Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (6-12. oktobar 2016)
Bioskopski repertoari: Jesen samuraja
Jesen samuraja

Bioskopski repertoari (6-12. oktobar 2016)

Ovo su bioskopski repertoari koji važe od 6. do 12. oktobra 2016. godine.

U Beogradu će od 6. oktobra bioskopski repertoari biti bogatiji za nekoliko novih filmova: domaći film „Jesen samuraja„, animirani film „Dva ortaka i jazavac“ i meksički triler „Ostavljeni„. Po beogradskim bioskopima ove nedelje biće održano i nekoliko filmskih festivala, među kojima posebno ističemo „Goethe Fest“ i revije „5 zvezdica“ i „Sedam veličanstvenih„.

Premijera novog trilera Rona Hauarda sa Tomom Henksom u glavnoj ulozi – „Inferno“ – na repertoaru je bioskopa Cineplexx Ušće SC. Pogledajte repertoare…

Bioskopski repertoari od 6. do 12. oktobra 2016.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 6. oktobar
Sedmorica veličanstvenih… 22.15
The Beatles – Eight Days A Week… 18.00
Dnevnik mašinovođe… 20.00
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 16.00
Zaštitnik… 18.45
Snouden… 21.45
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 17.45 i 20.00
Jesen samuraja… 16.00, 18.00, 20.00 i 22.00
Dva ortaka i jazavac… 16.30
Ostavljeni… 20.15 i 22.00

Petak, 7. oktobar / subota, 8. oktobar
The Beatles – Eight Days A Week… 18.00
Dnevnik mašinovođe… 20.00
Zaštitnik… 18.45
Snouden… 21.45
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 16.00
Jesen samuraja… 18.15, 20.15 i 22.15
Dva ortaka i jazavac… 16.30
Ostavljeni… 20.15 i 22.00

Nedelja, 9. oktobar / ponedeljak, 10. oktobar / utorak, 11. oktobar / sreda, 12. oktobar
Sedmorica veličanstvenih… 22.15
The Beatles – Eight Days A Week… 18.00
Dnevnik mašinovođe… 20.00
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 16.00
Zaštitnik… 18.45
Snouden… 21.45
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 17.45 i 20.00
Jesen samuraja… 16.00, 18.00, 20.00 i 22.00
Dva ortaka i jazavac… 16.30
Ostavljeni… 20.15 i 22.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 6. oktobar – sreda, 12. oktobar
Ostavljeni… 20.30
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 6. oktobar / petak, 7. oktobar
Dva ortaka i jazavac, sinhronizovan… 15.00
Dom gospođe Peregrin za čudnovatu decu 3D… 17.00
Jesen samuraja… 19.00 i 21.00

Subota, 8. oktobar / nedelja, 9. oktobar
Ko se boji vuka još 3D, sinhronizovan… 11.00
Dom gospođe Peregrin za čudnovatu decu 3D… 13.00
Dva ortaka i jazavac, sinhronizovan… 15.00
Jesen samuraja… 17.00, 19.00 i 21.00

Ponedeljak, 10. oktobar / utorak, 11. oktobar / sreda, 12. oktobar
Dva ortaka i jazavac, sinhronizovan… 15.00
Dom gospođe Peregrin za čudnovatu decu 3D… 17.00
Jesen samuraja… 19.00 i 21.00
***********************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 6. oktobar – sreda, 12. oktobar
Goethe Fest 2016: Reality Bites
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 6. oktobar / petak, 7. oktobar / ponedeljak, 10. oktobar / utorak, 11. oktobar
Jesen samuraja… 15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20
Ostavljeni… 19:20, 21:50
Dva ortaka i jazavac… 16:20, 17:55
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 14:50, 17:20, 19:45
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 4K… 16:10, 18:40, 21:20
Snouden… 17:00, 19:40, 22:25
Posebna… 19:25
Keš i metak… 21:15
Sedmorica veličanstvenih… 16:25, 19:00, 21:40
Povratak veštice iz Blera… 17:35
Beba Bridžit Džons… 15:30, 18:00, 20:25, 22:15
Dnevnik mašinovođe… 18:45
Sausage Party… 22:50
Čudo sa Hadsona… 19:30,21:30
Mehaničar: Povratak… 20:40, 22:40
Ben-Hur… 15:10
Opasne mame… 16:45
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 15:40, 17:30

Subota, 8. oktobar
Tristan i Izolda (direktan prenos opere iz Metropolitena)… 18:00
Jesen samuraja… 13:00, 14:10,15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20
Ostavljeni… 19:20, 21:50
Dva ortaka i jazavac… 12:55, 14:40,16:20, 17:55
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 12:20, 14:50, 17:20, 19:45
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 4K… 13:40, 16:10, 18:40, 21:20
Snouden… 17:00, 19:40, 22:25
Posebna… 19:25
Keš i metak… 21:15
Sedmorica veličanstvenih… 16:25, 19:00, 21:40
Povratak veštice iz Blera… 17:35
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 13:30
Beba Bridžit Džons… 13:05, 15:25, 18:00, 20:25, 22:15
Sausage Party… 22:50
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 12:25, 14:45
Čudo sa Hadsona… 19:30
Pitov zmaj: čarobno prijateljstvo… 12:10, 14:15
Mehaničar: Povratak – 21:30
Ben-Hur… 15:10
Opasne mame… 16:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 12:00, 13:50, 15:40, 17:30
Odred otpisanih 3D… 13:35

Nedelja, 9. oktobar
Jesen samuraja… 13:00, 14:10,15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20
Ostavljeni… 19:20, 21:50
Dva ortaka i jazavac… 12:55, 14:40,16:20, 17:55
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 12:20, 14:50, 17:20, 19:45
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 4K… 13:40, 16:10, 18:40, 21:20
Snouden… 17:00, 19:40, 22:25
Posebna… 19:25
Keš i metak… 21:15
Sedmorica veličanstvenih… 16:25, 19:00, 21:40
Povratak veštice iz Blera… 17:35
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 12:30, 13:30
Beba Bridžit Džons… 13:05, 15:30, 18:00, 20:25, 22:15
Sausage Party… 22:50
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 12:25, 14:45
Čudo sa Hadsona… 19:30, 21:30
Pitov zmaj: čarobno prijateljstvo… 12:10, 14:15
Mehaničar: Povratak – 20:40, 22:40
Ben-Hur… 15:10
Opasne mame… 16:45
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 12:00, 13:50, 15:40, 17:30
Odred otpisanih 3D… 14:20

Sreda, 12. oktobar
Inferno (premijera)… 20:00
Jesen samuraja… 15:20, 16:30, 17:40, 18:50,20:15, 21:15, 22:25
Ostavljeni… 19:20, 21:50
Dva ortaka i jazavac… 16:20, 17:55
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 14:50, 17:20, 19:45
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 4K… 16:10, 18:40, 21:20
Snouden… 17:00, 19:40, 22:25
Posebna… 19:25
Keš i metak… 21:15
Sedmorica veličanstvenih… 16:25, 19:00, 21:40
Povratak veštice iz Blera… 17:35
Beba Bridžit Džons… 15:25, 17:50, 20:25, 22:15
Sausage Party… 22:50
Čudo sa Hadsona… 19:30,21:30
Mehaničar: Povratak… 22:40
Ben-Hur… 15:10
Opasne mame… 16:15
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 15:40, 17:30
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 6. oktobar/ petak, 7. oktobar
Jesen samuraja… 17:45, 20:00, 22:15
Dnevnik mašinovođe… 20.30
Sedmorica veličanstvenih… 22.30
Snouden… 22.20
Beba Bridžit Džons… 18.15
Dva ortaka i jazavac, sinhronizovano… 16.30
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 15.45, 18.00, 20.10
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 16.00

Subota, 8. oktobar/ nedelja, 9. oktobar
Jesen samuraja… 17:45, 20:00, 22:15
Dnevnik mašinovođe… 20.30
Sedmorica veličanstvenih… 22.30
Snouden… 22.20
Beba Bridžit Džons… 18.15
Dva ortaka i jazavac, sinhronizovano… 16.30
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 11.30, 13.45, 15.45, 18.00, 20.10
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00, 16.00
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano) 3D… 12.15
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D… 14.30

Ponedeljak, 10. oktobar/ utorak, 11. oktobar / sreda, 12. oktobar
Jesen samuraja… 17:45, 20:00, 22:15
Dnevnik mašinovođe… 20.30
Sedmorica veličanstvenih… 22.30
Snouden… 22.20
Beba Bridžit Džons… 18.15
Dva ortaka i jazavac, sinhronizovano… 16.30
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 15.45, 18.00, 20.10
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 6. oktobar / petak, 7. oktobar
Jesen samuraja… 15.45, 18.00, 20.15, 22.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 15.50
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 17.40, 20.00
Keš i metak… 22.20
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 15.20
Beba Bridžit Džons… 17.20, 19.40, 22.00
Dva ortaka i jazavac, sinhronizovano… 16.00, 17.45
Snouden… 19.30, 22.10
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 16.50
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu… 18.40
Ostavljeni… 21.00, 22.50

Subota, 8. oktobar / nedelja, 9. oktobar
Jesen samuraja… 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 14.00, 15.50
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 17.40, 20.00
Keš i metak… 22.20
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 13.20, 15.20
Beba Bridžit Džons… 17.20, 19.40, 22.00
Dva ortaka i jazavac, sinhronizovano… 14.15, 16.00, 17.45
Snouden… 19.30, 22.10
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 16.50
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu… 18.40
Ostavljeni… 21.00, 22.50
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 13.10

Ponedeljak, 10. oktobar / utorak, 11. oktobar / sreda, 12. oktobar
Jesen samuraja… 15.45, 18.00, 20.15, 22.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 15.50
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 17.40, 20.00
Keš i metak… 22.20
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 15.20
Beba Bridžit Džons… 17.20, 19.40, 22.00
Dva ortaka i jazavac, sinhronizovano… 16.00, 17.45
Snouden… 19.30, 22.10
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 16.50
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu… 18.40
Ostavljeni… 21.00, 22.50
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 6. oktobar / petak, 7. oktobar / ponedeljak, 10. oktobar / utorak, 11. oktobar / sreda, 12. oktobar
Jesen samuraja… 14:30, 17:00, 18:00, 19:30, 20:30, 22:00
Ostavljeni… 20:15, 22:50
Dva ortaka i jazavac… 14:40, 16:15
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 15:00, 20:00
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu… 17:30
Snouden… 21:30
Posebna… 16:00
Keš i metak… 22:30
Sedmorica veličanstvenih… 22:15
Povratak veštice iz Blera… 18:15
Beba Bridžit Džons… 19:00, 21:45
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 15:40
Čudo sa Hadsona… 19:45
Pitov zmaj: čarobno prijateljstvo… 17:40
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 17:15
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 15:20

Subota, 8. oktobar
Jesen samuraja… 12:00, 14:30, 17:00, 18:00, 19:30, 20:30, 22:00
Ostavljeni… 20:15, 22:50
Dva ortaka i jazavac… 11:00, 12:40, 14:40, 16:15, 17:45
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 15:00, 20:00
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu… 17:30
Snouden… 21:30
Posebna… 16:00
Keš i metak… 22:30
Sedmorica veličanstvenih… 22:15
Povratak veštice iz Blera… 18:15
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 12:20, 14:20
Beba Bridžit Džons… 19:00, 21:45
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 11:40
Ko se boji vuka još (sinhronizovano)… 13:40
Čudo sa Hadsona… 19:45
Pitov zmaj: čarobno prijateljstvo… 15:40
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 13:20, 17:15
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 11:20, 15:20
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D… 11:00, 13:00

Nedelja, 9. oktobar
Jesen samuraja… 12:00, 14:30, 17:00, 18:00, 19:30, 20:30, 22:00
Ostavljeni… 20:15, 22:50
Dva ortaka i jazavac… 11:00, 12:40, 14:40, 16:15
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 15:00, 20:00
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu… 17:30
Snouden… 21:30
Posebna… 16:00
Keš i metak… 22:30
Sedmorica veličanstvenih… 22:15
Povratak veštice iz Blera… 18:15
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 12:20, 14:20
Beba Bridžit Džons… 19:00, 21:45
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 11:40, 15:40
Ko se boji vuka još (sinhronizovano)… 13:40
Čudo sa Hadsona… 19:45
Pitov zmaj: čarobno prijateljstvo… 17:40
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 13:20, 17:15
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 11:20, 15:20
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D… 11:00, 13:00
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Do subote, 8. oktobra
13. Evropski festival animiranog filma – Balkanima

Četvrtak, 13. oktobar
Potpisani 6: Logor… 19.00
Marko Kovač je autor parodijskog serijala „Potpisani“, čija radnja je smeštena u vreme Drugog svetskog rata. Pet prethodnih delova je već prikazano u DKSG-u.

Petak, 14. oktobar (17.00) – subota, 15. oktobar (7.00)
Žikina dinastija – ceo film (14 sati)
Ovo je projekat „Krajnjeg programa“, filmskog odseka MKC Kombinat, sastavljen od svih deset filmova serijala „Žikina dinastija (Lude godine)“, montiranih u jedan celovit film, u ukupnom trajanju od 14 sati, koji ne prati hronologiju serijala, već ima sopstvenu narativnu strukturu. Autor projekta je Filip Ćetković.
„Žikina dinastija (Lude godine)“ je najpopularniji filmski serijal u istoriji jugoslovenskog filma. Sniman od 1977. do 1992. godine, prošao je kroz nekoliko faza i podžanrova: od upozoravajuće drame o odrastanju, preko badi i seksi komedije, do bizarne komedije apsurda. Ove faze na vrlo direktan način oslikavaju i promene u jugoslovenskom društvu od bezbrižnih sedamdesetih do konačnog kraha devedesetih. Popularnost „Žikine dinastije“ i neprolazno interesovanje generacija za ove filmove, stavlja ih na posebno mesto u jugoslovenskoj kinematografiji.

Petak, 21. oktobar
Ispod hrasta… 20.00
Poetski dokumentarni film pripoveda o novom vremenu, u kojem nestaju sveti hrastovi i posvećeni pesnici. Isprepletene su sudbine savinačkog hrasta i pesnika-neimara Ljubinka Jelića, rođenog u senci ovog senovitog gorostasa. Drvo i čovek u dubokom miru dočekuju drvoseče i mitsku zmiju novog auto-puta. Kada stablo hrasta-zapisa postane medijska zvezda, njegovu svetost prepoznaće svi oni koji u sebi nose beleg svetog drveća. Istovremeno, iz pesnika na sličan, epifanijski način, naviru stihovi iščezlog jezika.
Gran pri na 25. Festivalu etnološkog filma Homoljski motivi u Kučevu.

Subota, 22. oktobar / nedelja, 23. oktobar
Dnevnik mašinovođe… 18.00 i 20.00

Ponedeljak, 25. oktobar
Saper (inženjerac)… 20.00
Jedine uloge i režija: Dimitrij i Mihail Ščepenko
Uoči nove 1987. godine vreme i prostor prestaju da se potčinjavaju zakonima fizike. Junaci filma zatvoreni su u magacinu robe široke potrošnje, u toku noći koja postaje sudbonosna za čuvara Miheiča (igra ga čuveni ruski glumac i direktor Teatra ruske drame iz Moskve M. G. Ščepenko) i mlađeg pomoćnika Vasku. Kuda vode gvozdena vrata? I odakle dopiru zvuci crkvenog hora?
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 7. oktobar – nedelja, 9. oktobar
Filmska revija „Pet zvezdica“

Petak, 14. oktobar – nedelja, 16. oktobar
Vikend francuskog filma: Doba sazrevanja

Subota, 15. oktobar / nedelja, 16. oktobar
Festival kratkog podvodnog filma: Nečujno 4

Utorak, 18. oktobar – četvrtak, 20. oktobar
Poljska filmska jesen 2016.
Cena ulaznice: 200 RSD
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2016. je završena!
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Četvrtak, 6. oktobar – utorak, 11. oktobar
25. Međunarodni festival etnološkog filma
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za oktobar 2016. pogledajte OVDE!

Ove nedelje: Mikro FAF, Velikani svetskog filma: Robert Redford, filmovi Majkla Ćimina, Retrospektiva XXV Međunarodnog festivala etnološkog filma, Pol Njumen na bis…
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Novi evropski bioskop: Sedam veličanstvenih
Petak, 7. oktobar
Još jedan tango / Un tango más… 19.00
Manastir / The Monastery… 21.00

Subota, 8. oktobar
Ispod nivoa mora / Below Sea Level… 17.00
U smiraj života / Au crépuscule d’une vie… 19.00
21.00… Sjaj kurvi / Whores’ Glory… 21.00

Subota, 29. oktobar – sreda, 2.  novembar
Cinemafest 2016
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Subota, 8. oktobar (20.00)
Džejms Džojs i film, kino-roman Nikole Lorencina (2)
razgovor sa autorom, uz filmske inserte

Utorak, 25. oktobar (20.00)
Tiranoubistvo na filmu
razgovor uz filmske inserte
Tema ovog izdanja „Antifašističkog bioskopa“ biće tiranoubistvo kao motiv koji se proteže kroz film…
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231; bašta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 6. oktobar
Zatvaranje letnje scene
Projekcija filma „Dvoje“… 21.00
Audio vizuelni performans… 23.00
Closing party: Banda panda, Ewox i drugi… 23.30
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 6. oktobar / petak, 7. oktobar
The Beatles: Eight Days A Week – Godine Bitlmanije… 18.30
Subura… 20.30

Subota, 8. oktobar
Hrabri vitez Trenk… 12.00
The Beatles: Eight Days A Week – Godine Bitlmanije… 18.30
Subura… 20.30

Ponedeljak, 10. oktobar
Sedam veličanstvenih: Poslednja karta… 19.30

Utorak, 11. oktobar / sreda, 12. oktobar
Kućna nega… 18.30
Sudija.. 20.30
********************************************

*** Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara.

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.