Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (8-14. septembar 2016)
Bioskopski repertoari: Beba Bridžit Džons

Bioskopski repertoari (8-14. septembar 2016)

Ovo su bioskopski repertoari koji važe od 8. do 14. septembra 2016. godine.

U Beogradu će od 8. septembra bioskopski repertoari biti bogatiji za nekoliko novih filmova: pretpremijerno će biti prikazana romantična komedija „Beba Bridžit Džons“ kao i ruski animirani „Ko se boji vuka još„; tu je i novi film Klinta Istvuda „Čudo sa Hadsona„, zatim akcioni „Mehaničar: Povratak“ i porodični film „Pitov zmaj – Čarobno prijateljstvo„.

Bioskopski repertoari od 8. do 14. septembra 2016.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Dvorana Doma sindikata
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Filmstreet
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
KC Rex
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Mikser House
Bioskop Zvezda
KC Grad
Art bioskop Kolarac

»»» Letnji bioskop
Skadarlijski kinematograf
Skadarska 35
Subota, 10. septembar
Velika nagrada Beograda 1939… 20.00
Lajanje na zvezde… 21.00

Dvorana Doma sindikata

Trg Nikole Pašića 5a, 3234-849
Nedelja, 11. septembar
Rasprskavanje… 20.00
Demon pod reflektorima… 18.15, 20.15
Kikoriki: Legenda o zlatnom zmaju… 16.30 i 18.15
Mehaničar: Povratak… 20.15
Čudo sa Hadsona… 22.00
Pitov zmaj – Čarobno prijateljstvo… 16.15
Beba Bridžit Džons… 18.00

Ponedeljak, 12. septembar / utorak, 13. septembar / sreda, 14. septembar
Rasprskavanje… 20.00
Ledeno doba: Veliki udar 3D, sinhronizovan… 16.30
Demon pod reflektorima… 18.15, 20.15
Kikoriki: Legenda o zlatnom zmaju… 16.30 i 18.15
Ben-Hur… 20.15
Opasne mame… 22.00
Mehaničar: Povratak… 18.15 i 20.15
Čudo sa Hadsona… 22.20
Pitov zmaj – Čarobno prijateljstvo… 16.15
Beba Bridžit Džons… 18.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 8. septembar – sreda, 14. septembar
Subura… 20.30
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 8. septembar
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D (sinh.)… 15.00
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 17.00
Mehaničar: Povratak… 19.00
Dead Lake festival:
Zle vizije… 21.00
Sensoria… 23.00

Petak, 9. septembar
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D (sinh.)… 15.00
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 17.00
Mehaničar: Povratak… 19.00
Dead Lake festival:
Lekcija… 21.00
Idila… 23.00

Subota, 10. septembar
Ledeno doba: Veliki udar 3D (sinh.)… 11.00
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 13.00 i 17.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D (sinh.)… 15.00
Mehaničar: Povratak… 19.00
Dead Lake festival:
Strmina… 21.00
Drugo zlo… 23.00

Nedelja, 11. septembar
Ledeno doba: Veliki udar 3D (sinh.)… 11.00
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 13.00 i 17.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D (sinh.)… 15.00
Mehaničar: Povratak… 19.00
Dead Lake festival:
Scherzo Diabolico… 21.00
Nina zauvek… 23.00

Ponedeljak, 12. septembar / utorak, 13. septembar / sreda, 14. septembar
Tajne avanture kućnih ljubimaca 3D (sinh.)… 15.00
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 17.00
Beba Bridžit Džons… 19.00
Mehaničar: Povratak… 21.00
***********************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Vek avangarde (u šatoru, ispred KCB-a)
Nedelja, 11. septembar (19.30)
Povratak razumu; Men Rej, 1923, trajanje 2’ 23’’
(Man Ray: Le Retour a la raison)

Međučin; Rene Kler, 1924, trajanje 22’
(René Clair: Entr’acte)

Mehanički balet; Fernan Leže, i Dadli Marfi, 1923–24; trajanje 11’ 25’’
(Fernand Léger & Dudley Murphy: Ballet Mécanique)

Berlin, simfonija velegrada; Valter Rutman, 1927, trajanje 62’
(Walter Ruttmann: Berlin: Die Sinfonie der Großstadt)

Život i smrt holivudskog statiste broj 9413; Robert Flori i Slavko Vorkapić, 1928, trajanje 11’
(Robert Florey and Slavko Vorkapich: The Life and Death of 9413, a Hollywood Extra)

Andaluzijski pas; Luis Bunjuel, 1929, trajanje: 16’ 26’’
(Luis Buñuel: Un Chien Andalou)

Čovek sa kamerom; Džiga Vertov, 1929, trajanje: 68’
(Dziga Vertov: Человек с киноаппаратом),

Igra svetlosti u crno-belo sivom; Laslo Moholi Nađ, 1930, trajanje: 6’
(Laszlo Moholy-Nagy: Lichtspiel schwarzweiss-grau)
9. “Srce vremena”, Orson Vels i Vilijam Vans, 1934, trajanje 8’ 11’’
(Orson Welles and William Vance: The Hearts of Age)

Roze Hobart; Džozef Kornel, 1936, trajanje: 19’
(Joseph Cornell: Rose Hobart)

»»» Dvorana KCB u novoj sezoni
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 8. septembar / petak, 9. septembar / utorak, 13. septembar
Beba Bridžit Džons (pretpremijerno)… 15:00, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:25
Čudo sa Hadsona… 17:45,19:45, 21:45
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 16:10, 18:15
Mehaničar: Povratak… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Ben-Hur… 17:10, 19:35, 22:00
Opasne mame… 18:10, 20:20,22:20
Frka na venčanju… 16:50, 18:50, 20:50, 22:50
Opasnost iz dubine… 16:00, 22:10
Psi rata… 19:15, 21:30
Petlja… 20:15
Odred otpisanih 3D… 19:00
Odred otpisanih… 16:35, 21:25
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 16:25, 18:20
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 15:20, 17:20
Džejson Born… 16:20, 20:10
Kada se ugase svetla… 16:15, 22:35
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D… 14:55

Subota, 10. septembar / nedelja, 11. septembar
Beba Bridžit Džons (pretpremijerno)… 12:35, 15:00, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:25
Čudo sa Hadsona… 17:45, 19:45, 21:45
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 12:00, 14:05, 16:10, 18:15
Mehaničar: Povratak… 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D (pretpremijerno)… 12:15, 14:15, 16:15
Ben-Hur… 12:20, 14:45, 17:10, 19:35, 22:00
Opasne mame… 18:10, 20:20,22:20
Frka na venčanju… 16:50, 18:50, 20:50, 22:50
Opasnost iz dubine… 16:00, 22:10
Psi rata… 19:15, 21:30
Petlja… 14:20, 20:15
Odred otpisanih 3D… 14:10, 19:00
Odred otpisanih… 16:35, 21:25
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 12:25, 14:25, 16:25, 18:20
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 13:20, 15:20, 17:20
Džejson Born… 16:20, 20:10
Kada se ugase svetla… 22:35
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D… 12:50, 14:55
Kikoriki: Legenda o zlatnom zmaju (sinhronizovano) 3D… 12:20, 14:00
Legenda o Tarzanu 3D… 12:10

Ponedeljak, 12. septembar / sreda, 14. septembar
Beba Bridžit Džons (pretpremijerno)… 15:00, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:25
Čudo sa Hadsona… 17:45, 19:45, 21:45
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 16:10, 18:15
Mehaničar: Povratak… 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Ben-Hur… 17:10, 19:35, 22:00
Opasne mame… 18:10, 20:20,22:20
Frka na venčanju… 16:50, 18:50, 20:50, 22:50
Opasnost iz dubine… 16:00, 22:10
Psi rata… 19:15, 21:30
Petlja… 20:15
Odred otpisanih 3D… 19:00
Odred otpisanih… 16:35, 21:25
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 16:25, 18:20
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 15:20, 17:20
Džejson Born… 16:20, 22:05
Kada se ugase svetla… 16:15
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D… 14:55
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Subota, 10. septembar / nedelja, 11. septembar
Beba Bridžit Džons (pretpremijerno)… 18.15, 20.00, 22.20
Čudo sa Hadsona… 20.20
Mehaničar: Povratak… 22.25
Ben-Hur… 18.10, 22.30
Frka na venčanju… 20.30
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 12.30, 14.15, 16.20
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 14.30
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D… 16.10
Ko se boji vuka još (sinhronizovano) 3D… 12.15

Ponedeljak, 12. septembar / utorak, 13. septembar / sreda, 14. septembar
Beba Bridžit Džons (pretpremijerno)… 18.15, 20.00, 22.20
Čudo sa Hadsona… 20.20
Mehaničar: Povratak… 22.25
Ben-Hur… 18.10, 22.30
Frka na venčanju… 20.30
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 16.20
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 16.00, 18.00
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D… 16.10
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 8. septembar / petak, 9. septembar/ ponedeljak, 12. septembar / utorak, 13. septembar / sreda, 14. septembar
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D… 15.30
Beba Bridžit Džons (pretpremijerno)… 17.30, 20.00
Ben-Hur… 21.20, 22.20
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 16.10
Mehaničar: Povratak… 18.10, 20.10, 22.10
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 15.10,  17.10
Odred otpisanih… 19.00
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo…16.30, 18.30
Čudo sa Hadsona… 20.30, 21.45, 22.30
Frka na venčanju… 15.50
Opasne mame… 17.50, 19.50

Subota, 10. septembar / nedelja, 11. septembar
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D… 13.30, 15.30
Beba Bridžit Džons (pretpremijerno)… 17.30, 20.00
Ben-Hur… 21.20, 22.20
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 14.10, 16.10
Mehaničar: Povratak… 18.10, 20.10, 22.10
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 13.10, 15.10, 17.10
Odred otpisanih… 19.00
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo…14.30, 16.30, 18.30
Čudo sa Hadsona… 20.30, 21.45, 22.30
Frka na venčanju… 15.50
Opasne mame… 17.50, 19.50
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovan)… 14.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 8. septembar / petak, 9. septembar / ponedeljak, 12. septembar / utorak, 13. septembar / sreda, 14. septembar
Beba Bridžit Džons (pretpremijerno)… 17:20, 19:45, 22:15
Čudo sa Hadsona… 15:00, 19:30, 21:30
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 14:35, 16:40, 18:45
Mehaničar: Povratak… 15:15, 20:00, 22:00
Ben-Hur… 19:00, 21:45
Opasne mame… 20:45, 22:45
Frka na venčanju… 15:20, 20:15
Opasnost iz dubine… 18:20
Psi rata… 17:15
Odred otpisanih 3D… 22:20
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 16:00, 18:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 17:00
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D… 16:20

Subota, 10. septembar / nedelja, 11. septembar
Beba Bridžit Džons (pretpremijerno)… 17:20, 19:45, 22:15
Čudo sa Hadsona… 15:00, 19:30, 21:30
Pitov zmaj: Čarobno prijateljstvo… 12:30, 14:35, 16:40, 18:45
Mehaničar: Povratak… 15:15, 20:00, 22:00
Ben-Hur… 19:00, 21:45
Opasne mame… 20:45, 22:45
Frka na venčanju… 15:20, 20:15
Opasnost iz dubine… 18:20
Psi rata… 17:15
Odred otpisanih 3D… 22:20
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano) 3D… 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Tajne avanture kućnih ljubimaca (sinhronizovano)… 11:00, 13:00, 17:00
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano) 3D… 12:20, 14:20, 16:20
Ledeno doba: Veliki udar (sinhronizovano)… 11:20, 13:20
Kikoriki: Legenda o zlatnom zmaju (sinhronizovano) 3D… 11:40, 13:40
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Petak, 9. septembar (20.00) Druga linija, dokumentarni film
Režija: Nenad Milošević; 2016.

Subota, 10. septembar (20.00) Većina duša koje ovde žive
Režija: Igor i Ivan Buharov

Omaž Majklu Ćiminu
Petak, 16. septembar (20.00) Kalibar 20 za specijalistu
Subota, 17. septembar (20.00) Lovac na jelene
Nedelja, 18. septembar (20.00) Godina zmaja

Festival dokumentarnih filmova: Evropska saradnja – filmska priča
Sreda, 21. septembar (20.00) Potop – režija: Jelena Jovčić
Četvrtak, 22. septembar (20.00) U potrazi za snom – režija: Mladen Mitrović
Petak, 23. septembar (20.00) Kembridž – režija: Eleonora Trajkova

Ponedeljak, 26. septembar (20.00) Gledajući smrt: Vojska u Noći Iguale
Dokumentarni film; Meksiko, 2016. Režija: Coitza Crecko.

Dani slovačkog filma
Utorak, 27. septembar (20.00) Ptičice, siročići i ludaci
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Subota, 10. septembar – petak, 16. septembar
Festival muzičkog filma „Paralel Vision“
********************************************

Filmstreet

Letnji besplatni bioskop na otvorenom
Četvrtak, 8. septembar (20.30) La Confindental – Beton hala

Zatvaranje ovogodišnjeg Filmstreet-a
Nedelja, 11. septembar (20.30)
New York I Love You – Parobrod
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Četvrtak, 6. oktobar – utorak, 11. oktobar
25. Međunarodni festival etnološkog filma
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za septembar 2016. pogledajte OVDE!
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 14. septembar (20.30)
Premijera: Dnevnik mašinovođe
Cena ulaznice: 500 RSD

Ponedeljak, 3. oktobar (20.30)
Premijera: Jesen samuraja
Cena ulaznice: 500 RSD
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Letnja scena (ulaz besplatan)
Petak, 16. septembar (20.30) Miloš Tomić: Bezvezni filmadžija
Tomić će vas sa entuzijazmom provesti kroz veče svojih, možda najglupljih filmskih momenata; sasvim prvi, oduševljenički radovi, gnjavaže sa prve godine studija, porodični snimci zanimljivi samo najbližima, kućni eksperimenti koje niko drugi ne bi trebalo da gleda.

Ponedeljak, 19. septembar (20.30) Španski građanski rat na filmu
Projekcije inserata kroz diskusiju sa publikom: Tadej Kurepa i Stevan Vuković.

Utorak, 20. septembar (20.30) Džejms Džojs i film – kino-roman Nikole Lorencina
Razgovor sa autorom uz filmske inserte.
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija
Nova bioskopska sala uskoro bi trebalo da bude otvorena u ovoj ustanovi kulture. Najavljeno je da će repertoar biti sastavljen od autorskih i dokumentarnih filmova.
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kulturni centar Rex

Jevrejska 16, 3284-534
Nedelja, 18. septembar (19.00)
Premijera: Poruka
Kratki dokumentarni film „Poruka“ je svedočanstvo jednog vremena i zapis o jednoj hrabroj odluci. Autor filma podseća na surove devedesete, kroz ličnu prizmu tada maloletnog deteta. Sa ove vremenske distance opisuje nepristajanje njegove porodice na pogubnu politiku režima Slobodana Miloševića. Kroz situacije koje je prolazila porodica, šalje i određenu poruku.
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Mikser House – Mikser Kino

Karađorđeva 46, 060/0170-231; bašta
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 8. septembar (21.00) Like Someone in Love
Petak, 9. septembar (21.00)
Her
Subota, 10. septembar (00.00)
Howl’s Moving Castle
Nedelja, 11. septembar (00.00)
Nebraska
********************************************

KC Grad

Braće Krsmanović 4, 3282-370
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Sreda, 14. septembar
Soba i po ili sentimentalno putovanje u domovinu… 18.30
Šetnje s Brodskim – poslednji intervju… 20.30
Gost moderator je Neda Bobić Nikolić, književni prevodilac koja je prevela sva prozna dela Josifa Brodskog.
********************************************

*** Dan u Beogradu nije odgovoran za iznenadne promene repertoara.

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.