Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Sedam dana u Beogradu, 14-20. novembar 2019.
Sedam dana u Beogradu, 14-20. novembar 2019: Sladak život
Sedam dana u Beogradu, 14-20. novembar 2019: Sladak život

Sedam dana u Beogradu, 14-20. novembar 2019.

Festival poslastica i slatkiša, fudbal i košarka u Beogradu, Serbia Marathon, Noć ukusa – obeležiće sedam dana u Beogradu od 14. do 20. novembra 2019.

U Beogradu – izdvajamo i…

Aktuelni su koncerti za bebe BGF, pozorišni Angažman fest u Domu omladine, festivali BUNT 7.0Čembalo, živa umetnost, biće održan veliki broj koncerata klasične muzike, a u 20 gradova Srbije obeležen Dan domaćeg filma; počinje Pozorište Zvezdarište, fudbalska reprezentacija igraće dve utakmice u Beogradu, a košarkaši Zvezde i Partizana u evro-kupovima. A to nije sve!

•••••••

➽ Četvrtak, 14. novembar

Beogradska filharmonija: Koncerti za bebe (Sala BGF)
art+neuroscience 2019: Svet iza očiju (razne lokacije)
• Festival BUNT 7.0 (razne lokacije)
• Sofija Dodig – violina, Radan Jovanović – klavir (Galerija SANU, 18.00; za dž)
Angažman fest (Dom omladine Beograda)
Festival snimatelja (Kinoteka)
Dan domaćeg filma (razne lokacije)
UA „Stanislav Binički“: Vissi d’arte (Kolarac)
• Kvalifikacije za EP 2020: Srbija – Luksemburg (Stadion „Rajko Mitić“, 20.45)

➽ Petak, 15. novembar

• Beogradska filharmonija: Koncerti za bebe (Sala BGF)
• art+neuroscience 2019: Svet iza očiju (razne lokacije)
• Sajam zapošljavanja Link2Job (hotelu „Metropol“)
• Festival BUNT 7.0 (razne lokacije)
Noć ukusa (pijaca „Đeram“)
• Festival snimatelja (Kinoteka)
• Jana Čubrilović – harfa (Guarnerius, 20.00; za dž)
• Novi fosili: Za dobra stara vremena (Sava centar, 20.00; 1900-2800 RSD)
• Zorica Merdanović: Sevdah i poezija (Kolarac, 20.00; 500-700 RSD)
Stand up: Marko Puljiz i Andrija Dabanović (Jazz kantina Lisabon)
• Angažman fest (Dom omladine Beograda)
Koncert „Zoran peva Arsena“ (Kombank dvorana)
Evroliga: Crvena zvezda – ASVEL (Beogradska arena)
• Bolesna štenad (Dom omladine Beograda, 21.00)
Noć krovova (hotel Palas, 21.00)
• Sweet Pepper Band (Klub Akademije 28, 22.00)
• Prekardashians (Soul Society, 22.00)
• Back to disco: Skylimit band & DJ Đorđije Stajkić – Mashala (Bitefartcafe, 22.00)

➽ Subota, 16. novembar

HIT!Sladak život: 2. Festival poslastica i slatkiša (Dom omladine Beograda)
• Festival BUNT 7.0 (razne lokacije)
Protest „Jedan od pet miliona“ (plato ispred Filozofskog fakulteta, 18.00)
• Festival snimatelja (Kinoteka)
• Loran Prokopić – šansonjer (Akademija 28, 20.00)
Jazz4Sake (Jazz kantina Lisabon)
• Koncert „Balkanska svadba“ (Narodno pozorište, 20.00)
• Angažman fest (Dom omladine Beograda)
• Stand Up: Darko Mitrović (Bitefartcafe, 21.00)
• Sanja Stevanov (Klub Akademije 28, 22.00)
• Nataša Guberinić & Di Luna Blues Band (Soul Society, 22.00)
• Lezz Go! (Bitefartcafe, 23.00)

➽ Nedelja, 17. novembar

HIT! • Sladak život: 2. Festival poslastica i slatkiša (Dom omladine Beograda)
Prvi Serbia Marathon (razne lokacije)
• 7. međunarodni karate turnir „Trofej Rakovice 2019“ (SC Rakovica)
65. Međunarodna izložba pasa svih rasa – CACIB Beograd (Beogradski sajam)
Jedanaesti Sajam zapošljavanja (hotel Jugoslavija)
• Trofej Beograda u streličarstvu (SC „Kovilovo“, 10.00)
Festival kreativne reciklaže (Teatar Vuk, 10.00)
• 141 godina Kolarčeve zadužbini: E. Jeremić i S. Abramović (Kolarac, 11.00; za dž)
• Kvalifikacije za EP 2020: Srbija – Ukrajina (Stadion „Rajko Mitić“, 15.00)
• Solo pevači (Kolarac, 18.00; za dž)
• Angažman fest (Dom omladine Beograda)
• KUD „Dimitrije Koturović“ (Kolarac, 20.00)
Čembalo, živa umetnost 2019 (razne lokacije)
Festival BUNT 7.0 (razne lokacije)

➽ Ponedeljak, 18. novembar

• art+neuroscience 2019: Svet iza očiju (razne lokacije)
• Dani arhitektonskog filma (Kinoteka)
• Dani kubanskog filma: klasici (Kinoteka)
• Beogradski dani Mirka Kovača (UK „Stari grad“, 19.00)
• Ludmila Frajt: Nokturna (Galerija SANU, 18.00; za dž)• Master art virtuozi (Galerija Artget, 20.00; za dž)
• Nikola Todorović i Sanjin Jakovljević (Galerija Artget, 21.00; za dž)

➽ Utorak, 19. novembar

• art+neuroscience 2019: Svet iza očiju (razne lokacije)
• Festival BUNT 7.0 (razne lokacije)
• Dani arhitektonskog filma (Kinoteka)
• Dani kubanskog filma: klasici (Kinoteka)
Festival korejskog filma (Dom omladine Beograda)
• Beogradski dani Mirka Kovača (UK „Stari grad“, 19.00)
• Ansambl Renesans (Biblioteka grada Beograda, 19.30; za dž)
Šlomo Minc i Itamar Golan (Kolarac)
Jasmin Levi (Kombank dvorana)

➽ Sreda, 20. novembar

Svetski dan prava deteta
Pozorište Zvezdarište (razne lokacije)
Koncert „Za dečja prava“ (DKCB, 11.00)
• art+neuroscience 2019: Svet iza očiju (razne lokacije)
• Dani kubanskog filma: klasici (Kinoteka)
• Koncert Centra za muziku – razni izvođači (Kolarac, 18.00; za dž)
Premijera: Zaleđeno kraljevstvo 2 (Cineplexx Ušće SC, 19.00)
• Nikola Đuričko – stand up show (Kombank dvorana, 20.00)
• Ljubinko Lazić – kontrabas, Ivan Novaković – klavir (Guarnerius, 20.00; za dž)
Stand up: Srđan Jovanović i Filip Ugrenović (Jazz kantina Lisabon)
• Koncert: Olafur Arnalds (Sava centar, 20.30; 2200-4200 RSD)
• Partizan – Ritas Viljnus (Beogradska arena)

•••••••

Izložbe, bioskopi, pozorišta u Beogradu

➽➽➽ Novi filmovi u bioskopima (od 14. novembra)

➽➽➽ Bioskopski repertoari (14-20. novembar)

➽➽➽ Beograd: Pozorišni repertoari (do 30. novembra)

➽➽➽ Izložbe u Beogradu (do 30. novembra)

•••••••

Pročitaj i ovo…

➽➽➽ Za lepši dan u Beogradu: Topla voda, piti ili ne piti

➽➽➽ Novogodišnja putovanja: Neobičan doček u Lisabonu

➽➽➽ Beograđanka u Londonu: Susreti sa zemljacima u inostranim zemljama

➽➽ Korisno: Kalendar, državni i verski praznici… za 2019.

➽➽ Korisno: Kalendar, državni i verski praznici… za 2020.

➽ ➽ ➽ Azbuka Beograda

* Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za eventualne izmene u programima, ali ćemo se potruditi da sve objavimo na vreme. Portal Dan u Beogradu NIJE ORGANIZATOR NIJEDNOG DOGAĐAJA!

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.