Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Sedam dana u Beogradu, 18-24. oktobar 2018.
Sedam dana u Beogradu (18-24. oktobar 2018): Sajam knjiga
Sedam dana u Beogradu (18-24. oktobar 2018): Sajam knjiga

Sedam dana u Beogradu, 18-24. oktobar 2018.

Sajam knjiga, Dani slobode, Kids Fest, 50. BEMUS – to je ono najvažnije što će obeležiti narednih sedam dana u Beogradu, od 18. do 24. oktobra 2018.

U Beogradu – najvažnije…

ČITA SE! BAŠ! ➽➽➽ 63. Međunarodni beogradski sajam knjiga (21-28. oktobar)

➽➽➽ Dani slobode 2018 (20. oktobar – 1. novembar)

➽➽➽ Kids Fest 2018 (15-21. oktobar)

➽➽➽ 50. BEMUS (10-20. oktobar)

•••••••

➽ Četvrtak, 18. oktobar

Prvenstvo Beograda u atletici 2018 za đake (Košutnjak)
14. dečiji filmski festival Kids Fest (razne lokacije)
• Filharmonijski safari za klince (Sala Beogradske filharmonije, 10.00 i 12.00)
Dani Smiljane Mandukić (razne lokacije)
9. Mikro FAF – festival amaterskog filma (Kinoteka, 18.00)
• Vuk Ovaskainen – violončelo, Uki Ovaskainen – klavir (Galerija SANU, 18.00; za dž)
Festival pobednika festivala 2018 (KC Rakovica)
• Narodni orkestar RTS sa solistima (Kolarac, 20.00; 100 RSD)
Poljski kvintet Nadrealističnih 5 (Skupština grada)
Di Luna Blues Band (O.U.R. Pub)
Musicology: Ecos Company (Bitefartcafe)

Petak, 19. oktobar

• 14. dečiji filmski festival Kids Fest (razne lokacije)
Filharmonijski safari za klince (Sala Beogradske filharmonije, 10.00 i 12.00)
• 43. Međunarodni beogradski prevodilački susreti – BEPS (Udruženje književnih prevodilaca Srbije)
• Dani Smiljane Mandukić (razne lokacije)
• 11. Kondenz – festival savremenog plesa i performansa (razne lokacije)
Smart City Festival 2018 (Dom omladine Beograda)
• Super liga Srbije, 12. kolo: Čukarički – Vojvodina (Stadion Čukaričkog)
9. Mikro FAF – festival amaterskog filma (Kinoteka, 18.00)
• Koncert Ljube Manasijevića „Za Srbiju i slobodu“ (CZK „Vlada Divljan“, 19.00)
• Festival pobednika festivala 2018 (KC Rakovica)
• 50. BEMUS (razne lokacije)
• Kanda, Kodža i Nebojša (Elektropionir, 21.00)
Gitarinet (O.U.R. Pub)
• Mad House Band (Akademija 28, 22.00; za dž)

➽ Subota, 20. oktobar

• 14. dečiji filmski festival Kids Fest (razne lokacije)
Dani slobode (razne lokacije)
• Smart City Festival 2018 (Dom omladine Beograda)
• 43. Međunarodni beogradski prevodilački susreti – BEPS (Udruženje književnih prevodilaca Srbije)
• Dani Smiljane Mandukić (razne lokacije)
Muzej plesa (Magacin u Kraljevića Marka)
Super liga Srbije, 12. kolo (razne lokacije)
• 3. BG Heavy Metal Fest (SubBeerni centar, 19.30; 500/600 RSD)
• Festival pobednika festivala 2018 (KC Rakovica)
• Etno fest – festival folklornih grupa (CZK „Vlada Divljan“, 20.00)
• Lepa Brena (Štark arena, 20.00)
• 50. BEMUS (razne lokacije)
ABBA Real Tribute Band (O.U.R. Pub)
• Rummer (Akademija 28, 22.00; za dž)

Avio karte - Dan u Beogradu - baner

➽ Nedelja, 21. oktobar

63. Međunarodni beogradski sajam knjiga (Beogradski sajam)
• 14. dečiji filmski festival Kids Fest (razne lokacije)
• Dani slobode (razne lokacije)
• Kolarčev podijum kamerne muzike (Kolarac, 11.00; za dž)
• Smart City Festival 2018 (Dom omladine Beograda)
• 11. Kondenz – festival savremenog plesa i performansa (razne lokacije)
• Dani Smiljane Mandukić (razne lokacije)
• Lepa Brena (Štark arena, 20.00)
100 godina od rođenja Ingmara Bergmana (razne lokacije)
Just Like Johnny Cash (O.U.R. Pub)

➽ Ponedeljak, 22. oktobar

• 63. Međunarodni beogradski sajam knjiga (Beogradski sajam)
• Dani slobode (razne lokacije)
• 11. Kondenz – festival savremenog plesa i performansa (razne lokacije)
• 100 godina od rođenja Ingmara Bergmana (razne lokacije)
• Kristina Krstić – klavir (Galerija SANU, 18.00; za dž)
• Farid Ghannam (Dom omladine Beograda, 19.30)
• Marija Pilipović – flauta, Dejan Janković – klavir (Galerija Artget, 20.00; za dž)
• Klavirki trio: Hadži-Antić Tatić, Tipsarević, Vasiljević (Galerija Artget, 21.00; za dž)

Utorak, 23. oktobar

• 63. Međunarodni beogradski sajam knjiga (Beogradski sajam)
• Dani slobode (razne lokacije)
• 11. Kondenz – festival savremenog plesa i performansa (razne lokacije)
• Guslarsko veče (Kolarac, 19.00)
• 100 godina od rođenja Ingmara Bergmana (razne lokacije)
• Koncert Ansambla „Kolo“ (CZK „Vlada Divljan“, 20.00)
Košarka, Evrokup: Partizan – Asvel (Dvorana „Aleksandar Nikolić“)
Premijera domaćeg filma „Južni vetar“ (Sava centar)
DJ Patife (Dom omladine Beograda)

Sreda, 24. oktobar

• 63. Međunarodni beogradski sajam knjiga (Beogradski sajam)
• 49. Sajam obrazovanja i nastavnih sredstava (Beogradski sajam)
• 4. Media market – sajam informisanja, komunikacija i marketinga (Beogradski sajam)
• 18. Dečji pozorišni Festić (DKCB)
• Dani slobode (razne lokacije)
Festival filantropije (razne lokacije)
• 11. Kondenz – festival savremenog plesa i performansa (razne lokacije)
Dani kubanskog filma (Kinoteka)
• Lidija Božinović – violina (Kolarac, 18.00; za dž)
• Veče ruskih i ciganskih romansi (KC Čukarica, 19.00; za dž)
Gudački kvartet TAJJ (Galerija RTS)
• Remi Panosijan trio (Kombank dvorana, 20.00)
Shljuka: Koncert „Solo Piano“ (UK „Parobrod“)
Premijera filma „Noć veštica“ (bioskop Cineplexx Ušće SC)

•••••••

Izložbe, bioskopi, pozorišta u Beogradu

➽➽➽ Novi filmovi u bioskopima (od 18. oktobra)

➽➽➽ Bioskopski repertoari (18-24. oktobar)

➽➽➽ Beograd: Pozorišni repertoari (do 31. oktobra)

➽➽➽ Izložbe u Beogradu (do 31. oktobra)

•••••••

Izdvajamo…

➽➽➽ Za lepši dan u Beogradu: Ni usamljenost više nije ista

➽➽➽ Događaji: 3. NOktobar, mesec norveške kulture u Srbiji

ČITA SE! BAŠ! ➽➽➽ Karađorđeva ulica: Rekonstrukcija od 1. novembra 2018.

➽ ➽ ➽ Azbuka Beograda

* Portal Dan u Beogradu nije odgovoran za eventualne izmene u programima, ali ćemo se potruditi da sve objavimo na vreme.

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.