Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (12-18. oktobar 2017)
Bioskopski repertoari - Ana Karenjina: Sećanja Vronskog
Bioskopski repertoari - Ana Karenjina: Sećanja Vronskog

Bioskopski repertoari (12-18. oktobar 2017)

Ovo su novi bioskopski repertoari za sedam dana, od 12. do 18. oktobra 2017. godine, a filmski distributeri predstavljaju nekoliko novih naslova…

Od 12. oktobra u bioskopima će se prikazivati ruski film „Ana Karenjina: Sećanja Vronskog„, horor „Maska od kože: Početak„, kineska akcija „S.M.A.R.T. potera“ i animirani „Moj mali poni„. U ponudi ove nedelje je i nekoliko filmskih revija i festivala.

Bioskopski repertoari od 12. do 18. oktobra 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet
Cine Grand
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Rekonstrukcija u toku
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 12. oktobar – sreda, 18. oktobar
S.M.A.R.T. potera… 20.00
Cena ulaznice: 250 RSD (sredom – 150 RSD)
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 12. oktobar / petak, 13. oktobar
Moj mali poni (sinhronizovan)… 15.00
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 16.30
Maska od kože: Početak… 19.00
Blejd raner 2049 3D… 21.00

Subota, 14. oktobar / nedelja, 15. oktobar
Tvrd orah 2 (sinhronizovan) 3D… 11.00
Moj mali poni (sinhronizovan)… 13.00
Mali Bigfoot (sinhronizovan) 3D… 15.00
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 16.30
Maska od kože: Početak… 19.00
Blejd raner 2049 3D… 21.00

Ponedeljak, 16. oktobar / utorak, 17. oktobar / sreda, 18. oktobar
Moj mali poni (sinhronizovan)… 15.00
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 16.30
Maska od kože: Početak… 19.00
Blejd raner 2049 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 12. oktobar
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 20.00

Petak, 13. oktobar / subota, 14. oktobar
Bioskop 7 veličanstvenih: Finska u fokusu

Nedelja, 15. oktobar / ponedeljak, 16. oktobar / utorak, 17. oktobar
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 18.00
Babica… 21.00

Sreda, 18. oktobar – nedelja, 22. oktobar
Comedy Fest 2
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 12. oktobar / petak,13. oktobar / utorak, 17. oktobar
Maska od kože: Početak… 19:00, 20:50, 22:40
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 19:10, 21:50
Moj mali poni (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
S.M.A.R.T. potera… 18:20, 22:35
Blejd raner 2049 2D… 14:50, 17:55, 21:00
Blejd raner 2049 3D… 16:20, 19:25, 22:30
Manolo: Kralj cipela… 17:20
Američki plaćenik… 20:00, 22:15
Mama!… 20:30
Kingsman: Zlatni krug… 17:00, 19:40, 22:20
Ponovo kod kuće… 18:30, 22:35
Lego Ninjago 2D… 15:40
Lego Ninjago 3D… 17:40
Logan Laki… 16:40
To… 16:10, 18:50, 21:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 16:30
Mafijaški telohranitelj… 19:50, 22:10
Anabel 2: Stvaranje zla… 16:15
Beri Sil – Američki original… 20:20, 22:50
Atomska plavuša… 17:05
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 15:10

Subota, 14. oktobar
Metropoliten opera: Čarobna frula… 18:55
Maska od kože: Početak… 19:00, 20:50, 22:40
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 19:10, 21:50
Moj mali poni (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
S.M.A.R.T. potera… 18:20, 22:35
Blejd raner 2049 2D… 14:50, 17:55, 21:00
Blejd raner 2049 3D… 12:45, 15:50, 19:40, 22:45
Manolo: Kralj cipela… 17:20
Američki plaćenik… 20:00, 22:15
Mama!… 20:30
Kingsman: Zlatni krug… 14:20, 17:00, 22:50
Ponovo kod kuće… 18:30, 21:40
Lego Ninjago 2D… 15:40
Lego Ninjago 3D… 13:40, 17:40
Viktorija i Abdul… 19:20
Logan Laki… 16:40
To… 13:35, 16:10, 18:50, 21:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 13:30, 15:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:30, 16:30
Mafijaški telohranitelj… 19:50, 22:10
Anabel 2: Stvaranje zla… 16:15
Beri Sil – Američki original… 20:20, 22:50
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 12:45, 14:45
Atomska plavuša… 17:05
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:15, 14:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 13:15, 15:10

Nedelja, 15. oktobar
Maska od kože: Početak… 19:00, 20:50, 22:40
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 19:10, 21:50
Moj mali poni (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
S.M.A.R.T. potera… 18:20, 22:35
Blejd raner 2049 2D… 14:50, 17:55, 21:00
Blejd raner 2049 3D… 13:15, 16:20, 19:25, 22:30
Manolo: Kralj cipela… 17:20
Američki plaćenik… 20:00, 22:15
Mama!… 20:30
Kingsman: Zlatni krug… 14:20, 17:00, 19:40, 22:20
Ponovo kod kuće… 18:30, 21:40
Lego Ninjago 2D… 15:40
Lego Ninjago 3D… 13:40, 17:40
Viktorija i Abdul… 19:20
Logan Laki… 16:40
To… 13:35, 16:10, 18:50, 21:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 13:30, 15:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:30, 16:30
Mafijaški telohranitelj … 19:50, 22:10
Anabel 2: Stvaranje zla… 16:15
Beri Sil – Američki original… 20:20, 22:50
Tvrdorah 2 (sinhronizovano) 3D… 12:45, 14:45
Atomska plavuša… 17:05
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:15, 14:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 13:15, 15:10

Ponedeljak, 16. oktobar
Maska od kože: Početak… 19:00, 20:50, 22:40
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 19:10, 21:50
Moj mali poni (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
S.M.A.R.T. potera… 18:20, 22:35
Blejd raner 2049 2D… 14:50, 17:55, 21:00
Blejd raner 2049 3D… 16:20, 19:25, 22:30
Manolo: Kralj cipela… 17:20
Američki plaćenik… 20:00, 22:15
Mama!… 20:30
Kingsman: Zlatni krug… 17:00, 19:40, 22:20
Ponovo kod kuće… 18:30
Lego Ninjago 2D… 15:40
Lego Ninjago 3D… 17:40
Viktorija i Abdul… 19:20
Logan Laki… 16:40
To… 16:10, 18:50, 21:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 16:30
Mafijaški telohranitelj… 21:40
Anabel 2: Stvaranje zla… 16:15
Beri Sil – Američki original… 20:20, 22:50
Atomska plavuša… 17:05
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 15:10

Sreda, 18. oktobar
Sneško… 20:00 – premijerno
Maska od kože: Početak… 19:00, 20:50, 22:40
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 19:10, 21:50
Moj mali poni (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
S.M.A.R.T. potera… 18:20, 22:35
Blejd raner 2049 2D… 14:50, 17:55
Blejd raner 2049 3D… 16:20, 21:00, 22:30
Manolo: Kralj cipela… 17:20
Američki plaćenik… 20:10, 22:25
Mama!… 20:30
Kingsman: Zlatni krug… 17:00, 19:40, 22:20
Ponovo kod kuće… 18:30, 21:40
Lego Ninjago 2D… 15:40
Lego Ninjago 3D… 17:40
Viktorija i Abdul… 19:20
Logan Laki… 16:40
To… 16:10, 18:50, 21:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 16:30
Mafijaški telohranitelj… 19:50, 22:10
Anabel 2: Stvaranje zla… 16:15
Beri Sil – Američki original… 20:20, 22:50
Atomska plavuša… 17:05
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 15:10
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 12. oktobar / petak, 13. oktobar
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 17.00, 19.45, 22.30
Maska od kože: Početak… 17.45, 20.30, 22.15
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15.15
Blejd raner 2049 3D… 19.30, 22.15
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 16.00
Lego Ninjago 3D… 16.15, 18.15

Subota, 14. oktobar / nedelja, 15. oktobar
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 17.00, 19.45, 22.30
Maska od kože: Početak… 17.45, 20.30, 22.15
Moj mali poni (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.15
Blejd raner 2049 3D… 19.30, 22.15
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 12.00, 16.00
Lego Ninjago 3D… 12.15, 14.15, 16.15, 18.15
E-moji film… 14.00

Ponedeljak, 16. oktobar / utorak, 17. oktobar / sreda, 18. oktobar
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 17.00, 19.45, 22.30
Maska od kože: Početak… 17.45, 20.30, 22.15
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15.15
Blejd raner 2049 3D… 19.30, 22.15
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 16.00
Lego Ninjago 3D… 16.15, 18.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 12. oktobar / petak, 13. oktobar
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15.15, 17.15
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 16.30
Blejd raner 2049 3D… 19.15, 22.20
Blejd raner 2049 2D… 18.15, 21.15
Lego Ninjago 3D… 16.00
Maska od kože: Početak… 18.00, 20.00
Mama!… 22.00
Moj mali poni (sinhronizovano)… 16.15
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 16.40, 19.10
Kingsman: Zlatni krug… 21.45
Viktorija i Abdul… 18.20
S.M.A.R.T. potera… 20.30
Američki plaćenik… 22.30

Subota, 14. oktobar / nedelja, 15. oktobar
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 13.15, 15.15, 17.15
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 14.30, 16.30
Blejd raner 2049 3D… 19.15, 22.20
Blejd raner 2049 2D… 18.15, 21.15
Lego Ninjago 3D… 14.00, 16.00
Maska od kože: Početak… 18.00, 20.00
Mama!… 22.00
Moj mali poni (sinhronizovano)… 14.15, 14.45, 16.15
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 16.40, 19.10
Kingsman: Zlatni krug… 21.45
Viktorija i Abdul… 18.20
S.M.A.R.T. potera… 20.30
Američki plaćenik… 22.30

Ponedeljak, 16. oktobar / utorak, 17. oktobar / sreda, 18. oktobar
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15.15, 17.15
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 16.30
Blejd raner 2049 3D… 19.15, 22.20
Blejd raner 2049 2D… 18.15, 21.15
Lego Ninjago 3D… 16.00
Maska od kože: Početak… 18.00, 20.00
Mama!… 22.00
Moj mali poni (sinhronizovano)… 16.15
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 16.40, 19.10
Kingsman: Zlatni krug… 21.45
Viktorija i Abdul… 18.20
S.M.A.R.T. potera… 20.30
Američki plaćenik… 22.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 12. oktobar / petak, 13. oktobar / ponedeljak, 16. oktobar / utorak, 17. oktobar
Maska od kože: Početak… 16:20, 20:40, 22:30
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 19:00, 21:40
Moj mali poni (sinhronizovano)… 16:40, 18:40
S.M.A.R.T. potera… 18:10, 22:20
Blejd raner 2049 2D… 18:00, 21:10
Blejd raner 2049 3D… 19:30, 22:35
Manolo: Kralj cipela… 15:00
Američki plaćenik… 20:10
Kingsman: Zlatni krug… 21:50
Ponovo kod kuće… 17:00
Lego Ninjago 3D… 16:00
To… 19:10
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:15, 17:15

Subota, 14. oktobar
Maska od kože: Početak… 16:20, 20:40, 22:30
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 19:00, 21:40
Moj mali poni (sinhronizovano)… 12:40, 14:40, 16:40, 18:40
S.M.A.R.T. potera… 18:10, 22:20
Blejd raner 2049 2D… 18:00, 21:10
Blejd raner 2049 3D… 19:30, 22:35
Manolo: Kralj cipela… 15:00
Američki plaćenik… 20:10
Kingsman: Zlatni krug… 21:50
Ponovo kod kuće… 17:00
Lego Ninjago 2D… 14:00
Lego Ninjago 3D… 12:00, 16:00
To… 19:10
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 2D… 12:20, 14:20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 11:15, 13:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:15, 17:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 11:00, 13:00

Nedelja, 15. oktobar
Maska od kože: Početak… 16:20, 20:40, 22:30
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 19:00, 21:40
Moj mali poni (sinhronizovano)… 12:40, 14:40, 16:40, 18:40
S.M.A.R.T. potera… 18:10, 22:20
Blejd raner 2049 2D… 18:00, 21:10
Blejd raner 2049 3D… 19:30, 22:35
Manolo: Kralj cipela… 15:00
Američki plaćenik… 20:10
Kingsman: Zlatni krug… 22:10
Ponovo kod kuće… 17:00
Lego Ninjago 2D… 14:00
Lego Ninjago 3D… 12:00, 16:00
To… 19:35
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 2D… 12:20, 14:20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 11:15, 13:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 11:00, 13:00

Sreda, 18. oktobar
Sneško… 20:00 – premijerno
Maska od kože: Početak… 16:20, 20:40, 22:30
Ana Krenjina – Sećanja Vronskog… 19:00, 21:40
Moj mali poni (sinhronizovano)… 16:40, 18:40
S.M.A.R.T. potera… 18:10, 22:20
Blejd raner 2049 2D… 18:00, 21:10
Blejd raner 2049 3D… 19:10, 22:35
Manolo: Kralj cipela… 15:00
Američki plaćenik… 20:10
Kingsman: Zlatni krug… 21:50
Ponovo kod kuće… 17:00
Lego Ninjago 3D… 16:00
To… 19:10
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15:30, 17:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:15, 17:15
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 12. oktobar (19.00)
Dekodiranje: Dejvid Linč
Predavač: Dragan Dimčić, docent na Katedri za montažu FDU
U ovom ciklusu predavanja predavači pokušavaju da iscrtaju kreativni proces ovih, već odavno kultnih stvaralaca, i otkriju skrivene tokove uticaja koji su oblikovali njihova dela.
Nelagoda, meditacija, prokleto dobra kafa i izgubljeni putevi koji vode u Crvenu sobu. Šta je psihogena fuga i gde je klub Silencio? Dovoljno za jedno predavanje o Dejvidu Linču…

Petak, 13. oktobar / subota, 14. oktobar / nedelja, 15. oktobar
Povratak… 19.00 i 21.00

Petak, 20. oktobar / subota, 21. oktobar / nedelja, 22. oktobar
Gadna gomila… 19.00 i 21.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 12. oktobar (19.00)
Dokumentarni film: Kontakt
Režija: Mihajlo Obrenov
Trajanje: 172 minuta; Srbija, 2017.
Ulaz je slobodan!

Petak, 13. oktobar – nedelja, 15. oktobar
Vikend francuskog filma: Udahni život!

Ponedeljak, 16. oktobar (19.00) Kokice terapija #1
Terapeutsko gledanje filmova! Ulaz je slobodan!
Projekcija filma: „Proleće, leto, jesen, zima… i proleće“, autor Kim Ki-Duk.
Do 22. januara 2018. DOB organizuje jednom mesečno kreativno, terapeutsko gledanje filmova.
Ciljevi ovog programa su promena misli i osećanja publike, lakše podnošenje svojih problema viđenih na filmu i razvoj kritičkog mišljenja gledalaca. Besplatne kokice će obezbediti lanac kokičarnica „Pećina“, a terapiju filmovima izvodiće predavači koji su uz to i renomirani psihoterapeuti različitih škola i pravaca za pomoć ljudskoj duši. Nove psihološke teorije tvrde da gledanje filmova u kontekstu pomaže u prevazilaženju ličnih problema, a da uz profesinonalnu medijaciju stručnjaka i dobru prezentaciju fimovi mogu biti od pomoći nekome ko je već na terapiji zbog bolesti zavisnosti, straha od umiranja i smrti, napuštanja, zlostavljanja. Stari i novi filmofili intuitivno su došli do istih saznanja.
Glavni junaci filma Kima Ki-Duka su budistički monah i njegov mali učenik, dok je pravi protagonista priče, zapravo, život sam, dok je antagonista vreme. “Teško da postoji film, tako jednostavan, koji me je dirnuo tako duboko. Osećam kao da bih mogao da napišem pregled filma u jednom pasusu ili da diskutujem satima.“, rekao je o ovom ostvarenju Rodžer Ebert, čuveni filmski kritičar.
Blistavosti ovog dela velike vizuelne lepote, doprinose i teška, ali uspešno prevaziđena lična istorija autora, njegova ogromna energija, likovni talent i filozofsko-psihološki senzibilitet.
Sam režiser, Kim Ki Duk, o svom delu kaže: “Film sam otpočeo pitanjem: Koji je smisao života? Svako bi trebalo da se pita koji je smisao njegovog života, posebno kada prolazi kroz bolne periode, periode patnje.”
********************************************
Uskoro u bioskopima: Planina koja nas razdvaja

U dramatičnom i emotivnom trileru „Planina koja nas razdvaja“ koji stiže u bioskope 30. novembra, Kejt Vinslet i Idris Elba su dokazali da su zarad vrhunske glume spremni da pomere granice svoje izdržljivosti.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 12. oktobar / petak, 13. oktobar / ponedeljak, 16. oktobar / utorak, 17. oktobar
Maska od kože: Početak… 17:00, 20:00, 22:00
Moj mali poni film… 16:00, 18:00
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 19:00, 21:40
S.M.A.R.T. Potera… 20:20, 22:20
Blejd raner 2049 3D… 16:10, 19:15, 22:20
Blejd raner 2049…. 17:40, 20:45
Američki plaćenik… 22:00
Mama!… 22:10
To… 16:50, 19:30
Kingsmen: Zlatni krug… 18:40, 21:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:40
Mali Bigfut (sinhronizovano) 3D… 16:20, 18:20
Mali Bigfut (sinhronizovano)… 15:20
Lego Ninjago film 3D… 16:40
Viktorija i Abdul… 19:45
Mafijaški telohranitelj… 17:20
Manolo: Kralj cipela… 15:00
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 15:00

Subota, 14. oktobar / nedelja, 15. oktobar
Maska od kože: Početak… 17:00, 20:00, 22:00
Moj mali poni film (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 19:00, 21:40
S.M.A.R.T. Potera… 20:20, 22:30
Američki plaćenik… 22:00
Viktorija i Abdul… 19:45
Manolo: Kralj cipela… 15:00
Mafijaški telohranitelj… 17:20
Blejd raner 2049… 17:40, 0:45
Blejd raner 2049 3D… 13:00, 16:10, 19:15, 22:20
Kingsmen: Zlatni krug… 18:40, 21:20
To… 12:15, 16:50, 19:30
Mama!… 22:10
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 11:40, 15:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 13:40
Mali Bigfut (sinhronizovano) 3D… 12:20, 14:20, 16:20, 18:20
Mali Bigfut (sinhronizovano)… 11:20, 13:20, 15:20
Lego Ninjago film… 14:35
Lego Ninjago film 3D… 12:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano)… 13:00
Tvrd orah (sinhronizovano) 3D… 11:00, 15:00

Sreda, 18. oktobar
Sneško… 20:00 – premijerno
Maska od kože: Početak… 17:00, 20:10, 22:00
Moj mali poni film… 16:00, 18:00
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 19:00, 21:40
S.M.A.R.T. Potera… 20:20, 22:20
Blejd raner 2049 3D… 16:10, 19:15, 22:20
Blejd raner 2049…. 17:40, 20:45
Američki plaćenik… 22:00
Mama!… 22:10
To… 16:50, 19:30
Kingsmen: Zlatni krug… 18:40, 21:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:40
Mali Bigfut (sinhronizovano) 3D… 16:20, 18:20
Mali Bigfut (sinhronizovano)… 15:20
Lego Ninjago film 3D… 16:40
Mafijaški telohranitelj… 17:20
Manolo: Kralj cipela… 15:00
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 15:00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Do subote, 14. oktobra
26. Međunarodni festival etnološkog filma
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za OKTOBAR 2017. pogledajte na OVOM LINKU!

Do nedelje, 15. oktobra
Norveška filmska nedelja: Bele noći, mračni dani

Sreda, 18. oktobar – nedelja, 22. oktobar
Comedy Fest 2
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Četvrtak, 12. oktobar
Bosifest 2017: Pokreni promenu!
Osmi Beogradski internacionalni festival osoba sa invaliditetom

Utorak, 17. oktobar (20.30)
Premijera: Prokleti pas
Cena ulaznice: 500 RSD
Scenario i režija: Dragan Pešikan
Uloge: Srđan Žika Todorović, Nina Seničar, Jelena Galović, Maja Lukić, Igor Pervić, Ivan Jevtović
Obično mi biramo psa, a nekada pas izabere nas. Izborom jednog psa Aleksandra, Jovana i Marija dolaze u sukob sa kriminalnom bandom koju predvodi neumolјivi narko diler Sergej. Aleksandrina američka lična karta i FBI propusnica njenog verenika dovode kriminalce u zabunu da je reč o međunarodnoj akciji, a kako su i potkuplјeni policajci na strani bande, tri devojke ostaju bez izbora, primorane da uzmu stvari u svoje ruke…
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 12. oktobar / petak, 13. oktobar / subota, 14. oktobar / nedelja, 15. oktobar
Ana Karenjina: Sećanje Vronskog… 19.00
Blade Runner 2049… 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Do 
nedelje, 15. oktobra
Manolo: Kralj cipela… 20.15

Ponedeljak, 23. oktobar – sreda, 25. oktobar
Mala Pula 2.0 – revija regionalnog igranog filma
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 12. oktobar
Requiem for a Dream… 20.00

Petak, 13. oktobar
Rozmarina beba… 18.00
Isterivač đavola.. .21.00
Teksaški masakr motornom testerom… 24.00

Subota, 14. oktobar
Samurai Cop… 18.00
96 min. 1991. god.
r: Amir Shervan
Najgori policijski film ikada! Užasna gluma, još gore replike. Glavni lik koji menja perike u toku filma. Jedinstvene akcione scene, još posebniji humor.

The Room… 20.00
99 min. 2003. god.
r: Tommy Wiseau
Kum lošeg filma. Neprevaziđeni klasik!
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Festival poljskih filmova „Visla“

Nedelja, 15. oktobar
19.00… Tuđe nebo, režija: Dariusz Gajewski

Nedelja, 22. oktobar
19.00… Vežbe studenata Filmske škole u Varšavi

Nedelja, 29. oktobar
19.00… Filmovi sa festivala Łodzią po Wiśle (Brodom po Visli)

Ulaz na sve projekcije je slobodan.
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 12. oktobar / petak, 13. oktobar
Ana Karenjina, sećanja Vronskog… 18.30
Borg i Mekinro… 20.30

Subota, 14. oktobar
Bila jednom jedna šuma… 12.00
Ana Karenjina, sećanja Vronskog… 18.30
Borg i Mekinro… 20.30

Nedelja, 15. oktobar
Ana Karenjina, sećanja Vronskog… 18.30
Borg i Mekinro… 20.30

Ponedeljak, 16. oktobar
Atos – ukus neba… 18.30
Pariska opera… 20.30

Utorak, 17. oktobar
Atos – ukus neba… 18.30
Odiseja Vrangel… 20.30

Sreda, 18. oktobar
Borg i Mekinro… 18.30
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 20.30

Četvrtak, 19. oktobar / petak, 20. oktobar
Najbolje od njih… 18.30
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 20.30

Subota, 21. oktobar
Bila jednom jedna šuma… 12.00
Najbolje od njih… 18.30
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 20.30

Nedelja, 22. oktobar
Najbolje od njih… 18.30
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 20.30
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2017. je završena
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Otvaranje u oktobru!
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.