Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (2-8. mart 2017)
Bioskopski repertoari: Autoput smrti
Bioskopski repertoari: Autoput smrti

Bioskopski repertoari (2-8. mart 2017)

Ovo su bioskopski repertoari koji važe od 2. do 8. marta 2017. godine.

U Beogradu će od 2. marta bioskopski repertoari biti bogatiji za nekoliko novih filmova. Gledaćemo animirani „Ričard roda„, treći film o Vulverinu „Logan„, po istinitom događaju – film „Bostonski heroji„, „Autoput smrti„, sa FEST-a „Torba puna sećanja“ i „Oslobođenje Skoplja„. Premijerno će biti prikazan „Kong: Ostrvo lobanja„.

U toku je 45. FEST! Predstavili smo SVIH 100 FILMOVA ovogodišnjeg beogradskog Međunarodnog filmskog festivala!

Bioskopski repertoari od 2. do 8. marta 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 2. mart
Zona Zamfirova – drugi deo… 17.10, 19.00 i 21.20
Trejnspoting 2… 22.00
Biser Bojane… 15.30 i 19.50
Balerina i Viktor… 13.45
Na mlečnom putu… 14.50 i 17.20
Autoput smrti… 21.50
Ričard roda… 14.00 i 15.35
Bostonski heroji… 22.20
Logan… 17.30 i 20.00
Oslobođenje Skoplja… 17.15
Stado… 15.10
Santa Maria della Salute… 19.30

Petak, 3. mart
Zona Zamfirova – drugi deo… 17.10 i 21.20
Trejnspoting 2… 22.00
Biser Bojane… 15.30 i 19.50
Balerina i Viktor… 13.45
Na mlečnom putu… 14.50, 17.20 i 19.20
Autoput smrti… 21.50
Ričard roda… 14.00 i 15.35
Bostonski heroji… 22.20
Logan… 17.30 i 20.00
Oslobođenje Skoplja… 17.15
Stado… 15.10
Santa Maria della Salute… 19.00

Subota, 4. mart
Zona Zamfirova – drugi deo… 17.10 i 21.20
Biser Bojane… 15.30 i 19.50
Balerina i Viktor… 11.50 (2D) i 13.45 (3D)
Na mlečnom putu… 14.50, 17.20 i 22.00
Autoput smrti… 21.50
Ričard roda… 12.00 (3D) i 13.20 (2D)
Bostonski heroji… 22.20
Logan… 17.30 i 20.00
Stado… 15.10
Santa Maria della Salute… 19.00
Pevajmo (sinhronizovano)… 11.20
Maša i Medved: Nove avanture (sinhronizovano)… 13.45

Nedelja, 5. mart
Zona Zamfirova – drugi deo… 17.10 i 21.20
Trejnspoting 2… 22.00
Biser Bojane… 15.30 i 19.50
Balerina i Viktor… 11.50
Na mlečnom putu… 14.50, 17.20 i 19.20
Autoput smrti… 21.50
Ričard roda… 13.20, 14.00 i 15.35
Bostonski heroji… 22.20
Logan… 17.30 i 20.00
Oslobođenje Skoplja… 17.15
Stado… 15.10
Santa Maria della Salute… 19.00
Pevajmo (sinhronizovano)… 11.20
Maša i Medved: Nove avanture (sinhronizovano)… 13.45

Ponedeljak, 6. mart / utorak, 7. mart
Zona Zamfirova – drugi deo… 17.10 i 21.20
Trejnspoting 2… 22.00
Biser Bojane… 15.30 i 19.50
Balerina i Viktor 3D… 13.45
Na mlečnom putu… 14.50, 17.20 i 19.20
Autoput smrti… 21.50
Bostonski heroji… 22.20
Logan… 17.30 i 20.00
Oslobođenje Skoplja… 17.15
Stado… 15.10
Santa Maria della Salute… 19.00

Sreda, 8. mart
Zona Zamfirova – drugi deo… 17.10 i 21.20
Trejnspoting 2… 22.00
Biser Bojane… 15.30 i 19.50
Balerina i Viktor 3D… 13.45
Na mlečnom putu… 14.50 i 17.20
Autoput smrti… 21.50
Bostonski heroji… 22.20
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 20.00
Logan… 17.30 i 20.00
Stado… 15.10
Santa Maria della Salute… 19.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 2. mart – sreda, 8. mart
Oslobađanje Skoplja… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Subota, 4. mart
Balerina i Viktor 3D (sinhonizovano)… 11.00
Ričard roda 3D (sinhonizovano)… 13.00

Do nedelje, 5. marta
45. FEST – PROGRAM

Ponedeljak, 6. mart – PostFESTum
Ljubav nije stranac… 15.00
Raj… 17.00
Trgovački putnik… 19.00
To je samo kraj sveta… 21.00

Utorak, 7. mart
Ričard roda 3D (sinhonizovano)… 15.00
Zona Zamfirova drugi deo… 17.00
Biser Bojane… 19.00
Logan… 21.00

Sreda, 8. mart
Ričard roda 3D (sinhonizovano)… 15.00
Zona Zamfirova drugi deo… 17.00
Labudovo jezero 3D… 19.00
Logan… 21.00
***********************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Do nedelje, 5. marta
45. FEST – PROGRAM

PostFESTum
Ponedeljak, 6. mart
Počasni građanin… 17.00
Povratak u Montauk… 19.30
Toplotni udar… 22.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Do nedelje, 5. marta
45. FEST – PROGRAM

Četvrtak, 2. mart / petak, 3. mart
Logan… 14:40, 17:20, 20:00,21:15, 22:40
Bostonski heroji… 17:35, 20:10, 22:45
Autoput smrti… 17:00, 22:10
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 16:45
Ričard roda (sinhronizovano)… 15:00
Torba puna sećanja… 14:45, 19:00
Oslobođenje Skoplja… 17:05
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 14:20, 16:10
Biser Bojane… 15:20, 17:30, 19:45, 22:00
Pedeset nijansi – Mračnije… 14:40, 19:20, 21:40
Džon Vik 2… 18:00, 20:25, 22:50
La La Land… 14:50
Na mlečnom putu… 16:45, 19:30, 22:15
Podeljen… 15:15, 18:30
Stado… 14:30
T2: Trejnspoting… 19:50
Veliki kineski zid 3D… 15:50
Zona Zamfirova drugi deo… 17:55

Subota, 4. mart / nedelja, 5. mart
Logan… 12:00, 14:40, 17:20, 20:00,21:15, 22:40
Bostonski heroji… 17:35, 20:10, 22:45
Autoput smrti… 17:00, 22:10
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 13:15, 16:45
Ričard roda (sinhronizovano)… 11:30, 15:00
Torba puna sećanja… 14:45, 19:00
Oslobođenje Skoplja… 17:05
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 12:10, 14:10, 16:10
Biser Bojane… 13:00, 15:20, 17:30, 19:45, 22:00
Pedeset nijansi – Mračnije… 12:20, 14:40, 19:20, 21:40
Džon Vik 2… 18:00, 20:25, 22:50
La La Land… 14:50, 18:30
Na mlečnom putu… 14:00, 16:45, 19:30, 22:15
Krugovi… 13:10
Santa Maria della Salute… 12:15
Pevajmo (sinhronizovano)… 12:40
Pevajmo (sinhronizovano) 3D… 11:50
Podeljen… 15:15, 21:00
Stado… 14:30
T2: Trejnspoting… 19:50
Veliki kineski zid 3D… 15:50
Lego Betmen film 3D… 11:40, 13:45
Zona Zamfirova drugi deo… 12:30, 17:55

Ponedeljak, 6. mart
Logan… 14:40, 17:20, 20:00,21:15, 22:40
Bostonski heroji… 17:35, 20:10, 22:45
Autoput smrti… 17:00, 22:10
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 16:45
Ričard roda (sinhronizovano)… 15:00
Torba puna sećanja… 14:45, 19:00
Oslobođenje Skoplja… 17:05
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 14:20, 16:10
Biser Bojane… 15:20, 17:30, 19:45, 22:00
Pedeset nijansi – Mračnije… 14:40, 19:20, 21:40
Džon Vik 2… 18:00, 20:25, 22:50
La La Land… 14:50, 18:30
Na mlečnom putu… 16:45, 19:30, 22:15
Podeljen… 15:15, 21:00
Stado… 14:30
T2: Trejnspoting… 19:50
Veliki kineski zid 3D… 15:50
Zona Zamfirova drugi deo… 17:55

Ponedeljak, 6. mart – PostFESTum
Mančester na moru… 16:30
Nevidljivi svedok… 17:30
Divni dani u Aranhuezu… 19:00
Čovek sa hiljadu lica… 20.00
Kraljica Španije… 21:30
Potpuni stranci… 22:30

Utorak, 7. mart
Logan… 14:40, 17:20, 20:00, 21:15, 22:40
Bostonski heroji… 17:35, 20:10, 22:45
Autoput smrti… 17:00,20:15, 22:10
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 16:45
Ričard roda (sinhronizovano)… 15:00
Torba puna sećanja… 14:45, 19:00
Oslobođenje Skoplja… 17:05
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 14:20, 16:10
Biser Bojane… 15:20, 17:30, 19:45, 22:00
Pedeset nijansi – Mračnije… 14:40, 17:00, 19:20, 21:40
Džon Vik 2… 18:00, 20:25, 22:50
La La Land… 15:05, 19:15, 21:50
Na mlečnom putu… 16:45, 19:30, 22:15
Santa Maria della Salute… 14:50
Podeljen… 15:15, 18:30, 21:00
Stado… 14:30
T2: Trejnspoting… 17:45, 19:50
Veliki kineski zid 3D… 22:20
Zona Zamfirova drugi deo… 15:50, 17:55

Sreda, 8. mart
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 20:00 – premijera
Logan… 14:40, 17:20,20:10, 21:15, 22:30
Bostonski heroji… 17:35, 20:05, 22:50
Autoput smrti… 17:00, 22:10
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 16:45
Ričard roda (sinhronizovano)… 15:00
Torba puna sećanja… 14:45, 19:00
Oslobođenje Skoplja… 17:05
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 14:20, 16:10
Biser Bojane… 15:20, 17:30, 19:45, 22:00
Pedeset nijansi – Mračnije… 14:40, 17:00, 19:20, 21:40
Džon Vik 2… 18:00, 20:25, 22:50
La La Land… 15:05, 21:55
Na mlečnom putu… 16:45, 19:30, 22:15
Santa Maria della Salute… 14:50
Podeljen… 15:15, 18:30, 21:00
Stado… 14:30
T2: Trejnspoting… 19:50, 17:45
Veliki kineski zid 3D… 22:40
Zona Zamfirova drugi deo… 15:50, 17:55
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 2. mart / petak, 3. mart
Logan… 17.30, 20.00, 22.15
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 16.30
Na mlečnom putu… 17.15, 19.45
Biser Bojane… 18.15, 20.15, 22.20
Pedeset nijansi – Mračnije… 22.30
Zona Zamfirova drugi deo… 15.45
Santa Maria della Salute… 15.00

Subota, 4. mart / nedelja, 5. mart
Logan… 17.30, 20.00, 22.15
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.15, 16.30
Na mlečnom putu… 17.15, 19.45
Biser Bojane… 18.15, 20.15, 22.20
Pedeset nijansi – Mračnije… 22.30
Zona Zamfirova drugi deo… 15.45
Santa Maria della Salute… 15.00
Pevajmo (sinhronizovano) 3D… 12.15
Vajana (sinhronizovano) 3D… 13.15
Lego Betmen film… 14.00
Snežna kraljica: Vatra i led (sinhronizovano) 3D… 11.30

Ponedeljak, 6. mart / utorak, 7. mart / sreda, 8. mart
Logan… 17.30, 20.00, 22.15
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 16.30
Na mlečnom putu… 17.15, 19.45
Biser Bojane… 18.15, 20.15, 22.20
Pedeset nijansi – Mračnije… 22.30
Zona Zamfirova drugi deo… 15.45
Santa Maria della Salute… 15.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 2. mart / petak, 3. mart
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 15.50
Pedeset nijansi – Mračnije… 17.40, 20.00
T2: Trejnspoting… 22.15
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 15.45
Zona Zamfirova drugi deo… 17.30
Na mlečnom putu… 19.20, 22.00
Ričard roda (sinhronizovano)… 15.15 ,16.15
Biser Bojane… 17.00
Logan… 19.15, 21.50
Torba puna sećanja… 18.00
Podeljen… 20.15
Autoput smrti… 22.30
Oslobođenje Skoplja… 15.30
La La Land… 17.45
Bostonski heroji… 20.10
Džon Vik 2… 22.40

Subota, 4. mart / nedelja, 5. mart
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 13.50, 15.50
Pedeset nijansi – Mračnije… 17.40, 20.00
T2: Trejnspoting… 22.15
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 14.00, 15.45
Zona Zamfirova drugi deo… 17.30
Na mlečnom putu… 19.20, 22.00
Ričard roda (sinhronizovano)… 13.30, 14.30, 15.15, 16.15
Biser Bojane… 19.15
Logan… 19.15, 21.50
Torba puna sećanja… 18.00
Podeljen… 20.15
Autoput smrti… 22.30
Lego Betmen film… 13.15
Oslobođenje Skoplja… 15.30
La La Land… 17.45
Bostonski heroji… 20.10
Džon Vik 2… 22.40

Ponedeljak, 6. mart / utorak, 7. mart / sreda, 8. mart
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 15.50
Pedeset nijansi – Mračnije… 17.40, 20.00
T2: Trejnspoting… 22.15
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 15.45
Zona Zamfirova drugi deo… 17.30
Na mlečnom putu… 19.20, 22.00
Ričard roda (sinhronizovano)… 15.15 ,16.15
Biser Bojane… 17.00
Logan… 19.15, 21.50
Torba puna sećanja… 18.00
Podeljen… 20.15
Autoput smrti… 22.30
Oslobođenje Skoplja… 15.30
La La Land… 17.45
Bostonski heroji… 20.10
Džon Vik 2… 22.40
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 2. mart / petak, 3. mart / ponedeljak, 6. mart / utorak, 7. mart
Logan… 17:40, 22:00, 22:40
Autoput smrti… 20:30, 22:30
Bostonski heroji… 19:30, 22:00
Torba puna sećanja… 17:30
Ričard roda (sinhronizovano)… 16:00
Ričard roda 3D (sinhronizovano)… 18:00
T2: Trejnspoting… 14:30
Na mlečnom putu… 16:45, 18:50, 21:30
Pevajmo (sinhronizovano)… 15:30
Biser Bojane… 16:10, 18:15, 19:45
Džon Vik 2… 20:20, 22:45
Zona Zamfirova drugi deo… 15:40
Pedeset nijansi mračnije… 21:50
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00

Subota, 4. mart / nedelja, 5. mart
Logan… 17:45, 20:00, 22:40
Autoput smrti… 20:30, 22:30
Bostonski heroji… 19:30, 22:00
Torba puna sećanja… 17:30
Ričard roda (sinhronizovano)… 12:00, 16:00
Ričard roda 3D (sinhronizovano)… 14:00, 18:00
Maša i medved (sinhronizovano)… 11:10
Snežna kraljica 3: Vatra i led 3D (sinhronizovano)… 11:30
Snežna kraljica 3: Vatra i led (sinhronizovano)… 12:40
T2: Trejnspoting… 14:30
Na mlečnom putu… 16:45, 18:50, 21:30
Pevajmo (sinhronizovano) 3D… 13:20
Pevajmo (sinhronizovano)… 15:30
Lego Betmen film… 12:10
Lego Betmen film 3D… 14:10
Biser Bojane… 16:10, 18:15, 19:45
Džon Vik 2… 20:20, 22:45
Vajana 3D (sinhronizovano)… 11:20
Vajana (sinhronizovano)… 13:30
Zona Zamfirova drugi deo… 15:40
Pedeset nijansi mračnije… 21:50
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00

Sreda, 8. mart
Kong: Ostrvo lobanja… 20:00 – premijera
Logan… 17:40, 19:30, 22:20
Autoput smrti… 20:30, 22:30
Bostonski heroji… 16:45, 22:10
Torba puna sećanja… 17:30
Ričard roda (sinhronizovano)… 16:00
Ričard roda 3D (sinhronizovano)… 18:00
T2: Trejnspoting… 14:30
Pevajmo (sinhronizovano)… 15:30
Biser Bojane… 16:10, 18:15, 19:45
Džon Vik 2… 20:20, 22:45
Zona Zamfirova drugi deo… 15:40
Pedeset nijansi mračnije… 21:50
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00
Na mlečnom putu… 18:50, 21:30
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
FEST u DKSG
Četvrtak, 2. mart
Druga strana nade… 18.00
Sluškinja… 20.00

Petak, 3. mart
Poruka u boci.. 18.00
Paterson… 20.00

Subota, 4. mart
Nokturama… 18.00
Raj… 20.00

Nedelja, 5. mart
Divni dani u Aranhuezu… 18.00
To je samo kraj sveta… 20.00

Animirana sreda
Sreda, 8. mart (20.00) Ko je smestio Zeki Rodžeru
Režija: Robert Zemekis, 104 minuta, 1988.
Festival Balkanima u saradnji sa Arhivom Jugoslovenske kinoteke ljubiteljima animacije poklanja besplatnu projekciju kultnog američkog filma! Studenti, povedite svoje lepše polovine i obeležite Međunarodni dan žena u mraku bioskopske sale DKSG! Zvezda crtanih filmova, zeka Rodžer, angažuje Edija da pronađe inkriminišući dokaz protiv Marvina Ejkmia, vlasnika grada Tuntaun, za koga sumnja da je u ljubavnoj vezi sa gradskom lepoticom i njegovom suprugom Džesikom. Problem nastaje kada Marvin bude pronađen mrtav. Naravno, glavni osumnjičeni je zeka Rodžer…
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Do nedelje, 5. marta
45. FEST – PROGRAM

PostFESTum
Ponedeljak, 6. mart
Potpuni stranci… 17.30
Paterson… 20.00
Sluškinja… 22.30
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2016. je završena!
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Do nedelje, 5. marta
45. FEST – PROGRAM

Pogledajte repertoar za mart 2017.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Do nedelje, 5. marta
45. FEST – PROGRAM

PostFESTum
Ponedeljak, 6. mart
Pobednik 45. FEST-a… 16.30
Na duši i telu… 19.00
Mančester na moru… 22.00
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 7. mart (20.00)
Hip hop bioskop: The Art Of 16 Bars
Projekcija filma i razgovor na temu: lirika u tekstovima
Razgovor vodi Ivan Ristić, urednik web portala My People
Okosnicu ovog dokumentarnog filma čine intervjui sa velikim hip hop zvezdama današnjice o načinima na koji su došli do svojih pozicija. Među njima su 50 Cent, Nas, Kanye West, Russell Simmons, Jay-Z i The RZA. Pored toga on donosi i dosta ekskluzivnih arhivskih snimaka repera kao što su Tupac, Biggie, Nas, Snoop Dogg, NWA, LL Cool J, Ice Cube, A Tribe Called Quest, Kool DJ Herc, Lauren Hill I Wu-Tang Clan. Razgovara se o načinima na koje su od amatera sa skromnim demo snimcima postali uspešni profesionalci koji okupljaju mnoštvo sledbenika. Narator je čuveni Method Man, a režiser Peter Spirer, kome je ovo jedan u dugačkom nizu filmova o hip hop kulturi. Iskustvo koje je stekao radeći svoje prethodne filmove omogućilo mu je da stvori veoma preglednu narativnu strukturu u kojoj je bačeno svetlo na različite segmente kreativnog procesa koji se ugrađuju u finalni proizvod, sa naglaskom i na njegovom komercijalnom aspektu. Tako Raekwon objašnjava kako se pišu stihovi, Supernatural kako se radi fristajl, a Kanye kako se osmišljava pesma koja ostaje u ušima. Takođe je demonstriarno kako veliki MC umetnici kao Nas, Biggie i Tupac izvode svoje rime. Što je takođe bitno, filmom provejava specifičan humor koji pruža odličan kontrapunkt pričama o uspehu i moći.
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
@CZKD Bioskop
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Do nedelje, 5. marta
45. FEST – PROGRAM

PostFESTum
Ponedeljak, 6. mart
Paterson… 17.00
Lični kupac… 19.30
Tišina… 22.00

Utorak, 7. mart
Tajni zapis… 17.00
Rekvijem za gospođu J… 19.30
Po cenu života… 22.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 2. mart (18.00)
Mladost (Youth, Paolo Sorentino)

Revija filmova Dragana Nikolića
Ponedeljak, 13. mart (20.00) Bube u glavi
Utorak, 14. mart (19.00) Poslednji čin – 1. ep.
Utorak, 14. mart (20.00) Kad budem mrtav i beo
Sreda, 15. mart (19.00) Poslednji čin – 2. ep.
Sreda, 15. mart (20.00) Povratak otpisanih
Četvrtak, 16. mart (19.00) Poslednji čin – 3. ep.
Četvrtak, 16. mart (20.00) Sezona mira u Parizu
Petak, 17. mart (19.00) Poslednji čin – 4. ep.
Petak, 17. mart (20.00) Banović Strahinja
Subota, 18. mart (20.00) Neka druga žena
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Da li poznaješ današnju Italiju?
Sreda, 8. mart(18.00)
Maternity blues – Il bene del male (2011)
Žanr: drama. Trajanje: 95′. Jezik: italijanski (sa titlovima na engleskom). Uloge: Andrea Osvart, Monica Barladeanu, Chiara Martegiani, Marina Pennafina, Daniele Pecci. Režija: Fabrizio Cattani.
Ulaz slobodan.
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Sreda, 8. mart (20.00)
Ciklus filmova „Ženski ugao“
Ciklus „Ženski ugao“, poput smotre savremenih ženskih filmskih stvaralaca, i ove godine je u programu Instituta Servantes, sa dvostrukom svrhom. S jedne strane, zamisao je da se istakne stvaralaštvo žena, profesionalnih filmskih autorki i njihovih radova. A s druge strane, i sam program ovog ciklusa je još jedan način da se ukaže na prisustvo žena u španskom filmskoj industriji.
Zahvaljujući deset kratkometražnih filmova (selekcija TRAMA, koordinator filmskih smotri i festivala), približićemo se univerzumu savremenih španskih autorki. Ciklus čine dve sesije od po pet filmova:
19.00… Prva sesija (55 minuta): Želja za civilizacijom (Karolina Astudiljo), Fleksibilnost (Remedios Krespo), Madrid (Hanaina Markes), Nire Saitaren Ećea (Irene Bau) i U dobroj veri (Begonja Soler).
20.00… Druga sesija (59:39“): Proslave (Pas Pinjar), To drugo (Marta Onsain i Alberto R. Penja-Marin), Generacija K (Hema Badija), Hulijana (Hana Ereros) i Sarirosa (Marija Hose Anrubija).
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nedelja, 12. mart (19.00)
Filmovi na putu: Babai
Nemačka / Kosovo / Makedonija / Francuska 2016; 104 min.
Režija i scenario: Visar Morina
Uloge: Val Maloku, Astrit Kabaši, Adriana Matoši, Dževdet Jašari i dr.
Nagrade: Drama „Babaj“ Visara Morinasa, posvećena izbegličkoj problematici, na Filmskom festivalu u Minhenu 2015. dobila je čak tri – od ukupno četiri – nagrade koje se na toj manifestaciji dodeljuju ostvarenjima mladih filmskih stvaralaca. „Babaj“ je dobio priznanje za najbolju režiju i za najbolji scenario, a nagrade su dobili i glumci koji tumače likove oca Gezima i sina Norija.
Gezim živi na Kosovu.
Pre nego što će tamo devedesetih godina izbiti otvoreni oružani sukobi, on odlučuje da ode u Nemačku, a da desetogodišnjeg sina Norija ostavi na brigu rođacima. Posle nekoliko neuspešnih pokušaja Gezimu će poći za rukom da ostvari ovaj naum. Uprkos svim opas- nostima, Nori će poći u potragu za ocem, i uspeće da ga pronađe. Njihov susret neće, međutim, proteći onako kako su se Gezim i Nori nadali.
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 2. mart
Nepoznata devojka… 18.30
Slatki snovi… 20.30

Petak, 3. mart / nedelja, 5. mart
Nepoznata devojka… 18.30
Slatki snovi… 20.30

Subota, 4. mart
Nove avanture Aladina… 12.00
Nepoznata devojka… 18.30
Slatki snovi… 20.30

Ponedeljak, 6. mart / utorak, 7. mart
Porodični posao… 18.30
Ovo menja sve… 20.30

Sreda, 8. mart / četvrtak, 9. mart
Franc… 18.30
Safari… 20.30
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.