronizovano)… 15.15
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 17.15
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 14.45

Subota, 21. maj 2022. / nedelja, 22. maj 2022.
Pariz – Ljubavna priča… 20.15
Potera… 18.40
Bekstvo sa polja smrti… 22.15
Operacija Minsmit… 19.30
Ne igraj na Engleze… 16.15, 19.00
Dauntonska opatija – Nova epoha… 20.40
Bez signala… 18.15
Sećanja ubice… 22.00
Severnjak… 16.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 17.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 14.30, 19.15, 21.45
Sve u isto vreme… 21.00
Bilo jednom u Srbiji… 16.30
Leto kada sam naučila da letim… 14.45
Loši momci (sinhronizovano)… 11.15, 13.15, 15.15
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 12.15, 14.15, 17.15
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 11.00, 13.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.30
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 12.30
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 14.00

Ponedeljak, 23. maj 2022. / utorak, 24. maj 2022.
Pariz – Ljubavna priča… 20.15
Potera… 18.40
Bekstvo sa polja smrti… 22.15
Operacija Minsmit… 19.30
Ne igraj na Engleze… 16.15, 19.00
Dauntonska opatija – Nova epoha… 20.40
Bez signala… 18.15
Sećanja ubice… 22.00
Severnjak… 16.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 17.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 14.30, 19.15, 21.45
Sve u isto vreme… 21.00
Bilo jednom u Srbiji… 16.30
Loši momci (sinhronizovano)… 15.15
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 17.15
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 14.45

Sreda, 25. maj 2022.
Top Gan: Maverik… 20.00
Pariz – Ljubavna priča… 20.15
Potera… 18.40
Bekstvo sa polja smrti… 22.15
Operacija Minsmit… 19.30
Ne igraj na Engleze… 16.15, 19.00
Dauntonska opatija – Nova epoha… 20.40
Bez signala… 18.15
Sećanja ubice… 22.00
Severnjak… 16.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 17.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 14.30, 19.15, 21.45
Sve u isto vreme… 21.00
Bilo jednom u Srbiji… 16.30
Loši momci (sinhronizovano)… 15.15
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 17.15
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 14.45

Akademija 28bioskopi - dub logo

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 19. maj – sreda, 25. maj
Božji čovek… 19.00

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 19. maj / petak, 20. maj
Pariz – Ljubavna priča… 16.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.30
Operacija Minsmit… 21.00

Subota, 21. maj / nedelja, 22. maj
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.00
Loši momci (sinhronizovano)… 14.30
Pariz – Ljubavna priča… 16.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 18.30
Operacija Minsmit… 21.00

Ponedeljak, 23. maj / utorak, 24. maj / sreda, 25. maj
Nema najavljenih projekcija 

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 19. maj / petak, 20. maj
Lucu… 18.00
Tri sprata… 20.00

Subota, 21. maj
Sloboda nama… 17.00
Lucu… 18.00
Tri sprata… 20.00

Nedelja, 22. maj
Lucu… 18.00
Tri sprata… 20.00

Ponedeljak, 23. maj – utorak, 31. maj
Španski metar 2022
Više informacija i program pogledajte OVDE

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 19. maj / petak, 20. maj
Bekstvo sa polja smrti… 18.10, 21.40
Golijat… 19.15, 21.50
Operacija Minsmit… 16.30, 19.00, 21.30
Pariz – ljubavna priča… 18.40
Potera… 18.50, 20.45
Bez signala… 17.15
Dauntonska opatija – Nova epoha… 18.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.30, 17.00 3D, 18.00, 19.30 3D, 20.30, 22.00 3D
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.30, 20.15
Izgubljeni grad… 16.00
Leto kada sam naučila da letim… 16.45
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.40, 17.40
Ne igraj na Engleze… 19.40
Potpaljivačica… 21.10
Sećanja ubice… 20.00
Severnjak… 21.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.15

Subota, 21. maj
NY Met opera: Lucia di Lammermoor… 18.55 – prenos uživo
Bekstvo sa polja smrti… 15.50, 21.40
Golijat… 19.15, 21.50
Operacija Minsmit… 16.30, 19.00, 21.30
Pariz – ljubavna priča… 18.40
Potera… 17.50, 21.10
Bez signala… 17.15
Dauntonska opatija – Nova epoha… 18.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 13.00, 14.30 3D, 15.30, 17.00 3D, 18.00, 19.30 3D, 20.30, 22.00 3D
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.30, 20.15
Izgubljeni grad… 16.00
Leto kada sam naučila da letim… 13.00, 15.00, 16.45
Loši momci (sinhronizovano)… 12.40, 13.40 3D, 14.40, 15.40 3D, 17.40 3D
Ne igraj na Engleze… 19.40
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 14.00
Sećanja ubice… 20.00
Severnjak… 21.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 13.15, 16.15
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 14.15

Nedelja, 22. maj
Bekstvo sa polja smrti… 18.10, 21.40
Golijat… 19.15, 21.50
Operacija Minsmit… 16.30, 19.00, 21.30
Pariz – ljubavna priča… 18.40
Potera… 18.50, 20.45
Bez signala… 17.15
Dauntonska opatija – Nova epoha… 18.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 13.00, 14.30 3D, 15.30, 17.00 3D, 18.00, 19.30 3D, 20.30, 22.00 3D
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.30, 20.15
Izgubljeni grad… 16.00
Leto kada sam naučila da letim… 13.00, 15.00, 16.45
Loši momci (sinhronizovano)… 12.40, 13.40 3D, 14.40, 15.40 3D, 17.40 3D
Ne igraj na Engleze… 19.40
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 14.00
Potpaljivačica… 21.10
Sećanja ubice… 20.00
Severnjak… 21.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 13.15, 16.15
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 14.15

Ponedeljak, 23. maj / utorak, 24. maj
Bekstvo sa polja smrti… 18.10, 21.40
Golijat… 19.15, 21.50
Operacija Minsmit… 16.30, 19.00, 21.30
Pariz – ljubavna priča… 18.40
Potera… 18.50, 20.45
Bez signala… 17.15
Dauntonska opatija – Nova epoha… 18.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.30, 17.00 3D, 18.00, 19.30 3D, 20.30, 22.00 3D
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.30, 20.15
Izgubljeni grad… 16.00
Leto kada sam naučila da letim… 16.45
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.40, 17.40
Ne igraj na Engleze… 19.40
Potpaljivačica… 21.10
Sećanja ubice… 20.00
Severnjak… 21.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.15

Sreda, 25. maj
Top Gan – Maverik… 17.15, 18.30, 20.00, 21.15
Bekstvo sa polja smrti… 18.10, 21.40
Golijat… 19.15, 21.50
Operacija Minsmit… 16.30, 19.00, 21.30
Pariz – ljubavna priča… 17.30
Potera… 18.50, 20.45
Bez signala… 17.10
Dauntonska opatija – Nova epoha… 18.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.30, 17.00 3D, 18.00, 19.30 3D, 20.30, 22.00 3D
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 20.15
Izgubljeni grad… 16.00
Leto kada sam naučila da letim… 15.50
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.40, 17.40
Ne igraj na Engleze… 19.40
Potpaljivačica… 21.00
Sećanja ubice… 20.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.15 

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 19. maj / petak, 20. maj
Pariz – ljubavna priča… 16.30
Operacija Minsmit… 21.00
Potera… 19.00
Bekstvo sa polja smrti… 22.00
Bez signala… 20.00
Hoću muža… 18.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 17.30, 20.00, 22.30
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.45
Leto kada sam naučila da letim… 15.30, 17.30

Subota, 21. maj / nedelja, 22. maj
Pariz – ljubavna priča… 16.30
Operacija Minsmit… 21.00
Potera… 19.00
Bekstvo sa polja smrti… 22.00
Bez signala… 20.00
Hoću muža… 18.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 17.30, 20.00, 22.30
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 12.15, 13.45, 15.45
Leto kada sam naučila da letim… 12.00, 14.00, 15.30, 17.30
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka 3D (sinhronizovano)… 14.50
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 11.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.45

Ponedeljak, 23. maj / utorak, 24. maj
Pariz – ljubavna priča… 16.30
Operacija Minsmit… 21.00
Potera… 19.00
Bekstvo sa polja smrti… 22.00
Bez signala… 20.00
Hoću muža… 18.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 17.30, 20.00, 22.30
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.45
Leto kada sam naučila da letim… 15.30, 17.30

Sreda, 25. maj
Top Gan: Maverik… 20.00
Pariz – ljubavna priča… 16.30
Operacija Minsmit… 21.00
Potera… 19.00
Bekstvo sa polja smrti… 22.00
Bez signala… 20.00
Hoću muža… 18.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 17.30, 22.30
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 15.45
Leto kada sam naučila da letim… 15.30, 17.30 

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 19. maj / petak, 20. maj
Bekstvo sa polja smrti… 21.40
Potera… 21.50
Pariz – Ljubavna priča… 17.50
Golijat… 16.40
Operacija Minsmit… 19.00
Potpaljivačica… 21.20
Dauntonska Opatija – Nova epoha… 19.20
Ne igraj na Engleze… 18.10, 20.00
Bez signala… 20.10
Sećanja ubice… 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 15.30, 18.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 20.30
Loši momci (sinhronizovano)… 15.20, 17.20
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovan)… 15.10
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.40
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.50

Subota, 21. maj / nedelja, 22. maj
Bekstvo sa polja smrti… 21.40
Potera… 21.50
Pariz – Ljubavna priča… 17.50
Golijat… 16.40
Operacija Minsmit… 19.00
Potpaljivačica… 21.20
Dauntonska Opatija – Nova epoha… 19.20
Ne igraj na Engleze… 18.10, 20.00
Bez signala… 20.10
Sećanja ubice… 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 15.30, 18.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 20.30
Loši momci (sinhronizovano)… 13.20, 15.20, 17.20
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovan)… 12.30, 15.10
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 12.10, 14.00, 15.40
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 13.20, 15.50
Leto kada sam naučila da letim… 13.00

Ponedeljak, 23. maj / utorak, 24. maj / sreda, 25. maj
Bekstvo sa polja smrti… 21.40
Potera… 21.50
Pariz – Ljubavna priča… 17.50
Golijat… 16.40
Operacija Minsmit… 19.00
Potpaljivačica… 21.20
Dauntonska Opatija – Nova epoha… 19.20
Ne igraj na Engleze… 18.10, 20.00
Bez signala… 20.10
Sećanja ubice… 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 15.30, 18.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 20.30
Loši momci (sinhronizovano)… 15.20, 17.20
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovan)… 15.10
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.40
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.50

Napomena: bioskopski repertoari se menjaju četvrtkom,
zato objavljujemo repertoare (uglavnom) do naredne srede.

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 19. maj / petak, 20. maj
Bekstvo sa polja smrti… 16.30, 21.15
Golijat… 19.30, 22.00
Operacija Minsmit… 16.45, 21.30
Potera… 20.00, 22.10
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.45 3D, 17.00, 18.30 3D, 19.15 MX4D 3D, 21.00, 21.45 MX4D 3D
Loši momci (sinhronizovano)… 16.00, 17.15 MX4D 3D, 18.00 3D
Ne igraj na Engleze… 19.40
Sećanja ubice… 18.45

Subota, 21. maj / nedelja, 22. maj
Bekstvo sa polja smrti… 16.30, 21.15
Golijat… 19.30, 22.00
Operacija Minsmit… 16.45, 21.30
Potera… 20.00, 22.10
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 13.00, 14.30 MX4D 3D, 16.00 3D, 17.00, 18.30 3D, 19.15 MX4D 3D, 21.00, 21.45 MX4D 3D
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 14.15
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka 3D (sinhronizovano)… 12.15
Loši momci (sinhronizovano)… 11.15, 12.30 MX4D 3D, 13.30 3D, 15.30, 17.15 MX4D 3D, 18.00 3D
Ne igraj na Engleze… 19.40
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 11.00
Sećanja ubice… 18.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.30, 14.00
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 13.15, 15.00

Ponedeljak, 23. maj / utorak, 24. maj
Bekstvo sa polja smrti… 16.30, 21.15
Golijat… 19.30, 22.00
Operacija Minsmit… 16.45, 21.30
Potera… 20.00, 22.10
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.45 3D, 17.00, 18.30 3D, 19.15 MX4D 3D, 21.00, 21.45 MX4D 3D
Loši momci (sinhronizovano)… 16.00, 17.15 MX4D 3D, 18.00 3D
Ne igraj na Engleze… 19.40
Sećanja ubice… 18.45

Sreda, 25. maj
Top Gan – Maverik… 19.00 MX4D, 20.00, 21.15
Bekstvo sa polja smrti… 16.30
Golijat… 19.30, 21.50
Operacija Minsmit… 16.45, 22.00
Potera… 20.00, 22.10
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 16.30, 17.30 3D, 19.15, 21.40 MX4D 3D
Loši momci (sinhronizovano)… 16.00, 17.00 MX4D 3D, 18.00 3D
Sećanja ubice… 18.45

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 19. maj / petak, 20. maj / subota, 21. maj
Ne igraj na Engleze… 20.00

Četvrtak, 26. maj / petak, 27. maj / subota, 28. maj
Posle zime… 20.00

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 28. maj / nedelja, 29. maj
Plan B – 7. Festival subverzivnog filma
INFO

Ponedeljak, 30. maj
Šok koridor: Kombat šok… 20.00
Govore: Nenad Bekvalac i Aleksandar Radivojević 

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 19. maj / petak, 20. maj
Bekstvo sa polja smrti… 19.30, 21.30
Golijat… 18.15, 20.30
Operacija Minsmit… 19.15, 21.45
Potera… 20.00, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 16.00, 18.30 3D, 21.00
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.45
Loši momci (sinhronizovano)… 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 15.45
Sećanja ubice… 21.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.30

Subota, 21. maj / nedelja, 22. maj
Bekstvo sa polja smrti… 19.30, 21.30
Golijat… 18.15, 20.30
Operacija Minsmit… 19.15, 21.45
Potera… 20.00, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 13.30 3D, 16.00, 18.30 3D, 21.00
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.45
Loši momci… 12.00 3D, 13.00, 14.00 3D, 15.00, 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 11.45 3D, 13.45, 15.45 3D
Sećanja ubice… 21.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 12.30, 15.30

Ponedeljak, 23. maj / utorak, 24. maj
Bekstvo sa polja smrti… 19.30, 21.30
Golijat… 18.15, 20.30
Operacija Minsmit… 19.15, 21.45
Potera… 20.00, 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 16.00, 18.30 3D, 21.00
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.45
Loši momci (sinhronizovano)… 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 15.45
Sećanja ubice… 21.15
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.30

Sreda, 25. maj
Top Gan: Maverik… 20.00, 21.00
Bekstvo sa polja smrti… 19.30, 21.30
Golijat… 18.15, 20.30
Operacija Minsmit… 19.15, 21.45
Potera… 21.10
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 16.00, 18.30 3D, 21.00
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 17.45
Loši momci (sinhronizovano)… 16.00 3D, 17.00, 18.00 3D
Pocrvenela panda 3D (sinhronizovano)… 15.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.30

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica
Četvrtak, 19. maj
Bekstvo sa polja smrti… 19.25, 22.15
Operacija Minsmit… 17.40, 20.05, 22.30
Golijat… 19.55
Sećanja ubice… 19.00, 21.25
Bez signala… 21.10
Ne igraj na Engleze.. 17.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.10 3D, 16.05 4DX 3D, 17.35, 18.30 4DX 3D, 20.00, 20.55 4DX 3D, 22.30 3D
Loši momci (sinhronizovano)… 14.55, 15.00 3D, 16.50
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 15.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.50, 17.35
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 17.35
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.40
Labudovo jezero – balet… 20.15

Petak, 20. maj
Bekstvo sa polja smrti… 19.25, 22.15
Operacija Minsmit… 17.40, 20.05, 22.30
Golijat… 19.55
Bez signala… 19.45
Potpaljivačica… 21.35
Ne igraj na Engleze.. 17.45
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 21.10
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.40
Sećanja ubice… 19.00, 21.25
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.10 3D, 16.05 4DX 3D, 17.35, 18.30 4DX 3D, 20.00, 20.55 4DX 3D, 22.30 3D
Loši momci (sinhronizovano)… 14.55, 15.30 3D, 16.50
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 15.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.50, 17.35
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 17.35

Subota, 21. maj / nedelja, 22. maj
Bekstvo sa polja smrti… 19.25, 22.15
Operacija Minsmit… 17.40, 20.05, 22.30
Golijat… 19.55
Bez signala… 19.45
Potpaljivačica… 21.35
Ne igraj na Engleze.. 17.45
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 21.10
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.40
Sećanja ubice… 19.00, 21.25
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 12.45, 15.10 3D, 16.05 4DX 3D, 17.35, 18.30 4DX 3D, 20.00, 20.55 4DX 3D, 22.30 3D
Loši momci (sinhronizovano)… 11.05, 11.40 3D, 13.00, 14.55, 15.30 3D, 16.50
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 11.05
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 13.25 4DX, 15.00
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 11.00, 13.10, 13.35, 15.50, 17.35
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.05 4DX, 11.30, 17.35
Čudovišta iz moje porodice 2 (sinhronizovano)…13.50
Jahač zmaja (sinhronizovano)… 11.55, 13.50

Ponedeljak, 23. maj / utorak, 24. maj
Bekstvo sa polja smrti… 19.25, 22.15
Operacija Minsmit… 17.40, 20.05, 22.30
Golijat… 19.55
Bez signala… 19.45
Potpaljivačica… 21.35
Ne igraj na Engleze.. 17.45
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 21.10
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.40
Sećanja ubice… 19.00, 21.25
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.10 3D, 16.05 4DX 3D, 17.35, 18.30 4DX 3D, 20.00, 20.55 4DX 3D, 22.30 3D
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 17.35
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.50, 17.35
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 15.00
Loši momci (sinhronizovano)… 14.55, 15.30 3D, 16.50

Sreda, 25. maj
Top Gan: Maverik… 20.00, 21.00, 22.30
Top Gan: Maverik 4DX… 19.00, 21.30
Bekstvo sa polja smrti… 19.25, 22.15
Operacija Minsmit… 17.40, 20.05, 22.30
Golijat… 19.55
Bez signala… 19.45
Potpaljivačica… 21.35
Ne igraj na Engleze.. 17.45
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 21.10
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.40
Sećanja ubice… 18.45
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.00 3D, 16.30 4DX 3D, 17.25
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 17.35
Koko Zeka i tajna Mrkog Hrčka (sinhronizovano)… 15.50, 17.35
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 15.00
Loši momci (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.45 

Cineplexx BEO Shopping Center

Vojislava Ilića 141, 4231-110
Četvrtak, 19. maj / petak, 20. maj
Bekstvo sa polja smrti… 17.45, 21.00
Golijat… 19.00, 21.30
Operacija Minsmit… 19.15, 21.50
Potera… 19.40, 21.40
Bez signala… 16.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila Dolby Atmos 3D… 15.30, 18.00, 20.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora Dolby Atmos… 20.15
Izgubljeni grad… 18.45
Loši momci (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00, 17.00 3D, 18.15
Ne igraj na Engleze… 21.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.45
Sećanja ubice… 18.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.15

Subota, 21. maj / nedelja, 22. maj
Bekstvo sa polja smrti… 17.45, 21.00
Golijat… 19.00, 21.30
Operacija Minsmit… 19.15, 21.50
Potera… 19.40, 21.40
Bez signala… 16.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila Dolby Atmos 3D… 12.45 Dolby Atmos 3D, 15.30, 18.00, 20.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora Dolby Atmos… 20.15
Izgubljeni grad… 18.45
Leto kada sam naučila da letim… 12.30, 14.30
Loši momci (sinhronizovano)… 12.00, 13.00 3D, 14.00, 15.00 3D, 16.00, 17.00 3D, 18.15
Ne igraj na Engleze… 21.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 13.30, 15.45
Sećanja ubice… 18.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 13.45, 16.15

Ponedeljak, 23. maj / utorak, 24. maj
Bekstvo sa polja smrti… 17.45, 21.00
Golijat… 19.00, 21.30
Operacija Minsmit… 19.15, 21.50
Potera… 19.40, 21.40
Bez signala… 16.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila Dolby Atmos 3D… 15.30, 18.00, 20.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora Dolby Atmos… 20.15
Izgubljeni grad… 18.45
Loši momci (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00, 17.00 3D, 18.15
Ne igraj na Engleze… 21.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.45
Sećanja ubice… 18.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.15

Sreda, 25. maj
Top Gan: Maverik Dolby Atmos… 17.15, 20.00, 21.00
Bekstvo sa polja smrti… 17.45, 21.15
Golijat… 19.00, 21.30
Operacija Minsmit… 19.15, 21.50
Potera… 19.40, 21.40
Bez signala… 16.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila Dolby Atmos 3D… 15.30, 18.00, 20.20
Fantastične zveri: Tajne Dambldora Dolby Atmos… 18.45
Loši momci (sinhronizovano)… 15.00 3D, 16.00, 17.00 3D, 18.15
Ne igraj na Engleze… 21.30
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.45
Sećanja ubice… 18.30
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.15

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za maj 2022. objavili smo na OVOM LINKU.

Cineplexx Galerija Belgrade

Bulevar Vudroa Vilsona 12, 4500-999
Četvrtak, 19. maj / petak, 20. maj
Bekstvo sa polja smrti… 18.00, 21.30
Golijat… 16.30, 19.00
Operacija Minsmit… 18.40, 21.10
Potera… 20.00, 22.00
Bez signala… 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.30 Dolby Atmos 3D, 16.45 IMAX 3D, 18.15 Dolby Atmos 3D, 19.15 IMAX 3D, 20.45 Dolby Atmos 3D, 21.45 IMAX 3D
Fantastične zveri: Tajne Dambldora Dolby Atmos… 18.30
Loši momci (sinhronizovano)… 16.15, 17.15 3D
Ne igraj na Engleze… 20.30
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 21.20
Sećanja ubice… 19.30
Severnjak… 17.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.45

Subota, 21. maj / nedelja, 22. maj
Bekstvo sa polja smrti… 18.00, 21.30
Golijat… 16.30, 19.00
Operacija Minsmit… 18.40, 21.10
Potera… 20.00, 22.00
Bez signala… 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 14.15 IMAX 3D, 15.30 Dolby Atmos 3D, 16.45 IMAX 3D, 18.15 Dolby Atmos 3D, 19.15 IMAX 3D, 20.45 Dolby Atmos 3D, 21.45 IMAX 3D
Fantastične zveri: Tajne Dambldora Dolby Atmos… 18.30
Loši momci (sinhronizovano)… 13.00 3D, 14.00, 15.00 3D, 16.15, 17.15 3D
Ne igraj na Engleze… 20.30
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 21.20
Sećanja ubice… 19.30
Severnjak… 17.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 13.20, 15.45

Ponedeljak, 23. maj
Bekstvo sa polja smrti… 18.00, 21.30
Golijat… 16.30, 19.00
Operacija Minsmit… 18.40, 21.10
Potera… 20.00, 22.00
Bez signala… 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.30 Dolby Atmos 3D, 16.45 IMAX 3D, 18.15 Dolby Atmos 3D, 19.15 IMAX 3D, 20.45 Dolby Atmos 3D, 21.45 IMAX 3D
Fantastične zveri: Tajne Dambldora Dolby Atmos… 18.30
Loši momci (sinhronizovano)… 16.15, 17.15 3D
Ne igraj na Engleze… 20.30
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 21.20
Sećanja ubice… 19.30
Severnjak… 17.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.45

Utorak, 24. maj
Top Gan: Maverik… 20.00 IMAX – premijera
Bekstvo sa polja smrti… 17.45, 21.30
Golijat… 16.30, 19.00
Operacija Minsmit… 18.40, 21.10
Potera… 19.40, 21.45
Bez signala… 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 15.00 IMAX 3D, 15.30 Dolby Atmos 3D, 17.30 IMAX 3D, 18.15 Dolby Atmos 3D, 20.45 Dolby Atmos 3D
Fantastične zveri: Tajne Dambldora Dolby Atmos… 18.30
Loši momci (sinhronizovano)… 16.15, 17.15 3D
Ne igraj na Engleze… 20.30
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 21.20
Sećanja ubice… 19.30
Severnjak… 17.45
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.45

Sreda, 25. maj
Top Gan: Maverik… 17.15 IMAX, 18.45 Dolby Atmos, 20.00 IMAX, 21.30 Dolby Atmos
Bekstvo sa polja smrti… 17.40, 21.45
Golijat… 16.30, 19.00
Operacija Minsmit… 18.40, 21.10
Potera… 19.40, 22.00
Bez signala… 22.00
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila Dolby Atmos 3D… 15.30, 18.15, 20.45
Fantastične zveri: Tajne Dambldora Dolby Atmos… 18.30
Loši momci (sinhronizovano)… 16.15, 17.30 3D
Ne igraj na Engleze… 20.30
Nepodnošljiva težina blistavog talenta… 21.20
Sećanja ubice… 19.30
Severnjak… 17.20
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 15.45

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija 

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Mala sala
Subota, 21. maj
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 12.00 

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Sreda, 25. maj
Skandinofilmske večeri: Izbačeni… 19.00
INFO

Četvrtak, 26. maj
Manaki u slikama… 20.00

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija.

Cine grand BIG Rakovica

Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 19. maj / petak, 20. maj
Pariz – Ljubavna priča… 21.00
Potera… 17.00, 20.00
Bekstvo sa polja smrti… 22.00
Operacija Minsmit… 20.45
Ne igraj na Engleze… 17.30
Potpaljivačica… 21.45
Bez signala… 18.45
Heroj… 15.45
Sećanja ubice… 19.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 17.45, 20.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 15.15, 19.00, 21.30
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.15
Loši momci (sinhronizovano)… 15.00, 18.00
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 16.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.30

Subota, 21. maj / nedelja, 22. maj
Pariz – Ljubavna priča… 21.00
Potera… 17.00, 20.00
Bekstvo sa polja smrti… 22.00
Operacija Minsmit… 20.45
Ne igraj na Engleze… 17.30
Potpaljivačica… 21.45
Bez signala… 18.45
Heroj… 15.45
Sećanja ubice… 19.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 12.45, 17.45, 20.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 15.15, 19.00, 21.30
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.15
Leto kada sam naučila da letim… 13.30
Loši momci (sinhronizovano)… 11.00, 13.00, 15.00, 18.00
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Zečija akademija: Nemoguća misijaja (sinhronizovano)… 10.45, 12.30, 14.10
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 11.15, 13.45, 16.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 11.30, 15.30

Ponedeljak, 23. maj / utorak, 24. maj
Pariz – Ljubavna priča… 21.00
Potera… 17.00, 20.00
Bekstvo sa polja smrti… 22.00
Operacija Minsmit… 20.45
Ne igraj na Engleze… 17.30
Potpaljivačica… 21.45
Bez signala… 18.45
Heroj… 15.45
Sećanja ubice… 19.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 17.45, 20.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 15.15, 19.00, 21.30
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.15
Loši momci (sinhronizovano)… 15.00, 18.00
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 16.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.30

Sreda, 25. maj
Top Gan: Maverik… 15.00, 17.30, 20.00, 22.30
Pariz – Ljubavna priča… 21.00
Potera… 17.00, 20.00
Bekstvo sa polja smrti… 22.00
Operacija Minsmit… 20.45
Ne igraj na Engleze… 17.30
Potpaljivačica… 21.45
Bez signala… 18.45
Heroj… 15.45
Sećanja ubice… 19.30
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila… 17.45, 20.15
Doktor Strejndž u multiverzumu ludila 3D… 15.15
Fantastične zveri: Tajne Dambldora… 18.15
Loši momci (sinhronizovano)… 18.00
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 16.00
Sonikov film 2 (sinhronizovano)… 16.15
Pocrvenela panda (sinhronizovano)… 15.30

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Nema najavljenih projekcija

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa; projekcije na otvorenom
Četvrtak, 19. maj
Streets Of Shame… 21.00 – engleski titl

Petak, 20. maj
Se7en… 21.00 – srpski titl

Subota, 21. maj
Greener Grass… 21.00 – engleski titl

Nedelja, 22. maj
Tekkonkinkreet… 21.00 – engleski titl

Ponedeljak, 23. maj / utorak, 24. maj
Nema najavljenih projekcija

Sreda, 25. maj
Donnie Darko… 21.00 – engleski titl

Četvrtak, 26. maj
Rebel Without a Cause… 21.00 – srpski titl

Petak, 27. maj
Rushmore… 21.00 – srpski titl

Subota, 28. maj
Kids… 21.00 – srpski titl

Nedelja, 29. maj
The Lion King… 21.00 – srpski titl

Ponedeljak, 30. maj / utorak, 31. maj
Nema najavljenih projekcija

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sala „Josif Pančić“
Četvrtak, 19. maj – ponedeljak, 23. maj
Nema najavljenih projekcija

Utorak, 24. maj – nedelja, 29. maj
Pariz: Ljubavna priča… 18.30
Heroj… 20.30

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Ilegalni bioskop
Četvrtak, 26. maj
Operacija Gladio – Prvi deo: Šefovi… 19.00
Projekcija filma sa diskusijom

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 19. maj
Nema najavljenih projekcija

Petak, 20. maj
Loši momci 3D (sinhronizovano)… 17.00
Pariz – Ljubavna priča… 19.00
Bekstvo sa polja smrti… 21.00

Subota, 21. maj
Nema najavljenih projekcija

Nedelja, 22. maj
Škola magičnih životinja (sinhronizovano)… 17.00
Potera… 19.00
Bekstvo sa polja smrti… 21.00

Ponedeljak, 23. maj / utorak, 24. maj / sreda, 25. maj
Nema najavljenih projekcija 

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Nema najavljenih projekcija 

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija

*** Bioskopski repertoari su objavljeni na našem portalu, jer želimo da „pokrijemo“ sve događaje u Beogradu. Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za  iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.