Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (16-22. mart 2017)
Bioskopski repertoari: Lepotica i zver
Bioskopski repertoari: Lepotica i zver

Bioskopski repertoari (16-22. mart 2017)

Ovo su bioskopski repertoari koji važe od 16. do 22. marta 2017. godine.

U Beogradu će od 16. marta bioskopski repertoari biti bogatiji za čak sedam novih filmova i dve premijere. Gledaćemo… bajkoviti ali i kontroverzni film „Lepotica i zver„, animirani „Uskršnji zeka„, horor „The Bye Bye Man“ i filmove sa FEST-a – „To je samo kraj sveta„, „Kraljica Španije„, „Osnivač“ i „Rekvijem za gospođu J„.

Beograđani će premijerno moći da pogledaju filmove „Štrumpfovi: Skriveno selo“ i rusku istorijsku akciju „Viking„.

Bioskopski repertoari od 16. do 22. marta 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac

Knjigodrom Topolska 18

Topolska 18
Nedelja, 19. mart (19.00) Zemlja smeća
Dokumentarac o najvećoj deponiji đubreta u Brazilu.

Kenozoik

Cetinjska 15a
Utorak, 21. mart (20.00)
KINOzoik: Trgovački putnik – ulaz za dž

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 16. mart / petak, 17. mart
Kong: Ostrvo lobanja… 21.30
Zona Zamfirova – drugi deo… 17.40
Biser Bojane… 18.00
Balerina i Viktor… 13.40
Na mlečnom putu… 16.20, 20.30
Ričard roda (sinhronizovano)… 14.20
Ludi provod… 15.20
Logan… 19.00
Lepotica i zver… 15.30
Lepotica i zver 3D… 20.00
The Bye Bye Man… 22.25

Subota, 18. mart / nedelja, 19. mart
Kong: Ostrvo lobanja… 21.30
Zona Zamfirova – drugi deo… 17.40
Biser Bojane… 18.00
Balerina i Viktor… 11.50, 13.40
Balerina i Viktor 3D… 11.15
Na mlečnom putu… 16.20, 20.30
Ričard roda (sinhronizovano)… 14.20
Logan… 19.00
Lepotica i zver… 13.00 i 15.30
Lepotica i zver 3D… 20.00
The Bye Bye Man… 22.25
To je samo kraj sveta… 21.20
Uskršnji zeka… 13.20 i 15.00
Ludi provod… 15.20
Rekvijem za gospođu J… 16.40, 18.30, 19.30
Pevajmo (sinhronizovano)… 12.20

Ponedeljak, 20. mart / utorak, 21. mart / sreda, 22. mart
Kong: Ostrvo lobanja… 21.30
Zona Zamfirova – drugi deo… 17.40
Biser Bojane… 18.00
Balerina i Viktor… 13.40
Na mlečnom putu… 16.20, 20.30; (21. mart -16.20)
Ričard roda (sinhronizovano)… 14.20
Logan… 19.00
Lepotica i zver… 15.30
Lepotica i zver 3D… 20.00
The Bye Bye Man… 22.25
To je samo kraj sveta… 21.20
Uskršnji zeka… 15.00
Ludi provod… 15.20
Rekvijem za gospođu J… 16.40, 18.30, 19.30; (21. mart – 19.30)
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 16. mart – sreda, 22. mart
Trgovački putnik… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 16. mart / petak, 17. mart
Lepotica i zver 3D, sinhronizovano… 14.30
Biser Bojane… 16.30
Na mlečnom putu… 18.30
Rekvijem za gospođu J… 21.00

Subota, 18. mart / nedelja, 19. mart
Ričard roda 3D, sinhronizovano… 11.00
Uskršnji zeka 3D, sinhronizovano… 12.30
Lepotica i zver 3D, sinhronizovano… 14.00
Biser Bojane… 16.30
Na mlečnom putu… 18.30
Rekvijem za gospođu J… 21.00

Ponedeljak, 20. mart / utorak, 21. mart
Lepotica i zver 3D, sinhronizovano… 14.30
Biser Bojane… 16.30
Na mlečnom putu… 18.30
Rekvijem za gospođu J… 21.00

Sreda, 22. mart
Lepotica i zver 3D, sinhronizovano… 14.00
Biser Bojane… 16.30
Norma – Gran Teatre del Liceu… 19.00
***********************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 16. mart – sreda, 22. mart
Zemlja bogova… 17.00
Rekvijem za gospođu J… 19.00
Trgovački putnik… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 16. mart
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 14:10, 16:50
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 15:35, 19:30
Lepotica i zver 3D… 18:10, 20:50, 22:20
To je samo kraj sveta… 17:30, 22:10
Osnivač… 20:00, 22:15
The Bye Bye Man… 18:45, 20:45, 22:45
Rekvijem za gospođu J…. 18:40, 20:40
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 14:20, 16:00
Kraljica Španije… 15:00, 19:30
T2: Trejnspoting… 14:20
Logan… 16:40, 19:20, 22:00
Džon Vik 2… 17:40, 22:35
Na mlečnom putu… 19:00, 21:40
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 14:40
La La Land… 16:30
Kong: Ostrvo lobanja 2D… 17:50
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 15:30, 20:10, 22:30
Tišina… 15:15
Biser Bojane… 18:20, 20:30, 22:40
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 14:00
Zona Zamfirova drugi deo… 14:30
Podeljen… 16:20
Nevidljivi svedok… 15:50, 20:20
Pedeset nijansi – Mračnije… 18:00, 22:25
Džeki… 14:45, 16:45

Petak, 17. mart / ponedeljak, 20. mart / sreda, 22. mart
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 14:35, 17:10
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 15:35, 19:45
Lepotica i zver 3D… 18:10, 20:50, 22:20
To je samo kraj sveta… 17:30, 22:10
Osnivač… 20:00, 22:15
The Bye Bye Man… 18:45, 20:45, 22:45
Rekvijem za gospođu J…. 18:40, 20:40
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 14:20, 16:00
Kraljica Španije… 15:00, 19:30
T2: Trejnspoting… 14:20
Logan… 16:40, 19:20, 22:00
Džon Vik 2… 17:40,22:35
Na mlečnom putu… 19:00, 21:40
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 14:40
La La Land… 16:30
Kong: Ostrvo lobanja 2D… 17:50
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 15:30, 20:10, 22:30
Tišina… 15:15
Biser Bojane… 18:20, 20:30, 22:40
Zona Zamfirova drugi deo… 14:30
Podeljen… 16:20
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 14:00
Nevidljivi svedok… 15:50, 20:20
Pedeset nijansi – Mračnije… 18:00, 22:25
Džeki… 14:45, 16:45

Subota, 18. mart
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 12:00,14:35, 17:10
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 13:00, 15:35, 19:45
Lepotica i zver 3D… 18:10, 20:50, 22:20
To je samo kraj sveta… 17:30, 22:10
Osnivač… 20:00, 22:15
The Bye Bye Man… 18:45, 20:45, 22:45
Rekvijem za gospođu J…. 18:40, 20:40
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 12:40,14:20, 16:00
Uskršnji zeka (sinhronizovano)… 11:50, 13:20
Kraljica Španije… 15:00, 19:30
Veliki kineski zid 3D… 12:15
T2: Trejnspoting… 14:20
Logan… 16:40, 19:20, 22:00
Džon Vik 2… 17:40, 22:35
Na mlečnom putu… 19:00, 21:40
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 12:50, 14:40
La La Land… 16:30
Kong: Ostrvo lobanja 2D… 13:10, 17:50
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 15:30, 20:10, 22:30
Tišina… 15:15
Biser Bojane… 18:20, 20:30, 22:40
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 12:10, 14:00
Ričard roda (sinhronizovano)… 13:30
Pevajmo (sinhronizovano) 3D… 12:20
Zona Zamfirova drugi deo… 14:30
Podeljen… 16:20
Lego Betmen film 3D… 12:30
Nevidljivi svedok… 15:50, 20:20
Pedeset nijansi – Mračnije… 18:00, 22:25
Džeki… 14:45, 16:45

Nedelja, 19. mart
Savremeni večernji balet (direktan prenos iz Boljšoj teatra)… 16:00
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 12:00,14:35, 17:10
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 13:00, 15:35, 19:45
Lepotica i zver 3D… 18:10, 20:50, 22:20
To je samo kraj sveta… 17:30, 22:10
Osnivač… 20:00, 22:15
The Bye Bye Man… 18:45, 20:45, 22:45
Rekvijem za gospođu J…. 18:40, 20:40
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 12:40, 14:20, 16:00
Uskršnji zeka (sinhronizovano)… 11:50, 13:20
Kraljica Španije… 15:00, 19:30
Veliki kineski zid 3D… 12:15
T2: Trejnspoting… 14:20
Logan… 16:40, 19:20, 22:00
Džon Vik 2… 17:40, 22:35
Na mlečnom putu… 19:00, 21:40
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 11:40,13:40
Kong: Ostrvo lobanja 2D… 13:10, 17:50
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 15:30, 20:10, 22:30
Tišina… 15:15
Biser Bojane… 18:20, 20:30, 22:40
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 12:10, 14:00
Ričard roda (sinhronizovano)… 13:30
Pevajmo (sinhronizovano) 3D… 12:20
Zona Zamfirova drugi deo… 14:30
Podeljen… 16:20
Lego Betmen film 3D… 12:30
Nevidljivi svedok… 15:50, 20:20
Pedeset nijansi – Mračnije… 18:00, 22:25
Džeki… 14:45, 16:45

Utorak, 21. mart
Viking… 20:00 – premijera
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 14:35, 17:10
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 15:35, 19:45
Lepotica i zver 3D… 18:10, 20:50, 22:45
To je samo kraj sveta… 17:30, 22:10
Osnivač… 20:00, 22:15
The Bye Bye Man… 18:45, 20:45, 22:50
Rekvijem za gospođu J…. 15:45, 17:45
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 14:20, 16:00
Kraljica Španije… 15:00, 19:30
T2: Trejnspoting… 14:20
Logan… 16:40, 19:20, 22:00
Džon Vik 2… 17:40, 22:20
Na mlečnom putu… 19:00, 21:40
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 14:40
La La Land… 16:30
Kong: Ostrvo lobanja 2D… 17:50
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 15:30, 20:10, 22:30
Tišina… 15:15
Biser Bojane… 18:20, 20:30, 22:40
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 14:00
Nevidljivi svedok… 15:50, 20:20
Pedeset nijansi – Mračnije… 18:00, 22:25
Džeki… 14:45, 16:45
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 16. mart / petak, 17. mart
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 15.40, 18.00
Lepotica i zver 3D… 19.45
Rekvijem za gospođu J…. 18.15
Kraljica Španije… 22.00
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 16.05, 22.20
Logan… 22.30
Na mlečnom putu… 20.00
Biser Bojane… 17.45, 20.20
Zona Zamfirova drugi deo… 16.00

Subota, 18. mart / nedelja, 19. mart
Lepotica i zver 3D (sinhronizovano)… 11.00, 13.20, 15.40, 18.00
Lepotica i zver 3D… 19.45
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 13.45
Ričard roda 3D (sinhronizovano)… 12.30, 14.15
Uskršnji zeka 3D (sinhronizovano)… 12.00
Rekvijem za gospođu J…. 18.15
Kraljica Španije… 22.00
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 16.05, 22.20
Logan… 22.30
Na mlečnom putu… 20.00
Biser Bojane… 17.45, 20.20
Zona Zamfirova drugi deo… 16.00

Ponedeljak, 20. mart / utorak, 21. mart / sreda, 22. mart
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 15.40, 18.00
Lepotica i zver 3D… 19.45
Rekvijem za gospođu J…. 18.15
Kraljica Španije… 22.00
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 16.05, 22.20
Logan… 22.30
Na mlečnom putu… 20.00
Biser Bojane… 17.45, 20.20
Zona Zamfirova drugi deo… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 16. mart / petak, 17. mart
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 16.00, 18.30
Lepotica i zver 3D… 21.00
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 15.30, 19.00
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 15.45, 17.30
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 19.30
Nevidljivi svedok… 21.50
Kraljica Španije… 16.10
Logan… 21.30
Na mlečnom putu… 18.00
Rekvijem za gospođu J… 20.35
The Bye Bye Man… 22.30
Uskršnji zeka (sinhronizovano)… 16.30
Osnivač… 18.10
Pedeset nijansi – Mračnije… 20.15
To je samo kraj sveta… 22.25

Subota, 18. mart / nedelja, 19. mart
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 13.30, 16.00, 18.30
Lepotica i zver 3D… 21.00
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 13.00, 15.30, 19.00
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 14.00, 15.45, 17.30
Ričard roda (sinhronizovano)… 13.20
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 19.30
Nevidljivi svedok… 21.50
Kraljica Španije… 16.10
Logan… 21.30
Na mlečnom putu… 18.00
Rekvijem za gospođu J… 20.35
The Bye Bye Man… 22.30
Uskršnji zeka (sinhronizovano)… 13.10, 14.45, 16.30
Osnivač… 18.10
Pedeset nijansi – Mračnije… 20.15
To je samo kraj sveta… 22.25

Ponedeljak, 20. mart / utorak, 21. mart / sreda, 22. mart
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 16.00, 18.30
Lepotica i zver 3D… 21.00
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 15.30, 19.00
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 15.45, 17.30
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 19.30
Nevidljivi svedok… 21.50
Kraljica Španije… 16.10
Logan… 21.30
Na mlečnom putu… 18.00
Rekvijem za gospođu J… 20.35
The Bye Bye Man… 22.30
Uskršnji zeka (sinhronizovano)… 16.30
Osnivač… 18.10
Pedeset nijansi – Mračnije… 20.15
To je samo kraj sveta… 22.25
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 16. mart / petak, 17. mart / ponedeljak, 20. mart / utorak, 21. mart / sreda, 22. mart
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 15:15, 17:45
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 19:00
Lepotica i zver 3D… 16:30, 20:15, 21:30
Osnivač… 20:15
The Bye Bye Man… 18:00, 22:45
Rekvijem za gospođu J… 18:40, 20:30
Uskršnji zeka (sinhronizovano)… 15:00
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D – 16:40
Kraljica Španije… 22:00
To je samo kraj sveta… 18:20, 22:30
Džeki… 14:20
Logan… 22:20
Ričard roda (sinhronizovano)… 14:30
Ričard roda 3D (sinhronizovano)… 16:15
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 15:30
Biser Bojane… 17:15
Na mlečnom putu… 19:20
Kong: Ostrvo lobanja 2D… 16:20
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 20:00, 22:15

Subota, 18. mart
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 12:30, 15:15, 17:45
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 11:30, 14:00, 19:00
Lepotica i zver 3D… 16:30, 20:15, 21:30
Osnivač… 20:15
The Bye Bye Man… 18:00, 22:45
Rekvijem za gospođu J… 18:40, 20:30
Uskršnji zeka (sinhronizovano)… 11:40, 15:00
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 13:20, 16:40
Kraljica Španije… 22:00
To je samo kraj sveta… 18:20, 22:30
Moj život kao tikvica (sinhronizovano)… 12:20
Džeki… 14:20
Logan… 22:20
Ričard roda (sinhronizovano)… 11:00, 14:30
Ričard roda 3D (sinhronizovano)… 12:45, 16:15
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 11:20, 13:30, 15:30
Biser Bojane… 17:15
Na mlečnom putu… 19:20
Kong: Ostrvo lobanja 2D… 16:20
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 20:00, 22:15

Nedelja, 19. mart
Štrumfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 16:30 – premijera
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 12:30, 15:15, 17:45
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 11:30, 14:00, 19:00
Lepotica i zver 3D… 20:15, 21:30
Osnivač… 20:15
The Bye Bye Man… 18:00, 22:45
Rekvijem za gospođu J… 18:40, 20:30
Uskršnji zeka (sinhronizovano)… 11:40, 15:00
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 13:20, 16:40
Kraljica Španije… 22:00
To je samo kraj sveta… 18:20, 22:30
Moj život kao tikvica (sinhronizovano)… 12:20
Džeki… 14:20
Logan… 22:20
Ričard roda (sinhronizovano)… 11:00, 14:30
Ričard roda 3D (sinhronizovano)… 12:45, 16:15
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 11:20, 13:30, 15:30
Biser Bojane… 17:15
Na mlečnom putu… 19:20
Kong: Ostrvo lobanja 2D… 16:20
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 20:00, 22:15
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 16. mart
Dekodiranje… 19.00
U ovom ciklusu predavanja, kroz opuse Nikolasa Rouga, Dejvida Kronenberga, Terensa Malika, Dejvida Linča i Alehandra Hodorovskog, pokušaćemo da iscrtamo kreativni proces ovih, već odavno kultnih stvaralaca i otkrijemo skrivene tokove uticaja koji su oblikovali njihova dela.
Predavač: Dragan Dimčić, docent na Katedri za montažu FDU
Film pripada gledaocu isto toliko koliko i reditelju… čak možda i više gledaocu.
Rougovi filmovi sadrže veliki broj informacija u obliku ponavljanja formi, objekata, gestova, boja i zvukova. On pokazuje mnogo, a objašnjava vrlo malo. Gledaoci su bombardovani slikama koje izgledaju nabijene značenjem i naterani su da se aktivno uključe u njihovo odgonetanje, ali ne mogu da dovrše strukturu i ostave je, sa olakšanjem, iza sebe. Postaju jedno sa Rougovim likovima. Stranci u stranoj zemlji, pokušavaju da pronađu smisao u onome što vide, ali u tome ne uspevaju. Analizirajući pojedine segmente iz njegovog opusa, odgonetnućemo deo misterije koju je Roug utkao u svoje filmove.

Petak, 17. mart / subota, 18. mart / nedelja, 19. mart
Paluba ispod Terazija… 18.00 i 20.00

Četvrtak, 23. mart
Jego blagorodije baron Vrangel… 19.00
Srbija, 2015, 54’
Ovaj dokumentarni film prikazuje sudbinu poslednjeg komandanta Bele armije, od rođenja do smrti. Izuzetno obrazovan čovek, poreklom iz porodice pribaltičkih vitezova, general Petar Nikolajevič Vrangel bio je do kraja života odan zakletvi koju je položio ruskom caru i otadžbini.

Petak, 24. mart / subota, 25. mart / nedelja, 26. mart
Oslobođenje Skoplja… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Ponedeljak, 20. mart (19.00)
Razgovor o TV seriji „Bafi, ubica vampira“
Tribina društva ljubitelja fantastike „Lazar Komarčić“
Moderator: Pavle Knežević
Pre dvadeset godina na male ekrane stigla je simpatična serija, o tinejdžerki Bafi (Sara Mišel Gelar) kojoj je sudbina namenila da bude ubica vampira. Tvorac serije je tada mladi Džos Vedon, kome je ovo bio prvi veliki uspeh i stepenica ka „Anđelu“, „Svemirskom brodu Svitac“ (Firefly), „Kolibi u šumi“, „Osvetnicima“…
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2017. počinje u junu!
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Pogledajte repertoar za mart 2017.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
@CZKD Bioskop
Četvrtak, 23. mart (19.00)
Projekcija muzičkog filma Fank-i-lastiš Crnog Zuba
Posle projekcije – razgovor o filmu. Učesnici: Koja (autor), Nevena Saletović (KC Baraka)
Moderator: Jovan Bačkulja
Muzički film; Srbija, 2009.
Produkcija, scenario, montaža, animacije i režija: Koja
Trajanje: 88 minuta
Beograd 2004. Crni Zub kreće u akciju potrage za kvalitetnim sadržajem. Snimajući zastarelom kamerom usput svet oko sebe, u Klubu FLU Akademija on organizuje pet ekskluzivnih gradskih događaja gde, svirajući električnu gitaru, improvizuje i stvara muziku „na licu mesta“, zajedno se eminentnim i raznorodnim beogradskim muzičarima različitih generacija. Animirani kadrovi pripreme, lutanja i doživljaja Crnog Zuba tokom akcije se prikazuju na zidu iza muzičara, kao i u pauzama između improvizacija. Posle 88 minuta intenzivne potrage, akcija je uspešno privedena kraju pozitivnom rock and roll kakofonijom. Misija ispunjena, sadržaj je pronađen!
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 16. mart / petak, 17. mart
Rekvijem za gospođu J… 17.30
Kraljica Španije… 19.15
Na mlečnom putu… 21.30

Subota, 18. mart / nedelja, 19. mart
Nema projekcija

Ponedeljak, 20. mart / utorak, 21. mart / sreda, 22. mart
Rekvijem za gospođu J… 17.30
Kraljica Španije… 19.15
Na mlečnom putu… 21.30
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Revija filmova Dragana Nikolića
Četvrtak, 16. mart (19.00) Poslednji čin – 3. ep.
Četvrtak, 16. mart (20.00) Sezona mira u Parizu
Petak, 17. mart (19.00) Poslednji čin – 4. ep.
Petak, 17. mart (20.00) Banović Strahinja
Subota, 18. mart (20.00) Neka druga žena
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Da li poznaješ današnju Italiju?
Sreda, 22. mart (18.00)
La kryptonite nella borsa
Napulj, 1973. Pepino je najmlađi član porodice Sansone. Ima manje od deset godina, izrazito je kratkovid i divi se čudnom rođaku koji je uveren da je supermen. Nakon rođakove smrti mali Pepino počinje da zamišlja njegovo prisusvo i tog duha superheroja sa snažnim napuljskim akcentom pretvara u svog jedinog druga od poverenja. Kada dečakova majka Rozarija padne u depresiju nakon otkrića da je suprug vara, upravo on će ga naučiti kako da pronađe sopstveno mesto u svetu, a ne dvoje mladih i neodgovornih rođaka ili tri mala pileta poklonjena od strane nevernog oca.
Žanr: komedija
Trajanje: 98’
Jezik: italijanski (sa titlovima na engleskom)
Uloge: Valerija Golino, Kristijana Kapotondi, Luka Zingareti, Libero de Rienco, Luiđi Katani
Ulaz slobodan.
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nedelja, 19. mart (19.00)
Filmovi na putu: Država protiv Frica Bauera
Nemačka 2015, 105 min, u boji
Režija: Lars Kraume
Scenario: Lars Kraume, Olivier Guez
Uloge: Burghart Klausner, Ronald Cerfeld, Sebastijan Blomberg i dr.
Radnja filma odvija se u Zapadnoj Nemačkoj 1957. godine. Dok građani većinom žele da zaborave nacističku prošlost, glavni državni tužilac iz Frankfura na Majni Fric Bauer neumorno se bori za to da nacističke zločince izvede pred lice pravde, i to u samoj Nemačkoj. Bauer dobija informaciju o tome gde se krije nekadašnji nacistički glavešina Adolf Ajhman, ali njegovi pokušaji da se ovaj uhapsi i izvede pred sud nailaze na otpor brojnih visokih državnih funkcionera. Fric Bauer je istorijska ličnost. Bez njegovih zalaganja u Zapadnoj Nemačkoj ne bi bilo poznatih suđenja zločincima iz Aušvica, koja su održana sredinom šezdesetih godina.
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 16. mart
Franc… 18.30
Safari… 20.30

Petak, 17. mart / nedelja, 19. mart
Franc… 18.30
Trgovački putnik… 20.30

Subota, 18. mart
Nove avanture Aladina… 12.00
Franc… 18.30
Trgovački putnik… 20.30

Ponedeljak, 20. mart
Autor u gostima: Jelena Markovvić
Performans „Bliže istini“ i projekcija dokumentarnog filma „Veze“
Na kraju – razgovor sa autorom.

Utorak, 21. mart
Safari… 18.30
Ovo menja sve… 20.30

Sreda, 22. mart / četvrtak, 23. mart
Franc… 18.30
Ludi provod… 20.30
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.