Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (19-25. oktobar 2017)
Bioskopski repertoari: Geostorm
Bioskopski repertoari: Geostorm

Bioskopski repertoari (19-25. oktobar 2017)

Ovo su bioskopski repertoari za sledećih sedam dana, od 19. do 25. oktobra 2017. godine uz nekoliko novih filmova i filmskih festivala…

Od 19. oktobra u bioskopima će se prikazivati engleski triler „Sneško“ snimljen po romanu Jua Nesbea, film katastrofe „Geostorm“ i domaća crna komedija „Prokleti pas„. U toku je Comedy Fest 2.

Bioskopski repertoari od 19. do 25. oktobra 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet
Cine Grand – novo u Beogradu!
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Rekonstrukcija u toku
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 19. oktobar – sreda, 25. oktobar
Otkačene trudnice… 20.00
Cena ulaznice: 250 RSD (sredom – 150 RSD)
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 19. oktobar / petak, 20. oktobar
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15.00
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 16.30
Geostorm… 19.00
Blejd Raner 2049 3D… 21.00

Subota, 21. oktobar / nedelja, 22. oktobar
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 11.00
Moj mali poni (sinhronizovano)… 13.00
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15.00
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 16.30
Geostorm… 19.00
Blejd Raner 2049 3D… 21.00

Ponedeljak, 23. oktobar / utorak, 24. oktobar / sreda, 25. oktobar
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15.00
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 16.30
Geostorm… 19.00
Blejd Raner 2049 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Do nedelje, 22. oktobra
Comedy Fest 2
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 19. oktobar / utorak, 24. oktobar / sreda, 25. oktobar
Prokleti pas… 15:00, 16:50, 18:40, 20:30, 22:20
Sneško… 18:00, 20:20, 22:40
Geostorm… 15:35, 17:50, 20:00, 22:10
Maska od kože: Početak… 18:20, 20:10
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 19:10, 21:50
Moj mali poni (sinhronizovano)… 16:00, 17:10
S.M.A.R.T. potera… 16:25
Blejd raner 2049 2D… 17:55, 21:00
Blejd raner 2049 3D… 19:25, 22:30
Američki plaćenik… 19:50, 22:05
Mama!… 22:00
Kingsman: Zlatni krug… 17:00, 19:40
Ponovo kod kuće… 19:45
Lego Ninjago 3D… 15:40
Viktorija i Abdul… 17:40
Logan Laki… 15:30
To… 16:10, 18:50, 21:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15:20
Mafijaški telohranitelj… 17:20, 21:40
Anabel 2: Stvaranje zla… 15:10
Beri Sil – Američki original… 17:05, 22:25

Petak, 20. oktobar
Prokleti pas… 15:00, 16:50, 18:40, 20:30, 22:20
Sneško… 17:40, 20:10, 22:35
Geostorm… 15:35, 17:50, 20:00, 22:10
Maska od kože: Početak… 18:20, 21:30
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 19:10, 21:50
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15:40, 17:10
S.M.A.R.T. potera… 16:25
Blejd raner 2049 2D… 17:55, 21:00
Blejd raner 2049 3D… 19:25, 22:30
Američki plaćenik… 19:50, 22:05
Kingsman: Zlatni krug… 17:00, 19:40
Ponovo kod kuće… 19:45
Lego Ninjago 3D… 15:40
Viktorija i Abdul… 17:40
Logan Laki… 15:30
To… 16:10, 18:50
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15:20
Mafijaški telohranitelj… 17:20, 21:40
Anabel 2: Stvaranje zla… 15:10
Beri Sil – Američki original… 17:05, 22:25

Subota, 21. oktobar
Prokleti pas… 13:10, 15:00, 16:50, 18:40, 20:30, 22:20
Sneško… 18:00, 20:20, 22:40
Geostorm… 15:35, 17:50, 20:00, 22:10
Maska od kože: Početak… 18:20, 20:10
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 19:10, 21:50
Moj mali poni (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00, 17:10
S.M.A.R.T. potera… 16:25
Blejd raner 2049 2D… 17:55, 21:00
Blejd raner 2049 3D… 13:55, 19:25, 22:30
Američki plaćenik… 19:50, 22:05
Mama!… 22:00
Kingsman: Zlatni krug… 14:20, 17:00, 19:40
Ponovo kod kuće… 19:45
Lego Ninjago 2D… 13:40
Lego Ninjago 3D… 12:20, 15:40
Viktorija i Abdul… 17:40
Logan Laki… 15:30
TO… 16:10, 18:50, 21:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 12:30, 14:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 13:30, 15:20
Mafijaški telohranitelj… 17:20, 21:40
Anabel 2: Stvaranje zla… 15:10
Beri Sil – Američki original… 17:05, 22:25
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 13:35
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:10, 14:10
Grozan ja 3 (sinhronizovano) – 13:20

Nedelja, 22. oktobar
Boljšoj balet: Gusar… 16:45
Prokleti pas… 13:10, 15:00, 16:50, 18:40, 20:30, 22:20
Sneško… 18:00, 20:20, 22:40
Geostorm… 15:35, 17:50, 20:00, 22:10
Maska od kože: Početak… 18:20, 20:10
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 19:10, 21:50
Moj mali poni (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00, 17:10
S.M.A.R.T. potera… 16:25
Blejd raner 2049 2D… 17:55, 21:00
Blejd raner 2049 3D… 13:55, 19:25, 22:30
Američki plaćenik… 19:50, 22:05
Mama!… 22:00
Kingsman: Zlatni krug… 13:50, 18:50, 21:30
Ponovo kod kuće… 19:45
Lego Ninjago 2D… 13:40
Lego Ninjago 3D… 15:40
Viktorija i Abdul… 17:40
Logan Laki… 15:30
To… 16:10, 20:50
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 12:30, 14:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 13:30, 15:20
Mafijaški telohranitelj… 17:20, 21:40
Anabel 2: Stvaranje zla… 15:10
Beri Sil – Američki original… 17:05
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 13:35
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:10, 14:10
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 13:20

Ponedeljak, 23. oktobar
Prokleti pas… 15:00, 16:50, 18:40, 20:30, 22:20
Sneško… 18:00, 20:20, 22:40
Geostorm… 15:35, 17:50, 20:00, 22:10
Maska od kože: Početak… 18:20, 20:10
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 19:10, 21:50
Moj mali poni (sinhronizovano)… 16:00, 17:10
S.M.A.R.T. potera… 16:25
Blejd raner 2049 2D… 17:55, 21:00
Blejd raner 2049 3D… 19:25, 22:30
Američki plaćenik… 19:50, 22:05
Mama!… 22:00
Kingsman: Zlatni krug… 17:00, 19:40
Ponovo kod kuće… 19:45
Lego Ninjago 3D… 15:40
Viktorija i Abdul… 17:40
Logan Laki… 15:30
To… 16:10, 18:50
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15:20
Mafijaški telohranitelj… 17:20, 21:40
Anabel 2: Stvaranje zla… 15:10
Beri Sil – Američki original… 17:05, 22:25
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 19. oktobar / petak, 20. oktobar
Prokleti pas… 18.30, 20.30, 22.15
Geostorm… 22.15
Sneško… 20.00, 22.30
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 17.30
Maska od kože: Početak… 17.45
Blejd raner 2049 3D… 19.30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 16.00
Lego Ninjago 3D… 16.30
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15.45

Subota, 21. oktobar / nedelja, 22. oktobar
Prokleti pas… 18.30, 20.30, 22.15
Geostorm… 22.15
Sneško… 20.00, 22.30
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 17.30
Maska od kože: Početak… 17.45
Blejd raner 2049 3D… 19.30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 12.00, 16.00
Lego Ninjago 3D… 12.30, 14.30, 16.30
Moj mali poni (sinhronizovano)… 11.30, 13.30, 15.45
Emoji film… 14.00

Ponedeljak, 23. oktobar / utorak, 24. oktobar / sreda, 25. oktobar
Prokleti pas… 18.30, 20.30, 22.15
Geostorm… 22.15
Sneško… 20.00, 22.30
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 17.30
Maska od kože: Početak… 17.45
Blejd raner 2049 3D… 19.30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 16.00
Lego Ninjago 3D… 16.30
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15.45
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 19. oktobar / petak, 20. oktobar
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15.15, 17.15
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 16.20
Blejd raner 2049 3D… 19.15, 22.20
Blejd raner 2049… 18.15, 21.15
Lego Ninjago 3D… 15.45
Sneško… 17.45, 20.00, 22.15
Moj mali poni (sinhronizovano)… 16.15
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 15.30, 18.00
Prokleti pas… 20.40, 22.30
Viktorija i Abdul… 18.10
Geostorm… 20.30, 22.40

Subota, 21. oktobar / nedelja, 22. oktobar
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 13.15, 15.15, 17.15
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 14.20, 16.20
Blejd raner 2049 3D… 19.15, 22.20
Blejd raner 2049… 18.15, 21.15
Lego Ninjago 3D… 13.45, 15.45
Sneško… 17.45, 20.00, 22.15
Moj mali poni (sinhronizovano)… 13.30, 14.15, 16.15
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 15.30, 18.00
Prokleti pas… 20.40, 22.30
Viktorija i Abdul… 18.10
Geostorm… 20.30, 22.40

Ponedeljak, 23. oktobar / utorak, 24. oktobar / sreda, 25. oktobar
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15.15, 17.15
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 16.20
Blejd raner 2049 3D… 19.15, 22.20
Blejd raner 2049… 18.15, 21.15
Lego Ninjago 3D… 15.45
Sneško… 17.45, 20.00, 22.15
Moj mali poni (sinhronizovano)… 16.15
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 15.30, 18.00
Prokleti pas… 20.40, 22.30
Viktorija i Abdul… 18.10
Geostorm… 20.30, 22.40
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 19. oktobar / petak, 20. oktobar / ponedeljak, 23. oktobar / utorak, 24. oktobar / sreda, 25. oktobar
Prokleti pas… 18:10, 20:00, 21:50
Sneško… 17:50, 20:10, 22:30
Geostorm… 17:20, 20:40, 22:50
Maska od kože: Početak… 15:10, 17:10
Ana Krenjina – Sećanja Vronskog… 19:00
Moj mali poni (sinhronizovano)… 16:40, 18:40
S.M.A.R.T. potera… 15:20
Blejd raner 2049 2D… 21:10
Blejd raner 2049 3D… 19:30, 22:35
Američki plaćenik… 15:40
Kingsman: Zlatni krug… 21:40
To… 18:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 16:10
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:30

Subota, 21. oktobar
Prokleti pas… 18:10, 20:00, 21:50
Sneško… 17:50, 20:10, 22:30
Geostorm… 17:20, 20:40, 22:50
Maska od kože: Početak… 15:10, 17:10
Ana Krenjina – Sećanja Vronskog… 19:00
Moj mali poni (sinhronizovano)… 12:40, 14:40, 16:40, 18:40
S.M.A.R.T. potera… 15:20
Blejd raner 2049 2D… 21:10
Blejd raner 2049 3D… 19:30, 22:35
Američki plaćenik… 15:40
Kingsman: Zlatni krug… 21:40
Lego Ninjago 2D… 11:40
Lego Ninjago 3D… 13:40
To… 18:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 2D… 11:10, 13:10
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 12:10, 14:10, 16:10
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 12:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 13:30, 16:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 11:30, 14:30

Nedelja, 22. oktobar
Prokleti pas… 18:10, 20:00, 21:50
Sneško… 17:50, 20:10, 22:30
Geostorm… 17:20, 20:40, 22:50
Maska od kože: Početak… 15:10, 17:10
Ana Krenjina – Sećanja Vronskog… 19:00
Moj mali poni (sinhronizovano)… 12:40, 14:40, 16:40, 18:40
S.M.A.R.T. potera… 15:20
Blejd raner 2049 2D… 21:10
Blejd raner 2049 3D… 19:30, 22:35
Američki plaćenik… 15:40
Kingsman: Zlatni krug… 21:40
Lego Ninjago 2D… 11:10
Lego Ninjago 3D… 13:40
To… 18:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 2D… 13:10
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 12:10, 14:10, 16:10
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 12:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 13:30, 16:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 11:30, 14:30
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 20. oktobar / subota, 21. oktobar / nedelja, 22. oktobar
Štefan Cvajg, zbogom Evropi… 19.00 i 21.00

Petak, 27. oktobar / subota, 28. oktobar / nedelja, 29. oktobar
Gadna gomila… 19.00 i 21.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 21. oktobar (16.00)
Premijera: Sokak – Projekat o različitosti i znatiželji
Ulaz je slobodan
Centar za kulturnu dekontaminaciju ostvaruje „Sokak – Projekat o različitosti i znatiželji“, posvećen integraciji migrantskih i lokalnih zajednica kroz aktivnosti u oblasti kulture i umetnosti, dajući im prostor da se izraze, da daju glas kreativnosti i pravo glasa u sredini označenom „izbegličkom krizom“. U okviru projekta, napravljen je video zapis o aktivnostima, razvojnom procesu i rezultatima koji su ostvareni u saradnji dve zajednice, migrantske i lokalne.
Migramentory film „Sokak“ biće prikazan u okviru Filmskog festivala „Nova Evropa“. Posle projekcije razgovaraće se sa članovima migrantske zajednice i predstavnicima organizacija civilnog društva koji se bave pitanjima migracija.

Filmski festival „Nova Evropa“
Revija savremenog istočnoevropskog filma
Cena ulaznice po projekciji: 250 RSD
U vremenu kada se svuda širom Evrope ponovo naoružavamo starim nacionalnim identitetima, dižemo zidove na granicama i etnički se prebrojavamo, Dom omladine Beograda pokreće nov filmski program koji kroz predstavljanje najaktuelnije ponude umetničkih ali i visoko komercijalnih filmova iz srednje i istočne Evrope, iz zemalja bivšeg Varšavskog pakta, postavlja pitanje šta čini Evropu Evropom.

Od češkog kandidata za Oskara za 2017. godine, preko najgledanijeg poljskog filma u prethodnoj godini, pa do prave bombe u istoriji mađarskog art filma, biće predstavljena četiri odabrana igrana filma iz zemalja koje su ne tako davno delile sudbinu sovjetskog istočnog lagera, a koje sada akivno grade naš zajednički evropski identitet.

Kroz priče o burnim istorijskim događajima, borbama protiv društvenih tabua, ili pokušajima da se intimni životi stave pod razumnu kontrolu, ovi filmovi su dobro poznate priče, muke i dileme svih Evropljana, ispričane na svež, ironičan, duhovit i neočekivan način.

Subota, 21. oktobar (18.00)
Dokumentarni film „Koraci u vatri“ (Stъpki v ogъnя), 50 minuta, Bugarska, 2015.
Režija: Andrej Hadživasilijev i Melodi Džilbert
Uzbudljivi, hrišćanstvom loše prekriveni paganski običaji Balkana! Bugarski ritualni magijski ples u vatri (nestinarstvo) koji se svakog 3. juna tradicionalno odvija u podnožju prelepe planine Strandže.

Subota, 21. oktobar (20.00)
„Umetnost ljubavi“ (Sztuka Kochania), 121 min, Poljska, 2017.
Režija: Marija Sadovska
U konzervativnom poljskom društvu 20. veka, Mihalina Vislocka bori se za pravo da objavi svoju knjigu o seksu kao da joj život od toga zavisi.
Po istinitom događaju.

Nedelja, 22. oktobar (18.00)
„1945“, 91 min, Mađarska, 2017.
Režija: Ferenc Terek
Dolazak dva ortodoksna Jevreja u mali grad u mađarskoj provinciji prvo leto posle kraja rata prevrnuće na glavu sve planove za svadbu sina lokalnog opštinskog službenika. Film je nagrađen na filmskom festival u Berlinu.

Nedelja, 22. oktobar (20.00)
„Ledena majka“ (Bába z ledu), 106 min, Češka, 2017.
Režija: Bohdan Slama
Kada udovica u godinama doživi iznenadnu romansu, to će u potpunosti promeniti njene prioritete u životu, a njeni sebični sinovi naći će se u neočekivanoj situaciji. Češki kandidat za Oskara.
********************************************
Uskoro u bioskopima: Novi mutanti

Posle Dedpula i Logana, od studija 20th Century Fox sledeće godine stiže još jedno ostvarenje o superherojima inspirisano Marvel stripom, a protkano odličnim triler sižeom – film „Novi mutanti“. Danas je premijerno objavljen prvi oficijelni trejler, a premijera filma je zakazana za april 2018. godine.

„Novi mutanti“ je priča o pet mladih ljudi sa nadljudskim sposobnostima koji su zarobljeni u tajnom objektu protiv svoje volje. Svako od njih nosi teret misteriozne prošlosti i moći koju ne mogu da kontrolišu. Kada shvate da su u još većoj opasnosti, zbog toga što su skriveni u skloništu, pokušaće da pobegnu, a uskoro će shvatiti da ih progoni natprirodno zlo, koje budi njihove najgore strahove.

Režiju novog filma o superherojima potpisuje Džoš Bon, a u glavnim ulogama će se naći Anja Tejlor Džoj, Mejsi Vilijams, Čarli Hiton i Henri Zaga.

Film „Novi mutanti“ najavljuju kao potpuno različit od svih dosadašnjih filmova iz X-Men serijala.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 19. oktobar
Prokleti pas… 16:20, 18:20, 20:20, 22:20
Sneško… 17:30, 20:00, 22:30
Geostorm… 16:30, 19:40, 21:50
Comedy Fest: Prijateljice u istini i laži… 18:00
Comedy Fest: Samo jednom se živi… 20:00
Maska od kože: Početak… 17:20, 22:00
Moj mali poni film (sinhronizovano)… 15:40, 17:40
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 21:00
S.M.A.R.T. potera… 21:30
Viktorija i Abdul… 19:20
Blejd raner 2049… 17:10, 20:30
Blejd raner 2049 3D… 19:10, 22:20
To… 14:45
Mama!… 18:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 14:40
Mali Bigfut (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00
Mali Bigfut (sinhronizovano)… 16:00
Lego Ninjago film 3D… 15:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 15:20

Petak, 20. oktobar
Prokleti pas… 16:20, 18:20, 20:20, 22:20
Sneško… 17:30, 20:00, 22:30
Geostorm… 16:30, 19:40, 21:50
Comedy Fest: Neprenosivo… 18:00
Comedy Fest: Kako ubiti Gantera… 20:00
Maska od kože: Početak… 17:20, 22:00
Moj mali poni film (sinhronizovano)… 15:40, 17:40
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 21:00
S.M.A.R.T. potera… 21:30
Viktorija i Abdul… 19:20
Blejd raner 2049… 17:10, 20:30
Blejd raner 2049 3D… 19:10, 22:20
To… 14:45
Mama!… 18:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 14:40
Mali Bigfut (sinhronizovano) 3D… 15:00, 17:00
Mali Bigfut (sinhronizovano)… 16:00
Lego Ninjago film 3D… 15:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 15:20

Subota, 21. oktobar
Prokleti pas… 12:20, 14:20, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20
Sneško… 17:30, 20:00, 22:30
Geostorm… 16:30, 19:40, 21:50
Comedy Fest: Bakuta lakog morala… 18:00
Comedy Fest: Mir brate… 20:00
Maska od kože: Početak… 17:20, 22:00
Moj mali poni film (sinhronizovano)… 11:40, 13:40, 15:40, 17:40
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 21:00
S.M.A.R.T. potera… 21:30
Viktorija i Abdul… 19:20
Blejd raner 2049…. 17:10, 20:30
Blejd raner 2049. 3D… 19:10, 22:20
To… 12:10, 14:45
Mama!… 18:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 11:00, 14:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 12:50
Mali Bigfut (sinhronizovano) 3D… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Mali Bigfut (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00,
Lego Ninjago film… 13:25
Lego Ninjago film 3D… 11:20, 15:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano)… 13:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 11:30, 15:20

Nedelja, 22. oktobar
Prokleti pas… 12:20, 14:20, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20
Sneško… 17:30, 20:00, 22:30
Geostorm… 16:30, 19:40, 21:50
Comedy Fest: Tuđu glavu nosim… 18:00
Comedy Fest: Pr’Hostar… 20:00
Maska od kože: Početak… 17:20, 22:00
Moj mali poni film (sinhronizovano)… 11:40, 13:40, 15:40, 17:40
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 21:00
S.M.A.R.T. potera… 21:30
Viktorija i Abdul… 19:20
Blejd raner 2049… 17:10, 20:30
Blejd raner 2049 3D… 19:10, 22:20
To… 12:10, 14:45
Mama!… 18:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 11:00, 14:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 12:50
Mali Bigfut (sinhronizovano) 3D… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Mali Bigfut (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00
Lego Ninjago film… 13:25
Lego Ninjago film 3D… 11:20, 15:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano)… 13:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 11:30, 15:20

Ponedeljak, 23. oktobar / utorak, 24. oktobar / sreda, 25. oktobar
Prokleti pas… 16:20, 18:20, 20:20, 22:20
Sneško… 17:30, 20:00, 22:30
Geostorm… 16:30, 19:40, 21:50
Maska od kože: Početak… 17:20, 22:40
Moj mali poni film (sinhronizovano)… 15:40, 17:40
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 18:00,21:00
S.M.A.R.T. potera… 21:30
Viktorija i Abdul… 19:20
Blejd raner 2049…. 17:10, 20:30
Blejd raner 2049. 3D… 19:10, 22:20
To… 14:45
Mama!… 18:40
Mafijaški telohranitelj… 22:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 14:40
Mali Bigfut (sinhronizovano) 3D – 15:00, 17:00
Mali Bigfut (sinhronizovano)… 16:00
Lego Ninjago film 3D… 15:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 15:20
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Sreda, 25. oktobar (18.00)
Razgovori pokraj puta
Filmovi Dobrivoja i Dobrile Pantelić (dokumentarne priče)
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za OKTOBAR 2017. pogledajte na OVOM LINKU!

Sreda, 18. oktobar – nedelja, 22. oktobar
Comedy Fest 2
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 1. novembar
Slobodna zona – svečano otvaranje
Film: Dan oslobođenja
Cena ulaznice: 500 RSD

Četvrtak, 2. novembar – sreda, 8. novembar
Filmska revija „Cinemafest 2017“
Cena ulaznice po projekciji: 450 RSD
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Ponedeljak, 23. oktobar – sreda, 25. oktobar
Mala Pula 2.0 – revija regionalnog igranog filma
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Dom kulture Obrenovac u saradnji sa Italijanskom institutom za kulturu u Beogradu predstavlja smotru italijanskih filmova koja će biti na programu do 13. decembra 2017. Posetioci će imati priliku da vide desetak filmova novije italijanske produkcije koji će se prikazivati u Velikoj sali DKO. Svi filmovi će biti prikazani u originalnoj verziji na italijanskom sa titlovima na srpskom.

Sreda, 25. oktobar (20.00)
Sve što poželim (režija: Silvio Soldini, 2010)

Sreda, 1. novembar (20.00)
Ja i ti (režija: Bernardo Bertoluči, 2012)

Sreda, 8. novembar (20.00)
Verovali smo (režija: Mario Martone, 2010)

Sreda, 15. novembar (20.00)
Salvo (režija: Fabio Grasadonija i Antonio Pjacaa, 2013)

Sreda, 22. novembar (20.00)
Avgustovski ručak (režija: Đani di Gregorio, 2008)

Sreda, 29. novembar (20.00)
Reality (režija: Mateo Garone, 2012)

Sreda, 6. decembar (20.00)
Zoran, moj otkačeni nećak (režija: Mateo Oleoto, 2013)

Sreda, 13. decembar (20.00)
Cezar mora umreti (režija: Paolo i Vitorio Tavijani, 2012)

Festival italijanskog filma u Kinoteci
Biće predstavljeno pet prošlogodišnjih filmova, a selektor programa je Paolo Minuto. Svi filmovi će biti prikazani u originalnoj verziji na italijanskom sa titlovima na srpskom.

Sreda, 25. oktobar (20.00)
Čovek koji nije promenio istoriju (2016), režija: Enriko Karija
Uz prisustvo reditelja.

Četvrtak, 26. oktobar (20.00)
Pero (2016), režija: Roan Džonson

Petak, 27. oktobar (20.00)
Cvet (2016), režija: Klaudio Đovanezi

Subota, 28. oktobar (20.00)
Brza poput vetra (2016), režija: Mateo Rovere

Nedelja, 29. oktobar (20.00)
Nerazdvojne (2016), režija: Edoardo De Anđelis
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Utorak, 31. oktobar (19.00)
Lavirint Oktavija Pasa / El laberinto de Octavio Paz
Film sadrži analize i svedočenja 25 stručnjaka za delo ovog dobitnika Nobelove nagrade. Između ostalih, u filmu učestvuju i Mario Vargas Ljosa, Horhe Edvards, Ugo Irijart, Elena Poniatovska, Alberto Ruj Sančes… Ovaj dokumentarac pruža široku sliku o stvaralaštvu pisca koji je oduvek govorio da prava biografija jednog pesnika nije u događajima iz njegovog života, već u njegovim delima. Ali takođe se posebna pažnja poklanja i značajnim etapama iz Pasovog života…
Reditelj: José María Martínez
2016 (85 minuta)
Ulaz je slobodan. Sa titlom na srpskom jeziku.
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 19. oktobar (19.00) Trumanov šou

Phobos – 20 filmova strave
Subota, 21. oktobar
Videodrome, 1983… 22.00
Brood, 1979… 24.00

Nedelja, 22. oktobar
Sleepaway Camp, 1987… 22.00

Ponedeljak, 23. oktobar
Descent, 2005… 22.00

Utorak, 24. oktobar
Phantasm, 1979… 22.00

Sreda, 25. oktobar
Suspiria, 1977… 22.00
Tenebre, 1982… 24.00

Četvrtak, 26. oktobar
Friday The 13th, 1980… 22.00

Petak, 27. oktobar
Night of Creeps, 1986… 22.00

Subota, 28. oktobar
Nadja, 1995… 22.00

Nedelja, 29. oktobar
Creepshow, 1982… 22.00

Ponedeljak, 30. oktobar
Torso, 1973… 22.00
Amer, 2009… 24.00

Utorak, 31. oktobar
Kwaidan, 1964… 22.00
Jee woon Kim, 2003… 24.00

Sreda, 1. novembar
An American Wherewolf in London, 1981… 22.00

Četvrtak, 2. novembar
Demons, 1985… 22.00

Petak, 3. novembar
Don’t Look Back, 1973… 22.00

Subota, 4. novembar
The Lair of The White Worm, 1988… 22.00

Nedelja, 5. novembar
The Devil, 1972… 22.00

Ponedeljak, 6. novembar
Salems Lot – TV serija, 1979… 22.00
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Festival poljskih filmova „Visla“

Nedelja, 22. oktobar
19.00… Vežbe studenata Filmske škole u Varšavi

Nedelja, 29. oktobar
19.00… Filmovi sa festivala Łodzią po Wiśle (Brodom po Visli)

Ulaz na sve projekcije je slobodan.
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 19. oktobar / petak, 20. oktobar
Najbolje od njih… 18.30
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 20.30

Subota, 21. oktobar
Bila jednom jedna šuma… 12.00
Najbolje od njih… 18.30
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 20.30

Nedelja, 22. oktobar
Najbolje od njih… 18.30
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 20.30
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2017. je završena
********************************************

Cine Grand – novo u Beogradu!

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Otvaranje 19. oktonbra!

Četvrtak, 19. oktobar
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 20.30
Blejd Raner 2049 3D… 22.20
Geostorm… 20.20, 21.15
Kingsman: Zlatni krug… 19.45
Maska od kože: Početak… 22.30
Prokleti pas… 20.00, 21.30, 22.15
Sneško… 20.10, 22.40

Petak, 20. oktobar
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 20.40
Blejd Raner 2049 3D… 21.00
Geostorm… 16.40, 17.50, 20.00, 22.20
Kingsman: Zlatni krug… 20.30
Mama!… 18.30
Maska od kože: Početak… 22.30
Prokleti pas… 17.10, 18.30, 20.10, 22.00
Sneško… 19.00, 21.20
S.M.A.R.T. potera… 18.50
Grozan ja 3 3D… 11.10, 13.10, 15.10
Lego Ninjago film… 11.20, 13.20, 15.20
Lego Ninjago film 3D… 10.30, 12.20, 14.30, 16.20
Mali Bigfoot… 14.00, 16.00
Mali Bigfoot 3D… 10.50, 12.50, 14.50, 16.50
Moj mali poni… 11.00, 12.00, 13.00, 15.00, 16.50, 18.40

Subota, 21. oktobar
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 17.50, 20.40
Blejd Raner 2049 3D… 21.00
Geostorm… 16.40, 17.50, 20.00, 22.20
Kingsman: Zlatni krug… 20.30, 22.00
Mama!… 18.30
Maska od kože: Početak… 19.00, 22.30
Prokleti pas… 20.10
Sneško… 21.20
S.M.A.R.T. potera… 18.50
Grozan ja 3 3D… 11.10, 13.10, 15.10
Lego Ninjago film… 11.20, 13.20, 15.20
Lego Ninjago film 3D… 10.30, 12.20, 14.30, 16.20, 18.20
Mali Bigfoot… 14.00, 16.00
Mali Bigfoot 3D… 10.50, 12.50, 14.50, 16.50
Moj mali poni… 11.00, 12.00, 13.00, 15.00, 16.50, 18.40

Nedelja, 22. oktobar
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 20.40
Blejd Raner 2049 3D… 21.00
Geostorm… 16.40, 17.50, 20.00, 22.20
Kingsman: Zlatni krug… 20.30
Mama!… 18.30
Maska od kože: Početak… 22.30
Prokleti pas… 17.10, 18.30, 20.10, 22.00
Sneško… 19.00, 21.20
S.M.A.R.T. potera… 18.50
Grozan ja 3 3D… 11.10, 13.10, 15.10
Lego Ninjago film… 11.20, 13.20, 15.20
Lego Ninjago film 3D… 10.30, 12.20, 14.30, 16.20
Mali Bigfoot… 14.00, 16.00
Mali Bigfoot 3D… 10.50, 12.50, 14.50, 16.50
Moj mali poni… 11.00, 12.00, 13.00, 15.00, 16.50, 18.40

Ponedeljak, 23. oktobar / utorak, 24. oktobar / sreda, 25. oktobar
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 20.40
Blejd Raner 2049 3D… 21.00
Geostorm… 16.40, 17.50, 20.00, 22.20
Kingsman: Zlatni krug… 20.30
Mama!… 18.30
Maska od kože: Početak… 22.30
Prokleti pas… 17.10, 18.30, 20.10, 22.00
Sneško… 19.00, 21.20
S.M.A.R.T. potera… 18.50
Grozan ja 3 3D… 13.10, 15.10
Lego Ninjago film… 13.20, 15.20
Lego Ninjago film 3D… 12.20, 14.30, 16.20
Mali Bigfoot… 14.00, 16.00
Mali Bigfoot 3D… 12.50, 14.50, 16.50
Moj mali poni… 12.00, 13.00, 15.00, 16.50, 18.40
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.