Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (29. septembar – 5. oktobar 2016)
Bioskopski repertoari: Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu
Bioskopski repertoari: Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu

Bioskopski repertoari (29. septembar – 5. oktobar 2016)

Ovo su bioskopski repertoari koji važe od 29. septembra do 5. oktobra 2016. godine.

U Beogradu će od 29. septembra bioskopski repertoari biti bogatiji za čak šest novih filmova: „Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu“ je novi film Tima Bartona; biografski triler Olivera Stouna „Snouden“ privući će sve ljubitelje svetskih zavera; „Posebna“ je priča o tome kako grupa naučnika pokušava da spase ljudsku vrstu; „Keš i metak“ je uzbudljivi akcioni film; prikazivaće se novi domaći film „Otvorena“ reditelja Momira Miloševića koji će „unaprediti srpsku kinematografiju“. U ponedeljak, 3. oktobra biće organizovana premijera još jednog domaćeg filma „Jesen samuraja„.

Bioskopski repertoari od 29. septembra do 5. oktobra 2016.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Četvrtak, 29. septembar
Sedmorica veličanstvenih… 22.15
Povratak veštice iz Blera… 18.15
The Beatles – Eight Days A Week… 21.45
Mehaničar: Povratak… 21.45
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 16.30
Dnevnik mašinovođe… 18.15 i 20.00
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 16.00
Zaštitnik… 20.15
Snouden… 20.00 i 22.15
Otvorena… 17.45 i 18.45
Posebna… 21.45
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 17.45 i 20.00

Petak, 30. septembar
The Beatles – Eight Days A Week… 21.45
Dnevnik mašinovođe… 18.15 i 20.00
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 16.00
Zaštitnik… 20.15
Snouden… 22.15
Otvorena… 17.45 i 18.45
Posebna… 21.45
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 17.45 i 20.00

Subota, 1. oktobar / nedelja, 2. oktobar / ponedeljak, 3. oktobar
Sedmorica veličanstvenih… 22.15
Povratak veštice iz Blera… 18.15
The Beatles – Eight Days A Week… 21.45
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 16.30
Dnevnik mašinovođe… 18.15 i 20.00
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 16.00
Zaštitnik… 20.15
Snouden… 22.15
Otvorena… 17.45 i 18.45
Posebna… 21.45
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 17.45 i 20.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 29. septembar – sreda, 5. oktobar
Otvorena… 20.30
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 29. septembar / petak, 30. septembar
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 15.00
Dnevnik mašinovođe… 17.00
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 19.00
Otvorena… 21.00

Subota, 1. oktobar / nedelja, 2. oktobar
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 11.00
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 13.00
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 15.00 i 19.00
Dnevnik mašinovođe… 17.00
Otvorena… 21.00

Ponedeljak, 3. oktobar / utorak, 4. oktobar / sreda, 5. oktobar
Ko se boji vuka još 3D (sinhronizovano)… 15.00
Dnevnik mašinovođe… 17.00
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 19.00
Otvorena… 21.00
***********************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 29. septembar – sreda, 5. oktobar
Drugačiji otac… 17.00
Dnevnik mašinovođe… 19.00
The Beatles: Eight Days A Week – Godine Bitlmanije… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 29. septembar
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 14:50, 17:00, 19:30
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 4K… 16:00, 18:30, 21:10
Snouden… 17:00, 19:40, 22:25
Posebna… 18:45, 21:40
Keš i metak… 19:30, 22:40
Otvorena… 17:10, 21:00
Sedmorica veličanstvenih… 17:15, 19:45, 22:20
Povratak veštice iz Blera… 20:20, 22:50
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 15:25
The Beatles: Eight Days a Week – godine Bitlmanije… 16:30
Beba Bridžit Džons… 15:30, 18:00, 20:25, 22:00
Dnevnik mašinovođe… 20:40
Zaštitnik… 18:35
Sausage Party… 22:10
Koliba straha… 17:30
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 15:40
Čudo sa Hadsona… 20:10,22:05
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 14:55
Mehaničar: Povratak… 18:25, 20:30, 22:35
Ben-Hur… 18:15
Opasne mame… 16:10
Frka na venčanju… 22:40
Petlja… 16:25
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 16:20, 18:20

Petak, 30. septembar
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 15:00, 17:30, 20:00
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 4K… 16:15, 18:50, 21:20
Snouden… 17:00, 19:40, 22:25
Posebna… 18:45, 21:40
Keš i metak… 19:30, 22:40
Otvorena… 17:10, 21:00
Sedmorica veličanstvenih… 17:15, 19:45, 22:20
Povratak veštice iz Blera… 20:20, 22:50
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 15:25
The Beatles: Eight Days a Week – godine Bitlmanije… 16:30
Beba Bridžit Džons… 15:30, 17:45, 20:25, 22:30
Dnevnik mašinovođe… 20:40
Zaštitnik… 18:35
Sausage Party… 22:10
Koliba straha… 17:30
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 15:40
Čudo sa Hadsona… 20:10,22:05
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 14:55
Mehaničar: Povratak… 18:25, 20:30, 22:35
Ben-Hur… 18:15
Opasne mame… 16:10
Frka na venčanju… 22:40
Petlja… 16:25
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 15:55

Subota, 1. oktobar
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 12:20, 15:00, 17:30, 20:00
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 4K… 13:45, 16:15, 18:50, 21:20
Snouden… 17:00, 19:40, 22:25
Posebna… 18:45, 21:40
Keš i metak… 19:30, 22:40
Otvorena… 17:10, 21:00
Sedmorica veličanstvenih… 14:40, 17:15, 19:45, 22:20
Povratak veštice iz Blera… 20:20, 22:50
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 13:30, 15:25
The Beatles: Eight Days a Week – godine Bitlmanije… 16:30
Beba Bridžit Džons… 13:05, 15:30, 18:00, 20:25, 22:30
Dnevnik mašinovođe… 20:40
Zaštitnik… 18:35
Sausage Party… 22:10
Koliba straha… 17:30
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 12:00, 13:50, 15:40
Ko se boji vuka još (sinhronizovano)… 12:55, 14:45
Čudo sa Hadsona… 20:10,22:05
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 12:10, 14:20
Mehaničar: Povratak… 18:25, 20:30, 22:35
Ben-Hur… 18:15
Opasne mame… 16:10
Frka na venčanju… 22:40
Petlja… 16:25
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:25, 16:20, 18:20
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 13:20, 15:10
Odred otpisanih 3D… 13:40
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D… 12:40

Nedelja, 2. oktobar
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 12:20, 15:00, 17:30, 20:00
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 4K… 13:45, 16:15, 18:50, 21:20
Snouden… 17:00, 19:40, 22:25
Posebna… 18:45, 21:40
Keš i metak… 19:30, 22:40
Otvorena… 17:10, 21:00
Sedmorica veličanstvenih… 14:40, 17:15, 19:45, 22:20
Povratak veštice iz Blera… 20:20, 22:50
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 13:30, 15:25
The Beatles: Eight Days a Week – godine Bitlmanije… 16:30
Beba Bridžit Džons… 13:05, 15:30, 18:00, 20:25, 22:30
Dnevnik mašinovođe… 20:40
Zaštitnik… 18:35
Sausage Party… 22:10
Koliba straha… 17:30
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 12:00, 13:50, 15:40
Ko se boji vuka još (sinhronizovano)… 12:55, 14:45
Čudo sa Hadsona… 20:10,22:05
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 12:10, 14:20
Mehaničar: Povratak… 18:25, 20:30, 22:35
Ben-Hur… 18:15
Opasne mame… 16:10
Frka na venčanju… 22:40
Petlja… 16:25
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 12:30, 14:25, 16:20, 18:20
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 13:20, 15:10

Ponedeljak, 3. oktobar
Jesen samuraja (premijera)… 21:30
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 15:00, 17:30, 20:00
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 4K… 16:15, 18:50
Snouden… 17:00, 19:40, 22:25
Posebna… 18:45, 21:40
Keš i metak… 19:30, 22:40
Otvorena… 17:10, 21:00
Sedmorica veličanstvenih… 17:15, 19:45, 22:20
Povratak veštice iz Blera… 20:20, 22:50
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 15:25
The Beatles: Eight Days a Week – godine Bitlmanije… 16:30
Beba Bridžit Džons… 15:30, 18:00, 20:25, 22:30
Dnevnik mašinovođe… 20:40
Zaštitnik… 18:35
Sausage Party… 22:10
Koliba straha… 17:30
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 15:40
Čudo sa Hadsona… 20:10,22:05
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 14:55
Mehaničar: Povratak… 18:25, 20:30, 22:35
Ben-Hur… 18:15
Opasne mame… 16:10
Frka na venčanju… 22:40
Petlja… 16:25
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 16:20, 18:20

Utorak, 4. oktobar / sreda, 5. oktobar
Jesen samuraja… 15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 14:50, 17:20, 19:50
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 4K… 16:15, 18:45, 21:20
Snouden… 17:00, 19:40, 22:25
Posebna… 18:45, 21:40
Keš i metak… 19:30, 22:40
Otvorena… 17:10, 21:00
Sedmorica veličanstvenih… 17:15, 19:45, 22:30
Povratak veštice iz Blera… 20:20, 22:50
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 15:25
The Beatles: Eight Days a Week – godine Bitlmanije… 16:30
Beba Bridžit Džons… 15:30, 18:00, 20:25, 22:15
Zaštitnik… 18:35
Sausage Party… 22:10
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 15:40
Čudo sa Hadsona… 20:40
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 14:55
Mehaničar: Povratak… 17:30, 22:40
Ben-Hur… 18:15
Opasne mame… 16:10
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 15:15
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 29. septembar / petak, 30. septembar
Dnevnik mašinovođe… 18.30, 20.30
Sedmorica veličanstvenih… 20.00
Povratak veštice iz Blera… 22.35
Snouden… 17.30, 22.30
Sausage Party… 22.25
Beba Bridžit Džons… 20.20
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 16.30
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 13.45, 15.15, 18.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 16.00

Subota, 1. oktobar / nedelja, 2. oktobar
Dnevnik mašinovođe… 18.30, 20.30
Sedmorica veličanstvenih… 22.35
Snouden… 17.30, 22.15
Sausage Party… 22.25
Beba Bridžit Džons… 20.20
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 12.15, 16.30
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 11.30, 13.45, 15.15, 18.00, 20.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 11.15, 13.15, 16.00
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D… 14.30

Ponedeljak, 3. oktobar / utorak, 4. oktobar / sreda, 5. oktobar
Dnevnik mašinovođe… 18.30, 20.30
Sedmorica veličanstvenih… 22.35
Snouden… 17.30, 22.15
Sausage Party… 22.25
Beba Bridžit Džons… 20.20
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 16.30
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 15.15, 18.00, 20.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 29. septembar / petak, 30. septembar / ponedeljak, 3. oktobar
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 15.40
Beba Bridžit Džons… 17.20, 19.40
Keš i metak… 22.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 15.20
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 17.40, 20.00
Posebna… 22.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 16.00
Snouden…17.45, 20.20
Povratak veštice iz Blera… 22.50
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 15.30
Dnevnik mašinovođe… 17.30
Sedmorica veličanstvenih… 19.30
Mehaničar: Povratak… 22.10
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu… 16.40, 19.00
Otvorena… 21.20, 22.45

Subota, 1. oktobar / nedelja, 2. oktobar
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 13.40, 15.40
Beba Bridžit Džons… 17.20, 19.40
Keš i metak… 22.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 13.20, 15.20
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 17.40, 20.00
Posebna… 22.30
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 14.00, 16.00
Snouden…17.45, 20.20
Povratak veštice iz Blera… 22.50
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 13.30, 15.30
Dnevnik mašinovođe… 17.30
Sedmorica veličanstvenih… 19.30
Mehaničar: Povratak… 22.10
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu… 16.40, 19.00
Otvorena… 21.20, 22.45
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovan)… 13.00, 14.40
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 29. septembar
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 17:00, 19:30
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu… 16:15
Snouden… 19:00, 21:30
Posebna… 20:30, 22:40
Keš i metak… 17:00, 22:20
Sedmorica veličanstvenih… 19:15, 21:45
Povratak veštice iz Blera… 18:40, 22:00
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 17:20
Beba Bridžit Džons… 19:45, 22:10
Dnevnik mašinovođe… 18:30
Zaštitnik… 15:10
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 16:30
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 15:20
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 15:00

Petak, 30. septembar / ponedeljak, 3. oktobar
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 17:35, 20:00
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu… 16:15
Snouden… 19:00, 21:30
Posebna… 20:30, 22:40
Keš i metak… 17:00, 22:20
Sedmorica veličanstvenih… 19:15, 21:45
Povratak veštice iz Blera… 18:40, 22:30
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 17:20
Beba Bridžit Džons… 19:45, 22:10
Dnevnik mašinovođe… 18:30
Zaštitnik… 15:40
Čudo sa Hadsona… 20:15
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 16:30
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 15:20
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 15:00

Subota, 1. oktobar / nedelja, 2. oktobar
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 13:45, 17:35, 20:00
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu… 11:15, 16:15
Snouden… 19:00, 21:30
Posebna… 20:30, 22:40
Keš i metak… 17:00, 22:20
Sedmorica veličanstvenih… 19:15, 21:45
Povratak veštice iz Blera… 18:40, 22:30
Hrabri vitez Trenk (sinhronizovano)… 11:20, 13:20, 17:20
Beba Bridžit Džons… 19:45, 22:10
Dnevnik mašinovođe… 18:30
Zaštitnik… 15:40
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 12:20, 16:30
Ko se boji vuka još (sinhronizovano)… 14:20
Čudo sa Hadsona… 20:15
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 15:20
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 11:00, 13:00, 15:00
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D… 11:30, 13:30

Utorak, 4. oktobar / sreda, 5. oktobar
Jesen samuraja… 14:30, 17:00, 19:30, 22:00
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu 3D… 17:45, 20:20
Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu… 15:15
Snouden… 19:00, 21:30
Posebna… 14:50
Keš i metak… 17:00, 22:20
Sedmorica veličanstvenih… 19:15, 21:45
Povratak veštice iz Blera… 15:20, 22:45
Beba Bridžit Džons… 19:45, 22:10
Dnevnik mašinovođe… 18:30
Zaštitnik… 17:20
Čudo sa Hadsona… 20:15
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 16:30
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 15:40, 18:00
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Utorak, 4. oktobar – subota, 8. oktobar
13. Evropski festival animiranog filma – Balkanima
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 29. septembar – nedelja, 2. oktobar
2. Festival američkog nezavisnog filma

Ponedeljak, 3. oktobar – sreda, 5. oktobar
Filmovi sa akcentom: Španski road movie

Petak, 7. oktobar – nedelja, 9. oktobar
Filmska revija „Pet zvezdica“
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Sezona 2016. je završena!
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Festival kineskog filma
Četvrtak, 29. septembar
Pritajeni tigar, skriveni zmaj… 19.00

Petak, 30. septembar
Pritajeni tigar, skriveni zmaj: Mač sudbine… 19.00

Četvrtak, 6. oktobar – utorak, 11. oktobar
25. Međunarodni festival etnološkog filma
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za oktobar 2016. pogledajte OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Subota, 1. oktobar / nedelja, 2. oktobar
Balkan Tube Fest 2016.

Ponedeljak, 3. oktobar (20.30)
Premijera: Jesen samuraja
Cena ulaznice: 500 RSD

Novi evropski bioskop: Sedam veličanstvenih
Petak, 7. oktobar
Još jedan tango / Un tango más… 19.00
Manastir / The Monastery… 21.00

Subota, 8. oktobar
Ispod nivoa mora / Below Sea Level… 17.00
U smiraj života / Au crépuscule d’une vie… 19.00
21.00… Sjaj kurvi / Whores’ Glory… 21.00
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231; bašta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 29. septembar
Trainspotting… 21.00

Petak, 30. septembar
Kiss Me Deadly (1955)… 16.00
Eyes Of Laura Mars (1985)… 18.00
Third Mand (1949)… 20.00
The Uninvited (1944)… 22.00

Subota, 1. oktobar
City of God… 21.00

Nedelja, 2. oktobar
Ninja Scroll… 21.00
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 29. septembar / petak, 30. septembar / subota, 1. oktobar
Sveta ljubav… 18.30
Rasprskavanje… 20.30

Ponedeljak, 3. oktobar / utorak, 4. oktobar / sreda, 5. oktobar / četvrtak, 6. oktobar
The Beatles: Eight Days A Week – godine Bitlmanije… 18.30
Subura… 20.30
********************************************

*** Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara.

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.