Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (26. oktobar – 1. novembar 2017)
Bioskopski repertoari - Čudovišta iz moje porodice
Bioskopski repertoari - Čudovišta iz moje porodice

Bioskopski repertoari (26. oktobar – 1. novembar 2017)

Nova nedelja – novi bioskopski repertoari. Od 26. oktobra do 1. novembra 2017. gledaćemo nekoliko novih filmova a tu su festivali i filmske revije…

U bioskopima će se prikazivati animirani film „Čudovišta iz moje porodice„, triler „Srećan dan smrti„, španska komedija „Junačine“ i drama „Najhrabriji„.

Da ne biste imali problema sa repertoarima od 29. oktobra, podsećamo da se ovog vikenda vraća jedan sat unazad.

Bioskopski repertoari od 26. oktobra do 1. novembra 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet
Cine Grand – novo u Beogradu!
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Rekonstrukcija u toku
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 26. oktobar – sreda, 1. novembar
Dalida… 20.00
Cena ulaznice: 250 RSD (sredom – 150 RSD)
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 26. oktobar / petak, 27. oktobar
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 15.00
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 16.30
Junačine… 19.00
Blejd Raner 3D… 21.00

Subota, 28. oktobar / nedelja, 29. oktobar
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 11.00
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 13.00
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 15.00
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 16.30
Junačine… 19.00
Blejd Raner 3D… 21.00

Ponedeljak, 30. oktobar / utorak, 31. oktobar
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 15.00
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 16.30
Junačine… 19.00
Blejd Raner 3D… 21.00

Sreda, 1. novembar – utorak, 7. novembar
Kids Fest
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 26. oktobar – ponedeljak, 30. oktobar
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 16.30 (26. okt. neće biti projekcije)
Viktorija i Abdul… 19.00
Na duši i telu… 21.00

Četvrtak, 2. novembar – ponedeljak, 6. novembar
Slobodna zona 2017
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 26. oktobar
Srećan dan smrti… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Čudovišta iz moje porodice 2D… 15:05, 17:05
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16:00, 18:40
Junačine… 19:00, 21:50
Najhrabriji… 16:05, 18:50, 21:25
Prokleti pas… 20:10, 22:00
Sneško… 18:00, 20:20, 22:40
Geostorm… 17:50, 20:00, 22:10
Maska od kože: Početak… 18:20
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 17:00, 19:40
Moj mali poni (sinhronizovano)… 14:50, 16:50
Blejd raner 2049 2D… 16:15, 21:00
Blejd raner 2049 3D… 19:20, 22:25
Američki plaćenik… 20:40
Mama!… 16:15
Kingsman: Zlatni krug… 17:10, 22:20
Ponovo kod kuće… 19:50
Viktorija i Abdul… 15:30
To… 18:40
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15:10
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 16:20
Anabel 2: Stvaranje zla… 15:00
Beri Sil – Američki original… 22:50

Petak, 27. oktobar
Srećan dan smrti… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Čudovišta iz moje porodice 2D… 15:05, 17:05
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16:00, 18:40
Junačine… 19:00, 21:50
Najhrabriji… 16:05, 18:50, 21:25
Prokleti pas… 20:10, 22:00
Sneško… 18:00, 20:20, 22:40
Geostorm… 17:50, 20:00, 22:10
Maska od kože: Početak… 18:20
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 17:00, 19:40
Moj mali poni (sinhronizovano)… 14:50, 16:50
Blejd raner 2049 2D… 16:15, 21:00
Blejd raner 2049 3D… 19:20, 22:25
Američki plaćenik… 20:40
Mama!… 16:45
Kingsman: Zlatni krug… 17:10, 21:45
Mafijaški telohranitelj… 22:20
Ponovo kod kuće… 19:50
Viktorija i Abdul… 15:30
To… 19:10
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15:10
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 16:20
Anabel 2: Stvaranje zla… 15:00
Beri Sil – Američki original… 22:50

Subota, 28. oktobar / nedelja, 29. oktobar
Srećan dan smrti… 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Čudovišta iz moje porodice 2D… 13:00, 15:05, 17:05
Čudovišta iz moje porodice 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:40
Junačine… 16:05, 19:00, 21:50
Najhrabriji… 18:50, 21:25
Prokleti pas… 20:10, 22:00
Sneško… 18:00, 20:20, 22:40
Geostorm… 17:50, 20:00, 22:10
Maska od kože: Početak… 18:20
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 17:00, 19:40
Moj mali poni (sinhronizovano)… 12:50, 14:50, 16:50
Blejd raner 2049 2D… 16:15, 21:00
Blejd raner 2049 3D… 13:10, 19:20, 22:25
Američki plaćenik… 20:40
Mama!… 16:45
Kingsman: Zlatni krug… 17:10, 21:45
Ponovo kod kuće… 19:50
Lego Ninjago 2D… 12:40
Lego Ninjago 3D… 14:40
Viktorija i Abdul… 15:30
To… 19:10
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 13:20, 15:10
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 12:20, 14:20, 16:20
Mafijaški telohranitelj… 22:20
Anabel 2: Stvaranje zla… 15:00
Beri Sil – Američki original… 22:50
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:10, 14:10

Ponedeljak, 27. oktobar
Srećan dan smrti… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Čudovišta iz moje porodice 2D… 15:05, 17:05
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16:00, 18:40
Junačine… 16:05, 19:00, 21:50
Najhrabriji… 18:50, 21:25
Prokleti pas… 20:10, 22:00
Sneško… 18:00, 20:20, 22:40
Geostorm… 17:50, 20:00, 22:10
Maska od kože: Početak… 18:20
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 17:00, 19:40
Moj mali poni (sinhronizovano)… 14:50, 16:50
Blejd raner 2049 2D… 16:15, 21:00
Blejd raner 2049 3D… 19:20, 22:25
Američki plaćenik… 20:40
Mama!… 16:15
Kingsman: Zlatni krug… 17:10, 21:45
Mafijaški telohranitelj… 22:20
Ponovo kod kuće… 19:50
Viktorija i Abdul… 15:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15:10
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 16:20
Anabel 2: Stvaranje zla… 15:00
Beri Sil – Američki original… 22:50

Utorak, 31. oktobar
Slagalica strave 8… 21:00 – pretpremijerno
Srećan dan smrti… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Čudovišta iz moje porodice 2D… 15:05, 17:05
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16:00, 18:40
Junačine… 19:00, 21:50
Najhrabriji… 16:05, 18:50, 21:25
Prokleti pas… 18:20, 22:00
Sneško… 18:00, 20:20, 22:40
Geostorm… 17:50, 20:00, 22:10
Maska od kože: Početak… 20:10
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 17:00, 19:40
Moj mali poni (sinhronizovano)… 14:50, 16:50
Blejd raner 2049 2D… 16:15
Blejd raner 2049 3D… 19:20, 22:25
Američki plaćenik… 22:50
Mama!… 16:45
Kingsman: Zlatni krug… 17:10, 22:20
Mafijaški telohranitelj… 22:50
Ponovo kod kuće… 19:50
Viktorija i Abdul… 15:30
To… 19:10, 21:45
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15:10
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 16:20
Anabel 2: Stvaranje zla… 15:00, 20:40

Sreda, 1. novembar
Tor: Ragnarok 3D… 20:00 – premijera
Srećan dan smrti… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Čudovišta iz moje porodice 2D… 15:05, 17:05
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16:00, 18:40
Junačine… 16:05, 19:00, 21:50
Najhrabriji… 18:50, 21:25
Prokleti pas… 20:10, 22:00
Sneško… 18:00, 20:20, 22:40
Geostorm… 17:50, 20:40, 22:35
Maska od kože: Početak… 18:20
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 17:00, 19:40
Moj mali poni (sinhronizovano)… 14:50, 16:50
Blejd raner 2049 2D… 16:15, 21:00
Blejd raner 2049 3D… 19:20, 22:25
Američki plaćenik… 22:50
Mama!… 16:15
Kingsman: Zlatni krug… 17:10, 22:20
Ponovo kod kuće… 19:50
Viktorija i Abdul… 15:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15:10
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 16:20
Anabel 2: Stvaranje zla… 15:00
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 26. oktobar / petak, 27. oktobar
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16.30
Najhrabriji… 22.15
Junačine… 17.45
Srećan dan smrti… 18.30, 22.30
Prokleti pas… 20.30
Sneško… 20.00, 22.20
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 17.30
Blejd raner 2049 3D… 19.30
Lego Ninjago 3D… 15.45
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15.30

Subota, 28. oktobar / nedelja, 29. oktobar
Čudovišta iz moje porodice 3D… 12.30, 14.30, 16.30
Najhrabriji… 22.15
Junačine… 17.30
Srećan dan smrti… 18.15, 22.30
Prokleti pas… 20.30
Sneško… 20.00, 22.20
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 18.00
Blejd raner 2049 3D… 19.30
Lego Ninjago 3D… 11.30, 15.30
Moj mali poni (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 13.30

Ponedeljak, 30. oktobar
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16.30
Najhrabriji… 22.15
Junačine… 17.30
Srećan dan smrti… 18.15, 22.30
Prokleti pas… 20.30
Sneško… 20.00, 22.20
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 18.00
Blejd raner 2049 3D… 19.30
Lego Ninjago 3D… 15.30
Moj mali poni (sinhronizovano)… 16.00

Utorak, 31. oktobar
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16.30, 18.00
Moj mali poni (sinhronizovano)… 16.00
Lego Ninjago 3D… 15.00
Najhrabriji… 17.00
Slagalica strave 8… 20.30
Srećan dan smrti… 18.15, 22.00
Anabel 2… 21.45
Sneško… 22.15
To… 19.30
Maska od kože… 22.00

Sreda, 1. novembar
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16.30
Najhrabriji… 22.15
Junačine… 17.30
Srećan dan smrti… 18.15, 22.30
Prokleti pas… 20.30
Sneško… 20.00, 22.20
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 18.00
Blejd raner 2049 3D… 19.30
Lego Ninjago 3D… 15.30
Moj mali poni (sinhronizovano)… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 26. oktobar / petak, 27. oktobar
Mali Bigfoot (sinhronizovan) 3D… 15.30
Srećan dan smrti… 17.30, 19.30, 21.30
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovan) 3D… 15.45
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovan)… 16.00
Sneško… 17.45, 20.45
Blade Runner 2049 3D… 22.15
Blade Runner 2049… 18.15, 21.15
Moj mali poni film (sinhronizovan)… 16.15
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 15.15, 18.00
Prokleti pas… 20.40
Geostorm… 22.30
Viktorija i Abdul… 18.10
Najhrabriji… 20.15, 22.40

Subota, 28. oktobar / nedelja, 29. oktobar
Mali Bigfoot (sinhronizovan) 3D… 13.30, 15.30
Srećan dan smrti… 17.30, 19.30, 21.30
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovan) 3D… 13.45, 15.45
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovan)… 14.00, 16.00
Sneško… 17.45, 20.45
Blade Runner 2049 3D… 22.15
Blade Runner 2049… 18.15, 21.15
Moj mali poni film (sinhronizovan)… 13.15, 14.15, 16.15
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 15.15, 18.00
Prokleti pas… 20.40
Geostorm… 22.30
Viktorija i Abdul… 18.10
Najhrabriji… 20.15, 22.40

Ponedeljak, 30. oktobar / utorak, 31. oktobar
Mali Bigfoot (sinhronizovan) 3D… 15.30
Srećan dan smrti… 17.30, 19.30, 21.30
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovan) 3D… 15.45
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovan)… 16.00
Sneško… 17.45, 20.45
Blade Runner 2049 3D… 22.15
Blade Runner 2049… 18.15, 21.15
Moj mali poni film (sinhronizovan)… 16.15
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 15.15, 18.00
Prokleti pas… 20.40
Geostorm… 22.30
Viktorija i Abdul… 18.10
Najhrabriji… 20.15, 22.40

Sreda, 1. novembar (redovan repertoar)
Srećan dan smrti… 18.00
Tor: Ragnarok… 20.00
Srećan dan smrti… 22.30
Sneško… 19.00, 21.15
Blade Runner 2049 3D… 22.30
Blade Runner 2049… 18.15
Moj mali poni film (sinhronizovan)… 16.15
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 15.15, 18.00
Prokleti pas… 20.40
Geostorm… 22.30
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 16.00
Viktorija i Abdul… 18.10
Najhrabriji… 20.15, 22.40

Sreda, 1. novembar – utorak, 7. novembar
Kids Fest 2017
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 26. oktobar / petak, 27. oktobar / ponedeljak, 30. oktobar
Srećan dan smrti… 18:10, 20:10, 22:10
Čudovišta iz moje porodice 2D… 15:00, 17:00
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16:00, 18:00
Junačine… 17:10, 20:55
Najhrabriji… 19:00, 21:40
Prokleti pas… 19:10, 22:50
Sneško… 20:00, 22:20
Geostorm… 20:30, 22:40
Maska od kože: Početak… 15:20
Ana Krenjina – Sećanja Vronskog… 18:40
Moj mali poni (sinhronizovano)… 16:30, 18:30
Blejd raner 2049 3D… 21:20
Kingsman: Zlatni krug… 15:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D –16:40

Subota, 28. oktobar / nedelja 29. oktobar
Srećan dan smrti… 18:10, 20:10, 22:10
Čudovišta iz moje porodice 2D… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Čudovišta iz moje porodice 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Junačine… 17:10, 20:55
Najhrabriji… 19:00, 21:40
Prokleti pas… 19:10, 22:50
Sneško… 20:00, 22:20
Geostorm… 20:30, 22:40
Maska od kože: Početak… 15:20
Ana Krenjina – Sećanja Vronskog… 18:40
Moj mali poni (sinhronizovano)… 11:30, 14:30, 16:30, 18:30
Blejd raner 2049 3D… 21:20
Kingsman: Zlatni krug… 15:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 2D… 13:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 12:40, 14:40, 16:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 11:40, 13:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 2D… 12:30

Utorak, 31. oktobar
Slagalica strave 8… 20:30 – pretpremijerno
Srećan dan smrti… 18:10, 20:10, 22:10
Čudovišta iz moje porodice 2D… 15:00, 17:00
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16:00, 18:00
Junačine… 17:10, 20:55
Najhrabriji… 19:00, 21:40
To… 21:10
Prokleti pas… 15:20, 22:50
Sneško… 20:00, 22:20
Geostorm… 18:20, 22:30
Maska od kože: Početak… 19:05
Anabel: Stvaranjezla… 18:40
Moj mali poni (sinhronizovano)… 16:20
Kingsman: Zlatni krug… 15:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 16:40

Sreda, 1. novembar
Tor: Ragnarok 3D… 20:00 – premijerno
Srećan dan smrti… 18:10, 20:10, 22:10
Čudovišta iz moje porodice 2D… 15:00, 17:00
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16:00, 18:00
Junačine… 17:10, 20:55
Najhrabriji… 19:00, 21:40
Prokleti pas… 19:10, 22:50
Sneško… 18:15, 22:20
Geostorm… 20:35, 22:45
Maska od kože: Početak… 15:20
Ana Krenjina – Sećanja Vronskog… 18:40
Moj mali poni (sinhronizovano)… 16:15
Blejd raner 2049 3D… 21:20
Kingsman: Zlatni krug… 15:30
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 16:40
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 27. oktobar / subota, 28. oktobar / nedelja, 29. oktobar
Gadna gomila… 19.00 i 21.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 2. novembar – ponedeljak, 6. novembar
Slobodna zona 2017
********************************************
Uskoro u bioskopima: Zaspanka za vojnike

Sledeće godine bioskopska publika biće u prilici da pogleda istorijski filmski spektakl „Zaspanka za vojnike“ reditelja i scenariste Predraga Gage Antonijevića.
Film koji se ovih dana vredno snima na području Bele Crkve inspirisan je „Srpskom triologijom“ Stevana Jakovljevića, koji je ujedno i jedan od glavnih junaka filma, a koga tumači mladi glumac Marko Vasiljević. U filmu, pored njega igraju i Vuk Jovanović, Ljuba Bandović, Aleksandar Đurica, Ivan Đorđević, Marko Gvero, Nenad Okanović, Radoš Bajić, Nikola Ilić, Marko Pavlović, Stefan Radonjić, Petar Kokinović, Jovan Gulan, Vuk Kostić i mnogi drugi.
Scenario filma zajedno sa Gagom Antonijevićem potpisuje Nataša Drakulić, a premijera je planirana u godini kada se obeležava stogodišnjica od okonjačnja Velikog rata.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 26. oktobar / petak, 27. oktobar / ponedeljak, 30. oktobar
Srećan dan smrti… 18:00, 20:00, 22:00
Čudovišta iz moje porodice 2D… 15:00, 17:00
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16:00, 18:20
Junačine… 19:00, 21:00
Najhrabriji… 19:40, 21:45
Prokleti pas… 15:50, 20:20
Sneško… 17:50, 20:10, 22:30
Geostorm… 19:30, 22:20
Maska od kože: Početak… 17:40
Moj mali poni film (sinhronizovano)… 15:20, 17:30
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 18:40, 21:20
Blejd raner 2049…. 17:20, 22:10
Blejd raner 2049. 3D… 20:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:40
Mali Bigfut (sinhronizovano) 3D… 15:30
Lego Ninjago film 3D… 16:20
Tvrd orah (sinhronizovano) 3D… 15:40

Subota, 28. oktobar / nedelja, 29. oktobar
Srećan dan smrti… 18:00, 20:00, 22:00
Čudovišta iz moje porodice 2D… 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Čudovišta iz moje porodice 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:20
Junačine… 19:00, 21:00
Najhrabriji… 19:40, 21:45
Prokleti pas… 15:50, 20:20
Sneško… 17:50, 20:10, 22:30
Geostorm… 19:30, 22:20
Maska od kože: Početak… 17:40
Moj mali poni film (sinhronizovano)… 11:20, 13:20, 15:20, 17:30
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 18:40, 21:20
Blejd raner 2049…. 17:20, 22:10
Blejd raner 2049. 3D… 20:30
To… 13:15
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 12:40, 16:40
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 14:40
Mali Bigfut (sinhronizovano) 3D -11:30, 15:30
Mali Bigfut (sinhronizovano)… 13:30
Lego Ninjago film… 14:15
Lego Ninjago film 3D… 12:10, 16:20
Tvrdorah 2 (sinhronizovano)… 13:40
Tvrdorah (sinhronizovano) 3D… 11:40, 15:40

Utorak, 31. oktobar
Slagalica strave 8… 20:00 – pretpremijerno
Srećan dan smrti… 18:00, 20:00, 22:00
Čudovišta iz moje porodice 2D… 15:00, 17:00
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16:00, 18:20
Junačine… 19:00
Najhrabriji… 19:40, 21:45
Prokleti pas… 15:50, 20:20
Sneško… 17:50, 20:10, 22:30
Geostorm… 19:30, 22:20
Maska od kože: Početak… 17:40
Moj mali poni film (sinhronizovano)… 15:20, 17:30
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 17:15, 21:00
Anabel: Stvaranje zla… 22:10
To… 21:50
Blejd raner 2049…. 17:20, 22:10
Blejd raner 2049. 3D… 20:30
Mali Bigfut (sinhronizovano) 3D… 15:30
Lego Ninjago film 3D… 16:20
Tvrd orah (sinhronizovano) 3D… 15:40

Sreda, 1. novembar
Tor: Ragnarok… 20:00 – premijerno
Srećan dan smrti… 18:00, 22:00
Čudovišta iz moje porodice 2D… 15:00, 17:00
Čudovišta iz moje porodice 3D… 16:00, 18:20
Junačine… 19:00, 21:00
Najhrabriji… 19:40, 21:45
Prokleti pas… 15:50, 20:20
Sneško… 17:50, 20:10, 22:30
Geostorm… 19:30, 22:20
Maska od kože: Početak… 17:40
Moj mali poni film (sinhronizovano)… 15:20, 17:30
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 18:40, 21:20
Blejd raner 2049…. 17:20, 22:10
Blejd raner 2049. 3D… 20:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 16:40
Mali Bigfut (sinhronizovano) 3D… 15:30
Lego Ninjago film 3D… 16:20
Tvrd orah (sinhronizovano) 3D… 15:40
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za OKTOBAR 2017. pogledajte na OVOM LINKU!

Uskoro ćemo da objavimo repertoar za novembar!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 1. novembar
Slobodna zona – svečano otvaranje
Film: Dan oslobođenja
Cena ulaznice: 500 RSD

Četvrtak, 2. novembar – sreda, 8. novembar
Filmska revija „Cinemafest 2017“
Cena ulaznice po projekciji: 450 RSD
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Petak, 27. oktobar (20.00)
Alinejin video kurs savremene umetnosti 8: Procesualnost
Učesnici: Simona Ognjanović i Stevan Vuković
Sticanje iskustva trajanja, umesto simultanog sagledavanja umetničkog dela, onako kako se ono pojavljuje u vizuelnom polju, danas je već opšte mesto recepcije savremene prakse u umetnosti. Za modernističku paradgimu relevantan je bio samo proizvod radnog procesa, u vidu završenog i izloženog umetničkog dela. Međutim, dovođenjem u pitanje opšteg važenja te paradigme, ne samo da su različita umetnička dela koja uključuju vremensko trajanje dospela u fokus tumačenja i istorizacija, nego su i sami procesi rada na umetničkim projektima, postali integralni deo mnogih izložbenih postavki. Stoga akcenat ove epizode neće biti samo na procesualnim radovima kao specifičnom umetničkom žanru, već na odnosu procesa i proizvod umetničkog rada u strukturi njegovog javnog prikazivanja.
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nedelja, 29. oktobar – utorak, 7. novembar
Junačine… 19.00
Cena karte: 250 RSD
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Dom kulture Obrenovac u saradnji sa Italijanskom institutom za kulturu u Beogradu predstavlja smotru italijanskih filmova koja će biti na programu do 13. decembra 2017. Posetioci će imati priliku da vide desetak filmova novije italijanske produkcije koji će se prikazivati u Velikoj sali DKO. Svi filmovi će biti prikazani u originalnoj verziji na italijanskom sa titlovima na srpskom.

Sreda, 1. novembar (20.00)
Ja i ti (režija: Bernardo Bertoluči, 2012)

Sreda, 8. novembar (20.00)
Verovali smo (režija: Mario Martone, 2010)

Sreda, 15. novembar (20.00)
Salvo (režija: Fabio Grasadonija i Antonio Pjacaa, 2013)

Sreda, 22. novembar (20.00)
Avgustovski ručak (režija: Đani di Gregorio, 2008)

Sreda, 29. novembar (20.00)
Reality (režija: Mateo Garone, 2012)

Sreda, 6. decembar (20.00)
Zoran, moj otkačeni nećak (režija: Mateo Oleoto, 2013)

Sreda, 13. decembar (20.00)
Cezar mora umreti (režija: Paolo i Vitorio Tavijani, 2012)

Festival italijanskog filma u Kinoteci
Biće predstavljeni prošlogodišnji filmovi, a selektor programa je Paolo Minuto. Svi filmovi su u originalnoj verziji na italijanskom sa titlovima na srpskom.

Četvrtak, 26. oktobar (20.00)
Pero (2016), režija: Roan Džonson

Petak, 27. oktobar (20.00)
Cvet (2016), režija: Klaudio Đovanezi

Subota, 28. oktobar (20.00)
Brza poput vetra (2016), režija: Mateo Rovere

Nedelja, 29. oktobar (20.00)
Nerazdvojne (2016), režija: Edoardo De Anđelis
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Utorak, 31. oktobar (19.00)
Lavirint Oktavija Pasa / El laberinto de Octavio Paz
Film sadrži analize i svedočenja 25 stručnjaka za delo ovog dobitnika Nobelove nagrade. Između ostalih, u filmu učestvuju i Mario Vargas Ljosa, Horhe Edvards, Ugo Irijart, Elena Poniatovska, Alberto Ruj Sančes… Ovaj dokumentarac pruža široku sliku o stvaralaštvu pisca koji je oduvek govorio da prava biografija jednog pesnika nije u događajima iz njegovog života, već u njegovim delima. Ali takođe se posebna pažnja poklanja i značajnim etapama iz Pasovog života…
Reditelj: José María Martínez
2016 (85 minuta)
Ulaz je slobodan. Sa titlom na srpskom jeziku.
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Phobos – 20 filmova strave (nastavak)
Četvrtak, 26. oktobar
Friday The 13th, 1980… 22.00

Petak, 27. oktobar
Night of Creeps, 1986… 22.00

Subota, 28. oktobar
Nadja, 1995… 22.00

Nedelja, 29. oktobar
Creepshow, 1982… 22.00

Ponedeljak, 30. oktobar
Torso, 1973… 22.00
Amer, 2009… 24.00

Utorak, 31. oktobar
Kwaidan, 1964… 22.00
Jee woon Kim, 2003… 24.00

Sreda, 1. novembar
An American Wherewolf in London, 1981… 22.00

Četvrtak, 2. novembar
Demons, 1985… 22.00

Petak, 3. novembar
Don’t Look Back, 1973… 22.00

Subota, 4. novembar
The Lair of The White Worm, 1988… 22.00

Nedelja, 5. novembar
The Devil, 1972… 22.00

Ponedeljak, 6. novembar
Salems Lot – TV serija, 1979… 22.00
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Festival poljskih filmova „Visla“

Nedelja, 29. oktobar
19.00… Filmovi sa festivala Łodzią po Wiśle (Brodom po Visli)

Ulaz na sve projekcije je slobodan.
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 26. oktobar / petak, 27. oktobar
Iluzije… 18.30
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 20.30

Subota, 28. oktobar
Bila jednom jedna šuma… 12.00
Iluzije… 18.30
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 20.30

Nedelja, 29. oktobar
Iluzije… 18.30
Ana Karenjina – Sećanja Vronskog… 20.30

Ponedeljak, 30. oktobar
Meta veče: Stado… 18.30
Posle projekcije – razgovor sa rediteljem
Gost: Nikola Kojo

Utorak, 31. oktobar
Atos – ukus neba… 18.30
Pariska opera… 20.30

Sreda, 1. novembar
Iluzije… 18.30
Ana Karenjina, sećanja Vronskog… 20.30

Četvrtak, 2. novembar – ponedeljak, 6. novembar
Slobodna zona 2017
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2017. je završena
********************************************

Cine Grand – novo u Beogradu!

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 26. oktobar
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 14.40, 16.40
Srećan dan smrti… 18.20, 20.20, 22.40
Junačine… 20.30
Najhrabriji… 17.20, 22.15
Sneško… 20.00, 22.10
Geostorm… 17.50, 22.30
Prokleti pas… 18.40, 20.40
Moj mali poni film (sinhronizovano)… 14.20, 16.20
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 19.40, 22.20
Blejd raner 2049 3D… 19.00, 21.50
Kingsman: Zlatni krug… 18.00
Lego Ninjago film 3D… 15.00
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15.20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15.30, 17.00

Petak, 27. oktobar
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 14.40, 16.40
Srećan dan smrti… 18.20, 20.20, 22.40
Junačine… 20.30
Najhrabriji… 17.20, 22.15
Sneško… 20.00, 22.10
Geostorm… 17.50, 22.30
Prokleti pas… 18.40, 20.40
Moj mali poni film (sinhronizovano)… 14.20, 16.20
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 19.40, 22.20
Blejd raner 2049 3D… 19.00, 21.50
Kingsman: Zlatni krug… 18.00
Lego Ninjago film 3D… 15.00
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15.20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15.30, 17.00

Subota, 28. oktobar
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00, 16.00
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 10.40, 12.40, 14.40, 16.40
Srećan dan smrti… 18.20, 20.20, 22.40
Junačine… 20.30
Najhrabriji… 17.20, 22.15
Sneško… 20.00, 22.10
Geostorm… 17.50, 22.30
Prokleti pas… 18.40, 20.40
Moj mali poni film (sinhronizovano)… 10.20, 12.20, 14.20, 16.20
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 19.40, 22.20
Blejd raner 2049 3D… 19.00, 21.50
Kingsman: Zlatni krug… 18.00
Lego Ninjago film 3D… 15.00
Lego Ninjago film… 11.20, 13.20
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15.20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 11.30, 13.00, 15.30, 17.00
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 11.00
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 13.30

Nedelja, 29. oktobar
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 10.40, 12.40, 14.40, 16.40
Srećan dan smrti… 12.00, 18.20, 20.20, 22.40
Junačine… 20.30
Najhrabriji… 17.20, 22.15
Sneško… 20.00, 22.10
Geostorm… 17.50, 22.30
Prokleti pas… 18.40, 20.40
Moj mali poni film (sinhronizovano)… 10.20, 12.20, 14.20, 16.20
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 19.40, 22.20
Blejd raner 2049 3D… 19.00, 21.50
Kingsman: Zlatni krug… 18.00
Lego Ninjago film 3D… 15.00
Lego Ninjago film… 11.20, 13.20
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15.20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 11.30, 13.00, 15.30, 17.00
Tvrd orah 2 (sinhronizovano) 3D… 11.00
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 13.30

Ponedeljak, 30. oktobar
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 14.40, 16.40
Srećan dan smrti… 18.20, 20.20, 22.40
Junačine… 20.30
Najhrabriji… 17.20, 22.15
Sneško… 20.00, 22.10
Geostorm… 17.50, 22.30
Prokleti pas… 18.40, 20.40
Moj mali poni film (sinhronizovano)… 14.20, 16.20
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 19.40, 22.20
Blejd raner 2049 3D… 19.00, 21.50
Kingsman: Zlatni krug… 18.00
Lego Ninjago film 3D… 15.00
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15.20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15.30, 17.00

Utorak, 31. oktobar
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 14.40, 16.40
Slagalica strave 8… 22.00
Srećan dan smrti… 18.20, 20.20, 22.40
Junačine… 20.30
Najhrabriji… 17.20, 22.15
Sneško… 20.00, 22.10
Geostorm… 17.50, 22.30
Prokleti pas… 18.40, 20.40
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 19.40, 22.20
Blejd raner 2049 3D… 19.00, 21.50
Kingsman: Zlatni krug… 18.00
Lego Ninjago film 3D… 15.00
To… 19.30
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15.20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15.30
Anabel 2: Stvaranje zla… 17.30

Sreda, 1. novembar
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 14.40, 16.40
Tor: Ragnarok 3D… 20.00
Srećan dan smrti… 18.20, 20.20, 22.40
Junačine… 20.30
Najhrabriji… 17.20, 22.15
Sneško… 22.10
Geostorm… 17.50, 22.30
Prokleti pas… 18.40, 20.40
Moj mali poni film (sinhronizovano)… 14.20, 16.20
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 19.40, 22.20
Blejd raner 2049 3D… 19.00, 21.50
Kingsman: Zlatni krug… 18.00
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15.20
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 15.30
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.