Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (17-23. oktobar 2019)
Bioskopski repertoari (17-23. oktobar 2019): Blizanac
Bioskopski repertoari (17-23. oktobar 2019): Blizanac

Bioskopski repertoari (17-23. oktobar 2019)

Ovi bioskopski repertoari važe od 17. do 23. oktobra 2019. godine. Ove nedelje, pored novih filmova, u toku je nekoliko filmskih festivala.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 17. do 23. oktobra 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Ambasada Japana

Trešnjinog cveta 13, Novi Beograd
Sreda, 30. oktobar 2019. (14.00) Tatina kutija za ručak
Originalni naziv: Papa no obento wa sekaiichi
Reditelj: Masakazu Fukacu
Japan, 2017, 76 min.
Žanr: drama (sa titlom na na srpskom jeziku)
Rezervacije za dž: culture@s1.mofa.go.jp (broj mesta je ograničen)
Ovo je filmska adaptacija istinite priče. Tokom tri godine srednje škole, Midori je jela bento ručak koji joj je otac pripremao svakog dana. U svom poslednjem bento ručku u srednjoj školi, Midori pronalazi fotografiju „svog prvog srednjoškolskog benta“, ali i poruku od oca…
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 17. oktobar 2019.
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.40
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 18.00
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 20.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 19.00
Povratak u Zombilend… 20.20
Džoker… 17.40, 21.00, 22.20
Džoker (atmos)… 22.20
Blizanac HFR 3D… 22.40
Lov… 22.30
Vojna akademija 5… 19.30
Dauntonska opatija… 14.40
Ad astra… 21.20
Bilo jednom u Holivudu… 21.50
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Petak, 18. oktobar 2019.
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.20
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 14.10, 17.40
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.20
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 20.20
Povratak u Zombilend… 19.00
Džoker… 16.40, 19.00, 21.20
Džoker (atmos)… 20.00, 22.20
Blizanac HFR 3D… 21.40
Lov… 22.40
Vojna akademija 5… 18.20
Dauntonska opatija… 14.40
Ad astra… 21.00
Bilo jednom u Holivudu… 20.40
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Subota, 19. oktobar / nedelja, 20. oktobar 2019.
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 10.40, 13.00, 15.20
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 11.50, 14.10, 18.20
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.20
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 20.20
Povratak u Zombilend… 21.40
Džoker… 19.00
Džoker (atmos)… 17.40, 20.00, 22.20
Lov… 22.40
Vojna akademija 5… 14.40
Ad astra… 21.20
Bilo jednom u Holivudu… 20.40
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Ponedeljak, 21. oktobar 2019. / utorak, 22. oktobar 2019.
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.40, 16.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.00
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 17.40, 19.20
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 20.20
Povratak u Zombilend… 17.00, 19.00
Džoker… 15.40, 16.40, 19.00, 21.20
Džoker (atmos)… 20.00, 22.20
Blizanac HFR 3D… 21.40
Lov… 22.40
Vojna akademija 5… 18.20
Dauntonska opatija… 18.00
Ad astra… 21.00
Bilo jednom u Holivudu… 20.40
Dora i izgubljeni zlatni grad… 14.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.00

Sreda, 23. oktobar 2019.
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.40, 16.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.20, 17.00
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 17.40, 19.20
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 20.20
Povratak u Zombilend… 17.00
Džoker… 15.40, 18.00, 19.00
Džoker (atmos)… 20.00, 22.20
Blizanac HFR 3D… 21.40
Lov… 22.40
Vojna akademija 5… 18.20
Dauntonska opatija… 18.00
Ad astra… 21.00
Bilo jednom u Holivudu… 20.40
Dora i izgubljeni zlatni grad… 14.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 17. oktobar – sreda, 23. oktobar
Milošću božjom… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 17. oktobar / petak, 18. oktobar
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE
Džoker… 20.30

Subota, 19. oktobar / nedelja, 20. oktobar
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE
Džoker… 20.30

Ponedeljak, 21. oktobar / utorak, 22. oktobar / sreda, 23. oktobar
Povratak u Zombilend… 17.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 19.00
Džoker… 20.30
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 17. oktobar – sreda, 23. oktobar
Dvostruki život… 17.00
Zemlja meda… 19.00
Ti imaš noć… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 17. oktobar
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.10, 17.40 3D, 18.30 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.10, 20.00 3D, 21.00, 22.20 3D
Povratak u Zomblend… 18.30, 20.30, 22.30
Džoker… 15.25, 16.45, 17.50, 19.10, 20.15, 21.30, 22.40
Blizanac… 15.50, 20.30 3D, 21.20, 22.45 3D
Vojna akademija 5… 15.00, 17.20, 19.40, 22.00
Lov… 22.25
Ad astra… 20.20
Bilo jednom u Holivudu… 19.20
Jeti: Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30, 21.40
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.45
To: Drugo poglavlje… 16.10
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Petak, 18. oktobar
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.30, 17.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.50, 20.00 3D, 21.10, 22.20 3D
Povratak u Zomblend… 18.30, 20.30, 22.30
Džoker… 15.25, 16.45, 17.50, 19.10, 20.15, 21.30, 22.40
Blizanac… 15.50, 18.10, 20.30 3D, 21.20, 22.45 3D
Lov… 22.25
Ad astra… 19.50
Bilo jednom u Holivudu… 19.20
Jeti: Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30, 21.40
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.15
To: Drugo poglavlje… 16.10
Vojna akademija 5… 15.00, 17.20, 19.40, 22.00
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Subota, 19. oktobar / nedelja, 20. oktobar
Metropoliten opera: Turandot… 18.55
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.50, 13.00 3D, 14.10, 15.20 3D, 16.30, 17.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.50, 20.00 3D, 21.10, 22.20 3D
Džoker… 13.05, 14.20, 15.25, 16.45, 17.50, 19.10, 20.15, 21.30, 22.40
Blizanac… 13.30, 15.50 3D, 18.10, 20.30 3D, 21.20, 22.45 3D
Povratak u Zomblend… 18.30, 20.30, 22.30
Vojna akademija 5… 12.40, 15.00, 17.20, 19.40, 22.00
To: Drugo poglavlje… 16.10
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.15
Jeti: Snežni čovek (sinhronizovano)… 12.30, 13.30 3D,14.30, 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D
Lov… 22.25
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30, 21.40
Kralj lavova (sinhronizovano)… 12.00 3D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 12.10, 14.10 3D
Lov… 20.40, 22.35
Ad astra… 19.50
Bilo jednom u Holivudu… 19.20
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Ponedeljak, 21. oktobar
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.30, 17.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.50, 20.00 3D, 21.10, 22.20 3D
Povratak u Zomblend… 18.30, 20.30, 22.30
Džoker… 15.25, 16.45, 17.50, 19.10, 20.15, 21.30, 22.40
Blizanac… 15.50, 18.10, 20.30 3D, 21.20, 22.45 3D
Lov… 22.25
Ad astra… 19.50
Bilo jednom u Holivudu… 18.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 16.00 3D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30, 21.40
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.50, 17.50 3D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.15
To: Drugo poglavlje… 17.00
Vojna akademija 5… 15.00, 17.20, 19.40, 22.00

Utorak, 22. oktobar
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.30, 17.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.50, 20.00 3D, 21.10, 22.20 3D
Povratak u Zomblend… 18.30, 20.30, 22.30
Džoker… 15.25, 16.45, 17.50, 19.10, 20.15, 21.30, 22.40
Blizanac… 15.50, 18.10, 20.30 3D, 21.20, 22.45 3D
Lov… 22.25
Ad astra… 19.50
Bilo jednom u Holivudu… 16.20, 19.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.45 3D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30, 21.40
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.50, 17.50 3D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.15
To: Drugo poglavlje… 18.05
Vojna akademija 5… 15.00, 17.20, 19.40, 22.00

Sreda, 23. oktobar
Džudi… 20.00 – premijera
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.20 3D, 16.30, 17.40 3D
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.50, 20.00 3D, 21.10, 22.20 3D
Džoker… 15.25, 16.45, 17.50, 19.10, 20.15, 21.30, 22.40
Blizanac… 15.50, 18.10, 20.30 3D, 21.20, 22.45 3D
Lov… 22.25
Ad astra… 22.10
Bilo jednom u Holivudu… 16.20, 19.20
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.30 3D, 16.30, 17.30 3D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 15.45 3D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.30, 21.40
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.50, 17.50 3D
Rambo: Do poslednje kapi krvi… 22.15
To: Drugo poglavlje… 18.05
Vojna akademija 5… 15.00, 17.20, 19.40, 22.00
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 17. oktobar / petak, 18. oktobar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.15, 15.30, 17.45
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 20.00
Povratak u Zomblend… 17.30, 22.30
Vojna akademija 5… 18.00, 19.45, 22.00
Džoker… 20.15, 22.15
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Subota, 19. oktobar / nedelja, 20. oktobar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.15, 15.30, 17.45
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 20.00
Povratak u Zomblend… 17.45, 22.30
Vojna akademija 5… 18.25, 19.45, 22.00
Džoker… 20.20, 22.15
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Ponedeljak, 21. oktobar / utorak, 22. oktobar / sreda, 23. oktobar
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.30, 17.45
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.10
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 20.00
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 16.00
Povratak u Zomblend… 17.45, 22.30
Vojna akademija 5… 18.25, 19.45, 22.00
Džoker… 20.20, 22.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 17. oktobar / petak, 18. oktobar
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.45
Džoker… 17.45, 20.10, 22.30
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 16.10, 18.30
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 21.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.15, 17.30
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.45
Prevarantkinje sa Vol Strita… 22.00
Vojna akademija 5… 18.00
Povratak u Zombilend… 20.30, 22.20
Blizanac… 19.15, 21.30
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Subota, 19. oktobar / nedelja, 20. oktobar
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.45
Džoker… 17.45, 20.10, 22.30
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 11.10, 13.30, 16.10, 18.30
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 21.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 10.30, 12.50, 15.15, 17.30
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.45
Prevarantkinje sa Vol Strita… 22.00
Vojna akademija 5… 18.00
Povratak u Zombilend… 20.30, 22.20
Blizanac… 19.15, 21.30
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Ponedeljak, 21. oktobar / utorak, 22. oktobar / sreda, 23. oktobar
Jeti – Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.45
Jeti – Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.10, 17.15
Džoker… 17.45, 20.10, 22.30
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 16.10, 18.30
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 21.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.15, 17.30
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 19.45
Prevarantkinje sa Vol Strita… 22.00
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 16.00
Vojna akademija 5… 18.00
Povratak u Zombilend… 20.30, 22.20
Blizanac… 19.15, 21.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 17. oktobar / petak, 18. oktobar
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.50 2D, 15.20 MX4D 2D, 16.10 3D, 17.10 2D, 18.30 3D, 20.00 TITL 3D, 20.10 MX4D TITL 3D, 21.00 MX4D 2D, 22.30 MX4D TITL 3D
Povratak u Zombilend… 18.50 2D, 21.50 2D
Jeti: Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.35 3D, 16.50 2D
Blizanac… 19.50 3D, 22.10 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.30 2D
Ad astra… 17.45 MX4D 2D
Vojna akademija 5… 17.30 2D, 19.30 2D
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Subota, 19. oktobar / nedelja, 20. oktobar
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 11.40 3D, 12.30 2D, 13.00 MX4D 3D, 14.00 3D, 14.50 2D, 15.20 MX4D 3D, 16.20 3D, 17.10 2D, 18.40 3D, 20.10 MX4D TITL, 21.20 TITL 2D, 22.30 MX4D TITL 3D
Povratak u Zombilend… 19.20 2D, 21.50 2D
Vojna akademija 5… 17.30 2D, 19.30 2D
Blizanac… 19.50 3D, 22.10 2D
Jeti: Snežni čovek (sinhronizovano)… 11.00 MX4D 3D, 11.35 3D, 13.35 2D, 15.35 3D
Džoker… 17.35 2D, 20.00 2D, 21.00 2D, 22.25 2D
Ad astra… 17.45 MX4D 2D
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Ponedeljak, 21. oktobar / utorak, 22. oktobar / sreda, 23. oktobar
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 14.50 2D, 15.20 MX4D 2D, 16.10 3D, 17.10 2D, 18.30 3D, 20.00 TIZL 3D, 20.10 MX4D TITL 3D, 21.00 MX4D 2D, 22.30 MX4D TITL 3D
Povratak u Zombilend… 18.50 2D, 21.50 2D
Vojna akademija 5… 17.30 2D, 19.30 2D
Blizanac… 19.50 3D, 22.10 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.30 2D
Jeti: Snežni čovek (sinhronizovano)… 15.35 3D
Džoker… 17.35 2D, 21.00 2D, 22.25 2D
Ad astra… 17.45 MX4D 2D
Priča o igračkama (sinhronizovano)… 14.50 2D
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 18. oktobar / subota, 19. oktobar / nedelja, 20. oktobar
Pijavice… 20.00

Ponedeljak, 21. oktobar – nedelja, 27. oktobar
Domaći dokumentarni filmovi… 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 17. oktobar / petak, 18. oktobar
10. Green Fest – Međunarodni festival zelene kulture; filmski program
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 17. oktobar
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.20 3D, 17.40 2D, 18.30 3D, 20.00 TITL 3D, 21.00 TITL 2D, 22.20 TITL 2D
Povratak u Zombilend… 22.45 2D
Jeti: Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.30 2D. 15.30 3D, 16.30 2D, 17.30 3D
Džoker… 17.35 2D, 19.30 2D, 20.15 2D, 21.50 2D, 22.40 2D
Blizanac… 16.00 2D, 18.15 3D, 20.30 2D, 22.45 3D
Ad astra… 21.50 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 15.30 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.40 2D
Vojna akademija 5… 16.20 2D, 18.40 2D
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Petak, 18. oktobar
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.20 3D, 17.40 2D, 18.20 3D, 19.10 TITL 2D, 20.40 TITL 3D, 21.30 TITL 2D
Povratak u Zombilend… 20.10 2d, 22.20 2D
Jeti: Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.20 2D. 15.10 3D, 16.20 2D, 17.10 3D
Džoker… 16.40 2D, 19.00 2D, 20.00 2D, 21.30 2D, 22.20 2D
Blizanac… 16.00 2D, 18.15 3D, 20.30 2D, 22.45 3D
Ad astra… 21.20 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 14.30 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.10 2D
Vojna akademija 5… 16.20 2D, 18.40 2D, 21.00 2D
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Subota, 19. oktobar / nedelja, 20. oktobar
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano; subota)… 13.00 3D, 15.20 OmU 2D, 18.20 3D,19.10 TITL 2D, 20.40 TITL 3D, 21.30 TITL
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano; nedelja)… 13.00 3D, 15.20 OmU 2D, 17.40 3D, 19.10 TITL 2D, 20.20 TITL 3D, 21.30 TITL 2D
Povratak u Zombilend (subota)… 19.45 2D, 21.45 2D
Povratak u Zombilend (nedelja)… 20.10 2D, 22.10 2D
Jeti: Snežni čovek (sinhronizovano)… 12.20 3D, 13.10 2D,, 14.20 3D, 15.10 2D, 16.20 3D, 17.10 2D
Džoker… 16.40 2D, 19.00 2D, 20.00 2D, 21.30 2D, 22.20 2D
Blizanac… 16.00 2D, 18.15 3D, 20.30 2D, 22.45 3D
Ad astra… 21.20 2D
Priča o igračkama 4… 12.00 2D, 14.00 3D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 14.30 2D
Kralj lavova (sinhronizovano)… 12.30 3D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.10 2D
Vojna akademija 5… 14.15 2D, 16.35 2D, 18.55 2D, 21.15 2D
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Ponedeljak, 21. oktobar / utorak, 22. oktobar / sreda, 23. oktobar
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.20 3D, 17.40 2D, 18.20 3D, 19.10 TITL 2D, 20.40 TITL 3D, 21.30 TITL 2D
Povratak u Zombilend… 20.10 2d, 22.20 2D
Jeti: Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.20 2D. 15.10 3D, 16.20 2D, 17.10 3D
Džoker… 16.40 2D, 19.00 2D, 20.00 2D, 21.30 2D, 22.20 2D
Blizanac… 16.00 2D, 18.15 3D, 20.30 2D, 22.45 3D
Ad astra… 21.20 2D
Dora i izgubljeni zlatni grad… 14.30 2D
Prevarantkinje sa Vol Strita… 19.10 2D
Vojna akademija 5… 16.20 2D, 18.40 2D, 21.00 2D
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 15.45 2D, 18.00 3D
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751
Bioskop će biti otvoren tokom jeseni 2019. godine
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

Kinoteka70 godina Jugoslovenske kinoteke

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za oktobar 2019. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 23. oktobar (20.30) Ekipa – premijera
Cena ulaznice: 500 RSD
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Četvrtak, 17. oktobar – nedelja, 20. oktobar
13. Festival srpskog filma fantastike – više informacija pročitajte OVDE.
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Č
etvrtak, 17. oktobar / petak, 18. oktobar
Pijavice… 19.00

Subota, 19. oktobar / nedelja, 20. oktobar
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 11.00
Pijavice… 19.00

Ponedeljak, 21. oktobar – petak, 25. oktobar
Milošću božjom… 19.00

Subota, 26. oktobar / nedelja, 27. oktobar
Angry Birds Film 2 (sinhronizovano)… 11.00
Milošću božjom… 19.00

Ponedeljak, 28. oktobar – četvrtak, 31. oktobar
Milošću božjom… 19.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 17. oktobar / petak, 18. oktobar
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 17.20
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 15.20, 18.00
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.40, 21.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 19.40
Povratak u Zombilend… 20.20, 22.15
Džoker… 15.00, 17.40, 20.00, 21.20, 22.30
Blizanac HFR 3D… 21.40
Lov… 22.00
Vojna akademija 5… 14.40, 19.20
Ad astra… 19.00
Jeti: Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 15.40
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Subota, 19. oktobar / nedelja, 20. oktobar
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 10.00, 12.20, 17.20
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 10.40, 13.00, 15.20, 18.00
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.40, 21.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 19.40
Povratak u Zombilend… 20.20, 22.15
Džoker… 15.00, 17.40, 20.00, 21.20, 22.30
Blizanac HFR 3D… 21.40
Lov… 22.00
Vojna akademija 5… 14.40, 19.20
Ad astra… 19.00
Jeti: Snežni čovek (sinhronizovano)… 13.15
Jeti: Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 11.20, 15.40
Priča o igračkama 4 (sinhronizovano)… 11.40
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 13.40
Kids Fest 2019… pogledajte program OVDE

Ponedeljak, 21. oktobar
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.20
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 17.20
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 19.40
Džoker… 15.00, 17.40, 18.40, 19.20, 20.00, 21.00, 21.40, 22.30
Lov… 20.20, 22.00
Ad astra… 19.00, 21.20, 22.15
Dora i izgubljeni grad… 14.20, 16.20
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 14.50, 17.00
Jeti: Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.10
Jeti: Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 14.40, 16.40

Utorak, 22. oktobar / sreda, 23. oktobar
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 15.20, 17.20
Grdana – Gospodarica zla 3D (sinhronizovano)… 16.20, 18.00
Grdana – Gospodarica zla (titlovano)… 18.40, 21.00
Grdana – Gospodarica zla 3D (titlovano)… 19.40
Povratak u Zombilend… 20.20, 22.15
Džoker… 15.00, 17.40, 20.00, 21.20, 22.30
Blizanac HFR 3D… 21.40
Lov… 22.00
Vojna akademija 5… 17.00, 19.20
Ad astra… 19.00
Dora i izgubljeni grad… 14.20
Kralj lavova 3D (sinhronizovano)… 14.50
Jeti: Snežni čovek (sinhronizovano)… 14.10
Jeti: Snežni čovek 3D (sinhronizovano)… 16.00
Priča o igračkama 4 3D (sinhronizovano)… 14.40
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Sezona 2019. je završena.
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 17. oktobar (21.00) Barry Lyndon
Petak, 18. oktobar (21.00) Total Recall
Subota, 19. oktobar (21.00) A Brighter Summer Day
Nedelja, 20. oktobar (21.00) Ace Ventura
Utorak, 22. oktobar (21.00) Dracula 1958.
Sreda, 23. oktobar (21.00) Jupiters Moon
Četvrtak, 24. oktobar (21.00) Johnny Got His Gun
Petak, 25. oktobar (21.00) Tmina
– Zatvaranje bioskopa –
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 17. 0ktobar
Zemlja meda… 18.30
Dvostruki život… 20.30

Petak, 18. oktobar
Ti imaš noć… 16.30
Zemlja meda… 18.30
Dvostruki život… 20.30

Subota, 19. oktobar / nedelja, 20. oktobar
Zemlja meda… 18.30
Dvostruki život… 20.30

Ponedeljak, 21. oktobar / utorak, 22. oktobar / sreda, 23. oktobar
Zemlja meda… 16.30
Naslednice… 18.30
Dvostruki život… 20.30

Četvrtak, 24. oktobar
Džudi… 18.30
Juli… 20.30

Petak, 25. oktobar
Zemlja meda… 16.30
Džudi… 18.30
Juli… 20.30

Subota, 26. oktobar / nedelja, 27. oktobar
Džudi… 18.30
Juli… 20.30

Sreda, 30. oktobar – nedelja, 3. novembar
4. Festival muzičkog filma – Paralel Vision
Program smo objavili na OVOM LINKU.
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Četvrtak, 17. oktobar

Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 18.00
Povratak u Zombilend… 20.00

Subota, 19. oktobar
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 15.00
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 17.00
Džoker… 19.00

Nedelja, 20. oktobar
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 16.00
Povratak u Zombilend… 18.00
Džoker… 20.00

Petak, 25. oktobar
Grdana – Gospodarica zla (sinhronizovano)… 18.00
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 17. oktobar
Džoker… 20.00

Petak, 18. oktobar / subota, 19. oktobar
Fantastika: U potrazi za zlatnim rogovima (sinhronizovano)… 18.00
Džoker… 20.00

Nedelja, 20. oktobar
Džoker… 20.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.