Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (9-15. novembar 2017)
Bioskopski repertoari: Ubistvo u Orijent ekspresu
Bioskopski repertoari: Ubistvo u Orijent ekspresu

Bioskopski repertoari (9-15. novembar 2017)

Novih sedam dana – novi bioskopski repertoari. Od 9. do 15. novembra 2017. gledaćemo nekoliko novih igranih ali i dokumentarnih filmova.

U bioskopima će se prikazivati „Ubistvo u Orijent ekspresu„, „The Books of knjige: Slučajevi pravde„, „Opasne mame 2: Božić„, „Družina iz džungle„, „Vau vau zvezda„. Više o novim filmovima pročitajte OVDE. Premijerno će biti prikazan i srpski dokumentarni film „Zaboravljeno vreme„. Sve ljubitelje DC univerzuma u sredu, 15. novembra, očekuje premijera filma „Liga pravde„.

Od 9. do 15. novembra, po prvi put će u svim bioskopima Cineplexx biti održana manifestacija „Cineplexx Porodični dani – festival dečijeg filma“ u okviru koga će biti prikazana i svetska premijera filma „Čudo„.

Bioskopski repertoari od 9. do 15. novembra 2017.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac
Filmstreet
Cine Grand – novo u Beogradu!
********************************************

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Rekonstrukcija u toku
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 9. novembar – sreda, 15. novembar
Štefan Cvajg: Zbogom Evropi
Cena ulaznice: 250 RSD (sredom – 150 RSD)
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 9. novembar / petak, 10. novembar
Čudovišta iz moje porodice (sinhonizovano) 3D… 13.00
Družina iz džungle (sinhonizovano) 3D… 15.00
Matilda… 17.00
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19.00
Tor: Ragnarok 3D… 21.00

Subota, 11. novembar / nedelja, 12. novembar
Čudovišta iz moje porodice (sinhonizovano) 3D… 11.00
Družina iz džungle (sinhonizovano) 3D… 13.00
Vau vau zvezda (sinhonizovano) 3D… 15.00
Matilda… 17.00
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19.00
Tor: Ragnarok 3D… 21.00

Ponedeljak, 13. novembar / utorak, 14. novembar / sreda, 15. novembar
Družina iz džungle (sinhonizovano) 3D… 15.00
Matilda… 17.00
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19.00
Tor: Ragnarok 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 9. novembar
Premijera: Zarobljeno vreme… 21.00

Petak, 10. novembar / subota, 11. novembar / nedelja, 12. novembar
Zarobljeno vreme… 17.00
Dan oslobođenja… 19.00
Ćambra… 21.00

Ponedeljak, 13. novembar / utorak, 14. novembar / sreda, 15. novembar
Ćambra… 17.00
Dan oslobođenja… 19.00
Matilda… 21.00

Četvrtak, 16. novembar – sreda, 22. novembar
Matilda… 16.30
Ubistvo u Orijent ekspresu… 19.00 (od 18. novembra)
Ubistvo u Orijent ekspresu… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 9. novembar
Ubistvo u Orijent ekspresu… 13:15, 15:30, 17:45, 20:10, 22:20
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 13:00, 14:50, 16:40, 18:30, 20:20, 22:10
Opasne mame 2: Božić… 18:00, 20:00, 22:25
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 11:10, 13:00, 13:05, 15:00, 16:55
Blejd Raner 2049…. 17:20
Blejd Raner 2049. 3D… 22:05
Geostorm… 19:55
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 14:20
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 19:00
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15:00
Matilda… 20:55, 22:35
Moj mali Poni (sinhronizovano)… 12:45
Najhrabriji… 23:00
Pevajmo (sinhronizovano)… 17:40
Slagalica strave 8… 14:45, 20:50, 22:45
Sneško… 19:20, 21:40
Automobili 3 (sinhronizovano)… 12:20
Spajdermen: Povratak kući… 18:20
Srećan dan smrti… 16:15, 20:30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D (sinhronizovano)… 17:00
To… 16:45
Tor: Ragnarok… 14:40, 18:15, 21:30
Tor: Ragnarok 3D… 12:10, 17:15, 19:50, 22:30
Tragovi u snegu… 14:10, 21:50
Tvrd orah 2 (sinhronizovano)… 13:40
U potrazi za Dori (sinhronizovano)… 11:40
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 15:40
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 11:00, 11:20, 13:20
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 12:15, 15:20
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 16:20

Petak, 10. novembar
Ubistvo u Orijent ekspresu… 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:20
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 13:00, 14:50, 16:40, 18:30, 20:20, 22:10
Opasne mame 2: Božić -18:00, 20:10, 22:25
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 11:10, 13:10, 15:10, 17:10
Ana Karenjina: sećanja Vronskog… 19:10
Automobili 3 3D (sinhronizovano)… 11:40
Blejd Raner 2049…. 17:20
Blejd Raner 2049. 3D… 22:05
Geostorm… 19:55
Gospođica nemoguća… 13:00
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 15:00
Lepotica i zver 3D (sinhronizovano)… 19:00
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 16:20
Matilda… 20:55, 22:35
Moj mali Poni (sinhronizovano)… 11:00, 12:45
Najhrabriji… 23:00
Slagalica strave 8… 14:45, 20:50, 22:45
Sneško… 19:20, 21:40
Spajdermen: Povratak kući 3D… 18:20
Srećan dan smrti… 16:15, 20:30
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 12:20
To… 16:45
Tor: Ragnarok… 14:40, 18:15, 21:30
Tor: Ragnarok 3D… 12:10, 17:15, 19:50, 22:30
Tragovi u snegu… 14:10, 21:50
Tvrd orah 2 (sinhronizovano)… 15:40
U potrazi za Dori (sinhronizovano)… 14:20
Vajana (sinhronizovano)… 17:40
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 11:20, 13:20
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 12:15, 15:20, 17:00
Štrumpfovi: Skriveno selo 3D (sinhronizovano)… 13:40

Subota, 11. novembar
Ubistvo u Orijent ekspresu… 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:20
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 13:00, 14:50, 16:40, 18:30, 20:20, 22:10
Opasne mame 2: Božić… 18:00, 20:10, 22:25
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 16:00
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 11:10, 13:10, 15:10, 15:40, 17:10
Ana Karenjina: sećanja Vronskog… 19:10
Automobili 3 3D (sinhronizovano)… 17:00
Blejd Raner 2049…. 17:20
Blejd Raner 2049. 3D… 22:05
Crvena kornjača… 16:20
Crveni pas… 14:20
Geostorm… 19:55
Lepotica i zver 3D (sinhronizovano)… 19:00
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 13:40
Matilda… 20:15, 21:50
Moj mali Poni (sinhronizovano)… 12:45
Najhrabriji… 22:35
Slagalica strave 8… 14:45, 20:50, 22:45
Sneško… 19:20, 21:40
Srećan dan smrti… 16:15, 20:30
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D (sinhronizovano)… 11:00
To… 16:45
Tor: Ragnarok… 14:40, 18:15, 21:30
Tor: Ragnarok 3D… 12:10, 17:15, 19:50, 22:30
Tragovi u snegu… 14:10, 22:25
Tvrd orah 2 3D (sinhronizovano)… 11:40
U potrazi za Dori (sinh) 3D (sinhronizovano)… 15:00
Vajana 3D (sinhronizovano)… 17:40
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 18:20
Vreme je za grudvanje! (sinhronizovano)… 12:20
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 11:20, 13:20
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 12:15, 15:20
Štrumpfovi: Skriveno selo 3D (sinhronizovano)… 13:00

Nedelja, 12. novembar
Ubistvo u Orijent ekspresu… 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:20
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 13:00, 14:50, 16:40, 18:30, 20:20, 22:10
Opasne mame 2: Božić… 18:00, 20:10, 22:25
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 12:00, 14:00, 15:40, 16:00
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 11:10, 13:10, 15:10, 17:10
Ana Karenjina: sećanja Vronskog… 19:10
Blejd Raner 2049…. 17:20
Blejd Raner 2049. 3D… 22:05
Geostorm… 19:55
Gospođica nemoguća… 14:20
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 11:00
Matilda… 20:30, 21:50
Moj mali Poni (sinhronizovano)… 11:40, 12:45
Najhrabriji… 22:35
Novi klinac… 12:20
Pevajmo 3D (sinhronizovano)… 18:20
Ričard Roda (sinhronizovano)… 15:00
Slagalica strave 8… 14:45, 20:50, 22:45
Sneško… 19:20, 21:40
Spajdermen: Povratak kući 3D… 19:00
Srećan dan smrti… 16:15, 20:30
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 17:00
To… 16:45
Tor: Ragnarok… 14:40, 18:15, 21:30
Tor: Ragnarok 3D… 12:10, 17:15, 19:50, 22:30
Tragovi u snegu… 14:10, 22:40
Usnula devojka… 16:20
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 13:40
Zip i Zap na skrivenom ostrvu… 17:40
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 11:20, 13:20
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 12:15, 13:00, 15:20

Ponedeljak, 13. novembar
Ubistvo u Orijent ekspresu… 15:30, 17:45, 20:00, 22:20
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 14:50, 16:40, 18:30, 20:20, 22:10
Opasne mame 2: Božić – 18:00, 20:10, 22:25
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 14:00, 16:00
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 15:10, 17:10
Ana Karenjina: sećanja Vronskog… 19:10
Blejd Raner 2049…. 17:20
Blejd Raner 2049. 3D… 22:05
Geostorm… 19:55
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 15:40
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15:00
Mali Princ (sinhronizovano)… 17:40
Matilda… 20:35, 21:50
Najhrabriji… 22:35
Pevajmo (sinhronizovano)… 19:00
Slagalica strave 8… 14:45, 20:50, 22:45
Sneško… 19:20, 21:40
Srećan dan smrti… 16:15, 20:30
To… 16:45
Tor: Ragnarok… 14:40, 18:15, 21:30
Tor: Ragnarok 3D… 17:15, 19:50, 22:30
Tragovi u snegu… 14:10, 22:45
Tvrd orah 2 3D (sinhronizovano)… 17:00
Usnula devojka… 16:20
Vajana (sinhronizovano)… 18:20
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 14:20
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 15:20

Utorak, 14. novembar
Ubistvo u Orijent ekspresu… 15:30, 17:45, 20:00, 22:20
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 14:50, 16:40, 18:30, 20:20, 22:10
Opasne mame 2: Božić… 18:00, 20:10, 22:25
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 14:00, 15:40, 16:00
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 15:10, 17:10
Ana Karenjina: sećanja Vronskog… 19:10
Blejd Raner 2049…. 17:20
Blejd Raner 2049. 3D… 22:25
Crvena kornjača… 14:20
Geostorm… 20:15
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 17:40
Matilda… 20:35, 21:50
Najhrabriji… 22:35
Novi klinac… 16:20
Ričard Roda (sinhronizovano)… 15:00
Slagalica strave 8… 14:45, 20:50, 22:45
Sneško… 19:20, 21:40
Spajdermen: Povratak kući… 19:00
Srećan dan smrti… 16:15, 20:30
To… 16:45
Tor: Ragnarok… 14:40, 18:15, 21:30
Tor: Ragnarok 3D… 17:15, 19:50, 22:30
Tragovi u snegu… 14:10, 22:45
U potrazi za Dori (sinhronizovano) 3D… 17:00
Vajana 3D (sinhronizovano)… 18:20
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 15:20

Sreda, 15. novembar
Čudo… 19:00 – premijerno
Liga pravde 3D… 20:00 – premijerno
Ubistvo u Orijent ekspresu… 15:30, 17:45, 19:10, 22:20
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 14:50, 16:40, 18:30, 20:20, 22:10
Opasne mame 2: Božić… 18:00, 20:10, 22:25
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 14:00, 16:00
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 15:10, 17:10
Blejd Raner 2049…. 17:20
Blejd Raner 2049. 3D… 22:05
Crveni pas… 16:20
Geostorm… 19:55
Matilda… 20:30, 21:50
Moj mali Poni (sinhronizovano)… 15:00
Najhrabriji… 22:35
Pevajmo 3D (sinhronizovano)… 18:20
Slagalica strave 8… 14:45, 20:50, 22:45
Sneško… 19:20, 21:40
Srećan dan smrti… 16:15, 20:30
To… 16:45
Tor: Ragnarok… 14:40, 18:15, 21:30
Tor: Ragnarok 3D… 17:15, 19:50, 22:30
Tragovi u snegu… 14:10, 22:40
Vreme je za grudvanje! (sinhronizovano)… 14:20
Zip i Zap na skrivenom ostrvu… 17:40
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 17:00
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 15:20
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 15:40
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 9. novembar / petak, 10. novembar / subota, 11. novembar / nedelja, 12. novembar
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18.00, 20.30, 22.15
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18.10, 20.20, 22.30
Opasne mame 2: Božić… 18.30
Družina iz džungle (sinhonizovano) 3D… 12.00, 14.00, 16.10
Tor: Ragnarok 3D… 20.00, 22.20
Matilda… 16.00
Čudovišta iz moje porodice (sinhonizovano) 3D… 12.30, 14.30, 16.30
Mali Bigfoot (sinhonizovano) 3D… 14.15
Moj mali poni (sinhonizovano)… 12.15

Ponedeljak, 13. novembar / utorak, 14. novembar
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18.00, 20.30, 22.15
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18.10, 20.20, 22.30
Opasne mame 2: Božić… 18.30
Družina iz džungle (sinhonizovano) 3D… 16.10
Tor: Ragnarok 3D… 20.00, 22.20
Matilda… 16.00
Čudovišta iz moje porodice (sinhonizovano) 3D… 16.30

Sreda, 15. novembar
Liga pravde 3D… 20.00
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 20.30, 22.15
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18.10, 20.20, 22.30
Opasne mame 2: Božić… 18.00
Družina iz džungle (sinhronizovano) 3D… 16.10
Tor: Ragnarok 3D… 18.05, 22.20
Matilda… 16.00
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 16.15
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 9. novembar / petak, 10. novembar / subota, 11. novembar / nedelja, 12. novembar
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 13.15, 15.15
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 14.45, 16.45
Tor: Ragnarok 3D… 17.15, 19.45, 22.15
Tor: Ragnarok… 16.15, 18.45, 21.15
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 13.00, 15.00
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18.00, 20.15, 22.30
Moj mali Poni (sinhronizovano)… 14.15
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 17.00
Matilda… 20.00
Slagalica strave 8… 22.00
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18.45
Opasne mame 2: Božić… 20.30
Srećan dan smrti… 22.40

Ponedeljak, 13. novembar / utorak, 14. novembar / sreda, 15. novembar
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 15.15
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 16.45
Tor: Ragnarok 3D… 17.15, 19.45, 22.15
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 16.00
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18.00, 20.15, 22.30
Tor: Ragnarok… 16.15, 18.45, 21.15
Ana Karenjina: Sećanja Vronskog… 17.00
Matilda… 20.00
Slagalica strave 8… 22.00
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 18.45
Opasne mame 2: Božić… 20.30
Srećan dan smrti… 22.40
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 9. novembar
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17:30, 19:45, 22:00
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 20:50, 22:40
Opasne mame 2: Božić… 17:40, 20:00, 22:20
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 12:25, 14:25, 16:25
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:30
Automobili 3 3D (sinhronizovano)… 11:40
Gospođica nemoguća… 13:00
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 15:00
Lepotica i zver 3D (sinhronizovano)… 19:00
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 16:20
Moj mali Poni (sinhronizovano)… 11:00
Slagalica strave 8… 18:25
Spajdermen: Povratak kući 3D… 18:20
Srećan dan smrti… 22:50
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 12:20
Tor: Ragnarok… 21:30
Tor: Ragnarok 3D… 20:00, 20:20, 22:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano)… 15:40
U potrazi za Dori (sinhronizovano)… 14:20
Vajana (sinhronizovano)… 17:40
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 11:45, 15:45
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 13:45, 17:00
Štrumpfovi: Skriveno selo 3D (sinhronizovano)… 13:40

Petak, 10. novembar
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17:30, 19:45, 22:00
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 20:50, 22:40
Opasne mame 2: Božić… 18:25, 20:30, 22:40
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 12:45, 14:45, 16:45
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 11:30, 13:00, 13:30, 15:30
Automobili 3 (sinhronizovano)… 12:20
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 14:20
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 19:00
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15:00
Matilda… 20:40
Pevajmo (sinhronizovano)… 17:40
Slagalica strave 8… 18:45
Spajdermen: Povratak kući… 18:20
Srećan dan smrti… 22:50
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D (sinhronizovano)… 17:00
Tor: Ragnarok… 21:30
Tor: Ragnarok 3D… 20:00, 22:30
Tvrd orah 2 (sinhronizovano)… 13:40
U potrazi za Dori (sinhronizovano)… 11:40
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 15:40
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 11:00, 12:30, 14:30
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 16:30
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 16:20

Subota, 11. novembar
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17:30, 19:45, 22:00
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 20:50, 22:40
Opasne mame 2: Božić… 18:25, 20:30, 22:40
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 12:45, 14:45, 15:40, 16:45
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:30
Gospođica nemoguća… 14:20
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 11:00
Matilda… 20:40
Moj mali Poni (sinhronizovano)… 11:40
Novi klinac… 12:20
Pevajmo 3D (sinhronizovano)… 18:20
Ričard Roda (sinhronizovano)… 15:00
Slagalica strave 8… 18:45
Spajdermen: Povratak kući 3D… 19:00
Srećan dan smrti… 22:50
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 17:00
Tor: Ragnarok… 21:30
Tor: Ragnarok 3D… 20:00, 22:30
Usnula devojka… 16:20
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 13:40
Zip i Zap na skrivenom ostrvu… 17:40
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 12:30, 14:30
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 13:00, 16:30

Nedelja, 12. novembar
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17:30, 19:45, 22:00
Opasne mame 2: Božić… 18:25, 20:30, 22:40
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 20:50, 22:40
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 12:45, 14:45, 16:45
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 11:30, 13:30, 15:30, 15:40
Automobili 3 3D(sinhronizovano)… 17:00
Crvena kornjača… 16:20
Crveni pas… 14:20
Lepotica i zver 3D (sinhronizovano)… 19:00
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 13:40
Matilda… 20:40
Slagalica strave 8… 18:45
Srećan dan smrti… 22:50
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D (sinhronizovano)… 11:00
Tor: Ragnarok… 21:30
Tor: Ragnarok 3D… 20:00, 22:30
Tvrd orah 2 3D (sinhronizovano)… 11:40
U potrazi za Dori (sinh) 3D (sinhronizovano)… 15:00
Vajana 3D (sinhronizovano)… 17:40
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 18:20
Vreme je za grudvanje! (sinhronizovano)… 12:20
Čudovišta iz moje porodice(sinhronizovano)… 12:30, 14:30
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 16:30
Štrumpfovi: Skriveno selo 3D (sinhronizovano)… 13:00

Ponedeljak, 13. novembar
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17:30, 19:45, 22:00
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 20:50, 22:40
Opasne mame 2: Božić… 18:25, 20:30, 22:40
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 14:45, 16:45
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 15:30
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 15:40
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15:00
Mali Princ (sinhronizovano)… 17:40
Matilda… 20:40
Pevajmo (sinhronizovano)… 19:00
Slagalica strave 8… 18:45
Srećan dan smrti… 22:50
Tor: Ragnarok… 21:30
Tor: Ragnarok 3D… 20:00, 22:30
Tvrd orah 2 3D (sinhronizovano)… 17:00
Usnula devojka… 16:20
Vajana (sinhronizovano)… 18:20
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 14:20
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 14:30
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 16:30

Utorak, 14. novembar
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17:30, 19:45, 22:00
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 20:50, 22:40
Opasne mame 2: Božić… 18:25, 20:30, 22:40
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 14:45, 15:40, 16:45
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 15:30
Crvenakornjača… 14:20
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 17:40
Matilda… 20:40
Novi klinac… 16:20
Ričard Roda (sinhronizovano)… 15:00
Slagalica strave 8… 18:45
Spajdermen: Povratak kući… 19:00
Srećan dan smrti… 22:50
Tor: Ragnarok… 21:30
Tor: Ragnarok 3D… 20:15, 22:45
U potrazi za Dori (sinhronizovano) 3D… 17:00
Vajana 3D (sinhronizovano)… 18:20
Čudovišta iz moje porodice(sinhronizovano)… 14:30
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 16:30

Sreda, 15. novembar
Čudo… 19:00 – premijerno
Liga pravde 3D… 20:00 – premijerno
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17:30, 19:45, 22:00
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 20:50, 22:40
Opasne mame 2: Božić… 17:40, 20:30, 22:20
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 16:35
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 15:30
Crveni pas… 16:20
Moj mali Poni (sinhronizovano)… 15:00
Pevajmo 3D (sinhronizovano)… 18:20
Slagalica strave 8… 18:35
Srećan dan smrti… 22:50
Tor: Ragnarok… 21:30
Tor: Ragnarok 3D… 20:00, 22:30
Vreme je za grudvanje! (sinhronizovano)… 14:20
Zip i Zap na skrivenom ostrvu… 17:40
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 17:00
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 14:35, 15:45
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 15:40
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 10. novembar / subota, 11. novembar / nedelja, 12. novembar
Babica… 19.00 i 21.00

Petak, 17. novembar / subota, 18. novembar / nedelja, 19. novembar
Ćambra… 19.00 i 21.00

Utorak, 21. novembar
Dugo i netremice: Pogled na likove u dokumentarnom filmu
Sjaj kurvi… 19.00
r: Mihael Glavoger
Austrija, 2011, 119′
Podjednako uznemirujući i fascinantan, dokumentarnitriptih govori o fenomenu prostitucije kroz prizore s Tajlanda, iz Bagladeša i Meksika.
Priče o tri različita sveta, tri različite kulture i tri različite religije,ispričane sa idejom drastičnih vizuelnih i tematskih kontrasta. Sjajni Akvarijum na Tajlandu, koga upoznajemo na početku, metafora je visokorazvijenog haj-tek sveta,u kome sve ima privlačni privid uređenog i kontrolisanog. Glavoger direktnim spojem smenjuje sjaj bogatog sveta sa orijentalnim šarenilom sumorne sirotinjske četvrti grada Faridpura u Bangladešu, uvodeći nas u prostore Grada radosti. Kamera tesno pripijena uz zidove dugih, uskih, tamnih hodnika dokumentuje prizore stalnog kretanja groteskno našminkanih, živopisno odevenih devojaka, ponekad gotovo devojčica, i žena,u variranim situacijama susretanja i poslovnih dogovora ili incidenata. Finalna priča iz Meksika, iz malog pograničnog grada uz reku Rio Grande, surovi je sunovrat u prostore ispunjene mračnim pretnjama i opasnostima. Noć i ništavilo prekidani povremenim blјeskovima davno zaboravlјene lјudskosti.

Četvrtak, 23. novembar
Dekodiranje, 5. deo: Alehandro Hodorovski… 19.00
Predavač: Dragan Dimčić, docent na Katedri za montažu FDU
en koani, tarot, psihomagija i humor. Putovanje kroz film, strip i ezoterijske aspektestvaralaštva modernog maga u koži filmskog stvaraoca.
Posle predavanja sledi projekcija filma „Beskrajna poezija“
r: Alehandro Hodorovski
Čile, Japan, 2016, 128′
Kroz autobiografski objektiv kultnog filmskog autora Hodorovskog, Beskrajna poezija nas vodi u uzbudlјive 40-te i 50-te godine u Santijagu, kada mladi Alehandrito protiv volјe svoje porodice odlučuje da postane pesnik. Uveden u krug umetničke i intelektualne avangarde tog vremena, on upoznaje Enrike Lin, Stelu Diaz, Nikanor Paru i mnoge druge mlade pisce koji će postati gospodari Latinoamerike u savremenoj literaturi. Potpuno preplavlјeni svetom pesničkog eksperimentisanja, odvažuju se da žive senzualno, autentično, slobodno, ludo.
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Utorak, 14. novembar – petak, 17. novembar
8. Green Fest
Najbolji i najnoviji filmovi o ekologiji i životnoj sredini će i ove godine biti na repertoaru najznačajnije ekološke manifestacije u Srbiji – Međunarodnog festivala zelene kulture „Green Fest“.

Ponedeljak, 20. novembar (19.00) Kokice terapija #2
Projekcija filma: Baraka
Autor: Ron Frike
Ulaz je besplatan + kokice
Baraka je sufijski izraz za blagoslov, posvećenost, suštinu života, dah. Film je pun fascinantnih prikaza: prirode, rituala, pripadnika razlicitih religijskih pravaca, običnih ljudi, industrijalizacije, prenaseljenosti, a deluje kao vođena imaginacija za gledaoce, što i jeste bila ideja onih koji su ga snimali u 25 zemalja, na šest kontinenata, tokom više od 14 meseci.
Filmove gledamo sa Žanet Prinčevac de Villablanca, jungovskom psihoanalitičarkom i terapeutkinjom.

Četvrtak, 23. novembar
Garažni film: Filmska prisvajanja
Cena ulaznice za program je 100 dinara (važi za obe filmske projekcije).

Projekcija filma: Žigosana… 17.00
Režija: Saša Radojević
Uloge: Andrijana Đorđević, Amra Latifić, Bojan Žirović, Jelena Šušnjar, Biljana Mišić, Ana Stefanović, Bojana Denić, Milan Jelić, Marina Marković
Slavica se kreće društvenom marginom, uvek na ivici legalnog. Pokušava da promeni način života i preživi od onoga što zaradi, ali to je za nju nemoguć poduhvat. Nemajući drugi način da opstane, odluči se za krađu i odmah biva surovo kažnjena. Slavica pokušava da zavara trag i preuzima identitet Marije, uspešne naučnice koja priprema doktorat iz psihoanalize. Prava Marija saznaje za ovu zamenu i počinje da se interesuje za Slavičin način života. Njih dve zamenjuju identitet i otkrivaju svetove koji će ih definitivno promeniti.

Projekcija filma: Porodica… 21.00
Režija: Saša Radojević
Uloge: Ana Stefanović, Aleksandra Nikolić, Milutin Milošević, Marina Marković, Vanja Ejdus, Radovan Miljanić, Ljuma Penov, Jelena Šušnjar, Boris Jager, Suna Kažić
Ana, glumica koja živi u Berlinu, dolazi u Beograd da bi igrala u filmu „Država“. Posle susreta s prijateljicom Marinom, koja za svoj umetnički rad koristi kućne filmove jedne porodice, Ana počne da istražuje vlastitu porodičnu istoriju. Saznaje da je njen pokojni otac pre više decenija sa prijateljem Jovanom bio prisutan kada je devojka Ružica izvršila samoubistvo pod sumnjivim okolnostima. Ana pokušava da od majke i Jovana sazna nešto više o smrti Ružice, ali je policija upozorava da ne uznemirava Jovana, sada uglednu javnu ličnost. Sledeći tragove prošlosti, Ana se suočava sa skrivenim tajnama i sumnjom da je njen otac počinilac zločina…

Subota, 25. novembar (19.00) Moj film je bolji od tvog #17
Ulaz je slobodan
4 pitanja o filmu / 3 gosta / 2 minuta za odgovor / 1 pobednik
U 21. veku imamo brojne filmske i TV verzije popularnih dela, ali i novelizacije filmova i serija. Komplikovan odnos književnosti i filma pokušaće da približe poznati autori fantastične i dečje književnosti: Ivana Nešić, Pavle Zelić i Goran Skrobonja.
********************************************
Uskoro u bioskopima: Ferdinand

Krajem godine, 21. decembra, u bioskope stiže „Ferdinand“, film o velikom biku sa još većim srcem koji bi radije mirisao cveće po ceo dan, nego ulazio u borbu sa toreadorima. Animirani lik, bik Ferdinand, nastao je 1938. godine u Diznijevoj produkciji, a godinu dana kasnije dobio je nagradu Oskar za najbolji kratki film i postao film kojeg se i danas svi rado sete.
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 9. novembar
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17:15, 19:30, 21:45
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 16:50
Opasne mame 2: Božić… 17:30, 20:00, 22:15
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 12:00, 16:00
Družina iz džungle (sinhronizovano) 3D… 14:00, 18:00
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 11:40
Blejd Raner 2049. 3D… 16:10
Gospođica nemoguća… 13:00
Grozan ja 3 (sinhronizovano) 3D… 15:00
Lepotica i zver (sinhronizovano) 3D… 19:00
Mali Bigfoot (sinhronizovano) 3D… 16:20
Matilda… 19:15, 21:30
Moj mali poni (sinhronizovano)… 11:00
Slagalica strave 8… 20:20, 21:00, 22:10, 22:50
Sneško… 21:40
Spajdermen: Povratak kući 3D… 18:20
Srećan dan smrti… 14:15
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 12:20
Tor: Ragnarok… 18:45, 21:15
Tor: Ragnarok 3D… 15:00, 19:45, 22:20
Tragovi u snegu… 14:45
Tvrd orah 2 (sinhronizovano)… 15:40
U potrazi za Dori (sinhronizovano)… 14:20
Vajana (sinhronizovano)… 17:40
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 12:40
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano) 3D… 14:50, 17:00
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano) 3D… 13:40

Petak, 10. novembar
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17:15, 19:30, 21:45
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 16:50
Opasne mame 2: Božić… 17:30, 20:00, 22:15
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 12:00, 16:00
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 13:00, 14:00, 18:00
Automobili 3 (sinhronizovano)… 12:20
Blejd Raner 2049. 3D… 16:10
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 14:20
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 19:00
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15:00
Matilda… 19:15, 21:30
Pevajmo (sinhronizovano)… 17:40
Slagalica strave 8… 20:20, 21:00, 22:10, 22:50
Sneško… 21:40
Spajdermen: Povratak kući… 18:20
Srećan dan smrti… 14:15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D (sinhronizovano)… 17:00
Tor: Ragnarok… 18:45, 21:15
Tor: Ragnarok 3D… 15:00, 19:45, 22:20
Tragovi u snegu… 14:45
Tvrd orah 2 (sinhronizovano)… 13:40
U potrazi za Dori (sinhronizovano)… 11:40
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 15:40
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 11:00, 12:40
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 14:50
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 16:20

Subota, 11. novembar
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17:15, 19:30, 21:45
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 16:50, 20:40, 22:30
Opasne mame 2: Božić… 17:30, 20:00, 22:15
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 12:00, 15:40, 16:00
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 14:00, 18:00
Blejd Raner 2049. 3D… 16:10
Gospođica nemoguća… 14:20
Grozan ja 3 3D (sinhronizovano)… 11:00
Matilda… 19:15, 21:30
Moj mali poni (sinhronizovano)… 11:40
Novi klinac… 12:20
Pevajmo 3D (sinhronizovano)… 18:20
Ričard Roda (sinhronizovano)… 15:00
Slagalica strave 8… 20:20, 22:10
Sneško… 21:40
Spajdermen: Povratak kući 3D… 19:00
Srećan dan smrti… 14:15
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 17:00
Tor: Ragnarok… 18:45, 21:15
Tor: Ragnarok 3D… 15:00, 19:45, 22:20
Tragovi u snegu… 14:45
Usnula devojka… 16:20
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 13:40
Zip i Zap na skrivenom ostrvu… 17:40
Čudovišta iz moje porodice(sinhronizovano)… 12:40
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 13:00, 14:50

Nedelja, 12. novembar
Opasne mame 2: Božić… 17:30, 20:00, 22:15
Automobili 3 (sinhronizovano) 3D… 17:00
Blejd Raner 2049. 3D… 16:10
Crvena kornjača… 16:20
Crveni pas… 14:20
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 12:00, 16:00
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 14:00, 15:40, 18:00
Lepotica i zver 3D (sinhronizovano)… 19:00
Mali Bigfoot 3D (sinhronizovano)… 13:40
Matilda… 19:15, 21:30
Slagalica strave 8… 20:20, 22:10
Sneško … 21:40
Srećan dan smrti… 14:15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D (sinhronizovano)… 11:00
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 16:50, 20:40, 22:30
Tor: Ragnarok… 18:45, 21:15
Tor: Ragnarok 3D… 15:00, 19:45, 22:20
Tragovi u snegu… 14:45
Tvrd orah 2 3D (sinhronizovano)… 11:40
U potrazi za Dori 3D (sinhronizovano)… 15:00
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17:15, 19:30, 21:45
Vajana 3D (sinhronizovano)… 17:40
Vau vau zvezda 3D (sinhronizovano)… 18:20
Vreme je za grudvanje! (sinhronizovano)… 12:20
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 12:40
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 14:50
Štrumpfovi: Skriveno selo 3D (sinhronizovano)… 13:00

Ponedeljak, 13. novembar
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 15:15, 17:15
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
Grozan ja 3 (sinhronizovano)… 15:40
Mali Bigfoot (sinhronizovano)… 15:00
Mali Princ (sinhronizovano)… 17:40
Matilda… 19:15, 21:30
Opasne mame 2: Božić… 17:30, 20:00, 22:15
Pevajmo (sinhronizovano)… 19:00
Slagalica strave 8… 20:20, 22:10
Sneško… 21:40
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 16:50, 20:40, 22:30
Tor: Ragnarok… 18:45, 21:15
Tor: Ragnarok 3D… 15:00, 19:45, 22:20
Tragovi u snegu… 14:45
Tvrd orah 2 3D (sinhronizovano)… 17:00
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17:15, 19:30, 21:45
Usnula devojka… 16:20
Vajana (sinhronizovano)… 18:20
Vau vau zvezda (sinhronizovano)… 14:20
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 14:50

Utorak, 14. novembar
Crvena kornjača… 14:20
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 15:15, 15:40, 17:15
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
Lepotica i zver (sinhronizovano)… 17:40
Matilda… 19:15, 21:30
Novi klinac… 16:20
Opasne mame 2: Božić… 17:30, 20:00, 22:15
Ričard Roda (sinhronizovano)… 15:00
Slagalica strave 8… 20:20, 22:10
Sneško… 21:40
Spajdermen: Povratak kući… 19:00
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 16:50, 20:40, 22:30
Tor: Ragnarok… 18:45, 21:15
Tor: Ragnarok 3D… 15:00, 19:45, 22:20
Tragovi u snegu… 14:45
U potrazi za Dori (sinhronizovano) 3D… 17:00
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17:15, 19:30, 21:45
Vajana 3D (sinhronizovano)… 18:20
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 14:50

Sreda, 15. novembar
Čudo… 19:00 – premijerno
Liga pravde 3D… 20:00 – premijerno
Ubistvo u Orijent ekspresu… 17:15, 19:30, 21:45
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 16:50, 20:40, 22:30
Opasne mame 2: Božić… 17:30, 19:15, 22:20
Družina iz džungle (sinhronizovano)… 15:15, 17:15
Družina iz džungle 3D (sinhronizovano)… 16:00, 18:00
Crveni pas… 16:20
Matilda… 21:30
Moj mali poni (sinhronizovano)… 15:00
Pevajmo 3D (sinhronizovano)… 18:20
Slagalica strave 8… 20:20, 22:10
Sneško… 21:40
Tor: Ragnarok… 18:45, 21:15
Tor: Ragnarok 3D… 15:00, 19:45, 22:20
Tragovi u snegu… 14:45
Vreme je za grudvanje! (sinhronizovano)… 14:20
Zip i Zap na skrivenom ostrvu… 17:40
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovano)… 17:00
Čudovišta iz moje porodice 3D (sinhronizovano)… 14:50
Štrumpfovi: Skriveno selo (sinhronizovano)… 15:40
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoare za novembar 2017. pogledajte na OVOM LINKU!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 29. novembar (20.00)
Premijera dokumentarnog filma: Druga strana svega
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Utorak, 28. novembar (19.00)
Alinejin video kurs savremene umetnosti, deveta epizoda: Hibridnost
Učesnici: Simona Ognjanović i Stevan Vuković
Tema ovog izdanja video kursa je medijski i stilski hibridi, kao i ukrštanja semantičkih sistema i režima predstavljanja u savremenoj umetnosti. Oni uglavnom nastaju iz želje umetnika da proizvedu neki odmak od toga što je od njih i od njihovog rada unapred očekivano i što je već podrazumevano, kao i toga što se putem dominantnih paradigmi nalaže autorima da bi njihovi radovi bili jasno čitljivi, te i uklopivi u standardne klasifikacije kojima se u znatnoj meri olakšavaju njihova tumačenja, ali se i limitiraju njihov uticaj. Pa ipak, nekada svojstveni uglavnom samo avangardnim, pa neoavangardnim pravcima, koji su se suprotstavljali akademskim stilovima i modernističkom medijskom čistunstvu, danas su postupci hibridizacije opšteprisutni u umetničkim praksama čiji rezultati postaju delom muzejskih zbirki i predmetom istorijskih tumačenja. Pitanje je onda kako se prema njima postaviti, i kako ih kontekstualizovati?
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Petak, 17. novembar / subota, 18. novembar
Drugo izdanje festivala eksperimentalnog filma – The Unforeseen
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 9. novembar – utorak, 14. novembar
Best of Kids Fest

Četvrtak, 9. novembar – nedelja, 12. novembar
Matilda… 21.00

Ponedeljak, 13. novembar / utorak, 14. novembar
Ubistvo u Orijent ekspresu… 21.00

Subota, 18. novembar – sreda, 22. novembar i petak, 24. novembar
Staljinova smrt… 19.00
Ubistvo u Orijent ekspresu… 21.00

Nedelja, 26. novembar – subota, 2. decembar (19.00 i 21.00)
Festival autorskog filma 2017
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Sreda, 15. novembar (19.00)
Zapisi iz zatvorske ćelije 12 – dok.

Četvrtak, 23. novembar
Akademski filmski ZG u BG: Sanja Kovačević – Kvalitetne TV serije

Petak, 24. novembar – subota, 2. decembar
Festival autorskog filma

Petak, 17. novembar / subota, 18. novembar
Trasfrontal – mikrofestival… 18.00 i 20.00
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Dom kulture Obrenovac u saradnji sa Italijanskom institutom za kulturu u Beogradu predstavlja smotru italijanskih filmova koja će biti na programu do 13. decembra 2017. Posetioci će imati priliku da vide desetak filmova novije italijanske produkcije koji će se prikazivati u Velikoj sali DKO. Svi filmovi će biti prikazani u originalnoj verziji na italijanskom sa titlovima na srpskom.

Sreda, 15. novembar (20.00)
Salvo (režija: Fabio Grasadonija i Antonio Pjacaa, 2013)

Sreda, 22. novembar (20.00)
Avgustovski ručak (režija: Đani di Gregorio, 2008)

Sreda, 29. novembar (20.00)
Reality (režija: Mateo Garone, 2012)

Sreda, 6. decembar (20.00)
Zoran, moj otkačeni nećak (režija: Mateo Oleoto, 2013)

Sreda, 13. decembar (20.00)
Cezar mora umreti (režija: Paolo i Vitorio Tavijani, 2012)
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Četvrtak, 9. novembar (19.00)
Projekcija filma: Pedro Paramo
Ulaz – slobodan. Sa titlom na engleskom jeziku.
„Pedro Paramo“, prvi roman meksičkog pisca Huana Rulfa, izvorno objavjen 1955. godine, delo je koje je imalo presudan uticaj na razvoj magičnog realizma. Karlos Fuentes smatra ovaj Rulfov roman vrhuncem književnosti na španskom jeziku.
Huan Presiado, prolazeći kroz Altos de Halisko, stiže do sela Komale gde traži svoga oca, Pedra Parama, kako bi od njega zahtevao ono što mu pripada, u želji da održi obećanje koje je dao svojoj majci na samrtničkoj postelji. Međutim, Presiado nije računao na to da je Komala napušteno selo u ruševinama, gde mrtvi nisu baš nepomični, a još manje izgledaju kao duhovi. Selo u kojem će u toku jedne noći tri žene voditi ovog stranca kroz lavirint uspomena.
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Nema najavljenih projekcija
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Četvrtak, 9. novembar (19.00)
Agitpop: TV – Igra prestola: Zašto GOTivite GOT?
Moderatorka Jelena nikada nije pogledala ni jednu epizodu „Igre prestola“!
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 9. novembar / petak, 10. novembar
Matilda… 18.30
Čambra… 20.30

Subota, 11. novembar
Nema najavljenih projekcija

Nedelja, 12. novembar
Matilda… 18.30
Čambra… 20.30

Ponedeljak, 13. novembar / utorak, 14. novembar
Obećanje… 18.30
Dan oslobođenja… 20.30

Sreda, 15. novembar
Matilda… 18.30
Ćambra… 20.30

Četvrtak, 16. novembar / petak, 17. novembar
Matilda… 18.30
Raj… 20.30

Subota, 18. novembar
Bila jednom jedna šuma… 12.00
Matilda… 18.30
Raj… 20.30

Nedelja, 19. novembar
Matilda… 18.30
Raj… 20.30
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2017. je završena
********************************************

Cine Grand – novo u Beogradu!

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 9. novembar / petak, 10. novembar / subota, 11. novembar / nedelja, 12. novembar
Vau vau zvezda (sinhronizovan) 3D… 13.00, 16.40
Družina iz džungle (sinhronizovan) 3D… 10.00, 16.00
Družina iz džungle (sinhronizovan)… 12.00, 13.40
Opasne mame 2: Božić… 17.20, 20.10, 21.50
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 17.00, 18.40, 20.20
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18.20, 20.00, 20.40, 22.10
Tor: Ragnarok… 17.40, 20.30
Tor: Ragnarok 3D… 19.30, 22.00
Slagalica strave 8… 18.50, 22.20
Tragovi u snegu… 22.50
Srećan dan smrti… 22.45
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovan)… 11.40, 14.00
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovan) 3D… 10.40, 18.00
Moj mali poni (sinhronizovan)… 11.20, 12.40, 14.40
Mali Bigfoot (sinhronizovan)… 13.20
Mali Bigfoot (sinhronizovan) 3D… 15.40
Grozan ja 3 (sinhronizovan) 3D… 15.20

Best of Kids Fest
U šumi Haki-Baki (sinhronizovan)… 10.20
Bamzi i veštičina ćerka (sinhronizovan)… 11.00
Dnevnik šonjavka: Dugo putovanje… 12.20, 15.00, 16.20
Mali šef (sinhronizovan) 3D… 14.20

Ponedeljak, 13. novembar / utorak, 14. novembar
Družina iz džungle (sinhronizovan) 3D… 16.00
Opasne mame 2: Božić… 17.20, 20.10, 21.50
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 17.00, 18.40, 20.20
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18.20, 20.00, 20.40, 22.10
Tor: Ragnarok… 17.40, 20.30
Tor: Ragnarok 3D… 19.30, 22.00
Slagalica strave 8… 18.50, 22.20
Tragovi u snegu… 22.50
Srećan dan smrti… 22.45
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovan)… 14.00
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovan) 3D… 16.20, 18.00
Moj mali poni (sinhronizovan)… 14.20, 16.50
Lego Ninjago film 3D… 14.40
Mali Bigfoot (sinhronizovan)… 15.00
Mali Bigfoot (sinhronizovan) 3D… 15.40
Grozan ja 3 (sinhronizovan) 3D… 15.20

Sreda, 15. novembar
Liga pravde 3D… 20.00
Družina iz džungle (sinhronizovan) 3D… 16.00
Opasne mame 2: Božić… 17.20, 20.10, 21.50
The Books of Knjige: Slučajevi pravde… 17.00, 18.40, 20.20
Ubistvo u Orijent ekspresu… 18.20, 20.40, 22.20
Tor: Ragnarok… 17.40, 20.30
Tor: Ragnarok 3D… 19.30, 22.00
Slagalica strave 8… 18.50, 22.20
Tragovi u snegu… 22.50
Srećan dan smrti… 22.45
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovan)… 14.00
Čudovišta iz moje porodice (sinhronizovan) 3D… 16.20, 18.00
Moj mali poni (sinhronizovan)… 14.20, 16.50
Lego Ninjago film 3D… 14.40
Mali Bigfoot (sinhronizovan)… 15.00
Mali Bigfoot (sinhronizovan) 3D… 15.40
Grozan ja 3 (sinhronizovan) 3D… 15.20
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme… U slučaju lošeg vremena, projekcije na otvorenom neće biti organizovane.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.