Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Sedam dana u Beogradu, 3-9. oktobar 2019.
Sedam dana u Beogradu, 3-9. oktobar 2019: Počinje sezona klizanja u Beogradu!
Sedam dana u Beogradu, 3-9. oktobar 2019: Počinje sezona klizanja u Beogradu!

Sedam dana u Beogradu, 3-9. oktobar 2019.

Klizanje, Dečija nedelja, 51. BEMUS, Dan praktičnih veština, Vikend ulične umetnosti – obeležiće 7 dana u Beogradu od 3. do 9. oktobra 2019.

U Beogradu – izdvajamo i…

U toku su manifestacije Dani evropske baštineTodo Mundo, Balkanima, Sajam pčelarstva, Radost Evrope, Belgrade SAXperience i StandUpFest. Ove nedelje očekuje nas Međunarodna tribina kompozitora, koncert Andreja Gugnina u Kolarčevoj zadužbini, Festival etnološkog filma na nekoliko lokacije, Festival koreografskih minijatura i nekoliko filmskih i pozorišnih premijera. Ali, to nije sve!

•••••••

➽ Četvrtak, 3. oktobar

• Sajam cveća Beogradska jesen 2019 (park Manjež)
45. Međunarodni sajam pčelarstva (park Tašmajdan)
15. Sajam energetike, 16. EcoFair i 7. iSEC (Beogradski sajam)
Radost Evrope 2019: Put u središte sreće (razne lokacije)
Dani fudbala (Trg republike)
16. Balkanima – evropski festival animiranog filma (DKSG)
• Hor AKUD Ivo Lola Ribar (Galerija SANU, 18.00; za dž)
Dani indonežanskog filma (Kinoteka)
Premijera filma: Kolo na Tašu (Kombank dvorana, 20.00)
ČITA SE! BAŠ! • Besplatno klizanje – otvaranje nove sezone (Ledena dvorana Pionir)
• StandUpFest 2019: Stand Up In Progress (klub Ben Akiba)
World Music Festival Todo Mundo 2019 (razne lokacije)
Šesti Belgrade SAXperience (razne lokacije)

➽ Petak, 4. oktobar

Sajam cveća Beogradska jesen 2019 (park Manjež)
• 45. Međunarodni sajam pčelarstva (park Tašmajdan)
• BELFIS 2019 – fitnes, velnes i zdravlje (Beogradski sajam)
• 15. Sajam energetike, 16. EcoFair i 7. iSEC (Beogradski sajam)
• Radost Evrope 2019: Put u središte sreće (razne lokacije)
Vikend ulične umetnosti na Vračaru (Božidarac)
• Dani indonežanskog filma (Kinoteka)
• 18. Beo Dance Open (Belexpocentar)
Dani Rakovice (razne lokacije)
28. Međunarodna tribina kompozitora (razne lokacije)
• 16. Balkanima – evropski festival animiranog filma (DKSG)
Premijera: Alisa u zemlji čuda (Pozorište lutaka „Pinokio“)
Beogradska filharmonija i Aleksandar Madžar (Kolarac)
• StandUpFest 2019: Stand Up In Progress (klub Ben Akiba)
Monokomedija Srne Lango „Lov na srne“ (Jazz kantina Lisabon)
• Ana & The Changes + byron (Dom omladine Beograda, 20.30)
• Nick Cave Tribute (Klub Akademije 28) • Battle of the bands: Makao vs Lezz Go! (Bitefartcafe, 22.00)

➽ Subota, 5. septembar

• Sajam cveća Beogradska jesen 2019 (park Manjež)
Sajam kolekcionarstva i antikviteta (hotel „Slavija“, 10.00-16.00)
• 45. Međunarodni sajam pčelarstva (park Tašmajdan)
24. Zmajada (kod Voždovačkog centra Šumice)
• BELFIS 2019 – fitnes, velnes i zdravlje (Beogradski sajam)
11. Međunarodni „Fića skup“ (ispred Opštine Zvezdara)
Dan praktičnih veština (Cvetni trg)
• Dani Rakovice (razne lokacije)
• Radost Evrope 2019: Put u središte sreće (razne lokacije)
• 16. Balkanima – evropski festival animiranog filma (DKSG)
Kvintet Tanguango (Muzej nauke i tehnike, za dž)
• 18. Beo Dance Open (Belexpocentar)
• Vikend ulične umetnosti na Vračaru (Božidarac)
• Dani indonežanskog filma (Kinoteka)
• Protest „Jedan od pet miliona“ (Plato ispred Filozofskog fakulteta, 18.00)
• Koncert MŠ „Josip Slavenski“ (CK „Vlada Divljan“, 19.00)
• 28. Međunarodna tribina kompozitora (razne lokacije)
Fudbal: Super liga Srbije, 11. kolo (razne lokacije)
Steinway & Sons: Andrej Gugnin (Kolarac)
• StandUpFest 2019: Stand Up In Progress (klub Ben Akiba)
• Šesti Belgrade SAXperience (razne lokacije)
Premijera mjuzikla „Brodvejske vragolije“ (Pozorište na Terazijama)
• Back to disco: ABBA real tribute band vs DJ Ike (Bitefartcafe, 22.00)
• David Bowie Tribute (Klub Akademije 28, 22.00)
• Manivi – otvaranje sezone (Soul Society, 22.00)

➽ Nedelja, 6. oktobar

• Sajam cveća Beogradska jesen 2019 (park Manjež)
• Sajam kolekcionarstva i antikviteta (hotel „Slavija“, 10.00-16.00)
Džudo: Balkan open „Zvonko Osmajlić“ (SC „Šumice“)
• 45. Međunarodni sajam pčelarstva (park Tašmajdan)
• Sanel Redžić – gitara (Kolarac, 11.00; za dž)
Dani Rakovice 2019: Izađi mi na teglu (Vidikovac)
• BELFIS 2019 – fitnes, velnes i zdravlje (Beogradski sajam)
• Vikend ulične umetnosti na Vračaru (Božidarac)
• 18. Beo Dance Open (Belexpocentar)
• 28. Međunarodna tribina kompozitora (razne lokacije)
• Dani indonežanskog filma (Kinoteka)
• 16. Balkanima – evropski festival animiranog filma (DKSG)
51. BEMUS (razne lokacije)
• Fudbal: Super liga Srbije, 11. kolo (razne lokacije)
• StandUpFest 2019: Stand Up In Progress (klub Ben Akiba)

➽ Ponedeljak, 7. oktobar

ČITA SE! BAŠ! Dečija nedelja 2019 (razne lokacije)
• Dani indonežanskog filma (Kinoteka)
28. Međunarodni festival etnološkog filma (Etnografski muzej)
• Dani Rakovice (razne lokacije)
• Damjan Stanković – violončelo, Dušan Egerić – klavir (Galerija SANU, 18.00; za dž)
• 23. Festival koreografskih minijatura (razne lokacije)
• 28. Međunarodna tribina kompozitora (razne lokacije)
• 51. BEMUS (razne lokacije)
• StandUpFest 2019: Stand Up In Progress (klub Ben Akiba)
• Branka Panić – sopran, Milan Panić – tenor i gosti (Galerija Artget, 20.00; za dž)
• Kvartet Beogradskog univerziteta i Sekstet Đenova (Galerija Artget, 21.00; za dž)

➽ Utorak, 8. oktobar

• Dečija nedelja 2019 (razne lokacije)
• Dani indonežanskog filma (Kinoteka)
• Kvartet Beogradskog univerziteta i Sekstet Đenova (Kolarac, 18.00; za dž)
• Dani Rakovice (razne lokacije)
• 28. Međunarodni festival etnološkog filma (Etnografski muzej)
• Premijera: San letnje noći (Narodno pozorište, 19.30)
• 28. Međunarodna tribina kompozitora (razne lokacije)
• 23. Festival koreografskih minijatura (razne lokacije)
• 51. BEMUS (razne lokacije)
StandUpFest 2019: Stand Up In Progress (klub Ben Akiba)

➽ Sreda, 9. oktobar

• Dečija nedelja 2019 (razne lokacije)
• Biljana Valčić Bulatović i Ljiljana Božić (Kolarac, 18.00; za dž)
• 28. Međunarodni festival etnološkog filma (Etnografski muzej)
Dani norveškog filma (Kinoteka)
• Dani Rakovice (razne lokacije)
• 10. Festival nesvrstanog stripa Novo doba (razne lokacije)
• 28. Međunarodna tribina kompozitora (razne lokacije)
• 23. Festival koreografskih minijatura (razne lokacije)
Premijera: Blizanac (Cineplexx Ušće SC, 20.00)
• 51. BEMUS (razne lokacije)
• StandUpFest 2019: Stand Up In Progress (klub Ben Akiba)

•••••••

Izložbe, bioskopi, pozorišta u Beogradu +
Dani evropske baštine 2019

➽➽➽ Novi filmovi u bioskopima (od 3. oktobra)

➽➽➽ Bioskopski repertoari (3-9. oktobar)

➽➽➽ Beograd: Pozorišni repertoari (do 31. oktobra)

➽➽➽ Izložbe u Beogradu (do 31. oktobra)

➽➽➽ Dani evropske baštine 2019 (do 6. oktobra)

•••••••

Pročitaj i ovo…

➽➽➽ Za lepši dan u Beogradu: Lična disciplina vodi do slobode

➽➽ Korisno: Kalendar, državni i verski praznici… za 2019.

➽ ➽ ➽ Azbuka Beograda

* Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za eventualne izmene u programima, ali ćemo se potruditi da sve objavimo na vreme. Portal Dan u Beogradu NIJE ORGANIZATOR NIJEDNOG DOGAĐAJA!

loading...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.