Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (30. mart – 5. april 2017)
Biioskopski repertoari - Duh u oklopu
Duh u oklopu

Bioskopski repertoari (30. mart – 5. april 2017)

Novi bioskopski repertoari važe za narednih sedam dana – od 30. marta do 5. aprila 2017. godine.

Filmski događaj meseca svakako je Martovski festival koji se održava u Domu omladine Beograda. Od 30. marta prikazivaće se nekoliko novih filmova. Gledaćemo… animirani film „Štrumpfovi: Skriveno selo„, SF akciju „Duh u oklopu„, dve drame sa ovogodišnjeg FEST-a – „Mesečina“ i „Američka draga„.

Izdvajamo i premijeru filma „Koliba„, 5. aprila.

Bioskopski repertoari od 30. marta do 5. aprila 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac

Knjigodrom, Topolska 18

Topolska 18
Nedelja, 2. april (19.00) Zemljani / Earthlings
Višestruko nagrađivani dokumentarni film iz 2005. godine koji prikazuje na koje sve načine čovečanstvo koristi životinje: kao kućne ljubimce, hranu, materjal za odeću, za zabavu i razna naučna istraživanja.

Galerija SANU, Knez Mihailova 35

Petak, 31. mart (16.00) Film: Čujte Srbi
Režija: Goran Vukčević
2014; 80 minuta
„Čujte Srbi“ je dokumentarno-igrani film o životu i radu dr Arčibalda Rajsa, švajcarskog kriminologa i forenzičara. Ovo ostvarenje snimano je u Beogradu, Nišu, Solunu, Krfu, Vidu, Kajmakčalanu i u Lozani. Film se prikazuje u okviru pratećih programa izložbe „Slikari / Ratnici / Svedoci“.
Ulaz je slobodan.

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 30. mart / petak, 31. mart
Zona Zamfirova – drugi deo… 17.40
Biser Bojane… 19.20
Balerina i Viktor… 13.50
Na mlečnom putu… 15.30 i 19.00
Ričard roda (sinhronizovano)… 14.10
Lepotica i zver… 16.40
Lepotica i zver 3D… 19.40
Trag života… 21.30
Rekvijem za gospođu J… 15.50
Moćni rendžeri… 14.30
Viking… 22.00
Mesečina… 20.00
Duh u oklopu 3D… 22.10
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 16.00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 18.00 (31. mart: 14.00 i 18.00)
Američka draga… 21.20

Subota, 1. april / nedelja, 2. april
Zona Zamfirova – drugi deo… 17.40
Biser Bojane… 19.20
Balerina i Viktor… 12.00 i 13.50
Na mlečnom putu… 15.50
Ričard roda (sinhronizovano)… 14.10
Lepotica i zver… 17.20
Lepotica i zver 3D… 19.40
Uskršnji zeka (sinhronizovano)… 12.20
Rekvijem za gospođu J… 15.50
Viking… 22.00
Mesečina… 20.00
Duh u oklopu 3D… 22.10
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 16.00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 14.00 i 18.00
Američka draga… 21.20

Ponedeljak, 3. april / utorak, 4. april / sreda, 5. april
Zona Zamfirova – drugi deo… 17.40
Biser Bojane… 19.20
Na mlečnom putu… 15.50 i 19.00
Ričard roda (sinhronizovano)… 14.10
Lepotica i zver… 17.20
Lepotica i zver 3D… 19.40
Trag života… 21.30
Rekvijem za gospođu J… 15.50
Moćni rendžeri… 14.30
Viking… 22.00
Mesečina… 20.00
Duh u oklopu… 17.00
Duh u oklopu 3D… 22.10
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 16.00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 18.00
Američka draga… 21.20
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 30. mart – sreda, 5. april
Tišina… 19.30
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 30. mart / petak, 31. mart
Lepotica i zver 3D, sinhronizovano… 14.30
Na mlečnom putu… 16.30
Rekvijem za gospođu J… 19.00
Duh u oklopu 3D… 21.00

Subota, 1. april / nedelja, 2. april
Ričard roda 3D, sinhronizovano… 11.00
Štrumpfovi: Skriveno selo 3D, sinhronizovano… 12.30
Lepotica i zver 3D, sinhronizovano… 14.00
Na mlečnom putu… 16.30
Rekvijem za gospođu J… 19.00
Duh u oklopu 3D… 21.00

Ponedeljak, 3. april / utorak, 4. april
Lepotica i zver 3D, sinhronizovano… 14.30
Na mlečnom putu… 16.30
Rekvijem za gospođu J… 19.00
Duh u oklopu 3D… 21.00

Sreda, 5. april
Lepotica i zver 3D, sinhronizovano… 14.30
Na mlečnom putu… 16.30
Aida 3D – Arena di Verona… 19.00
***********************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 30. mart – sreda, 5. april
Rekvijem za gospođu J… 17.00
Dev Bhoomi – Zemlja bogova… 19.00
Trgovački putnik… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 30. mart
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 14:30, 16:30, 18:30
Mesečina… 20:40, 22:50
Duh u oklopu… 19:10, 21:20
Duh u oklopu 3D… 17:00, 20:20, 22:30
Američka draga… 16:40, 22:05
Viking… 19:00, 21:45
Američka pastorala… 14:50
Trag života… 18:00, 20:10, 22:20
Moćni rendžeri… 17:35, 20:00
Noćne zveri… 19:45
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 15:40
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 14:20, 18:10
Lepotica i zver 3D… 16:50, 19.30, 22:00
Logan… 19:20, 22:10
Osnivač… 14:20
Bye bye man… 16:00
Kong: Ostrvo lobanja 2D… 18:45
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 16:25
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 14:25
Džon Vik 2… 22:25
Na mlečnom putu… 16:15
Biser Bojane… 15:40
Nevidljivi svedok… 17:50, 22:40
Pedeset nijansi mračnije… 15:15

Petak, 31. mart / ponedeljak, 3.april / utorak, 4. april
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 14:30, 16:30, 18:30
Mesečina… 20:40, 22:50
Duh u oklopu… 19:10, 21:20
Duh u oklopu 3D… 17:00, 20:20, 22:30
Američka draga… 16:40, 22:05
Viking… 19:00, 21:45
Američka pastorala… 14:50
Trag života… 18:00, 20:10, 22:20
Moćni rendžeri… 17:35, 20:00
Noćne zveri… 19:45
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 15:40
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 14:20, 18:10
Lepotica i zver 3D… 16:50, 19.30, 22:00
Logan… 19:20, 22:10
Osnivač… 14:20
Bye bye man… 16:00
Kong: Ostrvo lobanja 2D… 18:45
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 16:25, 21:10
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 14:25
Džon Vik 2… 22:25
Na mlečnom putu… 16:15
Biser Bojane… 16:10, 20:30
Nevidljivi svedok… 18:20, 22:40
Pedeset nijansi mračnije… 15:15

Subota, 1. april / nedelja, 2. april
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Mesečina… 20:40, 22:50
Duh u oklopu… 19:10, 21:20
Duh u oklopu 3D… 14:05, 17:00, 20:20, 22:30
Američka draga… 16:40, 22:05
Viking… 19:00, 21:45
Američka pastorala… 14:50
Trag života… 18:00, 20:10, 22:20
Moćni rendžeri… 11:45, 17:35, 20:00
Noćne zveri… 19:45
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 13:10, 15:40
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 11:50, 14:20, 18:10
Lepotica i zver 3D… 16:50, 19.30, 22:00
Logan… 19:20, 22:10
Osnivač… 14:15
Bye bye man… 16:00
Kong: Ostrvo lobanja 2D… 18:45
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 11:40, 16:25, 21:10
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 12:45, 14:25
Uskršnji zeka (sinhronizovano)… 12:00, 13:40
Džon Vik 2… 22:25
Na mlečnom putu… 16:15
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 12:10, 14:00
Biser Bojane… 16:10, 20:30
Ričard roda (sinhronizovano)… 13:00
Ričard roda (sinhronizovano) 3D… 12:20, 14:10
Nevidljivi svedok… 18:20, 22:40
Pedeset nijansi mračnije… 15:15

Sreda, 5. april
Koliba… 20:00 – premijera
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 15:30, 17:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 14:30, 16:30, 18:30
Mesečina… 20:40, 22:50
Duh u oklopu… 19:10, 21:20
Duh u oklopu 3D… 17:00, 20:20, 22:30
Američka draga… 16:40, 22:05
Viking… 19:00, 21:45
Američka pastorala… 14:50
Trag života… 20:30, 22:35
Moćni rendžeri… 17:35, 20:10
Noćne zveri… 19:45
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 15:40
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 14:20, 18:10
Lepotica i zver 3D… 16:50, 19.30, 22:00
Logan… 19:20, 22:15
Osnivač… 14:25
Bye bye man… 15:55
Kong: Ostrvo lobanja 2D… 18:45
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 16:25, 21:10
Uskršnji zeka (sinhronizovano) 3D… 14:15
Džon Vik 2… 22:45
Na mlečnom putu… 16:15
Biser Bojane… 16:10, 17:50
Nevidljivi svedok… 18:20, 22:40
Pedeset nijansi mračnije… 15:15
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 30. mart / petak, 31. mart
Duh u oklopu 3D… 20.20, 22.20
Mesečina… 22.15
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 16.30, 18.15
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 16.00
Trag života… 22.30
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 15.45, 18.05
Lepotica i zver 3D… 20.00
Na mlečnom putu… 17:45
Biser Bojane… 20:10
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 30. mart / petak, 31. mart
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 16.00
Lepotica i zver 3D… 18.30 i 21.00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 16.10, 18.10
Duh u oklopu 3D… 20.00, 22.10
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 15.15, 17.00
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 15.45, 19.00
Viking… 21.30
Duh u oklopu… 18.15
Američka draga… 20.30
Moćni rendžeri… 15.40
Mesečina… 18.00
Noćne zveri… 20.15
Logan… 22.30

Subota, 1. april / nedelja, 2. april
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 13.15, 16.00
Lepotica i zver 3D… 18.30 i 21.00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 14.10, 16.10, 18.10
Duh u oklopu 3D… 20.00, 22.15
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 13.30, 15.15, 17.00
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 13.00, 15.45, 19.00
Viking… 21.30
Duh u oklopu… 18.15
Američka draga… 20.30
Moćni rendžeri… 15.40
Mesečina… 18.00
Noćne zveri… 20.15
Logan… 22.30
Ričard roda (sinhronizovano)… 13.40

Ponedeljak, 3. april / utorak, 4. april / sreda, 5. april
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 16.00
Lepotica i zver 3D… 18.30 i 21.00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 16.10, 18.10
Duh u oklopu 3D… 20.00, 22.10
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 15.15, 17.00
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 15.45, 19.00
Viking… 21.30
Duh u oklopu… 18.15
Američka draga… 20.30
Moćni rendžeri… 15.40
Mesečina… 18.00
Noćne zveri… 20.15
Logan… 22.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 30. mart / petak, 31. mart / ponedeljak, 3. april / utorak, 4. april
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00
Mesečina… 20:30, 22:40
Duh u oklopu 3D… 18:45, 20:00, 22:20
Duh u oklopu… 21:15
Viking… 19:15, 22:00
Trag života… 19:45, 21:45
Moćni rendžeri… 18:10
Noćne zveri… 14:45, 15:45
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 17:15
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 16:15
Lepotica i zver 3D… 19:00, 21:30
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 16:45

Subota, 1. april / nedelja, 2. april
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Mesečina… 20:30, 22:40
Duh u oklopu 3D… 14:20, 18:45, 20:00, 22:20
Duh u oklopu… 21:15
Viking… 19:15, 22:00
Trag života… 19:45, 21:45
Moćni rendžeri… 18:10
Noćne zveri… 15:45
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 12:15, 14:45, 17:15
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 11:15, 13:45, 16:15
Lepotica i zver 3D… 19:00, 21:30
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 16:45
Uskršnji zeka (sinhronizovano)… 11:45
Balerina i Viktor (sinhronizovano) 3D… 12:30
Ričard roda (sinhronizovano)… 13:30

Sreda, 5. april
Koliba… 20:00 – premijera
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 15:00, 17:00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00
Mesečina… 20:30, 22:40
Duh u oklopu 3D… 18:45, 19:30, 22:30
Duh u oklopu… 21:15
Viking… 19:15, 22:00
Trag života… 16:15, 21:50
Moćni rendžeri… 18:10
Noćne zveri… 14:45, 15:45
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 17:00
Lepotica i zver 3D… 19:00, 21:30
Kong: Ostrvo lobanja 3D… 16:45
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nedelja, 2. april (20.00)
Specijalna filmska projekcija povodom Dana studenata
Drugačiji otac
r. Mat Ros
Savez studenata Beograda i Studentski parlament Univerziteta u Beogradu
Privrženi otac (Vigo Mortensen) posvetio je svoj život vaspitanju šestoro dece daleko od modernog sveta, duboko u izolovanim šumama na severozapadu Pacifika. Njihov idealni život prekida vest o tragičnoj nesreći koja ih primorava da napuste svoj raj i krenu na put u svet koji postavlja nove izazove.
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 30. mart – nedelja, 2. april
Martovski festival 2017

Ponedeljak, 10. april (20.00) Katinka
Autorski projekat Miroslava Bate Petrovića
Glavna uloga: Nataša Popovska
Epizodne uloge: Marko Kovač i Milan Đukić
Trajanje: 75 minuta
Ulaz je slobodan
Katinka Savčić je bila supruga Miloša Savčića, jednog od naših najznačajnijih graditelja i privrednika od kraja 19. veka do Drugog svetskog rata. Katinka je Nemica koja se srodila sa srpskim narodom i kao takva odbila saradnju s Nemcima 1941. Zbog toga je, zajedno sa decom i njihovim porodicama, izbačena iz njihove palate u Dobrinjskoj ulici (današnjenjm Andrićevom vencu). Kraj rata su dočekali u svojim vinogradskim vikendicama na Dedinju. Kada su 1944. došli oslobodioci, izbacili su ih i odatle, kao predstavnike poražene buržoazije. Ovo je film o tragičnoj sudbini jedne žene, ali i o Milošu Savčiću i razvoju Srbije tokom prve polovine prošlog veka.
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2017. počinje u junu!
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nedelja, 2. april (12.00) Etno film u podne
„Vaskršnja jaja“ (7 minuta) i „Sveta Nedelja na Siciliji“ (90 minuta
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Pogledajte repertoar za mart 2017.

Uskoro ćemo da objavimo repertoar za april 2017.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Utorak, 11. april (20.30)
Radovan – povik iza zidova tamnice
Premijera dugometražnog dokumentarnog filma
Cena ulaznice: 500 RSD.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
@CZKD Bioskop
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 30. mart
Rekvijem za gospođu J… 19.00
Na mlečnom putu… 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Četvrtak, 30. mart / petak, 31. mart

Oslobođenje Skoplja… 19.00
Rekvijem za gospođu J… 20.30
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nedelja, 2. april (19.00)
Filmovi na putu: Who Am I – Nijedan sistem nije siguran
Nemačka 2014, 106 min, u boji
Režija: Baran bo Odar
Scenario: Baran bo Odar, Jantje Frize
Uloge: Tom Šiling, Eljas M’Barek, Votan Vilke Mering i dr.
Benjamin je niko i ništa, kao da je nevidljiv. Kada upozna harizmatičnog Maksa sve će se, međutim, iz korena promeniti. Benjamin i Maks sasvim su različiti, ali imaju jedno zajedničko interesovanje: obojica su hakeri. Zajedno sa nekoliko Maksovih drugova njih će dvojica osnovati suberzivnu hakersku grupu KLEJ, čije će akcije pogoditi duh čitave generacije. Benjamin će tako po prvi put u životu istinski pripadati nekoj grupi i učestvovati u nekom zajedničkom poduhvatu. Hakerska grupa ubrzo će, međutim, privući pažnju nemačke policije, tako da njihove zabave neće više biti nimalo bezazlene.

Serbian Films for Foreigners
Utorak, 4. april (20.00) Tilva Roš
Utorak, 18. april (20.00) Krugovi
Utorak, 16. maj (20.00) Pored mene
Utorak, 30. maj (20.00) Cinema Komunisto
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 30. mart / petak, 31. mart / 2. april
To je samo kraj sveta… 18.30
Američka pastorala… 20.30

Subota, 1. april
Moj život kao tikvica… 12.00
To je samo kraj sveta… 18.30
Američka pastorala… 20.30

Ponedeljak, 3. april / utorak, 4. april
Sonita… 18.30
Gabo, stvaranje Gabrijela Garsije Markesa… 20.30
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.