Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (30. novembar – 6. decembar 2017)
Bioskopski repertoari: Čudo
Bioskopski repertoari: Čudo

Bioskopski repertoari (30. novembar – 6. decembar 2017)

Novi filmovi, novi filmski festivali, novi ciklusi u Kinoteci = novi bioskopski repertoari za nedelju od 30. novembra do 6. decembra 2017. godine.

Prikazivaće se čuveni animirani film „Zaleđeno kraljevstvo“ iz 2013, ali i kratki film „Praznik s Olafom„, drama „Čudo„, komedija „Tuđu glavu nosim„, i pretpremijerno „Meda Pedington 2„. U toku je Festival autorskog filma. Više o novim filmovima pročitajte OVDE.

Bioskopski repertoari od 30. novembra do 6. decembra 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet
Cine Grand – novo u Beogradu!
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Rekonstrukcija u toku
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 30. novembar – sreda, 6. decembar
Dalida… 20.00
Cena ulaznice: 250 RSD (sredom – 150 RSD)
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Redovni repertoar
Subota, 2. decembar
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 11.00
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 13.00

Nedelja, 3. decembar
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 11.00
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 13.00

Ponedeljak, 4. decembar / utorak, 5. decembar
Ubistvo u Orijent ekspresu… 21.00

Sreda, 6. decembar
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 15.00
Matilda… 17.00
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19.00
Liga pravde 3D… 21.00

Festival autorskog filma
Četvrtak, 30. novembar
Hepiend… 15.00
Čovek od integriteta… 17.00
Ljubavnik na jedan dan… 19.00
Vojnici. Priča iz Ferentarija… 21.00

Petak, 1. decembar
Starateljstvo… 15.00
Bez ljubavi… 17.00
Kentaur… 19.15
Duhovi Ismaila… 21.00

Subota, 2. decembar
Laki… 15.00
Hepiend… 17.00
Pravo vreme… 19.00
Kada dan nije imao ime… 21.00

Nedelja, 3. decembar
Projekat Florida… 15.00
Fokstrot… 17.00
Felisite… 19.00
Laki… 21.15

Ponedeljak, 4. decembar
Čovek od integriteta… 15.00
Fokstrot… 17.00
Bez ljubavi… 19.00

Utorak, 5. decembar
Felisite… 15.00
Vestern… 17.00
Hepiend… 19.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Petak, 24. novembar – nedelja, 3. decembar
Festival autorskog filma 2017
Program: 1. deo2. deo3. deo

FAF na bis
Ponedeljak, 4. decembar
Laki… 17.00
Bez ljubavi… 19.00
Hepiend… 21.00

Utorak, 5. decembar / sreda, 6. decembar
Ubistvo svetog jelena… 17.00
Starateljstvo… 19.00 i 21.00 – pretpremijerno

Četvrtak, 7. decembar – sreda, 13. decembar
Ubistvo svetog jelena… 17.00
Starateljstvo… 19.00
Druga strana svega… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 30. novembar
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D… 16:10, 18:40
Čudo… 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
Tuđu glavu nosim… 17:50, 20:50
Stig’o ćale 2… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Vau vau zvezda 2D… 16:00
Vau vau zvezda 3D… 14:55, 16:55
Družina iz džungle 2D (sinhronizovano)… 15:10
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 17:10
Predgrađe… 18:45, 22:35
Ubistvo svetog jelena… 19:40, 22:00
Liga pravde 2D… 18:00, 21:30
Liga pravde 3D… 15:40, 20:20, 22:40
Ubistvo u Orijent ekspresu… 15:30, 17:45, 20:00, 21:10, 22:15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 23:00
Opasne mame 2: Božić… 18:55, 22:25
Tor: Ragnarok… 14:45, 22:20
Tor: Ragnarok 3D… 17:20, 19:50
Blejd Raner 2049. 3D… 15:05
Matilda… 16:45, 19:20
Slagalica strave 8… 18:10
Srećan dan smrti… 14:50

Petak, 1. decembar
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D… 16:10, 18:40
Čudo… 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
Tuđu glavu nosim… 17:50, 20:50
Stig’o ćale 2… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Vau vau zvezda 2D… 16:00
Vau vau zvezda 3D… 14:55, 16:55
Družina iz džungle 2D (sinhronizovano)… 15:10
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 17:10
Predgrađe… 18:45, 22:35
Ubistvo svetog jelena… 19:40, 22:00
Liga pravde 2D… 18:00, 21:30
Liga pravde 3D… 15:40, 20:20, 22:40
Ubistvo u Orijent ekspresu… 15:30, 17:45, 20:00, 21:10, 22:15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 21:00, 22:50
Opasne mame 2: Božić… 18:55, 22:25
Tor: Ragnarok… 14:45, 22:20
Tor: Ragnarok 3D… 17:20, 19:50
Blejd Raner 2049. 3D… 15:05
Matilda… 16:45, 19:20
Slagalica strave 8… 18:10, 20:10
Srećan dan smrti… 14:50

Subota, 2. decembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 13:05, 15:10, 17:15 – pretpremijerno
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D… 13:40, 16:10, 18:40
Čudo… 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
Tuđu glavu nosim… 17:50, 20:50
Stig’o ćale 2… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Vau vau zvezda 2D… 14:00, 16:00
Vau vau zvezda 3D… 12:55, 14:55, 16:55
Predgrađe… 18:45, 22:35
Ubistvo svetog jelena… 21:50
Liga pravde 2D… 18:00, 21:30
Liga pravde 3D… 13:20, 15:40, 20:20, 22:40
Crveni pas… 12:50
Ubistvo u Orijent ekspresu… 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 21:10, 22:15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 21:00, 22:50
Opasne mame 2: Božić… 18:55, 22:10
Tor: Ragnarok… 14:45, 22:20
Tor: Ragnarok 3D… 12:10, 17:20, 19:50
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 12:00
Blejd Raner 2049. 3D… 15:05
Matilda… 16:45, 19:20
Moj mali Poni (sinhronizovano)… 13:00
Slagalica strave 8… 18:10, 20:10
Srećan dan smrti… 14:50
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 12:30, 14:30

Nedelja, 3. decembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 13:05, 15:10, 17:15 – pretpremijerno
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D… 13:40, 16:10, 18:40
Čudo… 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
Tuđu glavu nosim… 17:50, 20:50
Stig’o ćale 2… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Vau vau zvezda 2D… 14:00, 16:00
Vau vau zvezda 3D… 12:55, 14:55, 16:55
Predgrađe… 18:45, 22:35
Ubistvo svetog jelena… 19:40, 22:00
Liga pravde 2D… 18:00, 21:30
Liga pravde 3D… 13:20, 15:40, 20:20, 22:40
Crveni pas… 12:50
Ubistvo u Orijent ekspresu… 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 21:10, 22:15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 21:00, 22:50
Opasne mame 2: Božić… 18:55, 22:10
Tor: Ragnarok… 14:45, 22:20
Tor: Ragnarok 3D… 12:10, 17:20, 19:50
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 12:00
Blejd Raner 2049. 3D… 15:05
Matilda… 16:45, 19:20
Moj mali Poni (sinhronizovano)… 13:00
Slagalica strave 8… 18:10, 20:10
Srećan dan smrti… 14:50
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 12:30, 14:30

Ponedeljak, 4. decembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 15:10, 17:15 – pretpremijerno
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D… 16:10, 18:40
Čudo… 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
Tuđu glavu nosim… 17:50, 20:50
Stig’o ćale 2… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Vau vau zvezda 2D… 16:00
Vau vau zvezda 3D… 14:55, 16:55
Predgrađe… 18:45, 22:35
Ubistvo svetog jelena… 19:40, 22:00
Liga pravde 2D… 18:00, 21:30
Liga pravde 3D… 15:40, 20:20, 22:40
Ubistvo u Orijent ekspresu… 15:30, 17:45, 20:00, 21:10, 22:15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 21:00, 22:50
Opasne mame 2: Božić… 18:55, 22:25
Tor: Ragnarok… 14:45, 22:20
Tor: Ragnarok 3D… 19:50
Blejd Raner 2049. 3D… 15:05
Matilda… 16:45, 19:20
Slagalica strave 8… 18:10
Srećan dan smrti… 14:50

Utorak, 5. decembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 15:10, 17:15 – pretpremijerno
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D… 14:45, 16:10
Čudo… 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
Tuđu glavu nosim… 17:50, 20:50
Stig’o ćale 2… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Vau vau zvezda 2D… 16:00
Vau vau zvezda 3D… 14:55, 16:55
Predgrađe… 18:45, 22:35
Ubistvo svetog jelena… 19:40, 22:00
Liga pravde 2D… 18:00, 21:30
Liga pravde 3D… 15:40, 20:20, 22:40
Ubistvo u Orijent ekspresu… 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 21:00, 22:50
Opasne mame 2: Božić… 18:55, 22:25
Tor: Ragnarok… 22:20
Tor: Ragnarok 3D… 17:20, 19:50
Blejd Raner 2049. 3D… 15:05
Matilda… 16:45, 19:20, 22:05
Slagalica strave 8… 18:10, 20:10
Srećan dan smrti… 14:50

Sreda, 6. decembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 15:10, 17:15 – pretpremijerno
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D… 16:10, 18:40
Čudo… 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
Tuđu glavu nosim… 17:50, 20:50
Stig’o ćale 2… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Vau vau zvezda 2D… 16:00
Vau vau zvezda 3D… 14:55, 16:55
Predgrađe… 18:45, 22:35
Ubistvo svetog jelena… 19:40, 22:00
Liga pravde 2D… 18:00, 21:30
Liga pravde 3D… 15:40, 20:20, 22:40
Ubistvo u Orijent ekspresu… 15:30, 17:45, 20:00, 21:10, 22:15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 21:00, 22:50
Opasne mame 2: Božić… 18:55, 22:25
Tor: Ragnarok… 14:45, 22:20
Tor: Ragnarok 3D… 17:20, 19:50
Blejd Raner 2049. 3D… 15:05
Matilda… 16:45, 19:20
Slagalica strave 8… 18:10, 20:10
Srećan dan smrti… 14:50
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 30. novembar / petak, 1. decembar
Čudo… 18.00, 20.15
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D… 15.30
Stig’o ćale 2… 20.20, 22.25
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 16.00
Liga pravde 3D… 17.45, 22.30
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18.30
Ubistvo u Orijent ekspresu… 20.20, 22.00
Matilda… 16.15

Subota, 2. decembar / nedelja, 3. decembar
Meda Pedington 2… 12.00, 16.00
Čudo… 18.00, 20.15
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D… 15.30
Stig’o ćale 2… 20.20, 22.25
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 11.30
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 14.00
Liga pravde 3D… 17.45, 22.30
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18.30
Ubistvo u Orijent ekspresu… 20.20, 22.00
Matilda… 16.15
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 13.30
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 14.15
Moj mali poni (sinhronizovano)… 12.30

Ponedeljak, 4. decembar / utorak, 5. decembar / sreda, 6. decembar
Meda Pedington 2… 16.00
Čudo… 18.00, 20.15
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D… 15.30
Stig’o ćale 2… 20.20, 22.25
Liga pravde 3D… 17.45, 22.30
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18.30
Ubistvo u Orijent ekspresu… 20.20, 22.00
Matilda… 16.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 30. novembar / petak, 1. decembar
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D (sinhronizovano)… 15.45
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18.00, 20.15, 22.30
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 15.15
Družina iz džungle 2D (sinhronizovano)… 16.30
Tor: Ragnarok 3D… 17.15
Liga pravde 3D… 19.45, 22.15
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 15.30
Stig’o ćale 2… 17.30, 19.30, 21.30
Matilda… 17.00
Čudo… 19.00
Predgrađe… 21.15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18.30
Ubistvo svetog jelena… 20.20, 22.40

Subota, 2. decembar / nedelja, 3. decembar
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D (sinhronizovano)… 13.30, 15.45
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18.00, 20.15, 22.30
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 13.15, 15.15
Družina iz džungle 2D (sinhronizovano)… 14.30, 16.30
Tor: Ragnarok 3D… 17.15
Liga pravde 3D… 19.45, 22.15
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 13.45, 15.30
Stig’o ćale 2… 17.30, 19.30, 21.30
Matilda… 17.00
Čudo… 19.00
Predgrađe… 21.15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18.30
Ubistvo svetog jelena… 20.20, 22.40
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 13.00, 15.00

Ponedeljak, 4. decembar / utorak, 5. decembar / sreda, 6. decembar
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D (sinhronizovano)… 15.45
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18.00, 20.15, 22.30
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 15.15
Družina iz džungle 2D (sinhronizovano)… 16.30
Tor: Ragnarok 3D… 17.15
Liga pravde 3D… 19.45, 22.15
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 15.30
Stig’o ćale 2… 17.30, 19.30, 21.30
Matilda… 17.00
Čudo… 19.00
Predgrađe… 21.15
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18.30
Ubistvo svetog jelena… 20.20, 22.40
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 30. novembar
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D… 15:00, 17:30
Čudo… 15:30, 18:00, 20:20
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 17:45
Stig’o ćale 2… 20:00, 22:00
Vau vau zvezda 2D… 15:10
Vau vau zvezda 3D… 16:00, 17:20
Predgrađe… 22:35
Ubistvo svetog jelena… 20:30, 22:50
Liga pravde 2D… 17:00
Liga pravde 3D… 19:20, 21:40
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19:30, 21:45
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 16:20
Družina iz džungle (sinhronizovano) 3D… 15:20
Matilda… 18:20
Tor: Ragnarok 3D… 19:45

Petak, 1. decembar
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D… 15:00, 17:30
Čudo… 15:30, 18:00, 20:20
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 17:45
Stig’o ćale 2… 20:00, 22:00
Vau vau zvezda 2D… 15:10
Vau vau zvezda 3D… 16:00, 17:20
Predgrađe… 22:35
Opasne mame 2: Božić… 22:20
Ubistvo svetog jelena… 20:30, 22:50
Liga pravde 2D… 17:00
Liga pravde 3D… 19:20, 21:40
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19:30, 21:45
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 16:20
Družina iz džungle (sinhronizovano) 3D… 15:20
Matilda… 18:20
Tor: Ragnarok 3D… 19:45

Subota, 2. decembar / nedelja, 3. decembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 13:20, 15:20, 17:20 – pretpremijerno
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D… 12:30, 15:00, 17:30
Čudo… 15:30, 18:00, 20:20
Opasne mame 2: Božić… 22:20
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 14:20
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 11:30, 17:45
Stig’o ćale 2… 20:00, 22:00
Vau vau zvezda 2D… 11:00, 13:00, 15:10
Vau vau zvezda 3D… 12:00, 14:00, 16:00
Predgrađe… 22:35
Ubistvo svetog jelena… 20:30, 22:50
Liga pravde 2D… 17:00
Liga pravde 3D… 19:20, 21:40
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19:30, 21:45
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 12:20, 16:20
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 13:30
Matilda… 18:20
Tor: Ragnarok 3D… 19:45

Ponedeljak, 4. decembar / utorak, 5. decembar / sreda, 6. decembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 15:20, 17:20 – pretpremijerno
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D… 15:00, 17:30
Čudo… 15:30, 18:00, 20:20
Opasne mame 2: Božić… 22:20
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 17:45
Stig’o ćale 2… 20:00, 22:00
Vau vau zvezda 2D… 15:10
Vau vau zvezda 3D… 16:00
Predgrađe… 22:35
Ubistvo svetog jelena… 20:30, 22:50
Liga pravde 2D… 17:00
Liga pravde 3D… 19:20, 21:40
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19:30, 21:45
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 16:20
Matilda… 18:20
Tor: Ragnarok 3D… 19:45
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
23. Festival autorskog filma
Velika sala / cena ulaznice 200 dinara

Četvrtak, 30. novembar
18.00… Pravo vreme
20.00… Felisite

Petak, 1. decembar
18.00… Projekat Florida
20.00… Vojnici. Priča iz Ferentarija

Subota, 2. decembar
18.00… Duhovi Ismaila
20.00… Laki

Nedelja 3. decembar
18.00… Hepiend
20.00… Bez ljubavi
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 23. novembar – subota, 2. decembar
Festival autorskog filma 2017
Program smo objavili na ovom linku.

Petak, 1. decembar (20.00) Premijera filma: Potpisani 7
Garaža, osveta i još ponešto – sedmi nastavak filmskog serijala “Potpisani“
Scenario i režija: Marko Kovač
Uloge: Marko Kovač, Nemanja Predojević, Milan Đukić, Bojan Aleksić, Dejan Spasojević, Nebojša Stepanović
Cena ulaznice: 150 dinara.
Serijal „Potpisani“, pored ostalog predstavlja svojevrsan parodijski komentar na kultnu jugoslovensku seriju „Otpisani“. Ovde je, međutim, reč o komičnim avanturama mladih ilegalaca u okupiranom Beogradu za vreme Drugog svetskog rata, tj. kao retko kad na našim prostorima autor se bavi ratnom treš-parodijom koja osim rata kroz originalnu priču parodira i mnoge druge stvari i fenomene. Sedmi nastavak „Potpisanih“ oslanja se i na parodijsko humorni potencijal nemog filma.

Četvrtak, 7. decembar – sreda, 13. decembar
9. Međunarodni festival LGBT filma „Merlinka“

Ponedeljak, 18. decembar (17.00) Garažni film
Cena ulaznice je 100 RSD, a važi za obe filmske projekcije.

Ponedeljak, 18. decembar (19.00) Kokice terapija #3
Projekcija filma: „Zidovi koji nas dele“
Ulaz je slobodan.

Petak, 22. decembar (19.00) Moj film je bolji od tvog #18
4 pitanja o filmu / 3 gosta / 2 minuta za odgovor / 1 pobednik
Ulaz je slobodan.
********************************************
Uskoro u bioskopima: Ferdinand

Sve one koji vole priču o najpoznatijem biku na svetu, sigurno će obradovati vest da će film „Ferdinand“ pretpremijerno početi da se prikazuje od 14. decembra u bioskopima Cineplexx, CineStar, Cine Grand, Roda Cineplex i Fontana, dok je premijera sa učesnicima sinhronizacije zakazana za subotu, 16. decembar u 16 časova u bioskopu Cineplexx Delta City.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 30. novembar / petak, 1. decembar
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D… 16:15, 18:45
Čudo… 17:00, 19:15, 21:30
Tuđu glavu nosim… 20:30, 22:20
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 16:20
Liga pravde… 16:20, 18:40, 21:00
Liga pravde 3D… 19:45, 22:10
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 15:20
Matilda… 18:15
Opasne mame 2: Božić… 17:30
Predgrađe… 18:15
Stig’o ćale 2… 20:00, 22:00
Tor: Ragnarok… 15:45
Tor: Ragnarok 3D… 21:15
Ubistvo svetog jelena… 20:20, 22:40
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17:15, 19:30, 21:45
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 15:00
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 15:30

Subota, 2. decembar / nedelja, 3. decembar
Meda Pedington 2(sinhronizovano)… 12:00, 14:10, 16:20, 18:30 – pretpremijerno
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D… 11:15, 13:45, 16:15, 18:45
Čudo… 17:00, 19:15, 21:30
Tuđu glavu nosim… 20:30, 22:20
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 12:20, 14:20, 16:20
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 13:20
Liga pravde… 20:45
Liga pravde 3D… 19:45, 22:10
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 15:20
Matilda… 18:15
Moj mali Poni (sinhronizovano)… 11:45, 13:45
Opasne mame 2: Božić… 17:30
Predgrađe… 18:15
Stig’o ćale 2… 20:00, 22:00
Tor: Ragnarok… 15:45
Tor: Ragnarok 3D… 21:15
Ubistvo svetog jelena… 20:20, 22:40
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17:15, 19:30, 21:45
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 11:00, 13:00, 15:00
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 13:30
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 11:30, 15:30

Ponedeljak, 4. novembar / utorak, 5. novembar / sreda, 6. novembar
Meda Pedington 2 (sinhronizovano)… 16:20, 18:30 – pretpremijerno
Zaleđeno kraljevstvo (2013) + Praznik s Olafom 3D… 16:15, 18:45
Čudo… 17:00, 19:15, 21:30
Tuđu glavu nosim… 20:30, 22:20
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 16:20
Liga pravde… 20:45
Liga pravde 3D… 19:45, 22:10
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 15:20
Matilda… 18:15
Opasne mame 2: Božić… 17:30
Predgrađe… 18:15
Stig’o ćale 2… 20:00, 22:00
Tor: Ragnarok… 15:45
Tor: Ragnarok 3D… 21:15
Ubistvo svetog jelena… 20:20, 22:40
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17:15, 19:30, 21:45
Vau vau zvezda(sinhronizovano)… 15:00
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 15:30
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoare za novembar 2017. kao i program 23. Festivala autorskog filma u Kinoteci pogledajte na OVOM LINKU!
Repertoare za decembar 2017. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 17. januar 2018. (20.00)
Premijera filma: Patuljci sa naslovnih strana
Cena ulaznice: 500 RSD.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 26. decembar (20.00)
Alinejin video kurs savremene umetnosti, 10. epizoda: Participativnost
Učesnici: Simona Ognjanović i Stevan Vuković.
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nedelja, 26. novembar – ponedeljak, 4. decembar 
Festival autorskog filma / cena ulaznice: 250 RSD

Četvrtak, 30. novembar
Vestern… 19.00
Projekat Florida… 21.00

Petak, 1. decembar
Zama… 19.00
Fabrika ništavila… 21.00

Subota, 2. decembar
Pravo vreme… 19.00
Felisite… 21.00

Nedelja, 3. decembar
Laki… 19.00
Tako meka koža… 21.00

Ponedeljak, 4. decembar
Starateljstvo… 19.00
Mnoštvo i manjine… 21.00

Utorak, 5. decembar
Felisite… 19.00
Hepiend… 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Petak, 24. novembar – nedelja, 3. decembar
Festival autorskog filma / cena ulaznice: 150 RSD

Četvrtak, 30. novembar
Pravo vreme… 21.30

Petak, 1. decembar
Felisite… 21.30

Subota, 2. decembar
Projekat Florida… 21.30

Nedelja, 3. decembar
Laki… 21.30

Ponedeljak, 4. decembar
Hepiend… 21.30
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Dom kulture Obrenovac u saradnji sa Italijanskom institutom za kulturu u Beogradu predstavlja smotru italijanskih filmova koja će biti na programu do 13. decembra 2017. Posetioci će imati priliku da vide desetak filmova novije italijanske produkcije koji će se prikazivati u Velikoj sali DKO. Svi filmovi će biti prikazani u originalnoj verziji na italijanskom sa titlovima na srpskom.

Sreda, 6. decembar (20.00)
Zoran, moj otkačeni nećak (režija: Mateo Oleoto, 2013)

Sreda, 13. decembar (20.00)
Cezar mora umreti (režija: Paolo i Vitorio Tavijani, 2012)
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino


********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Dani nordijskog filma
Program se realizuje u saradnji sa ambasadama Danske, Finske, Norveške i Švedske u Beogradu uz podršku Nordijskog saveta ministara.

Nedelja, 3. decembar
Čovek bez prošlosti (Finska)… 19.00

Petak, 8. decembar
Ne žali za mnom (Švedska)… 19.00
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Nedelja, 26. novembar – nedelja, 3. decembar
Festival autorskog filma / cena ulaznice: 250 RSD

Četvrtak, 30. novembar
Fokstrot… 18.30
Pravo vreme… 20.30

Petak, 1. decembar
Starateljstvo… 18.30
Nigde… 20.30

Subota, 2. decembar
Hepiend… 18.30
Felisite… 20.30

Nedelja, 3. decembar
Laki… 18.30
Vojnici. Priča iz Ferentarija… 20.30

Ponedeljak, 4. decembar / utorak, 5. decembar / sreda, 6. decembar
Matilda… 18.30
Raj… 20.30
Četvrtak, 7. decembar / petak, 8. decembar
Starateljstvo… 18.30 – pretpremijera
Bez ljubavi… 20.30

Subota, 9. decembar
Deda Mraz i kompanija… 12.15
Starateljstvo… 18.30 – pretpremijera
Bez ljubavi… 20.30

Nedelja, 10. decembar
Starateljstvo… 18.30 – pretpremijera
Bez ljubavi… 20.30
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2017. je završena
********************************************

Cine Grand – novo u Beogradu!

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 30. novembar / petak, 1. decembar
Liga pravde 3D… 19.00, 21.40
Predgrađe… 22.40
Stig’o ćale 2… 17.00, 19.30, 20.50
Slagalica strave 8… 22.20
Tor: Ragnarok 3D… 21.30
Ubistvo svetog jelena… 20.00, 21.20
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17.20, 18.40, 20.30
Čudo… 17.40, 19.45
Vau vau zvezda… 16.00
Vau vau zvezda 3D… 14.00, 18.00
Grozan ja 3 3D… 15.00
Družina iz džungle… 14.40, 16.40
Zaleđeno kraljevstvo + Praznik sa Olafom 3D… 15.20, 18.20
Mali Bigfut 3D… 15.40
Čudovišta iz moje porodice… 14.20
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16.20

Subota, 2. decembar / nedelja, 3. decembar
Liga pravde 3D… 19.00, 21.40
Predgrađe… 22.40
Stig’o ćale 2… 13.00, 17.00, 19.30, 20.50
Slagalica strave 8… 22.20
Tor: Ragnarok… 13.00
Tor: Ragnarok 3D… 21.30
Ubistvo svetog jelena… 20.00, 21.20
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17.20, 18.40, 20.30
Čudo… 12.40, 17.40, 19.45
Vau vau zvezda… 12.15, 16.00
Vau vau zvezda 3D… 10.20, 14.00
Grozan ja 3 3D… 15.00
Družina iz džungle… 10.40, 14.40
Zaleđeno kraljevstvo + Praznik sa Olafom 3D… 12.00, 15.20, 18.20
Meda Pedington 2… 11.00, 14.20, 16.40, 18.00 – pretpremijerno
Mali Bigfut 3D… 13.40, 15.40
Čudovišta iz moje porodice… 10.00
Čudovišta iz moje porodice 3D… 11.40, 16.20

Ponedeljak, 4. decembar / utorak, 5. decembar / sreda, 6. decembar
Liga pravde 3D… 19.00, 21.40
Predgrađe… 22.40
Stig’o ćale 2… 17.00, 19.30, 20.50
Slagalica strave 8… 22.20
Tor: Ragnarok 3D… 21.30
Ubistvo svetog jelena… 20.00, 21.20
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17.20, 18.40, 20.30
Čudo… 17.40, 19.45
Vau vau zvezda… 16.00
Vau vau zvezda 3D… 14.00
Grozan ja 3 3D… 15.00
Družina iz džungle… 14.40
Zaleđeno kraljevstvo + Praznik sa Olafom 3D… 15.20, 18.20
Meda Pedington 2… 14.20, 16.40, 18.00 – pretpremijerno
Mali Bigfut 3D… 15.40
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16.20
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.