Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Sedam dana u Beogradu, 12-18. novembar 2020. (izlasci + online programi)
Sedam dana u Beogradu, 12-18. novembar 2020: Koncerti klasične muzike (foto: Irinka-osinka / Shutterstock)
Sedam dana u Beogradu, 12-18. novembar 2020: Koncerti klasične muzike (foto: Irinka-osinka / Shutterstock)

Sedam dana u Beogradu, 12-18. novembar 2020. (izlasci + online programi)

Ovo su događaji u Beogradu od 12. do 18. novembra 2020! U centru pažnje su Muzeji za 10, BEMUS, Vizualizator, fudbal, koncerti, online programi…

Podrži Dan u Beogradu

➽ Četvrtak, 12. novembar

ITKS: dobrovoljno davanje krvi (razne lokacije)
Izložbe u Beogradu (razne lokacije i online programi)
Muzeji za 10 (razne lokacije / online)
Bioskopski repertoari (razne lokacije)
CirkoBalkana 2020 (razne lokacije) – otkazano!
• Milica Serafimović – klavir (Galerija SANU, 18.00; za dž) – otkazano!
• Bunt 8.0 (Kolarac, 18.00; za dž)
Koncert „Pikolo i prijatelji“ (Sala BGF)
Prvi Merlinka Classics Festival (Kinoteka)
Pozorišni repertoari (razne lokacije)
52. BEMUS (razne lokacije) – otkazano!
Premijera filma „Ime naroda“ (Kombank dvorana, 20.00)

➽ Petak, 13. novembar

ITKS: dobrovoljno davanje krvi (razne lokacije)
Izložbe u Beogradu (razne lokacije i online programi)
Muzeji za 10 (razne lokacije / online)
Sportska takmičenja (razne lokacije / TV prenosi)
20. Pozorišni festival za decu i mlade – FESTIĆ (online)
Bioskopski repertoari (razne lokacije)
CirkoBalkana 2020 (razne lokacije) – otkazano!
11. MikroFAF (online)
Prvi Merlinka Classics Festival (Kinoteka)
52. BEMUS (razne lokacije)
Pozorišni repertoari (razne lokacije)
• Veče domaćih evergrin melodija (KC „Čukarica“, 20.00; za dž)
Nikola Jelačić, gitara (Guarnerius)

➽ Subota, 14. novembar

Karavan zimnice (Pijaca „Zemun“)
ITKS: dobrovoljno davanje krvi (razne lokacije)
Izložbe u Beogradu (razne lokacije i online programi)
Muzeji za 10 (razne lokacije / online)
Sportska takmičenja (razne lokacije / TV prenosi)
20. Pozorišni festival za decu i mlade – FESTIĆ (online)
CirkoBalkana 2020 (razne lokacije)
11. MikroFAF (online)
Bioskopski repertoari (razne lokacije)
Prvi Merlinka Classics Festival (Kinoteka)
Pozorišni repertoari (razne lokacije)
• Vuk Božilović, klavir (Guarnerius, 20.00; za dž)
Di Luna All Stars Blues Band i Ivan Ikon (Dom omladine Beograda)

➽ Nedelja, 15. novembar

Karavan zimnice (Pijaca „Zemun“)
ITKS: dobrovoljno davanje krvi (razne lokacije)
Izložbe u Beogradu (razne lokacije i online programi)
Muzeji za 10 (razne lokacije / online)
11. MikroFAF (online)
Sportska takmičenja (razne lokacije / TV prenosi)
• Viktor Radić, klavir (Kolarac, 11.00; 200 RSD)
Bioskopski repertoari (razne lokacije)
Dani izraelskog filma (Kinoteka)
Premijera: Baš čarobna frula (Akademija 28)
Prvi Merlinka Classics Festival (Kinoteka)
Pozorišni repertoari (razne lokacije)
• Liga nacija: Mađarska – Srbija (TV prenos, 20.45)

➽ Ponedeljak, 16. novembar

ITKS: dobrovoljno davanje krvi (razne lokacije)
Raspored časova – online i TV nastava (programi RTS-a)
Izložbe u Beogradu (razne lokacije i online programi)
FLUX Radio 2020: Oslobađanje (online)
Bioskopski repertoari (razne lokacije)
• Omaž Isidori Žebeljan (Galerija SANU, 18.00; za dž) – otkazano!
Dani izraelskog filma (Kinoteka)
17. festival Čembalo, živa umetnost (Skupština grada, 19.30)
• Lena Kovačević (Zvezdara teatar, 19.30)
Pozorišni repertoari (razne lokacije)
Monday Blues: The Gamblers (Dom omladine Beograda)

➽ Utorak, 17. novembar

ITKS: dobrovoljno davanje krvi (razne lokacije)
Raspored časova – online i TV nastava (programi RTS-a)
Izložbe u Beogradu (razne lokacije i online programi)
FLUX Radio 2020: Oslobađanje (online)
Bioskopski repertoari (razne lokacije)
Dani izraelskog filma (Kinoteka)
17. festival Čembalo, živa umetnost (Skupština grada, 19.30)
Pozorišni repertoari (razne lokacije)

➽ Sreda, 18. novembar

ITKS: dobrovoljno davanje krvi (razne lokacije)
Raspored časova – online i TV nastava (programi RTS-a)
Trofej Beograda 2020 u umetničkom klizanju (Ledena dvorana Pionir)
Izložbe u Beogradu (razne lokacije i online programi)
Osmi Festival fotografije Vizualizator (razne lokacije)
Festival „Slika u pokretu“ (Kinoteka)
FLUX Radio 2020: Oslobađanje (online)
Bioskopski repertoari (razne lokacije)
Pozorišni repertoari (razne lokacije)
• Liga nacija: Srbija – Rusija (Stadion „Rajko Mitić“, 20.45; TV prenos)

•••••••

Pročitaj i ovo…

➽➽➽ BG špijun: Gde može da se putuje iz Srbije (novembar)

➽➽➽ Do 15. novembra 2020: Akcija Kreativnog centra – Nedelja nauke 2020

➽➽➽ U beogradskim bioskopima: Novi filmovi

➽➽ ➽ Korisno: Kalendar, državni i verski praznici… za 2020.

➽➽ ➽ Korisno: Kalendar, državni i verski praznici… za 2021.

➽ ➽ ➽ Azbuka Beograda

* Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za eventualne izmene u programima, ali ćemo se potruditi da sve objavimo na vreme. Portal Dan u Beogradu NIJE ORGANIZATOR NIJEDNOG DOGAĐAJA!

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.